Tarnobrzeg: Mikołajkowe prezenty dla dzieci od urzędników magistratu

Tradycyjnie przygotowane poprzez magistrat, a w tym roku także Wodociągi Tarnobrzeskie Sp. z o.o., mikołajowe paczki trafiły do podopiecznych tarnobrzeskich domów dziecka, DPS-u w Mokrzyszowie oraz do małych pacjentów szpitala.

 Sytuacja pandemiczna nie pozwoliła wprawdzie na osobiste odwiedziny urzędniczego Mikołaja u dzieciaków, na szczęście nie pokrzyżowała doręczenia prezentów! Jak co roku 6 grudnia z magistratu wyruszył Święty Mikołaj, by wyczekiwane przez dzieciaki paczki dotarły na czas.

– Tradycyjnie obdarowaliśmy podopiecznych Domu Dziecka prowadzonego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tarnobrzegu, gromadkę wychowującą się w Rodzinnym Domu Dziecka w Tarnobrzegu, słodkie prezentysty pojechały do „chłopców z Mokrzyszowa”, do DPS-u prowadzonego prze siostry, nie zapomnieliśmy także o pacjentach Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu – mówi Dariusz Bożek, prezydent Tarnobrzega.

Jak dodaje, dziękuje gorąco wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tegorocznego Mikołaja dla dzieciaków. – Dziękuję w szczególności zarządowi oraz pracownikom Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o., dzięki którym udało się spełnić wszystkie marzenia z listów do świętego. Dziękuję MOSiR, który wsparł przedsięwzięcie jak zawsze niezawodnym transportem.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Elizabeth Taylor
8 miesięcy temu

Darek nie od magistratu tylko za kasę mieszkańców tzw.podatki. Nie ma jak prezenty za cudze

hqdefault.jpg
Kampania wyborcza non stop Nop
8 miesięcy temu

Powinno być napisane że to ludzie płacący daniny w mieście zasponsorowali ubogim a magistrat i wodociągi tylko to skanalizowali poprze zakpup prezentów

Wygram wybory, bo jestem miły
8 miesięcy temu

Ładnie, kulturowo i przede wszystkim MIŁO. Tak to się robi.

Nie
8 miesięcy temu

Nie wygra bo caly czas udaje milego a robi takie rzeczy ludziom ze lądują w szpitalach. Ostatnia akcja z Mosir powinna znalesc finall Zostawic czlowieka bez srodkow do życia.
Ale coz nikt nie pisnie Srtach strach.

Kiedy byłem małym chłopcem...
8 miesięcy temu

…to zawsze czekałem na choinkę i drobny pod nią prezent. Nie żałujcie dzieciom radości z prezentu. Nieważne, z jakich źródeł jest na nie kasa.Nawet jeśli są z naszych podatków, opłat. Niechaj mają chwilę radości.
Zwróćcie się do tego najwyższego w niebiosach , aby choć trochę śniegu było w Tarnobrzegu dla nastroju świątecznego.

obywatel
8 miesięcy temu

Za cudze to każdy jest mądry.
Rzecz w tym iż jakby coś uszczypneli ze swoich to by było to godne ale za cudze przypisując sobie zasługi oj chyba to ważne i istotne .
Ludzie co dają do koszyków pod sklepami ( kupione za swoje) są o wiele bardziej zasługują na uznanie od takich co dają z cudzego ( kosztem innych).
Nie zaciemniaj obrazu – tacy są nic biewarci.

Internauta
8 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Te dzieci już są pokrzywdzone przez los, czasem odrzucone przez matki, ojców, to nie należy im żałować chociaż paczki na święta.

obywatel
8 miesięcy temu
Reply to  Internauta

Ja niczego im nie żałuję tylko zwracam uwagę na niewłaściwe zachowanie niby darczyńców bo to oni winni się wstydzić aby z tego lans i promocje siebie robić a to dwie różne sprawy ???
Zamiast głupawych inwestycji w ściankę wspinaczkową , czy też monitoring nad zalewem o wiele lepiej byłoby dać tą kasę dla takich dzieci – tylko z zaznaczeniem OD MIESZKAŃCÓW MIASTA !!!

Żałosne
8 miesięcy temu

Dlaczego to biuro propagandy takie zalosne??? Brak merytoryki to jedyne wytlumaczenie. Bo potrafia pisac tylko trzeba wiedziec co napisac.

Gość
8 miesięcy temu

Focia jest? Jest!
Ciekawe czy będzie przy zamykaniu oddziału wewnętrznego w Tarnobrzeskim szpitalu. Żeby burmistrz nie zapomniał tej hańbiącej daty to przypomnę że ta uroczystość przypada na gwiazdkę. Ładny prezent mieszkańcy miasta dostaną pod choinkę.

Mieszkaniec tbga
8 miesięcy temu
Reply to  Gość

Szpital jest pod zarządem Województwa Podkarpackiego, NIE Miasta Tarnobrzega.

Czarek
8 miesięcy temu

A kolega Stasiak to z Tarnobrzegu czy z Rzeszowa
Uciekl bo kolega ostrzegl co się będzie działo.

