Przemysław Smoliński nowym dyrektorem tarnobrzeskiego MOSiR-u

Nowym dyrektorem tarnobrzeskiego MOSiR został Przemysław Smoliński. Funkcję obejmie z dniem 1 stycznia 2022 roku.

 

Przemysław Smoliński ma 38 lat, jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od 2008 r. jest pracownikiem samorządowym, który głównie zajmował stanowisko ds. sportu i kultury w Urzędzie Miasta Tarnobrzega. Był organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Ostatnio pełnił obowiązki zastępcy dyrektora oraz dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Ponadto, przez 8 lat sprawował funkcję kierownika drużyny piłkarskiej Siarki Tarnobrzeg. Posiada uprawnienia trenera piłki nożnej.

W uzasadnieniu wyboru kandydatury Przemysława Smolińskiego, jakiego dokonała komisja konkursowa, można przeczytać, że Smoliński spełnił niezbędne kryteria formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu. Kandydat w toku postępowania rekrutacyjnego wykazał się wiedzą na temat funkcjonowania jednostki organizacyjnej do której organizowany jest nabór, znajomością wymaganych przepisów prawa oraz odpowiednimi kwalifikacjami niezbędnymi do zajmowania niniejszego stanowiska pracy.

Info&foto: UM Tarnobrzeg

Informacja o wyniku naboru na stanowisko Dyrektora MOSiR

OD REDAKCJI

Od kilkunastu dni każdy artykuł opublikowany na łamach naszego portalu, który chcemy zamieścić na naszym facebooku, jest przez kogoś lub grupę osób zgłaszany jako naruszający standardy dotyczące nagości lub aktywności seksualnej. Praktyka ta najwyraźniej ma na celu pozbawienie nas dodatkowego zasięgu, który umożliwia zamieszczanie naszych artykułów w mediach społecznościowych. Być może wynika to z czystej złośliwości lub jest odpowiedzią na niewygodne dla niektórych tematy, które poruszamy. Niestety praktyka ta, mimo iż po pewnym czasie posty są przywracane przez facebooka z notatką: Przykro nam z powodu pomyłki. Sprawdziliśmy Twój post jeszcze raz i stwierdziliśmy, że nie narusza Standardów społeczności„ powoduje, że facebook nakłada na nas czasowe ograniczenia, pozbawiając możliwości jakiejkolwiek aktywności w mediach społecznościowych.Co więcej, pojawia się również informacja o możliwości całkowitego zablokowania naszego konta na facebooku.

Stąd nasza prośba/sugestia, jeśli chcą Państwo aby dany artykuł z naszego portalu pojawił się w mediach społecznościowych a jego treść dotarła do jeszcze większej liczby osób, prosimy o udostępnianie go na swoich profilach.

Subskrybuj
Powiadom o
63 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
szatan
2 lat temu

w tym mieście wszystko jest tak przewidywalne 😉

Adam
2 lat temu

Cóż za zaskoczenie. Jakie wydarzenia kulturalne i sportowe zorganizował ten Pan? Serio, bez złośliwości, ciekaw jestem

Dyktafon
2 lat temu
Reply to  Adam

Czekamy na mecze międzynarodowe

Łysy
2 lat temu
Reply to  Dyktafon

Śmiejesz się ? W latach 90tych był w Tarnobrzegu mecz piłki nożnej U21 Polska-Grecja o ile dobrze pamiętam.

Da Vinci
2 lat temu
Reply to  Łysy

To całkiem niedawno 😉

Szczepan
2 lat temu

Bardzo dobrze robi. Piłkę nożą 8 lat. Ekonomicznie studia to bilety pewnie taniej będą. hala droga na wynajem to może teraz też taniej będzie. Ma pojęcie o cenach to niech zrobi dla miasta dobre.
Kiedyś spotkałem go na grzybach to „dzień dobry” mi powiedział.
Kulturalny jest.
Takich ludzi nam trzeba.

