Wiślacka Gwiazdka 2021: Licytacje, zbiórki i Seminarium Sportów Walki z Mateuszem Kubiszynem

Trwa akcja charytatywna „Wiślacka Gwiazdka” organizowana przez kibiców sandomierskiej drużyny. W ramach tegorocznego wydarzenia zbierana jest m.in. żywność, środki czystości i pieniądze, które przekazane zostaną ubogim rodzinom, podopiecznym Domu Dziecka w Łoniowie oraz bezdomnym psom i kotom.

Wesprzeć zbiórkę można również uczestnicząc w niedzielnym Seminarium Sportów Walki z Mateuszem Kubiszynem.

Zbiórka charytatywna w ramach Wiślackiej Gwiazdki potrwa do 20 grudnia br. Dzięki uprzejmości lokalnych przedsiębiorców, zbiórki rzeczowe oraz żywności odbywają się w wyznaczonych punktach, głównie sklepach nie tylko na terenie Sandomierza. Punkty wyznaczone są również m.in w odległym Opatowie Włostowie, w Sokolnikach i Trześni gdzie miejscowi chętnie włączają się w inicjatywę (lista sklepów na końcu artykułu)

– Ułatwia nam sprawę, fakt, że akcja jest coroczna, dobrze już wszystkim znana więc ludzie obdarzają nas dużym zaufaniem i chętnie się w pomoc włączają – tłumaczą organizatorzy akcji.

– Wzorem lat poprzednich nasza pomoc dotrze do Przytuliska Psów w Sandomierzu, Domu Dziecka w Łoniowie oraz Rodzin Ubogich. Zwróciliśmy się z prośbą do Opieki Pomocy Społecznej o wskazanie 15 rodzin. Zapewne jak co roku efekty zbiórki zaskoczą nas samych i paczki z żywnością oraz środkami czystości dostarczymy do ok. 30 rodzin. Jeśli chodzi o Przytulisko Psów w Sandomierzu i Placówkę Wychowawczą w Łoniowie to jesteśmy w stałym kontakcie i konsultujemy w jakim zakresie udzielić pomocy aby była ona sensowna – dodają.

Równolegle na portalu zrzutka.pl zbierane są pieniądze – link tutaj. Budżet zbiórki jest zasilany również z licytacji gadżetów kibicowskich = link tutaj

SEMINARIUM SPORTÓW WALKI

W niedzielę 19 grudnia o godzinie 14:00 na Hali Sportowej w Sandomierzy przy ul. Patkowskiego odbędzie się Seminarium Sportów Walki z z trzykrotnym Mistrzem Świata w Kick Boxingu Mateuszem Kubiszynem znanym również jako „Don Diego”.

Seminarium ma charakter charytatywny i cały zysk będzie przeznaczony na akcję „Wiślacka Gwiazdka”. Podczas treningu na trybunach zasiądą młodzi wychowankowie z Domu Dziecka w Łoniowie.
Wstęp dla uczestników – 20 zł.
Organizatorem jest Sekcja Sportów Walki – SKS Wisła.
Organizatorzy apelują również o przynoszenie ze sobą na halę karmy dla psów, która w ramach wspomianej akcji trafi do Przytuliska Psów w Sandomierzu.

ZBIÓRKA W SKLEPACH

Lista punktów:

– Sklep „Groszek” przy ulicy Aleksandra Dobkiewicza 16

– Sklep Spożywczo – Przemysłowy Roman Gołębiowski ulica Lubelska 24 w Sandomierzu.

– Delikatesy Centrum – Kleczanów 19.

– Avita Market – Włostów 246.

-PAQernia Gym &Fitnessul. Porucznika Michała Brzeskiego 12, Sandomierz.

-„ABC” Monika Sklep spożywczo – alkoholowy ul. Sandomierska 101,

Sokolniki -Pizzeria Alternatywa, ul. Baczyńskiego 18a

-Hurtownia Chemiczna ” Venus ” Opatów ul: Partyzantów 2

– Lewiatan Sandomierz, ul Mickiewicza 33

– Minuta8, ul. Armii Krajowej 1

– Gyros, ul. Armii Krajowej 9

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content