Czarek
8 miesięcy temu
Reply to  Gość

Do komitetu pozegnalnego powinien dolaczyc radny Mikrut Kolega prezydentów.

Pawel nowak
8 miesięcy temu

Zamiast wywalać forse na ścianę wspinaczkowa mozna by te pieniądze przeznaczyć na remonty domu dziecka w skopaniu A nie wiecznie zrzuty na wszystko od ludzi

Damian
8 miesięcy temu
Reply to  Pawel nowak

Ludzka chęć wsparcia jest wyrazem czegoś wielkiego. Wsparcie dla Skopania płynie z ludzkich serc, zaufania, wychowania i dobra z którym się rodzimy. W Skopaniu nie trzeba robić remontu. Poprawa warunków mieszkaniowych dzieci nie wynika ze stanu technicznego budynku. Poprawa warunków mieszkaniowych dzieciaków jest wynikiem tego że Skopanie ma wielu cudownych przyjaciół, a z przyjacielem tak jest że pragnie aby ten co mam mniej miał tyle samo co on.,, zrzuty na wszystko od ludzi,, czy są czymś złym ja osobiście uważam że nie bo każdy z nas ma szansę poczuć się człowiek który dzieli się z innym tym czym może, w wartości której może.

Lansik
8 miesięcy temu

Gdybyś prezydencie przeznaczył na prezenty dla dzieci ubogich 1/2 swojej pensji lub wielebnej małżonki to były szacun a tak znowu lansik

IHS
8 miesięcy temu

Są tacy co pomagają bez rozgłosu kamer fleszy można się od nich wiele nauczyć . Ta cię nie obsmarują na forach a zasługę będziesz miał dużą

Juliusz Cezar
8 miesięcy temu

Kolejny sukces Pana Prezydenta.

Juliusz Cezar
8 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

A Twoja porażka, bo nawet nie potrafisz wymyślić swojego własnego nicka.

Juliusz Cezar
8 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Bez komentarza. Baw się dobrze podszywaczu.

Luka
8 miesięcy temu

Szpital podobno zamykają, a tu zabawa. Dlaczego ci co nas mieli bronić zostawili hienom na pożarcie. Zginiemy

Man
8 miesięcy temu
Reply to  Luka

Szpital jest wojewódzki, radni zaprosili Dyrektora i przybył ale w asyście adwokata również radnego, który to bardzo skrytykował zapraszających radnych że wytrącają się w nie swoje sprawy i ma rację bo szpital jest w zarządzie Marszałka a nie prezydenta

Gość
8 miesięcy temu
Reply to  Man

Nie kłam bo p.o.dyrektora szpitala na sesji nie było. Wysłał jakieś pisemko do RM i na tym się skończyło. Czy miesiąc temu prezydent wysłał oficjalnie pismo do naszego radnego Wojewódzkiego Dziubińskiego do Marszałka Województwa Ortyla z zapytaniem o losy szpitala? REPREZENTUJE MIESZKAŃCÓW A MIESZKAŃCY MOGĄ BYĆ ZANIEPOKOJENI ŻE W ICH MIEŚCIE SZPITAL JUŻ DŁUŻSZY CZAS NIE NA DYREKTORA. Jak to k… jest że jeżeli chodzi o własne koryto to wiedzą że weszła nowa ustawa, wiedzą jak sobie maksymalnie napełnić korytko. Bożek wie jak ze Stasiakiem świętować dzień Górnika ale już nie potrafi zapytać: słuchaj Wiktor co się dzieje z tym szpitalem? Można coś z tym zrobić? A TU NIC. NAJLEPIEJ ZATKAĆ OCZY I USZY ORAZ UMYĆ RĘCE!

Man
8 miesięcy temu
Reply to  Gość

był na komisji, jest nagranie, może portal o udostepnienie wystąpić i wszystko będzie jasne

Gość
8 miesięcy temu
Reply to  Man

Sesja a komisja to dwie różne rzeczy. Ja pisałem o sesji RM którą może oglądać każdy mieszkaniec.

Man
8 miesięcy temu
Reply to  Gość

Tak na sesji nie było bo nie poczuwa się w obowiązku rozmawiać z Mieszkańcami, swą obecnością zaszczycił komisje, która była nagrywana i zapis jest. Takie zarzucanie komuś kłamstwa może wynikać z barku świadomości że nagranie funkcjonuje w przestrzeni i przerzucenie odpowiedzialności na innych jest w tedy czymś bardzo prostym.

Pawełek
8 miesięcy temu
Reply to  Man

Po co mieszkancom wiedza Wystarczy zagadac radnych ktorzy niec nie zrobią.

Do gosc
8 miesięcy temu
Reply to  Gość

Prawda TYLKO o kto z mieszkancow to wie. WLADZA ZACIEMNIA WSZYSTKO. TO JEST STRASZNE JAK MANIPULUJA MIESZKAŃCAMI.

eira
8 miesięcy temu

Papa Smerf daje paczki pełne fałszu, obłudy, mściwości oraz złośliwości. Dobrze chociaż, że jego zdjęcie działa jak lek na zatwardzenie.

Urzędnik
8 miesięcy temu
Reply to  eira

Brawo brawo

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
30
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content