Łysy
2 lat temu
Reply to  Szczepan

Lepszy ten niż jajecznica bo takie chodziły słuchy.

orzeł
2 lat temu

wow a to niespodzianka 🙂 kto by się spodziewał?:) Ale mam pytanie, jak to było, że nie tak dawno zastępca dyrektora nie był potrzebny ale nagle się okazał potrzebny i pchnięty na głównego? A i czy w związku z tym będzie nowy zastępca? Bo teraz już nowy donosiciel niepotrzebny to mi się wydaje, że już zbędny i troche grosza można zaoszczędzić

Marek
2 lat temu

Gratuluje Panie Przemku! Właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Wiem, że jest Pan oddany sprawom Tarnobrzeskiego sportu i naszej Siareczki. Trzymam kciuki i wierzę, że dzięki Pana zaangażowaniu, operatywności i umiejętnościom menadżerskim doprowadzi Pan do zakończenia modernizacji stadionu ( jupitery, podgrzewana murawa, dokończenie pod główną trybuną). Marzy mi się by wreszcie było na stadionie napis na krzesełkach Siarka, by odnowić elewację dużej hali oraz jej dach, by być może powiększyć i zadaszyć małą trybunę aby stadion wyglądał okazalej a dla kibiców przyjezdnych zrobić za bramką od strony ulicy Mickiewicza trybunkę klatke. Dużo można zrobić, jest Pan młody i ma Pan wielką szansę by się wykazać. Trzymam za Pana kciuki i ciesze się, że wreszcie odsunięty został z tego stanowiska człowiek, którego brak działania i „problemy” były aż nadto widoczne. Powodzenia!

As
2 lat temu
Reply to  Marek

No no i niech jeszcze kasę na paru skórokopów załatwi I dotację od miasta z milion jak bywało w poprzednich latach dla klubu pomoże może zdobyć. Nadchodzą złote czasy golenia miasta z kasy ?

Marek
2 lat temu
Reply to  As

Oczywiście, że załatwi kasę i dotację. Tak należy, bo Siarka to dla prawdziwych Tarnobrzeżan to klub z blisko 70 letnia tradycją. Należy Go wspierać i ratować każdy to wie oprócz ludności zawistnej i źle życzącej miastu i jego tradycjom, zazwyczaj przybyłej do miasta z okolicznych wsi lub miast i miasteczek regionu. Niestety dla was jesteście w zdecydowanej mniejszości i macie gó… do gadania, no jedynie tu się wyżywacie tyle możecie 😀

As
2 lat temu
Reply to  Marek

Muszę Cię zasmucić i wyprowadzić z błędu. Klub jest własnością grupy ludzi powiązanych jeszcze z helikopterem i on sam. Miasto nie ma w nim nic do gadania. Dlatego jestem za udzielaniem klubowi pomocy pod warunkiem realnego wpływu i kontroli. Ale to obecnie nierealne

Marek
2 lat temu
Reply to  As

Musze Cię uświadomić, wyprowadzić z błędu przyjacielu ( skoro wspierasz nasz tarnobrzeski klub) ta grupa ludzi to prawdziwi przyjaciele naszej Siareczki często inwestujacy swoją kasę w klub. Pan Norbert to prawdziwie kochajacy Siarkę kibic, takich ludzi nam potrzeba by klub więcej znaczył w regionie i Polsce. Miasto ma do gadania bo vice Prezesem z ramienia Zarządu Miasta Tbg jest Pan Bogusław Uchański, człowiek wspaniały i kochający tarnobrzeski sport. teraz jeszcze jest pan Przemek co również kocha naszą Siarkę, będzie dobrze! Cieszę sie bo to Siarkowcy z krwi i kości. Dobrej nocy 🙂

olo
2 lat temu
Reply to  Marek

to bawcie sie moze za swoje

Marek
2 lat temu
Reply to  olo

Nie zabieraj głosu człowieku/ przybyszu z okolicznej wiochy, Ty sie baw przy Martyniuku w swojej remizie

olo
2 lat temu
Reply to  Marek

„Przyjacielu” – to sobie możesz mówić do tego frajera, który cię posuwa.

Janusz
2 lat temu
Reply to  Marek

Zadaszenie trybuny od strony szkoły też popieram i nie jest to duży koszt jak by się wydawało bo może to być lekka konstrukcja szkieletowa jak na zachodnich stadionach a nie betonowa.

bojunca dusza
2 lat temu
Reply to  Janusz

Zadaszenie trybuny już istniejące pora zmienić na lżejszą konstrukcję. Ta co jest ino paczeć jak kiedyś na głowy ludziom spadnie.

Darek
2 lat temu
Reply to  Janusz

Może jeszcze siedzenia podgrzewane zrobić dla tej garstki tzw ,, kibiców,, Może by dla mieszkańców osir tez miał jakąś oferte

Andrew
2 lat temu
Reply to  Marek

A co powiesz o wyprowadzaniu na prostą RDM-u przez nowego szefa?

