Świąteczny wystrój Tarnobrzega (fotoreportaż)

Zakończyło się świąteczne dekorowanie Tarnobrzega. Wśród nowości są m.in. mierząca 12,5 m świetlna choinka oraz iluminacja herbu miasta.

Obok dekoracji świątecznych będących własnością miasta – m.in. renifer, dekoracje fontann, duże bombki 3D, choinki ustawiane na rondach – każdego roku miasto wynajmuje dekoracje na sezon świąteczny, dlatego co roku w mieście pojawiają się nowe wzory dekoracji.

W ramach tegorocznej umowy miasto ozdobiło ponad 150 dekoracji latarniowych, wzdłuż ulic oraz na skrzyżowaniach, a także blisko 30 ozdób wolnostojących. Umowa najmu zawarta pomiędzy Miastem Tarnobrzeg a Multidekor S.A. z siedzibą w Piastowie opiewa na kwotę brutto: 139 602,97 zł.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
75 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sok z siusiaka
1 miesiąc temu

Smutne jakie to miasto wieczorami jest puste-mało kto tutaj został 🙁

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu

Jest pięknie, w tym roku chyba wszyscy jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, w porównaniu do lat poprzednich to zupełnie nowa jakość w świątecznym wystroju miasta! A pamiątkowe selfie można robić już nie tylko przy słynnym reniferze, lecz także świątecznym herbie naszego miasta z napisem „Tarnobrzeg” czy pięknej świątecznej ramce z wystrzałową nową choinką w tle (również z napisem „Tarnobrzeg”). Jest ekstra, u nas w pracy wszyscy są zachwyceni, oby w kolejnych latach świątecznych dekoracji było jeszcze więcej (choć już teraz nie mamy się czego wstydzić w porównaniu do innych miast). W imieniu tej grupy mieszkańców dziękuję osobom odpowiedzialnym za piękny, świąteczny wystrój miasta w tym roku! 🙂

Zdumiony
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Cezar ja się nie dziwię zachwytowi twoich współpracowników urzędników w urzędzie miasta.
Nie tylko ktorys z urzędników skrytykuje. Będzie zaoroszony na tzw rozmowy uświadamiające.
Najlepsza jest w tym jedna pani.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Zdumiony

A ja wcale nie pisałem o UM. Napisałem miły komentarz, ale oczywiście hejterom to nie w smak, trudno. Zawsze Wam coś nie pasuje, więc tymi komentarzami nie należy się przejmować. A zmiana wystroju miasta zdecydowanie na plus i każdy normalny mieszkaniec to potwierdzi.

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

U was w pracy czyli w urzędzie?Macie pełne koryto to i błyskotki kupione za krwawicę tarnobrzeskiego podatnika was cieszą. Kapuściakowej nawet się chce śpiewać pewnie nie widziała płaczących matek z chorymi dziećmi gdy im oddz iał w tarnobrzeskim szpitalu zamykali. Od świat zamkną oddział wewnętrzny. Czy też będziecie się cieszyć i śpiewać? No cóż na tytaniku też orkiestra grała do końca.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Po to tam zatrudniła swojego – w szpitalu !

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

A co ma UM czy Prezydent do organizacji Szpitala Wojewódzkiego podlegającego pod Zarząd Województwa Podkarpackiego a nie władze miasta. Przypominam, że w Tarnobrzegu nie mamy Szpitala Miejskiego, więc władze miasta nie ponoszą tu żadnej odpowiedzialności.

