Cztery osoby chcą stanowiska dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu

Cztery osoby chcą stanowiska dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzeg. Oferty na stanowisko dyrektora MOSiR-u można było składać do 13 grudnia br.

Konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu władze miasta ogłosiły 30. listopada br. Poprzedni wieloletni szef placówki – Adam Strumiński, przestał pełnić tę funkcję w listopadzie br.

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika UM Tarnobrzeg cyt: W związku z ogłoszonym naborem na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu wpłynęły 4 oferty pracy

W. Lisa zapytaliśmy również o termin rozstrzygnięcia konkursu.

– Niezwłocznie po przeprowadzonej rekrutacji, informacja o wyniku naboru będzie upowszechniona przez umieszczenie jej na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Tarnobrzega oraz opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tarnobrzega – odpowiedział naszemu portalowi rzecznik UM Tarnobrzeg.

 

 

OD REDAKCJI

Od kilkunastu dni każdy artykuł opublikowany na łamach naszego portalu, który chcemy zamieścić na naszym facebooku, jest przez kogoś lub grupę osób zgłaszany jako naruszający standardy dotyczące nagości lub aktywności seksualnej. Praktyka ta najwyraźniej ma na celu pozbawienie nas dodatkowego zasięgu, który umożliwia zamieszczanie naszych artykułów w mediach społecznościowych. Być może wynika to z czystej złośliwości lub jest odpowiedzią na niewygodne dla niektórych tematy, które poruszamy. Niestety praktyka ta, mimo iż po pewnym czasie posty są przywracane przez facebooka z notatką: Przykro nam z powodu pomyłki. Sprawdziliśmy Twój post jeszcze raz i stwierdziliśmy, że nie narusza Standardów społeczności„ powoduje, że facebook nakłada na nas czasowe ograniczenia, pozbawiając możliwości jakiejkolwiek aktywności w mediach społecznościowych.Co więcej, pojawia się również informacja o możliwości całkowitego zablokowania naszego konta na facebooku.

Stąd nasza prośba/sugestia, jeśli chcą Państwo aby dany artykuł z naszego portalu pojawił się w mediach społecznościowych a jego treść dotarła do jeszcze większej liczby osób, prosimy o udostępnianie go na swoich profilach.

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ta ci
1 miesiąc temu

Zatrudnić najtańszego o wznoszącym się w dół IQ

AdobeStock_115196742-526x526.jpeg
orzeł
1 miesiąc temu

wśród czterech jest trzech naiwnych albo głupich albo figurantów albo i wszystko po trochu i jeden BMW

Adam
1 miesiąc temu

Popieram Przemka. Powodzenia!!!

jajecznica
1 miesiąc temu

Pewnym koniem, który złożył swoją aplikacje jest Norbert M. pseudonim helikopter
Stadion olimpijski powstanie dzięki niemu

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  jajecznica

Czyżby jakaś nowa twarz?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ada

Ha, ha, ha – oj ha ha ha

Tatko
1 miesiąc temu

Tak, pamiętam ten dzień kiedy pierwszy pińcet plus bus zajechał do nas w okolice Krosna. Jeszcze zamroczony po wczorajszym chlaniu podpisałem pierwszy wniosek trzymany przez jakiegoś urzędasa o pińcet plus na trójkę bachorów. Fakt, nie wierzyłem w to że dostanę kasę. Na razie musiały wystarczyć mi dwa wina które dostałem za podpis. Ale w maju stał się cud. Wpłynęło mi trzy tysiące deputatu na chlanie!!! Wtedy trzeba było widzieć to szczęście polskich rodzin. Tych szczęśliwych rodziców kupujących kolejne winko za pińćset plus. Od razu spaliłem swój zeszyt na wino. Nie będzie mi już potrzebny. I ten wściekły wzrok sprzedawcy jaboli. Nikt już nie kupi u niego na zeszyt. Skończyło się żerowanie na biednych rodzinach. Z jaką satysfakcją spaliłem swój zeszyt na wino. I od tej pory codziennie jest ze mną program rodzina pińcet plus. Od ponad pięciu lat chlam jabole codziennie za pińcet plus. Wychwalam PiS i chlam, tak jak inne miliony polskich rodzin. Wszyscy chlamy za pińćset Plus

As
1 miesiąc temu
Reply to  Tatko

To teraz już wiem dlaczego podwoiło się prawie w kraju spożycie alkoholu na mieszkańca

