Wandalizm na cmentarzu komunalnym w Sobowie. Skradziono 87 krzyży z nagrobków

Według wstępnych ustaleń policji, wskutek aktu wandalizmu, z nagrobków na cmentarzu komunalnym w Sobowie skradziono 87 krzyży. Jak zapewnia oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, sprawa ta będzie traktowana priorytetowo.

O akcie wandalizmu do którego doszło na cmentarzu komunalnym w tarnobrzeskim Sobowie, informowaliśmy dzisiaj przed południem, po telefonie od internauty. Zdewastowane nagrobki mężczyzna gdy dzisiaj rano pojechał odwiedzić grób żony. Ponieważ jeździ na cmentarz codziennie, można wnioskować, że do kradzieży krzyży doszło wczoraj wieczorem lub w nocy, ewentualnie dzisiaj rano. O tym, co zobaczył powiadomił tarnobrzeską policję. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dokonano 87 kradzieży krzyży z nagrobków, krzyży wykonanych z mosiądzu lub brązu – informuje portal NadWisłą24.pl Beata Jędrzejewska – Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej w Tarnobrzegu. – Tę bulwersującą sprawę będziemy traktować priorytetowo – dodaje.

foto: internauta/zdjęcia wykonane dzisiaj przed południem na cmentarzu w Sobowie

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odyseusz
1 miesiąc temu

Zbydlęcenie lewackiej ideologii niestety dotarło do TBG. Tbg nie jest duży dlatego wspólnymi siłami znajdźmy to bydle wandala aby nie tylko dostał zasłużona karę ale do końca swoich dni był pokazywany innym jako okaz totalnego kretynizmu !

Sok z siusiaka
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

Nie dopatruj sie w tym żadnej ideologii,to zwykłe złodziejstwo mosiądzu i brązu żeby opchnąć na skupie.Za takie akcje powinna być amputacja jednej dłoni.

Marek
1 miesiąc temu
Reply to  Sok z siusiaka

A dlaczego nie ? typowe lewackie postępowanie. Nie widać, żeby tutaj chodziło o kradzież mosiądzu tylko o lewacki wandalizm

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  Marek

ja bym się wcale nie zdziwił jakby to jednak był pisowiec a nie lewak. Co to ma do rzeczy w ogóle?

Sok z siusiaka
1 miesiąc temu

Łapy ujebać po samej dupie

Marek
1 miesiąc temu

ja bym chciał wiedzieć dlaczego cenzor na tym portalu usuwa komentarze ? złodziejstwo się szerzy na tym cmentarzu kwiaty, świeczki itd, a urząd miasta z zarządcami kryje ten proceder nie montując monitoringu i oświetlenia pomimo interwencji mieszkańców. kto ma w tym interes ?

Tarnobrzeski
1 miesiąc temu

Co to za usuwanie komentarzy?!

Alf
1 miesiąc temu

Zastanawia mnie jakim kluczem kieruje się redakcja pozostawiając pierwszy siejący nienawiść do określonej grupy komentarz Odyseusza a usuwając inne . Macie według mnie prawicowe inklinacje ale czy to aby jest legalne działanie ?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Skoro jak twierdzisz „prawicowe” to znaczy że nie są związani z jakąkolwiek partią polityczną mającą stronników w parlamencie a tym bardziej w samorządzie miasta a to brzmi jak komplement.

Odyseusz
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

haha rzeczywiście mój komentarz przepełniony jest nienawiścią tylko dlatego że nazywam rzeczy po imieniu. Bo jak można inaczej określić kogoś kto zakłóca spokój zmarłym i dodatkowo naraża na stres rodziny zmarłych ?

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

Masz jakeś dowody rzucając oskarżenia ? Bez odbioru

Pawel
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

Lewakiem ?? Idź sie lecz pojebie

Odyseusz
1 miesiąc temu
Reply to  Pawel

To się nazywa mowa miłości według lewactwa. Taka jest prawda że to lewactwo wypowiedziało wojnę kościołowi Katolickiemu i wszelkiemu jemu symbolom. Prawicowiec wyznaje zasad Bóg, Honor, Ojczyzna które lewackim środowiskom są całkowicie obce. Przypominam że hitler, stalin to byli w czystej krwi wyznawcy lewackich ideologii !

mocarz
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

gratuluje samopoczucia 😉 schizofrenie się leczy i można z tym żyć 😉 przemyśl to

marta
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

człowieku lecz się na nogi bo na głowę zdecydowanie za późno jak można złodziejstwo mieszać z polityką debilizm w wykonaniu prawicowca

mocarz
1 miesiąc temu
Reply to  marta

to tylko utwierdza w przekonaniu , że większość „prawicowców” to półgłówki kierujący się paroma sloganami

Neltah
1 miesiąc temu

Masakra! W telewizji nieraz mówiono o dewastowaniu grobów w rożnych miejscowościach a teraz trafiło właśnie na nas!
Na same święta bandziory, sataniści zrobili taką przykrość! Miejmy nadzieję że jest jakiś monitoring i że nie pozostaną anonimowi. Ciekawe czy administrator cmentarza(proboszcz parafii w Sobowie),któremu ostatnio przeszkadzały regały ze zniczami stanie na wysokości i zadania i pomoże w ujęciu sprawców?

Opił
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

Ksiądz z Sobowa nie jest adm tego cmentarza to chyba oczywiste mijanie się z prawdą

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  Opił

No więc kto? No to mówcie, bo od kilku dni słyszę „proboszcz parafii” ,a skoro Sobów ,to jedyna myśl wiadomo.Więc strzelam, a teraz czas na odpowiedź :kto jest administratorem cmentarza w Sobowie?

Tarnobrzeżanin88
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

To Cmentarz Komunalny, czyli miejski. Administratorem cmentarza jest A.S.A. Tarnobrzeg, w ktorej 40,2% udziałów należy do miasta, a 59,8% do międzynarodowej korporacji z Austrii.

Neltah
1 miesiąc temu

chyba za dużo wypiłeś, korporacja z Austrii? to nie jest firma tylko cmentarz. A ja nie pytam kto ma udziały w spółce tylko KTO ZARZĄDZA CMENTARZEM ,tu w Tarnobrzegu, konkretnie ,co to za osoba? Bo jeśli nikt nie zarządza, to znaczy że cała firma będzie oskarżona o zaniedbanie ,albo miasto.

Owen
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

Wyjaśnił Ci Tarnobrzezanin 88, że cmentarzem komunalnym w Sobowie zarządza spółka miejska, której większościowe udziały posiada A.S.A. (teraz chyba się przechrzcili na FCC) a to oznacza, że tarnobrzeski oddział tej międzynarodowej spółki zarządza/administruje cmentarzem w Sobowie. Jaśniej już nie można. Co do miasta, jako udziałowca spółki, oczywiście można mieć pretensje, że opłaty od mieszkańców zdziera ale pieniędzy na porządny monitoring, w interesie tychże mieszkańców, żałuje.

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Neltah

Dla lewaków wszystkiemu winien jest ksiadz.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content