Tarnobrzeg: Strażnicy miejscy interweniowali w kinie bo część widzów nie miała maseczek. Funkcjonariusze będą również kontrolować pasażerów

Tarnobrzescy strażnicy interweniowali podczas seansu w kinie w TDK, po tym jak okazało się, że połowa widzów nie ma założonych maseczek.

„W związku ze zgłoszeniem, że w kinie podczas seansu ok. 50% widzów nie ma założonych maseczek przybyli na miejsce funkcjonariusze SM w obecności pracownika kina wezwali widzów do ich założenia,. Przypominamy, że za nieprzestrzeganie obostrzeń – np. brak prawidłowo założonej maseczki funkcjonariusz Straży Miejskiej może nałożyć mandat karny w wysokości do 500 zł.” – informuje w mediach społecznościowych Straż Miejska w Tarnobrzegu.

W kolejnym poście funkcjonariusze zapowiadają kontrole w autobusach komunikacji miejskiej.

W związku ze zgłoszeniami, że pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej nie zakładają maseczek w MKS-ach patrole Straży Miejskiej prowadzą wyrywkowe kontrole przestrzegania obostrzeń pandemicznych w autobusach komunikacji miejskiej. – czytamy w mediach społecznościowych.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
78 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Racjonalny
7 miesięcy temu

A czy sprawdzono również rodzaje maseczek i to jak były założone w przypadku osób posiadających maseczkę? Bo przed rozprzestrzenianiem wirusa chronią tylko niezużyte maseczki z odpowiednim filtrem zakrywające szczelnie usta i nos. Maseczki tkaninowe a nawet chirurgiczne dają tyle, co spodnie przy puszczeniu bąka, szczególnie jeśli są zsunięte z nosa.

Neltah
7 miesięcy temu
Reply to  Racjonalny

przed wirusami to chroni układ odpornościowy oraz higieniczny tyb życia a nie maseczka. Gdybyś był racjonalny, to nie gadałbyś takich bzdur. Maseczki chirurgiczne służą na sali operacyjnej aby nie roznosić wydzielin do ciała pacjenta. Inne maseczki są przeciw pyłom, jeszcze innne przeciw gazom. Nie słyszałem o maskach na wirusy. Dość tej ciemnoty ze średniowiecza

Racjonalny
7 miesięcy temu
Reply to  Neltah

Potrenuj czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że odpowiednie maski z filtrem chronią przed ROZPRZESTRZENIANIEM wirusa (fizycznym), nie replikacją wirusa itp. Poza tym higieniczny tryb życia, cokolwiek masz przez to dokładnie na myśli, nie chroni przed przedostaniem się do dróg oddechowych wirusów, które unoszą się w powietrzu. Więcej skupienia i myślenia, mniej popisywania się.

Neltah
7 miesięcy temu
Reply to  Racjonalny

Pleciesz farmazony.Maska ogranicza rozchodzenie się gazów i wszystkiego co jest zawieszone .Jednak te gazy i tak sie rozniosą po dłuższym czasie, a wiec w konsekwencji rozkład ilościowy cząsteczek będzie taki sam. Analogia z dziurawym garnkiem, woda jednak przeleci tylko dłużej. Maski miały sens w przypadku pojedynczego ogniska,tak jak było w Afryce ,gdzie wirus było objawowy,groźny ,widoczny gołym okiem, miał potwierdzoną śmiertelność ii trzeba było ograniczać jego rozchodzenie się. Ale maska tylko POMAGA, ale sama w sobie nic nie robi.
Masek nie stosuje sie w przypadku standardowych chorób,takich jak covid, który trwa już 2 lata i jak obecnie widzimy zrównał sie z grypą, jest powszechnie wykrywany i występujący, więc nie da sie już ograniczyć jego występowania, bo ogniska pierwotne były 2 lata temu

jan
7 miesięcy temu
Reply to  Neltah

czekamy na oddziale ,tak na p.

antyjan
7 miesięcy temu
Reply to  jan

Opowiedz jak Ci tam jest….:)))))))))))

eskimos
7 miesięcy temu
Reply to  antyjan

fajnie,wszyscy nieszczepieni tak jak ty

smile
7 miesięcy temu
Reply to  Racjonalny
As
7 miesięcy temu

Czyli rozumiem ,że skończyło się na pouczeniach i nikt nie dostał nawet symbolicznego mandatu. Jak tak będziemy dalej działać jako państwo to dalej będziemy mieli najniższy wskaźnik zaszczepień i najwyższą śmiertelność w cywilizowanym świecie.