Konrad
2 lat temu

No i po co było robić ten cyrk z konkursem i zajmować ludziom czas? Mają to co chcieli. H…d…. i kamieni kupa. Nie liczy się dobro miasta, czy mieszkańców zainteresowanych kulturą fizyczną, tylko interesiki. Na szczęście już niedługo ten cyrk się skończy.

Boss
2 lat temu

Panie Bożek, Panie Pluta to kolejna kompromitacja – ustawka, konkurs to fikcja zawracanie d…, to kolejny strzał w kolano słabej prezydentury. Po co robicie taką głupotę miałem Was za odpowiednich ludzi na te stanowiska a teraz zawiodłem się. Dobrze że wybory już nie długo.!!!!!

Norbert
2 lat temu

Nie mogę sobie z tym wszystkim poradzic….

Siarkowiec
2 lat temu

A jom myslał że wygra Norbi Mastalerz

Panczo
2 lat temu
Reply to  Siarkowiec

no właśnie tak trąbili w komentarzach pod postem o rezygnacji poprzednika. A tu niespodzianka, a komentujący mówią, że od dawna było wiadomo. Może jakby konkurs wygrał Koniu Polska Tarnobrzeg to by mówili, że nie było ustawki :]

Dr lujep
2 lat temu
Reply to  Panczo

Koń Polska Tarnobrzeg to dobry chłop, więc się odczep psi rzepie.

Panczo
2 lat temu
Reply to  Dr lujep

ale ja się nie przyczepiam. Chciałem dać tylko przykład kogoś w miarę znanego, a jednocześnie z dala od polityki. Mało takich osób. Kogoś kogo kto by wygrał konkurs to niebyły podejrzewany o jego ukartowanie. Jeśli uraziłem Konia to przepraszam.

Ewaryst
2 lat temu
Reply to  Siarkowiec

Hola-hola… wymagania były poważne, a o zatrudnieniu zdecydowało m.in to, że „Kandydat w toku postępowania rekrutacyjnego wykazał się wiedzą na temat funkcjonowania Jednostki organizacyjnej do której organizowany był nabór”. Kto inny mógł mieć taką kluczową wiedzę jak nie wicedyrektor z nadania, który podobno ciężko pracował aby dogłębnie z wiedzą zaznajomić?

Siarkowiec
2 lat temu

Znajomy Papa Smerfa

Lupus
2 lat temu
Reply to  Siarkowiec

Raczej wice, bo z Baranowa.

Odyseusz
2 lat temu

Czyli jak zawsze -nepotyzm ma się bardzo dobrze w UM !

Alf
2 lat temu

Jakich znamienitych kandydatów wyprzedził ten Pan w wyścigu o fotel dyrektora ?

Ewaryst
2 lat temu
Reply to  Alf

RODO zabrania publikować personalia odrzuconych kandydatów.

Mundi
2 lat temu

Nieszczęsne to miasto, gdzie tacy „fahofcy” zarządzać będą…

mądrość wylana z kieliszka
2 lat temu

Zło wyrządzone drugiej osobie wraca ze zdwojoną siłą! Bądź czujny i nie śpij spokojnie.

Ewaryst
2 lat temu

Hehehe…jeśli był ktoś kto wątpił w plan naczelnego kadrowego UM to się mylił sromotnie. To było jasne od niemal roku po co ta szopka z powołaniem wicedyrektora.

Życzę nowemu dyrektorowi powodzenia, całkowicie szczerze, w nadziei na efekty pracy w postaci rozwoju bazy obiektowej i sprzętowej.

Gun
2 lat temu
Reply to  Ewaryst

Czas na jupitery na stadionie i remont basenu koło ścianki.

fach
2 lat temu
Reply to  Gun

No tak, bo na spalarnię odpadów, wyczekiwane remonty dróg czy bezpłatny parking w centrum jeszcze nie pora 😉 Tarnobrzeg to stan umysłu 🙂

esteta
2 lat temu
Reply to  Gun

i na 1)poprawę wyglądu z zewnątrz tego bunkra zwanego ścianką wspinaczkową 2) zmianę zadaszenia nad trybuną stadionu, na lekkie.