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Juliusz nie rób z siebie głupszego niż jesteś. Tu nie chodzi jaki on jest. Skup się proszę. Gdyby ktoś z powiatu (bo szpital mają powiatowy) lub województwa głośno pomyslał o zlikwidowaniu czegokolwiek w Stalowej Woli to następnego dnia nie był by już na swoim stanowisku. W Tarnobrzegu jest taki problem ze miernoty PCHAJĄ się na stanowiska których nikt nawet nie wysłuchuje.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Ty za to pokazałeś, jaki jesteś mądry – porównywanie Tarnobrzega i Stalowej Woli to kompletna ignorancja. Te miasta dzieli przepaść, inne możliwości finansowania, inne inwestycje i przede wszystkim inna mentalność mieszkańców. Ja napisałem o tym jak jest, bo zdaje się masz zarzuty do władz miasta o to, jak funkcjonuje szpital, na który RM czy Prezydent nie mają realnego wpływu. Skoro jesteś taki oświecony, to napisz co miałby zrobić np. Prezydent aby jakiś oddział w szpitalu nie był likwidowany? I jeszcze jedno – szpital powiatowy to jednak co innego, ponieważ Stalowa Wola jest siedzibą władz powiatu, Tarnobrzeg siedzibą województwa nie jest więc organ prowadzący tę jednostkę patrzy na sprawę czysto ekonomicznie, nie ma się temu co dziwić. Wróć na ziemię, bo odleciałeś.

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Chłopie pomysl trochę to naprawdę nic nie kosztuje. No chyba ze ci Bożek płaci zebyś go wybielał i otłumaniał mieszkańców. To jeszcze raz. No fakt Stalowa Wola nie była miastem wojewodzkim to chyba dlatego nie możemy się porównywać. No to Krosno i Przemyśl. Czy w tych miastach szpitale zostają bez oddziałów wewnętrznych? Czy zlikwidowano tam Pogotowie Ratunkowe Rejony Energetyczne itp. Wręcz przeciwnie w Przemyślu jest Wojewodzki Urząd Ochrony Zabytków z SIEDZIBĄ wPrzemyslu i Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy z SIEDZIBĄ w Przemyślu. W Krośnie natomiast Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z SIEDZIBĄ w Krośnie. Jak już cie od myślenia głowa boli to ci wytłumaczę ze „z SIEDZIBĄ” oznacza to ze pod nich podlegają wszystkie oddziały w województwie nawet te w mieście wojewodzkim Rzeszów. CO MAMY W TARNOBRZEGU?! WIELKIE GÓWNO. SORKI. Mamy bezużytecznych samorządowców którzy od początku Polski samorządowej niszczą to miasto. Kilku z nich nawet dosłownie i nieprzerwanie od początku. PADA OSTATNI WIĘKSZY PRACODAWCA W MIEŚCIE A TY JESZCZE ICH BRONISZ. NAPRAWDĘ AŻ TYLE CI PŁACĄ CZY OD URODZENIA JESTEŚ TAKI SZUJA?!

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Po pierwsze nikogo nie bronię, stwierdzam tylko fakty. Wystrój świąteczny oceniłem bardzo pozytywnie, a co do tego, że w Tarnobrzegu nie ma żadnej instytucji wojewódzkiej i mamy takich samorządowców to mam pytanie – kto ich wybiera? Być może to miasto ma taki potencjał, albo tym bardziej rozgarniętym się nie chce plątać w politykę. Prowadzisz swoje denne wywody w oderwaniu od przyczyny obecnego stanu rzeczy, w dodatku nic z nich nie wynika bo sytuacji nie zmienisz. Plujesz jadem, jednak widocznie nic więcej nie potrafisz zrobić dla miasta. Ja przynajmniej cieszę się z tych małych pozytywów które mamy mimo trudnej sytuacji ekonomicznej.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Jeden płaci, drugi zarabia. Normalna sprawa.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ty Julcio , ty masz rację bo nie co porównywać Tbg do St. Woli bo tu nie ma nic poza muzeum i zalewem – inwestycjami dla turystów a tam inwestycje w zakłady pracy i miejsca pracy dla mieszkańców aby kasę mieli .
Gówno to tylko gówno.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

I do pracy bardziej atrakcyjnym miastem jest Stalowa Wola, ale do rekreacji i odpoczynku – Tarnobrzeg. Każde miasto ma swoje plusy i minusy, ale lepiej mieszkać w turystycznym kurorcie niż w przemysłowym blokowisku.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Zwykli mieszkańcy również są zadowoleni z wystroju na Święta – przejdź się po mieście i zapytaj ludzi, to każdy powie, że ozdoby są dużo lepsze niż rok temu. A co do urzędników to nie wiem, myślę, że są zadowoleni, bo wykonano kawał pracy i przynajmniej widać efekt końcowy.

