Grupa Enea sponsorem tarnobrzeskich tenisistek na kolejny sezon (fotoreportaż oraz video HD)

Grupa Enea piąty raz z rzędu będzie sponsorem tytularnym Klubu Tenisa Stołowego Enea Siarkopol Tarnobrzeg. Umowę w tej sprawie podpisano w miniony poniedziałek w Zamku Tarnowskich w Dzikowie.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
1 miesiąc temu

A po co tam prezydent zawitał? To już są jakieś jaja

Zigi
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

A presidente nie miał być w Rzeszowie tego dnia przypadkiem?

Zima
1 miesiąc temu

Fotograf legionista prezydenta bez maseczki(zdjęcie nr 6) Jak w urzędzie miasta nie chce się robić Wigilii dla potrzebujących lub Sylwestra dla mieszkańców to wciskaja kit, że to przez szalejącą pandemię. Tak szaleje wirus, że maseczek w UM brakło? Jak to jest panie prezydencie? Gdzie reżim sanitarny? Jest ten wirus czy go nie ma? Za brak maseczki np. w sklepie dostaje się mandat 500 złotowy

Bolek
1 miesiąc temu
Reply to  Zima

Proszę dopuścić możliwość zwolnienia z noszenia maseczki przez tego Pana bo przepisy przewidują taką możliwość.Mało prawdopodobne ale wykluczyć tego nie można .

Kibic
1 miesiąc temu

Czekamy na Puchar LM, w tym roku się uda i będziemy pierwszą polską drużyną, która 2 razy wygrała LM, niektórym będzie gul skakał a niektórzy zrobią kupkę, taką po kilku stękach czyli z zatwardzeniem. Do zwycięstwa jeden krok. Barwo Tarnobrzeg.

Prezes
1 miesiąc temu

Ooo Paruzel gdzie on już nie był prawdziwy stanowisko wy obieżyświat

vwou4gnzjcdfsr2puxyjf1xezf9rxf4u.jpg
Sportowiec muzealnik
1 miesiąc temu

Ta komnata zamkowa moim zdaniem urządzona bez gustu. Meble z różnicy stylów, obrazy z rożnych okresów w tych samych ciemnych ramach i do tego nieciekawie zakomponowane na ścianach. Nic do siebie tam nie pasuje.

Gun
1 miesiąc temu

Dureń

Muzealnik
1 miesiąc temu
Reply to  Gun

Tylko na to was stać tarnobrzescy muzealnicy. Lepiej wybierzcie się do Łańcuta to może nauczycie się aranżować wnętrza. Jak na razie to z wnętrz waszego zamku bije tylko chłód.

henio
1 miesiąc temu

kategorycznie zadam zakazu wydawania publicznych pieniedzy na ten niszowy sport

Gun
1 miesiąc temu
Reply to  henio

Weź spadaj stąd pajacu.

obywatel
1 miesiąc temu

Wiadomości z kraju; Górnicy z Katowic przywitali (chyba wczoraj) Premiera Morawieckiego : „ Poseł ze Śląska , oszust z Wrocławia”. Premier z godnością przyjął to do wiadomości i opuścił zgromadzenie ze słowami ; „skoro mnie słuchać nie chcecie”. Jako że to to nie odbyło się za pośrednictwem mediach publicznych (TVP) prawdopodobnie Premier Morawiecki nie wniesie oskarżenia o zniesławienie i naruszenie dóbr……???? Wiadomości z Miasta Tarnobrzeg: Dobrodziej Wójt miasta D. Bożek z godnością wniósł pozew przeciwko obywatelowi (mieszkańcowi miasta)za pośrednictwem najlepszej kancelarii w Polsce z Rzeszowa który na forum prywatnego portalu użył sformułowania : „ oszust, kłamca, złodziej” ??? „ Czy woda w Tarnobrzegu podrożała” ????, „ Czy są dopłaty dla mieszkańców za wodę” ???? Uruchomiana została cała machina Państwa : Prokuratura, Policja (albo milicja – to się okaże). Ze Świata Obywatela nurtuje pytanie :„ czy dobrodziej wójt miasta Tarnobrzega D. Bożek ( mieszkaniec z Krosna) będzie składał życzenia Świąteczne mieszkańcowi miasta Tarnobrzeg tzw. „obywatelowi”?????? CDN Dla historyka to proste : Etymologicznie słowo złodziej znaczyło ‘ten, który zło działa’ albo ‘ten, który złość działa’, o czym można się przekonać, zaglądając do Słownika języka polskiego S.B Bogumiła Lindego (Lwów 1860, wyd. II, t. IV część 2, s. 1081), Słownika języka polskiego wydanego staraniem M. Orgelbranda (Wilno 1861, t.… Czytaj więcej »