Tom
2 lat temu

Najnowsze inforamcje dot plandemii. Nie mowią o tym w wolnym TVNie? Szczepienia po ch. pomagają w walce z rozprzestrzeniającym się wirusem. Na wiosnę wyjdziemy na słońce i pandemii nie ma bo nie ma chorych – normalnie cuda. Geniusze medyczni i profesorowie o tym nie mówią bo szczepionki mają się sprzedawać do końca świata i jeden dzień dłużej. WHO poinformowało, że Europa jest jedynym regionem, w którym wzrasta liczba zgonów związanych z COVID-19. Z 3,3 miliona zgłoszonych w ciągu tygodnia nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2, 2,1 miliona pochodziło z Europy. ********************************** Wielka Brytania po raz pierwszy od początku pandemii zgłasza ponad 100 000 przypadków zakażeń SARS-CoV2 w ciągu doby. ********************************** Kenia zakazuje niezaszczepionym obywatelom wstępu do miejsc publicznych, mimo że w zeszłym tygodniu sąd zabronił takich działań. W kraju w pełni zaszczepione przeciw COVID-19 jest 6,53% populacji. ********************************** Premier Włoch Mario Draghi powiedział, że rząd przygotowuje nowe obostrzenia. Zapowiadany jest również powrót do obowiązkowego noszenia masek na świeżym powietrzu oraz masek FFP2 w pomieszczeniach. Przepis ma obowiązywać wszystkich. ********************************** Wg badania National Institute for Communicable Diseases przeprowadzonego w RPA ryzyko hospitalizacji związane z wariantem Omikron koronawiurusa jest o 80 proc. mniejsze niż ryzyko hospitalizacji związane z wariantem Delta koronawirusa. *********************************** Chiny wprowadzają… Czytaj więcej »

Sobowiak
2 lat temu
Reply to  Tom

Zrobili w wała całe zaszczepione społeczeństwo Portugalii. Szczepienia miały rozwiązać problem i miała wrócić normalność. Widać na każdym kroku jak wraca normalność.Czy barany nadal nie widzą, że rządy ich w ch. robią? Że tu nawet nie chodzi o podejżane szczepienia ale o tresurę i odbieranie wolności.
„Portugalia wprowadza obostrzenia.
Zamknięte kluby nocne i bary. W hotelach negatywny wynik testu obowiązkowy dla wszystkich. Nakaz pracy z domu. Spotkania w noc sylwestrową maksymalnie w gronie 10 osób na świeżym powietrzu. W kraju w pełni zaszczepione jest 89,1% populacji”

Życzliwy
2 lat temu

Nie wiecie kto startował? Startowął były prezydent Norbert M. startował były dyrektor MOSiR niejaki Gr….z, który rządził przed Strumińskim i ktoś z Sandomierza.

Boss
2 lat temu
Reply to  Życzliwy

Dobrze, że pogonili tego pijaczynę i szwagra rybowatego tego od brania w łapę ha ha ha

Juliusz Cezar
2 lat temu

Gratulacje, wygrał najlepszy, więc można było być spokojnym o wyniki. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Powodzenia! 🙂

Odyseusz
2 lat temu
Reply to  Juliusz Cezar

Wygrał kolega z pracy stąd zapewne u pana doza podniecenia – kruk krukowi oka nie wykole ?!

urzędnik
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

Kolega kolegą ale pan Przemek to pociotek vicka z kitką. Takie są fakty. Nikt z ulicy nie dostanie dobrego stołka w mieście. Mam nadzieje, że będzie dobrym dyrektorem. Vice prezydent wielu swoich ludzi powsadzał na dobre stołki w mieście w podobny sposób – wpierw wsadzał zastepcę aby później wywalić prezesa i zastępca stał się szefem przykład w Wodociągach czy RDM

Alf
2 lat temu
Reply to  urzędnik

Czyli jak na siłę dają ci zastępcę w mieście to powoli możesz już pakować manatki

Lupus
2 lat temu
Reply to  Alf

Otóż to. Vice to pocałunek śmierci. Zresztą i obecny vice wygryzie obecnego prezydenta.

Fakty
2 lat temu

W szczujni telewizyjnej trąbią, że zaszczepieni przechodzą łagodniej covida. Zobaczcie sami, że w tym szpitalu pod respiratorami było dużo wiecej zaszczepionych niż niezaszczepionych. Pismo z 20.12.2021 czy opłacona z programu szczepień telewizja kłamie? Tu macie czarno na białym.