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Kogo mam zapytać? Dzieci? Które jeszcze mają pstro w głowach ale za to od urodzenia są skazane na emigrację. A może ubeckich emerytów którzy wybrali Bożka i zostali w tym mieście bo mają emeryturki? Im też nie będzie kolorowao jak będą umierać na wewnętrznym w… Stalowej Woli.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Z takim poziomem obiektywizmu, dyskusja z Tobą nie ma sensu. Ja rozmawiałem z osobami pracującymi i każdemu wystrój się podoba.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

A kto wieszał te świecidełka – urzędnicy czy prywatna firma z poza TBG ???
Urzędnicy odwalili kawał pracy ????
Przestań pleść – zjedz Snickersa !

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Wieszanie to już faza wykonawcza, ale te świecidełka trzeba znaleźć, pozyskać, zawrzeć odpowiedni umowy (tak aby były one opłacalne dla miasta). Pomimo bogatego wystroju miasto płaci stosunkowo mało za te atrakcje, zobacz sobie ile wydają inne miasta. A sam sobie zaparz ziółka – na uspokojenie.

Tomek
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Wypierdzielamy 140 tys złotych z kasy zadłużonego miasta na świecidełka a Cezar pisze o opłacalności dla miasta. Na czy polega owa „opłacalonść” oświeć nas Cezarze bo nie pojmuję

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Tomek

Opłacalność to nie tylko aspekty finansowe, to także budowanie marki. Każdy inteligentny przedsiębiorca wie, że wzrost wartości jego firmy jest czynnikiem ważniejszym nawet od konkretnego zysku w danym krótkim okresie. Można przez kilka lat notować same straty, ale budować markę swojej firmy, to zaprocentuje w przyszłości i takie wydatki prędzej czy później się zwracają. Ale do tego trzeba cierpliwości i przede wszystkim wiedzy.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Pajacu – przedsi3biorca to inwestuje swoją kasę dobrowolnie a nie z cudzej kieszeni ( chyba że złodziej i oszust).
Ta przez kilka lat dokłada przedsiębiorca ??? Z czego filozofie ekonomiczny dokłada do strat ????

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Typowe lewackie świecidełka nie mające nic wsp9lnego ze świętami – to takie karnawałowe ozdoby a nie świąteczne , nawet te gwiazdy jakieś takie nietypowe – odwrotne ( patrz Wyspiańskiego) .
ALE URZĘDASY zachwycone – tylko czym ???

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Na rondzie przy wiadukcie też te choinki jakieś takie nie nasze . Raczej jak palmy. No palmy biją do głowy urzędasom. Elektryczne pociągi aglomeracyjne z Rzeszowa tylko do Kolbuszowej. A Bożek ostanio czarował ze rozmawia aby jeździły do Tarnobrzega. W szpitalu wewnetrznego oddziału nie uratowali. Na kolei szpryche do CPK im zabrali na rzecz Stalowej Woli i nawet na otarcie łez aglomeracyjnej im nie dali. Wszędzie porażka. Tarnobrzeskiej gawiedzi mózgi świecidełkami zamulają aby nie dostrzegali w jakiej czarnej dupie jest to miasto.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

A tu zachwyceni tylko gadżetami – nic nie znaczącymi . Widocznie to wystarczy w tym miasteczku ???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Julcio – NIERENTOWNE a ty jeszcze więcej ???
Może czas aby urzędasy ze swoich płacili za lewackie ozdoby niemające nic wsp9lnego ze świętami – miasto zadłużone a tu zabawa na całego .

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Pamiętam jak było mniej ozdób i mieszkańcy narzekali, że w porównaniu z innymi miastami Tarnobrzeg ma ubogi wystrój. Teraz to się zmieniło, z roku na rok jest coraz lepiej, a Prezydent zapewnia coraz to nowsze i bardziej oryginalne ozdoby. Normalni ludzie to widzą i doceniają, z wieloma osobami rozmawiałem i każdy chwali. Tylko hejterom ciągle coś nie pasuje – czego by nie robił Prezydent to źle.

