LIVE: Spotkanie z posłem Grzegorzem Braunem. Zapraszamy na transmisję (zdjęcia oraz video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję spotkania z posłem RP Grzegorzem Braunem, które odbędzie się pod hasłem „Stop segregacji sanitarnej”.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 grudnia br., w Samorządowym Ośrodku Kultury, w Nowej Dębie.

Początek godz.16

OD REDAKCJI

Od kilkunastu dni każdy artykuł opublikowany na łamach naszego portalu, który chcemy zamieścić na naszym facebooku, jest przez kogoś lub grupę osób zgłaszany jako naruszający standardy dotyczące nagości lub aktywności seksualnej. Praktyka ta najwyraźniej ma na celu pozbawienie nas dodatkowego zasięgu, który umożliwia zamieszczanie naszych artykułów w mediach społecznościowych. Być może wynika to z czystej złośliwości lub jest odpowiedzią na niewygodne dla niektórych tematy, które poruszamy. Niestety praktyka ta, mimo iż po pewnym czasie posty są przywracane przez facebooka z notatką: Przykro nam z powodu pomyłki. Sprawdziliśmy Twój post jeszcze raz i stwierdziliśmy, że nie narusza Standardów społeczności„ powoduje, że facebook nakłada na nas czasowe ograniczenia, pozbawiając możliwości jakiejkolwiek aktywności w mediach społecznościowych.Co więcej, pojawia się również informacja o możliwości całkowitego zablokowania naszego konta na facebooku.

Stąd nasza prośba/sugestia, jeśli chcą Państwo aby dany artykuł z naszego portalu pojawił się w mediach społecznościowych a jego treść dotarła do jeszcze większej liczby osób, prosimy o udostępnianie go na swoich profilach.

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
1 miesiąc temu

I jak tam pelikany? Trzecia dawka przyjęta? Szykujcie się na czwartą na omikron. A później 5 na następny wariant co wasze święte WHO powie. Macie mózgi czy waszym mózgiem i wyrocznia jest TV?;

Bozo
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

Aha i bym zapomniał. Maski na jape. Wcześniej nic nie dawały tak jak mówił niedzielski i who ale teraz dają. Także maski na japy Owieczki

Panczo
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

A jak skomentujesz zaszczepienie się posłów konfy?
Im też tv wyprała mózgi?
mniemam, że jesteś ich wyborcą. nie masz tu jakiegoś mezaliansu?

Optymista
1 miesiąc temu
Reply to  Panczo

Konfederacja nie walczy ze szczepionkami. Walczy o wolność wyboru, o to, że Ty i tylko Ty decydujesz czy się zaszczepić lub nie. Mogą więc być wśród nich i zaszczepieni bądź nie. Pozdrawiam

Panczo
1 miesiąc temu
Reply to  Optymista

Jasne. Jednak ciekawi mnie opinia na temat zaszczepionych konfederatów. Wszyscy zwolennicy konfy, których znam są ostrymi przeciwnikami szczepień.
odnosiłem się do słów poprzednika o „baranach biorących 3 dawkę” i chciałem je zestawić z postawą posłów tej partii przyjmujących szczepionkę.

Też jestem za wolnością. Dopóki ktoś nie krzywdzi kogoś innego niech sobie robi co chce.

Optymista
1 miesiąc temu
Reply to  Panczo

Posłowie, którzy są zaszczepieni są w sile wieku i sami o tym zdecydowali. Jeżeli ktoś ma ponad 70 lat i problemy z płucami. astmą, itp. to się chroni. Zwolennicy konfy to według mnie nie przeciwnicy szczepień tylko przymusu szczepień.

Zbiór informacji covidowych z EU
1 miesiąc temu

Tylko z ostatniego tygodnia, miłej lektury, tego w TVN i mainstreamowych mediach nie usłyszycie: Austria wprowadziła obowiązek noszenia maski w domu i oddelegowała generała do walki z COVID-19. Holandia ogłosiła całkowity lockdown, mając zaszczepione 85,8% dorosłej populacji. Włochy będą zawieszać paszport szczepionkowy, jeżeli test wykaże COVID-19. Włochy zgłaszają 28 632 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od listopada 2020 roku. Wielka Brytania zgłasza 93 045 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2, sam Londyn 26 608. Najwięcej od początku pandemii. Premier Francji Jean Castex ogłosił, że od stycznia paszport szczepionkowy będzie przysługiwał wyłącznie osobom w pełni zaszczepionym. Tym samym odrowieńcy oraz osoby z negatywnym testem zostaną pozbawione części obecnych przywilejów. Łaskawy rząd Austrii zmienił przepisy i wydał pozwolenie osobom niezaszczepionym na spotkanie z rodziną w Boże Narodzenie oraz w Sylwestra. Spotkania, gdzie przebywa osoba niezaszczepiona, maksymalnie w gronie 10 osób. Minister zdrowia RPA Joe Phaahla poinformował, że tylko 1,7% osób zakażonych wariantem Omikron koronawiusa wymaga hospitalizacji. Podczas poprzedniej fali napędzanej wariantem Delta koronawirusa hospitalizacji wymagało 19% osób zakażonych. Walia od 27 grudnia 2021 r. zamyka kluby nocne i wprowadza zasadę 2-metrowego dystansu społecznego w biurach. Pierwszy minister Mark Drakeford zaleca spędzać Boże Narodzenie wyłącznie w najbliższym gronie. 72,8% populacji w pełni zaszczepione, 37,5% po… Czytaj więcej »