222.jpg
Wim
2 lat temu
Reply to  Fakty

co ty pieprzysz cholerny pisiorze, walnij się w tą chorą głowę

SWW
2 lat temu
Reply to  Wim

Co trzeba mieć w głowie aby obrażać człowieka, który przestawił oficjany dokument ze szpitala? Będziesz się boksował z faktami? Tak działa syndrom wyparcia? Ciężko choruja tylko nie zaszczepieni jak wmawia telewizja i radyjko? Na prawdę? Jak widać na ząłączonym obrazku jest dokładnie odwrotnie o czym wie każdy mądry lekarz. Ciekawe dlaczego władze chcą przymusu szczepień dla medyków? Nie tak dawno propaganda chwaliła się, że medycy zaszczepili się w 90%. Chcą przymusu w grupie niby najlepiej zaszczepionej. Kto jest głupi? Program szczepień kłamie na lewo i prawo. Obwiesza miasta plakatami, że niby 99% umierających to niezaszczepieni. Popatrzcie na ten dokument wiedząc, że z objęć respiratora wychodzi ok 12% żywych.

123aaa.jpg
szatan
2 lat temu
Reply to  Fakty

skończ pierdolić te swoje kocopoły

Tak se myśle, że ... .
2 lat temu
Reply to  Fakty

wyjaśnienie jest proste: zaszczepionym wydaje się, że są bezpieczni i nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Stąd jest ich wincyj.

Odyseusz
2 lat temu
Reply to  Fakty

Dobra robota , trzeba uświadamiać ludzi przed konsekwencjami swojego wyboru !

Andrzej
2 lat temu
Reply to  Fakty

Kuzyn jest nadal w szpitalu. Kilka dni i będzie do wypisu. Jak się zorientował, to na 20 osób leżących na covidowym tylko on nie jest wyszczepiony. Część osób wyszczepionych narzeka, że mimo wyszczepienia są już drugi raz w szpitalu, bo sobie lekarze poradzić nie mogą.

Wim
2 lat temu

Jak dobrze że nie został dyrektorem „helikopter” komunista, i ten jego koleszko kasanowa, ha,ha,ha

Polip
2 lat temu
Reply to  Wim

Szkoda, że NM nie został dyrektorem. Byłby porządek w MOSiR-rze . Ten nowy nie ma jaj. A tam potrzeba ” kogoś” a nie miernotę

obywatel
2 lat temu

Wiadomości z kraju; Górnicy z Katowic przywitali (chyba wczoraj) Premiera Morawieckiego : „ Poseł ze Śląska , oszust z Wrocławia”. Premier z godnością przyjął to do wiadomości i opuścił zgromadzenie ze słowami ; „skoro mnie słuchać nie chcecie”. Jako że to to nie odbyło się za pośrednictwem mediach publicznych (TVP) prawdopodobnie Premier Morawiecki nie wniesie oskarżenia o zniesławienie i naruszenie dóbr……???? Wiadomości z Miasta Tarnobrzeg: Dobrodziej Wójt miasta D. Bożek z godnością wniósł pozew przeciwko obywatelowi (mieszkańcowi miasta)za pośrednictwem najlepszej kancelarii w Polsce z Rzeszowa który na forum prywatnego portalu użył sformułowania : „ oszust, kłamca, złodziej” ??? „ Czy woda w Tarnobrzegu podrożała” ????, „ Czy są dopłaty dla mieszkańców za wodę” ???? Uruchomiana została cała machina Państwa : Prokuratura, Policja (albo milicja – to się okaże). Ze Świata Obywatela nurtuje pytanie :„ czy dobrodziej wójt miasta Tarnobrzega D. Bożek ( mieszkaniec z Krosna) będzie składał życzenia Świąteczne mieszkańcowi miasta Tarnobrzeg tzw. „obywatelowi”?????? CDN Dla historyka to proste : Etymologicznie słowo złodziej znaczyło ‘ten, który zło działa’ albo ‘ten, który złość działa’, o czym można się przekonać, zaglądając do Słownika języka polskiego S.B Bogumiła Lindego (Lwów 1860, wyd. II, t. IV część 2, s. 1081), Słownika języka polskiego wydanego staraniem M. Orgelbranda (Wilno 1861, t.… Czytaj więcej »