walt
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

czy będzie relacja z procesu ?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Redakcje NW bym zaprosił jako jedynie wiarygodnych mediów to się okaże ???
Dobrze by było aby sprawę prowadziła S ędzia E. Pokutycka , będzie miała okazję powtórzyć teks ” jak śmie pan walczyć z ….” ???
Wtedy sprawę mają wygraną ????
Do trzech razy sztuka aby upierniczyć ???
Będę wnosił o maksymalną karę : więzienia – dla sumienia, serca , rozumu ( rozum może nawet kazać wypalić) a koszty poniósł skarb państwa ( drobne to przy 4 mln na promocję ” ładu”- to przecież grosze?) albo miasto.( Julcio pisał że to grosze – takie kwoty) o ile to ja pisałem, będą dowody ale jak mają tego Pegasusa do śledzenia to udowodnią że to pisałem ( ha, ha, ha).

Skoro serce, sumienie i rozum każę komuś coś pisać to niech to każą jak tak stwierdzi sąd ??

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Obawiam się ,że z taką linią obrony to za daleka nie zajedziesz . Domaga się jakiejś kasy czy tylko przeprosin ?

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

A i czy proces karny czy cywilny ?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Ten pierwszy, data już jest i mam nadzieję że wójt też będzie , najlepiej jakby urlop sobie dał.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Nie musi chyba brać urlopu. W sumie to zaatakowałeś urzędnika państwowego w świetle najnowszych przepisów. Raczej bym tego nie lekceważył i obrońcy poszukał albo z urzędu (nie miasta) wziął. Niezły prezent na święta …

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Pewnie dlatego wigilii nie ma ???
A nóż obywatel mógłby się przyplątać ???
Wszystko mi jedno , obrońca z urzędu a kasę to niech sobie weźmie tą tylko co mam odłożoną na trumnę i pogrzeb a przeprosić i tak nie przeproszę bo bym okłamał swoje sumienie, rozum, serce i za co też nie mam – tylko więzienie jeszcze pozostaje .
Ale dzięki za radę , Do po świętach .
Zdrowych i wesołych Świąt – Wszystkim oprócz ?????

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Spoko. Pytam , ponieważ wcześniej kończyło się najczęściej na sprawie karnej. Od jakiegoś czasu nie ma roszczeń finansowych albo są one znikome w sprawach karnych. Po przyklepaniu wyroku kierowany jest następny pozew na drodze cywilnej mający na celu jedynie ustalenie wysokości odszkodowania. A sumy są coraz wyższe. Swoją drogą to według mnie czasami jednak trochę przeginałeś

walt
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

nie gwałtujmy,że ktoś korzysta ze swoich praw.
ściek jaki jest tu w komentarzach na pewno powinien być posprzątany a dezaprobatę wobec władzy można wyrażać na tysiące sposobów.

jeśliś pan/pani tak napisał to trzeba się liczyć z konsekwencjami.

może prezydent nawet ujawni kim jest jego osobisty hejter 🙂

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Prezydent to nie ale sąd jak najbardziej. W przypadku wyroku skazującego taka dodatkowa kara mogłaby być konkretną przestrogą dla ewentualnych naśladowców

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Pamiętasz, jak wielokrotnie Ci pisałem, żebyś uważał na słowa? Wówczas mnie wyzywałeś i obrażałeś. Prosiłem jedynie o kulturalną dyskusję, a Ty przy prawie każdym możliwym komentarzu obrażałeś, pomawiałeś lub po prostu hejtowałeś funkcjonariusza publicznego. Rozumiem, że nie musisz lubić Pana Bożka, ale jednak ciągle przekraczałeś grubo granice, często używałeś słów niecenzuralnych w dyskusji publicznej i walnie przyczyniłeś się do obniżenia standardów na tym forum (a mówiąc dosadniej – do sprowadzenia dyskusji do poziomu rynsztoka). Nie wiem na co liczyłeś, wielokrotnie apelowałem o refleksje nad swoim zachowaniem. Myślałeś, że Prezydent tego nie czyta? Albo że treść tych komentarzy do niego nie dotrze? Jakby to był jednorazowy wybryk, to nikt by pewnie Cię nie podawał do sądu, ale jednak pracowałeś na postępowanie karne od wielu miesięcy. Przykro mi, że otrzymałeś wezwanie do sądu, ale może to taka lekcja na przyszłość. Siedzieć nie pójdziesz, pewnie skończy się na grzywnie, trzeba być odpowiedzialnym za swoje słowa. Mimo wszystko mam nadzieję, że będziesz teraz bardziej dbał o treść swoich wypowiedzi i o poziom dyskusji. Pozdrawiam i mimo wszystko spokojnych Świąt!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Rynsztok to chyba jest to miasto – posłuchaj uważnie to co przedstawię Jim.
A zwłaszcza od składkach do ZUS – pełne świadome okradanie nawet pracowników . Niechby składek prywaciarz nie odprowadzał ???
ZUS, PI Pracy – oj zwłaszcza że kasa była na inne rzeczy .
A przewodniczącym rady to kto był??