Baśka
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

W innych miastach mają się z czego cieszyć i świętować. Przykład. Do Mielca z Tarnobrzega przeniesiono Rejon Energetyczny i Pogotowie Ratunkowe. Do Stalowej Woli Rejonowy Zarząd Spółek Wodnych czyli Wody Polskie i szprychę kolejową do CPK. Zeby biegła przez to miasto budują za Rzeszowem nowe tory. Tarnobrzeg olali choć najkrótsza trasa do Warszawy to ta z Rzeszowa przez nasze miasto. MAJĄ SIĘ Z CZEGO CIESZYĆ? A TARNOBRZEG (nie mylić z urzędnikami) Z CZEGO MA SIĘ CIESZYĆ?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Baśka

A i pracy mnóstwo , lepiej płacą a tu Bożek z miernotami lokalnymi na turystów stawia i robi atrakcje dla tych turystów kosztem mieszkańców .

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Baśka

To się proszę przeprowadzić do tego Mielca. Wcale tam nie jest tak kolorowo, jak się Pani wydaje. Na chwilę obecną my mamy w Tarnobrzegu jakikolwiek dworzec, niedługo będzie też galeria, a poza tym mamy piękne Jezioro i Muzeum, którymi Mielec się nie może pochwalić. Zauważyłem, że osoby z zewnątrz bardzo doceniają Tarnobrzeg, natomiast wśród niektórych mieszkańców widoczny jest jakiś zdumiewający jad i niewdzięczność wobec tych zadań które do tej pory władze miasta wykonały.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Problem w tym ,że niestety ale z tych działań nie powstało chyba żadne nowe godnie płatne miejsce pracy. Tego w tym mieście brakuje najbardziej.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Jak powstanie galeria, to będzie sporo miejsc pracy, poza tym zawsze można wykazać się kreatywnością i sprzedawać swoje produkty nad jeziorem podczas sezonu, można sporo zarobić. Trzeba tylko chcieć, mieć pomysł i zapał do pracy.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

A co galeria ma wspólnego z urzędem, burmistrzem i ich działaniami ???
Aby sprzedać nad zalewem to trzeba zapłacić za wjazd ???

Baśka
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Juliusz nie kompromituj się i nie stulaj tu pieśni pochwalnych. Tu się liczą fakty a nie twoje pochwały za judaszowe srebrniki. A faktów na tym forum świadczących o tym jak to ktoś fajnie określił że nasze miasto jest w czarnej dupie jest aż nadto. Jestem tu od urodzenia i tu zostanę. Niech wyjadą ci którzy nigdzie się nie nadawali a których SIARKA przygarnęła dała łopaty i kazała plątać się po kopalniach. Niech wyjadą też byli ubecy esbecy i milicjanci których komuna ściągnęła to może wtedy nikt nie wybierze takiego prezydenta i takich radnych. Nikt też nie nazwie konstruktywnej krytyki hejtem.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Doceniają CI z Mielca – ha, ha, ha ale wolą mieszkać w Mielcu ???
Ciekawe nie Julcio???
Przestań już pierd…..ć bajery z zalewem i muzeum i tym że chwalą ich turyści ( ci z Mielca też) – dziadostwa nie muszą utrzymywać, inwestować kasy mieszkańców Mielca – twój bełkot urzędniczy wykracza poza organy służące do myślenia .

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Nie płeć – nie mieszkańcy tylko urzędach i działacze lokalnych partyjek i stowarzyszeń narzekali aby się wylansować – za cudze i na cudzy koszt .
Te Święta to są święta rodzinne i chrześcijańskie a ozdoby jakby wymyślone przez komunistów aby przykryć te święta .
Lewactwo Świąt nie obchodzi, są przeciwko nim a świętują jakby to były narodziny Lenina .
Mnóstwo gadżetów aby przykryć biedę w mieście .
Zamiast tych gadżetów ( kosztów) lepiej byłoby paczki dać biednym mieszkańcom – byłby pożytek a tak bolszewicka propaganda niewiadomo czego ???
Czego Komuniści po wojnie nie zdołali zrobić to teraz lewactwo robi .

