10 zabawek dla szczeniaka – czym bawi się pies?

Każdy właściciel szczeniaka wie, jak ważna jest dla niego zabawa. Szczenię podobnie, jak dziecko, szybko się nudzi, ale także szybko się uczy. To dlatego warto zadbać o to, by różnorodne zabawki zapewniały różne bodźce, jednocześnie rozwijając w czworonogu nowe umiejętności. Mądry właściciel wie, w jaki sposób rozwijać swojego pupila i zapewnić mu odpowiednią rozrywkę każdego dnia. Dostępne w sklepie zabawki pozwolą na urozmaicenie czasu spędzanego na świeżym powietrzu, jak i w domu.

Zabawki dla szczeniaków i dorosłych psów

Zarówno w przypadku szczeniąt, jak i dorosłych psów, ważnym elementem życia jest wspólna zabawa z właścicielem. Poprzez zabawę pies uczy się nowych umiejętności, nawiązuje więź z właścicielem, a do tego zajmuje swój czas i dba o odpowiednią dawkę codziennego ruchu. Zabawki o różnych kształtach zachęcają do zabawy i aktywności i sprawiają, że szczeniak się nie nudzi.

10 zabawek dla szczeniaka

Szczególnie w przypadku młodego pieska zabawki stanowią cenne źródło rozrywki i zajęcia na świeżym powietrzu, jak i w domu. Znudzony pies jest nieznośny, a o tym doskonale wie każdy właściciel psa. Najlepsze zabawki to takie, które czegoś uczą. Ciekawe zabawki dla małych psów znajdziesz w sklepie zoologicznym Hubun.

Sznur ze splotem to jedna z propozycji zabawek dla każdego psa. Oprócz sznurów, które są bardzo prostą zabawką, ciekawą opcją są snack ball’s i wszelkiego typu zabawki, które umożliwiają ukrycie we wnętrzu psich smakołyków. Podobnym rozwiązaniem jest mata węchowa, w której również można ukryć psie smakołyki, zachęcają do eksploracji i zabawy. Każdy pies uwielbia zabawy piłkami wykonanymi z termoplastycznej gumy.

Jakie zalety ma zabawka edukacyjna dla szczeniaka?

Dzięki zabawkom edukacyjnym, przy odrobinie umiejętności i odpowiedniego podejścia do czworonoga, każdego psa można nauczyć wielu ważnych czynności. Pies nabywa w ten sposób poczucie bezpieczeństwa, uczy się także posłuszeństwa, poznaje, co jest dobre, a co złe. Zabawki to bardzo ważny element życia każdego czworonoga.

Gumowa piłka i inne piszczące zabawki dla psów

Każdy pies z radością przyjmuje wszelkie zabawki wydające odgłosy, wykonane z gumy, która umożliwia łatwe chwytanie w zęby. Takie zabawki mogą służyć także do tresury, nauki aportowania czy po prostu swobodnej zabawy na świeżym powietrzu. Czworonogi uwielbiają spędzany w ten sposób czas z właścicielem. Warto wybierać zabawki w żywych kolorach i ciekawych kształtach, które jeszcze bardziej zachęcają do zabawy i podejmowania aktywności przez czworonogi.

materiał zewnętrzny
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content