Tom
2 lat temu

Świat szczepi na potęgę i ostro walczy z coronawirusem. Dwie dawki już nie wystarczają. Dzięki tej polityce pochłaniającej setki miliardów dolarów świat może wreszcie pochwalić się wynikami: Australia zgłasza 9 119 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii.************************************USA zgłasza 270 271 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Największy dobowy przyrost zakażeń od stycznia i trzeci największy od początku pandemii.***********************************Krajowa Rada ds. Szczepień w Austrii rekomenduje czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 w obszarach wysokiego ryzyka (np. narażony personel medyczny) oraz w obszarach systemowo krytycznych od sześciu miesięcy po trzecim szczepieniu.**************************Około 1,2 mln osób w Anglii uległo zakażeniu SARS-CoV2 w ciągu tygodnia, czyli 1 osoba na 45 mieszkańców. To światowy rekord pandemii. W Londynie zakażeniu SARS-CoV2 uległa 1 osoba na 30 mieszkańców.**************************Czechy od 27 grudnia 2021 r. będą wymagać od wszystkich obcokrajowców odwiedzających kraj negatywnego wyniku testu PCR na COVID-19. Przepis nie dotyczy osób zaszczepionych trzema dawkami szczepionki przeciw COVID-19.***************** Australia od 31 stycznia 2022 r. skraca okres podania szczepienia przypominającego przeciw COVID-19 do trzech miesięcy. ***************************************** Katalonia w Hiszpanii otrzymała zgodę sądu na wprowadzenie godziny policyjnej. Będzie ona obowiązywać od 1.00 w nocy do 6.00 rano. *************************************** Rząd Ekwadoru wprowadził obowiązek szczepienia przeciw COVID-19 dla całej populacji.********************** Gubernator stanu Kalifornia Gavin Newsom… Czytaj więcej »

Wim
2 lat temu
Reply to  Tom

Ale się sprodukowałeś, pewnie masz instytut badań. Pisiorski antyszczepionkowcu jak ty się nie chcesz szczepić to nie, nie siej propagandy

Święty Mikołaj
2 lat temu
Reply to  Wim

Wim zapewne przyjął już trzecią dawkę i samopoczucie upadło. Spokojnie nie jesteś sam wielu po trzeciej dawce preparatu żałuje. Wielu żałowało już pierwszej dawki. Tom przedstawił w telegraficznym skrócie najnowsze informacje ze świata,. Nie pisał że nie chce się szczepić. Przeczytaj jego komentarz jeszcze raz lub dwa tylko ze zrozumieniem o ile białko kolca nie rozwaliło ci jeszcze bariery krew-mózg i nie zaczęło tam robić spustoszenia. Poczytaj co ludzie opisują na grupach o swoich doznaniach po szczepieniach. Może wtedy zrozumiesz jak rządy na całym świecie za kasę koncernów farmaceutycznych zrobili ludzi w konia. Na facebooku jest wiele takich grup dla zaszczepionych, ktorzy opisują co im sie dzieje po tych preparatach. Poczytaj

Ddd
2 lat temu

A ja mam nadzieję że nowy dyrektor wie, że nie pracuje dla klubu tylko dla miasta, i to miastu i obywatelom ma służyć w pierwszej kolejności.

Takiego życia chcą covidianie w Polsce?
2 lat temu

Skrajny covidowy faszyzm na Litwie uniemożliwia życie osobom niezaszczepionymNadbałtycka Litwa wkroczyła w ósmy tydzień bardzo restrykcyjnej tyranii „Paszportów Covidowych”, a tamtejszy faszyzm jest poza wyobrażeniami. Według doniesień, niezaszczepieni w tym kraju spotykają się z rosnącym ostracyzmem i rugowaniem z normalnego społeczeństwa. Pozbawia się ich lekarstw, opału i żywności – w zasadzie wszystkiego, czego potrzebują do życia. Ludzie, którzy nie przyjęli szczepień, są również nachodzeni przez tajnych funkcjonariuszy policji, publicznie zastraszani, otwarcie krytykowani i pogardzani przez media. Innymi słowy, Litwa stała się piekielną krainą dla niepodporządkowanych. Obecnie mówi się, że ten kraj ma najbardziej rygorystyczny reżim Paszportów Covidowych w całej Europie. A końca nie widać, ponieważ z dnia na dzień jest coraz gorzej. „Bez przepustki moja żona i ja możemy wejść tylko do małych sklepów, które sprzedają głównie żywność, produkty farmaceutyczne, optykę lub artykuły rolnicze / zoologiczne” – jak poinformował pewien Litwin. „Gdziekolwiek indziej mamy zakazy”. W chwili pisania tego tekstu osobom bez Paszportów Covidowych na Litwie nie wolno wchodzić do centrów handlowych ani dużych supermarketów. Mają też zakaz wchodzenia do sklepów odzieżowych. „Nawet sklepy z używanymi rzeczami muszą egzekwować ten zakaz”, jak czytamy w raportach. „Nikt nie może kupić ani sprzedać bez przepustki”. “Sklepy ze sprzętem. Księgarnie. Zdrowie i uroda. Mnóstwo różnych sklepów. Bez… Czytaj więcej »

Postaw mi kawę na buycoffee.to
63
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content