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Były też paczki dla dzieci, wszystko co trzeba było zrobione, trzeba tylko trochę dobrej woli aby to dostrzec. U Ciebie tej dobrej woli nie ma.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ha, ha, ha – niech dzieciaki trzymają te paczki na wyjazd z tej mieściny ( wcześniej czy póżniej) .
Pączek się nie czepiam ( tych dla dzieci).
Ale premie to niby za co ???

Rafał
1 miesiąc temu

Zdjęcie 71 – po co dwie sztuki znaku „droga z pierwszeństwem” na tym samym dojeździe do skrzyżowania?

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Rafał

Tam chyba powinien być znak A-29 ostrzegający o sygnalizacji świetlnej, ktoś się musiał pomylić i umieścił dwukrotnie znak D-1. Dzięki za zwrócenie uwagi.

miki
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Nie dziękuj, przecież nie pracujesz w urzędzie. Chyba że pójdziesz do prezydenta prosić, żeby to zmienili.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  miki

Dziękuję jako mieszkaniec, któremu też zależy na prawidłowym oznakowaniu miasta, to ważne żeby zwracać uwagę na różne kwestie. A komentarz może zawsze przeczytać ktoś z UM i sprawa zostanie wyjaśniona.

Do Cezara
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Cezar dalej mysli ze jest taki przebiegły ze nikt nie domysli się co robi.
Kolego znamy Ciebie aż za dobrze.
Tylko kiedys przyjdzie się tego wstydzić

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Do Cezara

A czego mam się wstydzić? Wyrażania opinii?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Brania kasy za pisanie opinii na życzenie ???

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Jesteś zwykłym oszczercą, przedstaw na to dowody.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Julcio nie wierzę , że można takie pochwalne hymny pisać za darmo ???

No chyba ( chyba to w twoim znaczeniu , jak pisałeś) że zderzyłeś się z latarnią a która wyszła Ci niespodziewanie na chodnik ???

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

To moja sprawa.

Zdumiony
1 miesiąc temu
Reply to  miki

Dobre A wlasnie pravuje w urzędzie i to ciezko.
Zaklinanie rzeczywistości to ciezka robota.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Cezio – co to znaczy ” CHYBA”???

irek
1 miesiąc temu
Reply to  Rafał

takich „kwiatków” jest w mieście sporo…:), np ulica Kopernika..

Lucas
1 miesiąc temu
Reply to  Rafał

To było już za czasów plandek. comment image
Przez prawie 2 lata, a prawdopodobnie jeszcze dłużej, nie udało się zdjąć jednego znaku. O to Tarnobrzeg.

rybak
1 miesiąc temu
Reply to  Lucas

Lepiej zwrócić uwagę ile lat, a właściwie kadencji, czekamy już na przebudowę np. ul. Skłodowskiej. Prezydenci się zmieniają, a ta i parę innych ulic wyglądają co raz gorzej. Ktoś pisał kiedyś o nakazie remontu ul. Skłodowskiej, ale jakoś efektów nie widać.

Tryb
1 miesiąc temu
Reply to  rybak

Decyzja nadzoru budowlanego nakazująca remont została zmieniona w części terminu po rozpatrzeniu wniosku Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Termin wykonania został zmieniony z 31 sierpnia 2021 r. na 31 grudnia 2023 r.

Pablo
1 miesiąc temu
Reply to  Tryb

Fajnie tak dostać wydłużenie terminu o ponad 2 lata. Ciekawe jak uzasadniono aż takie wydłużenie.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Pablo

Kończy się kadencja Siwobrodego ???
Wybory a po nich to może być różnie ???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Lucas

Tak Burmistrz dbał o nasadzenia – ha, ha, ha a tu uschły i tak – ha, ha, ha.

