LIVE: SMS Siarka Tarnobrzeg – Futsal Team Przeworsk. Zapraszamy na transmisję (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję meczu 3 kolejki Podkarpackiej 3 Ligi Futsalu, pomiędzy SMS Siarka Tarnobrzeg a Futsal Team Przeworsk.

Mecz rozegrany zostanie w sobotę 11. grudnia br. w tarnobrzeskiej hali MOSiR.

Początek godz.18.00

Pozostałe mecze SMS Siarki Tarnobrzeg w ramach Podkarpackiej 3 Ligi Futsalu:

18.12 JKS Jarosław – Siarka Tarnobrzeg, 08.01 KS Przybyszówka/Heiro II Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg, 16.01 Tech – Projekt Jarosław – Siarka Tarnobrzeg, 22.01 Siarka Tarnobrzeg -Futsal Team Przeworsk, 29.01 Sport – Południe Łańcut – Siarka Tarnobrzeg, 05.02 Siarka Tarnobrzeg – JKS Jarosław, 12.02 Siarka Tarnobrzeg – KS Przybyszówka/Heiro II Rzeszów

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
8 miesięcy temu

I po co się wygłupiać z jakimś futsalem wystawiając do gry dzieciaki i dostając wciąż baty … Lepiej zająć się treningiem i szkoleniem

Maro
8 miesięcy temu
Reply to  Marek

A nie jest to forma treningu, panie malkontencie?
Dobrze, że sport młodzieżowy się rozwija, oby tak dalej.

Marek
7 miesięcy temu
Reply to  Maro

Panie „znawco” jeżeli udział w zorganizowanych rozgrywkach nazywasz „formą treningu” to świadczy o twojej ignorancji. Formą treningu są owszem sparingi, jednostki treningowy, szkolenie itd. Natomiast, jeśli wystawia się drużynę do zorganizowanych rozgrywek, zwłaszcza młodą drużynę, to celem powinna być rywalizacja i walka o zwycięstwa, a nie tłumaczenie, że to trening i co mecz wpierd…. Tak nie tworzy się mantalu do zwyciężania a co najwyżej przyzwyczajanie do porażek, że tak ma być … To, że sport młodzieżowy się rozwija to dobrze, ale należy go rozwijać równolegle sportowo i mentalnie, dbać o cechy wolicjonalne – bojowość, chęć odniesienia sukcesu także ambicja, zaangażowanie, zdyscyplinowanie, odwaga. Proszę poczytaćkilka życiorysów wybitnych sportowców, może pan zrozumie, że sport wyczynowy/zawodowy to rywalizacja i wola zwyciężania, jeśli się tego nie zaszczepi młodemu sportowcowi to nigdy nie zostanie wielkim zwycięzcom. No chyba, że mamy tworzyć przeciętniaków i z góry skazywać ich na porażki.

SIARSON
7 miesięcy temu
Reply to  Marek

Byłem na wszystkich meczach z 6letnim synem, który zaczyna przygodę z piłką i on jest zachwycony. Nie za bardzo interesują go wyniki za to uwielbia mecze. Tak więc są i plusy futsalu w Tarnobrzegu.

Siarkolandia
7 miesięcy temu
Reply to  SIARSON

Popieram to samo miałem kiedyś, chodziłem na wszystko na hali spędzałem całe weekendy.

lol
7 miesięcy temu

było 40 ludzi na krzesełkach halowych…

Siarkolandia
7 miesięcy temu
Reply to  lol

I coś cię piecze?

lol
7 miesięcy temu
Reply to  Siarkolandia

Nie rozumiem? Piecze? Informuję tylko jakie jest marne zainteresowanie obecnie społeczeństwa wszelkimi dyscyplinami sportowymi. Panie Piecze uważam ten futsal za świetną inicjatywę ale żal patrzeć jak nawet znajomi tych młodych graczy nie pofatygują się z przyjściem w sobotę wieczorem na halę. Panie Piecze kilkanaście lat temu było by 400 osób na takiej gierce. Pewnie mnie źle zrozumiałeś albo jesteś z natury raptus.

Janusz
7 miesięcy temu

Jest sezon ogórkowy, możnaby chłopakom w hali ZORGANIZOWAĆ doping – na pewno by pomógł. Dziwię się, że decyzyjni kibice S jeszcze na to nie wpadli.

Tok
7 miesięcy temu

Popieram takie wpółzawodnictwo bo to naprawdę fajny sposób spędzania wolnego czasu przez młodych ludzi

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content