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Tatko

Jakiś stary kawaler albo stara panna ten wpis napisał (a) co mu dupe ściska. I na dodatek jakiś komuch. Ja się też nie kwalifikuje na 500 plus ale nie zazdroszczę młodym rodzicom niech im będzie trochę lepiej niż nam i niech chowają swoje pociechy w szczęściu i zdrowiu.
Pewnie że trafią się ludzie którzy to źle wykorzystają no i bogatym też tego nie powinni tego dawać. Ale jedno jest pocieszające w tym ze nawet jeśli kolejne wybory wygra ten co twierdził ze dla zwykłych ludzi piniedzy nima i nie będzie to już tego nie zlikwiduje. Socjal jest na zachodzie i każdy go chwali. Tylko ze tam jest polaczku trochę gorzej. Jesteś zdrowy jak byk i robisz jak wół to masz duży socjal a jeśli podupadniesz na zdrowiu to zwijasz manatki i do własnego kraju na leczenie. Szkoda tylko ze u nas lekarze zaczynają niszczyć służbę zdrowia. Przykład: Tarnobrzeski szpital gzie lekarze uciekają w prywatną praktykę bo państwo ich wykształciło dało im zarobić na emerytury a teraz gdy mogą prowadzić gabinety bez obciążeń ZUS-owskich to uciekają na swoje i zarabiają krocie na biednych i chorych ludziach. Tylko mają problem bo nie zdążą tych pieniędzy wydać…

Gość 1
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Te widzisz że to korupcja wyborcza na kredyt jest. Już to drukowanie przestało im się spinać i napędzili podwyżki na potęgę i inflację w kraju .O drożyźnie nawet nie wspomnę. Prąd droższy po nowym roku o 24% gaz jak 58% . Kto to wytrzyma . Cukier podrożał o 31%

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Gość 1

Wyłącz TVN włącz myślenie. Poczytaj sobie na internecie dlaczego gaz i energia drożeje. Jaki Polska ma ekologiczny kaganiec. A jeżeli chodzi o spozywkę to nie wiedziałeś ze handel już cały w zachodnich łapach od marketów przez hurtownie po małe osiedlowe sieciówki. Muszą odrabiać te lata w których sprzedawali tanio by wykończyć nasz Polski handel. Jeszcze będą bardziej zacisnąć nam pasa bo oni nas do tej uni wzięli żeby mieć na kim zarabiać. Głupi Polaczek wyzbył się wszystkiego rękami Balcerowicza i spółki bo myślał że oni go tak bardzo na tym zachodzie kochają. Tu Lewandowski jest znakomitym przykładem. Masz grać bo to jest twoja rola i zadanie. Ale nagrody to już nie dla ciebie…
Ludziska odmulcie łapetynki 🙂

Gość 1
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Wymień sobie opony mózgowe z letnich na zimowe

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Tatko

Słyszałeś baranku o zakupach na zeszyt. Takie zeszyty za PO były w każdym sklepie.

admin
1 miesiąc temu
Reply to  Tatko

obywatel pod nowym szyldem

Gość
1 miesiąc temu

A te trzy osoby to jakieś słupy czy aż tacy naiwni? Tam już przed ogłoszeniem konkursu było wszystko jasne. KIEDY PISIORY Z WOJEWÓDZTWA OGŁOSZĄ KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO W TARNOBRZEGU?! Bo ten pełniący obowiązki likwidatora jeszcze trochę wszystko pozamyka. W nagrodę od pisiorów(?) dostanie jedynkę w wyborach do Sejmu? A głupi (?) tarnobrzeski naród go wybierze. Bożkowi i jego ekipie to lata bo po co szpital w Tarnobrzegu jak jest w Stalowej Woli 🙁 KIEDY REDAKCJA NW24 OPISZĘ PRZYCZYNĘ I AUTORÓW LIKWIDACJI TARNOBRZESKIEGO SZPITALA? Bo to co przeczytałem dziś w echu to śmiechu warte. Nawet nie można tych wypocin komentować bo tam cenzura wolnego słowa. Oczywiście to moje zdanie w tych tematach. Pozdrawiam właścicieli NW24 i życzę samych sukcesów w 2022 roku. Bo to moim zdaniem ostatnie wolne media w regionie.

Joker
1 miesiąc temu

Układanka polityczna w Mieście Dariusz i Mirosław dogadali się z Norbusiem więc dalej PełO będzie rządziło u koryta Tbg.

Uno
1 miesiąc temu

Komentarzow od ludzi tak rację. A kiedy nowy stadion lekkoatletyka

Pionty
1 miesiąc temu

Ja chce tez startować na stanowisko derechtora, jako pionty. . Mam szanse?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content