Futerko
1 miesiąc temu

A gdzie duży napis Tarnobrzeg taki jak jest w Rzeszowie lub Lublinie? Nie widzę? A miał być.

misia
1 miesiąc temu

Najważniejsze, że jeleń dalej stoi przed Urzędem Miasta i to się liczy

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  misia

Ha, ha, ha – ten jeleń to jest skierowany do mieszkańców i najdobitniej odzwierciedla stosunek burmistrza, urzędasów i radnych do mieszkańców – oni się bawią, czyszczą koryto a jelenie bulą kasę na zachciańki , inwestycje dla turystów, lans, pijar, propagandę, gadżety ku zadowoleniu urzędasów, burmistrza i radnych .
PREMIE BYŁY ????

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  misia

To jest świąteczny renifer, a nie żaden jeleń.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Oj Julcio – renifer , przestań pleść głupoty ???
Taki z tego Jelenia renifer jak te świecidełka są Świąteczne – daj spokój ???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Cezio a skąd renifer w Betlejem ???
Czyżby z ZOO ???

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Skoro 3 królowie przyszli do Betlejem z różnych stron świata, to renifery też mogły przyjść podążając za Gwiazdą Betlejemską.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Gdzieś to wyczytał Julcio ???
A tych trzech to przyjechało a nie przyszło ????
Ale że na reniferach to ani słówka nie ma ???
To chyba musiało być napisane w dziełach Lenina ale nie czytałem to i nie wiem ???

esteta
1 miesiąc temu

Dekoracje świąteczne są ładne i nie marudźcie. Coby nie poczynił to zawsze musi być źle? Oj marudy, marudy…

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  esteta

Z cudzej kieszeni i na cudzy koszt to zawsze swoi ( przy korycie) chwalić będą – wesołego miasteczka ciąg dalszy ???
Bałwochwalcom tylko gadżety wystarczą !

Myślący
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Jest czas świąt i jest to pora na dekoracje, więc w czym problem? Tak się czyni na całym świecie, nie tylko w Tarnobrzegu. W innych miastach, państwach to z czyich pieniędzy są dekoracje w miastach?

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Myślący

W Burundi też? Bo moim zdaniem pseudo samorządowcy robią wszystko aby Tarnobrzeg był na takim poziomie. Z przykrością trzeba stwierdzić że już im dużo nie brakuje. Jeszcze kilka lat jak tylko siarkowi emeryci odejdą do wieczności…

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Jak emeryci odejdą to mieścina będzie liczyła że 25 tys mieszkańców o ile samorządowcy wcześniej ich nie zmusza to ucieczki , tak jak teraz młodych

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Myślący

Jak już to pora na dekoracje świąteczne bo święto chrześcijańskie a nie na karnawałowe świecidełka .
Ale skąd lewactwo ma wiedzieć że to Boże Narodzenie ???
Z jednej strony świętują a z drugiej się tego wstydzą robiąc takie gadżety lewackie pod osłoną fałszywej poprawności politycznej .
Ta dekoracja – gadżety nic ze świętami nie mają nic wspólnego ze Świętami Bożego Narodzenia.

zwis siwego bajeranta
1 miesiąc temu

Miasto upadło a siwy bajerant tańczy na grobie Tarnobrzega. Niedługo już nawet szpitala nie będzie. W Tarnobrzegu nie ma pracy, nie ma przemysłu, nie ma dróg, nie ma nawet dobrych szkół. Ciekawe czy już w KIO Tarnobrzeg przegrał sprawę z przetargiem na śmieci, bo to tylko kwestia czasu kiedy to się stanie. Ale to nie przeszkadza – Papa Smerf kasuje 20 tysięcy co miesiąc, wziął około 50 tysięcy wyrównania do pensji i ma w dupie cały Tarnobrzeg i wszystkich jego mieszkańców.

psychiatra
1 miesiąc temu

o głupie choinki bałwany sie pokłóciły w sekcji komentarzy, polactwo w akcji

Polecam
1 miesiąc temu
Reply to  psychiatra

wizytę u psychiatry co niektórym komentującym 🙂 aby się wyzbyć zacietrzewienia, nienawiści :-/.

GOŚĆ
1 miesiąc temu
Reply to  psychiatra

Na przykładzie wystroju o stan miasta tu chodzi. Czytaj ze zrozumieniem i nie obnażaj swojej głupoty.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
75
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content