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

No ale zmieniasz temat, sprawa dotyczy tego, że ciągle obrażałeś Prezydenta. Co mają do tego składki ZUS? Co do obelgi „złodziej” może byś się jeszcze jakoś wybronił przed sądem, aczkolwiek nie wiem jak chciałbyś udowodnić, że niby Prezydent kogoś okradł. Natomiast w Twoich komentarzach pojawiały się gorsze epitety, w stosunku do mnie również. Może warto uderzyć się w pierś, posypać głowę popiołem i powiedzieć zwykłe ludzkie „przepraszam”? Zrozumienie własnych błędów to już bardzo dużo.

As
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Przypomnę może historie jednego z poprzedników Pana Bożka , Pana Mastalerza. Jako prezydent wygrał chyba wszystkie procesy , ale przegrał wybory na prezydenta. Nie wiem , czy będzie to miało wpływ w tym wypadku Moim zdaniem będzie i raczej negatywny. Ale pożyjemy zobaczymy czas pokaże.

cis
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Odkładając emocje na bok i patrząc obiektywnie, wygląda to tak:
złodziej «ten, kto kradnie»;
kraść
1. «zabierać coś komuś po kryjomu»
2. «ograniczać coś, sprawiać, że czegoś jest mniej».
Także język polski daje wiele możliwości wyrazu.

Jim
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Dla przypomnienia:
https://www.youtube.com/watch?v=5SFSxkosrag (od 0:40).
To jak to jest z krytyką? Słowa są pojemne znaczeniowo, ale mają swój kontekst.

Tom
1 miesiąc temu

Świat szczepi na potęgę i ostro walczy z coronawirusem. Dwie dawki już nie wystarczają. Dzięki tej polityce pochłaniającej setki miliardów dolarów świat może wreszcie pochwalić się wynikami: Australia zgłasza 9 119 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii.************************************USA zgłasza 270 271 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Największy dobowy przyrost zakażeń od stycznia i trzeci największy od początku pandemii.***********************************Krajowa Rada ds. Szczepień w Austrii rekomenduje czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 w obszarach wysokiego ryzyka (np. narażony personel medyczny) oraz w obszarach systemowo krytycznych od sześciu miesięcy po trzecim szczepieniu.**************************Około 1,2 mln osób w Anglii uległo zakażeniu SARS-CoV2 w ciągu tygodnia, czyli 1 osoba na 45 mieszkańców. To światowy rekord pandemii. W Londynie zakażeniu SARS-CoV2 uległa 1 osoba na 30 mieszkańców.**************************Czechy od 27 grudnia 2021 r. będą wymagać od wszystkich obcokrajowców odwiedzających kraj negatywnego wyniku testu PCR na COVID-19. Przepis nie dotyczy osób zaszczepionych trzema dawkami szczepionki przeciw COVID-19.***************** Australia od 31 stycznia 2022 r. skraca okres podania szczepienia przypominającego przeciw COVID-19 do trzech miesięcy. ***************************************** Katalonia w Hiszpanii otrzymała zgodę sądu na wprowadzenie godziny policyjnej. Będzie ona obowiązywać od 1.00 w nocy do 6.00 rano. *************************************** Rząd Ekwadoru wprowadził obowiązek szczepienia przeciw COVID-19 dla całej populacji.********************** Gubernator stanu Kalifornia Gavin Newsom… Czytaj więcej »

Zdrowia życzę
1 miesiąc temu

Z końcem maja 2021 roku eksperci CDC zanotowali 789 przypadków zapalenia mięśnia sercowego, z czego 475 przypadków wystąpiło u osób poniżej 30. roku życia: 79 przypadków odnotowano u osób w wieku 16-17 lat oraz 196 przypadków odnotowano u osób w wieku 18-24 lata. Eksperci zaznaczyli, że zapalenie obserwowano u osób, które przyjęły szczepionkę mRNA.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-usa-osiem-przypadkow-zapalenia-miesnia-sercowego-wsrod-zaszc,nId,5713816?fbclid=IwAR3H4VKczL7U29XKymMoB8Bahav3qXGVuob4ziS6GgUDh6zU86O-VPEJY2M#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content