Poznaj system Skydance – nowoczesne sterowniki LED

Innowacyjne systemy LED to już nie tylko standardowe, oszczędne i mocne oświetlenie różnych obiektów, pomieszczeń czy przedmiotów. Współczesne, nowoczesne sterowniki pozwalają między innymi na sterowanie światłami na różnych płaszczyznach – od kolorów po moc. Jednym z bardziej interesujących jest system Skydance. Co warto o nim wiedzieć?

 

Oświetlenie LED samo w sobie ma wiele zalet, gdyż jest niezawodne, nie generuje ciepła, pobiera mniej energii, a dodatkowo umożliwia np. dostosowanie kształtu światła do potrzeb użytkownika. Jeżeli dodamy do tego systemy sterowania (takie jak Skydance), to wszechstronność LED znacznie wzrośnie.

Czym jest system Skydance?

Zacznijmy od tego, że Skydance to cały system zarządzania LED, oparty na specjalnych punktach oświetleniowych, sterownikach czy pilocie do zmieniania ustawień. Na co pozwala system Skydance?

Przede wszystkim umożliwia on zmianę temperatury oraz moc pracującej taśmy LED lub punktów działających w tej technologii. Niektóre sterowniki posiadają łącznie 512 odrębnych kanałów pracy i kilka stref. Do zarządzania systemem Skydance niezbędny jest specjalny pilot do sterownika lub urządzenie radiowe (posiadające kilkunastometrowy zasięg).

Sterownik LED należy podłączyć do szyny DIN, a następnie skonfigurować z urządzeniem sterującym, aby zmieniać parametry pracy oświetlenia.

Dlaczego akurat Skydance?

Producent ten od wielu lat tworzy jedne z najlepszych systemów zarządzania oświetleniem LED. Dzięki temu mamy dostęp do bardzo trwałych, efektywnych urządzeń, kompatybilnych z różnymi światłami. System Skydance to cała gama ściemniaczy, zasilaczy, taśm RGB i monochromatycznych, sterowników oraz pilotów radiowych wysokiej klasy.

W przeciwieństwie do tańszych zamienników, urządzenia Skydance umożliwiają prawidłową pracę w różnych warunkach, są trwałe, a jakość oświetlenia czy systemu zarządzania LED jest naprawdę wysoka.

Do czego wykorzystać system Skydance?

Systemy Skydance mają wszechstronne zastosowanie. Gdzie możemy je wykorzystać?

  • W domu przy oświetleniu mebli, witryn czy pomieszczeń.

  • Przy oświetleniu witryn w sklepach.

  • W klubach, barach czy innych miejscach rozrywki masowej.

  • Podczas wydarzeń kulturalnych czy sportowych.

Dzięki wszechstronności Skydance świetnie sprawdzą się wewnątrz i na zewnątrz (możemy skorzystać np. ze sprzętów charakteryzujących się wysoką odpornością na wilgoć). Zmiany parametrów w czasie pracy będą dużą atrakcją dla domowników, klientów czy osób biorących udział w danym wydarzeniu.

Pamiętajmy, że wyłącznie wysokiej klasy urządzenia LED zapewniają skuteczną i efektowną pracę całego oświetlenia. Jeżeli chcemy mieć niezawodny system, to na nasze potrzeby zawsze będzie odpowiadał Skydance.

więcej produktów oświetlenia LED znajdziesz na stronie ELED.pl

artykuł sponsorowany
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
walt
4 miesięcy temu
Pietrek
4 miesięcy temu
Reply to  walt

Walt, nowy rok zaczynasz od propagandy? Wstrzymaj się chociaż kilka dni antypisowski trollu 😉 Pogoda daje się we znaki chyba również Tobie.
Ps. Onet nie jest wiarygodnym medium. Jak Ci się podobał Sylwester w TVP?

walt
4 miesięcy temu
Reply to  Pietrek

dla mnie der onet to bardziej wiarygodne medium niż radio ma ryja,telewizja narodowo-katolicka kurskiego,trwam,karnowscy,lisicki,od rzeczy i tak dalej i dalej 🙂

pogoda świetna choć za ciepło i wczoraj grając wieczorem na orliku człowiek musiał się rozebrać.
Sylwester spędzałem u cadyka Elimelecha w Leżajsku w objęciach młodych dzierlatek a nie podstarzałem Maryli 😉

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content