Neltah
1 miesiąc temu

Świetne zestawienie. Swojego czasu planowałem zbierać je na blogu,a każdy opakowac komentarzem, ale odpuścilem sobie, szkoda na to czasu. Jest tego ZALEW. Ludzie żyją tą propagandą, wszystko inne zeszło na plan dalszy. Co ciekawe ,wszystkie choroby poszły w kąt. TO WŁAŚNIE ROBI LEWACTWO. I dlatego NIE CHCEMY w Polsce tuby TVN ,mediów niemieckich. Bo oni wprowadzają chaos, po to aby po po cichu można było robić inne rzeczy i przykryć politykę światową przed oczami ludzi. Media to 4 władza ,tak sie kreuje nową rzeczywistość

Józiek
1 miesiąc temu

Braun to jest polskie nazwisko?

smile
1 miesiąc temu
Reply to  Józiek

bardziej broni Polaków niż ci z Polskim nazwiskiem….

Józiek
1 miesiąc temu
Reply to  smile

Jego babcia miała na imię może Ewa?

greg
1 miesiąc temu

Gość się za dużo najadł dżemu,jeszcze Polska takiego durnia nie miała co przedkłada swój partyjny interes niż zdrowie i życie ludzi! to ci dopiero okaz!

Józiek
1 miesiąc temu
Reply to  greg

Smutniejsze jest to, ilu durni mu wierzy.

Alf
1 miesiąc temu

Najzabawniejsze jest to ,że część posłów Konfederacji jest zaszczepionych , ale wolą trzymać to w tajemnicy.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Część posłów ubiera maseczki na posiedzenie SEJMU – jaja jak berety ???

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

A część jak Pan Braun jest notorycznie wykluczanych z posiedzeń sejmu przez Marszałek Witek. O dopchnięciu się do mównicy nawet nie wspomnę. Dodatkowo zdaje mi się ,że Pan Braun ostatnia chciał poręczyć za niejakiego Rybaka zatrzymanego za ekscesy w Kaliszu. Co ciekawe sąd uznał ,że Pan Braun nie jest osobą zaufania publicznego . Czy to nie wstyd i hańba głosować na podobnych ludzi ?

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Chyba tylko Pan Braun jest wykluczany

szatan
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

to taka sama hipokryzja jak to , że konfederacja jest za wolnością 😉 ale nie dal żydów , nie dla kolorowych itd itd

ad
1 miesiąc temu

„obywatel” nie ma tu nic do powiedzenia?

Szur i płaskoziemca
1 miesiąc temu

W Izraelu 5 fala i 4 dawka. W Berlinie szczepienia co 3 miesiące… a do czego my prowadzimy?

Neltah
1 miesiąc temu

Przepraszam, ale płaskoziemca to ten co odrzuca naukę a tymczasem Braun przedstawił akty prawne, dokumenty które dowodzą sprzeczności z prawem tego co się dzieje w Polsce w sprawie srovida i szczepionek. A teraz nauka, coprawda Braun nie wypowiada sie w kwestiach medycznych, bo tym się zajęło środowisko niezaleznych lekarzy którzy wspierają protest i tam RÓWNIEŻ są twarde dokumenty o tym że kowidianizm jest ideologią totalitarną,a sam wirus jest CELOWO utrzymywany i te inne kwestie. Płaskoziemcy to ci którzy odrzucają naukę a wspierają swoje wierzenia w inny sposób. Tak właśnie robią wyznawcy kowida

jan
1 miesiąc temu

do zaszczepienia ciemnych zacofanych,wierzacych w zabobony małp człekokształtnych,o ile dadza sie przekonać przed śmiercią,przykre

szatan
1 miesiąc temu

odrażająca postać

Bez "zwisu męskiego"
1 miesiąc temu

Następny krawaciarz w akcji.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content