Bozo
7 miesięcy temu
Reply to  As

Widzę że za komuną tęsknisz

Neltah
7 miesięcy temu
Reply to  As

za dużo TVN-u i za dużo mądrości sie nasłuchałeś. Tylko przypomne że wraz ze wskaźnikiem szczepień wzrasta ilość restrykcji i zamordyzm, przykład Izraela ,ale też Austria,Belgia. U nas spokojnie

wim
7 miesięcy temu
Reply to  Neltah

Myśle że ty nasłuchałem się telewizji rządowej i piszesz głupoty, bo tylko w tej telewizji potrafią kłamać i obrażać ludzi

As
7 miesięcy temu
Reply to  Neltah

Polecam posiedzenie ostatniej komisji sejmowej ds. szczepień Szczególnie wystąpienie Pana Brauna . Zdaje się ,że to poseł Konfederacji z Podkarpacia jest. Utożsamiasz się ,ż Jego narracją ?

Pol
7 miesięcy temu
Reply to  As

Coraz więcej ludzi na szczęście się z nim utożsamia

As
7 miesięcy temu
Reply to  Pol

Obejrzyj może a potem się ośmieszaj

Neltah
7 miesięcy temu
Reply to  As

Oglądałem i biłem brawo występującym. Na szczeście to nie poseł ani żaden inny polityk ma tutaj kluczowe zdanie, ale 50% społeczeństwa wraz z jego przestawicielami w postaci naukowców, nauczycieli,lekarzy, biologów, socjologów,psychologów,prawników. Oni zabrali głos i mieli mocne argumenty podważające tą całą ustawę segregacyjną i ideologię kowidiańską narzuconą przez polityków i bisnesmenów związanych z WHO i koncernami farmaceutycznymi

odpowiedź
7 miesięcy temu
Reply to  As

Pouczenie to tak jak przy parkowaniu na trawnikach.

As
7 miesięcy temu
Reply to  odpowiedź

Może nasza straż nie umie robić nic innego ?

obserwator
7 miesięcy temu
Reply to  As

chcieli bidoki wejść na film, ale nie mieli kasy….
więc wymyślili sobie kontrol…:)))))

obywatel
7 miesięcy temu
Reply to  As

Ha ha ha

gucio
6 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Zesrałeś się po pozwie sądowym i stać cię tylko na ” ha ha ha „. Co ? koło dupy się pali?

walt
7 miesięcy temu

patrząc na repertuar kina Wisła to dziw,że ktoś je jeszcze w ogóle odwiedza 🙂

Łysy
7 miesięcy temu
Reply to  walt

Może na dziewczynach z Dubaju aż taka frekwencja ?

walt
7 miesięcy temu
Reply to  Łysy

możesz mieć rację,która z tutejszych dziewczyn nie marzy o takim śniadym,bogatym księciu znad zatoki z wypchanym portfelem petrodolarami ?

Marzena
7 miesięcy temu
Reply to  walt

Ja nie marzę.Dla mnie wystarczy że facet będzie przystojniejszy od diabła i nie nadużywał alkoholu.

walt
7 miesięcy temu
Reply to  Marzena

nie nadużywał to mniej niż 4 piwka dziennie ? 🙂

chłop polski
7 miesięcy temu
Reply to  Marzena

To jesteś wyjątkiem, albo … poczwarką :-). Laleczki maja większe wymogi: przystojny, kasa, chałupa jednorodzinna, ogród z ogrodnikiem, złoto dla żony, futra… I tak długo można wymieniać. Nie mówiąc o sprawności seksualnej 24 godziny/ dobę 🙂

walt
7 miesięcy temu
Reply to  chłop polski

a nawet jak to dostaną to chcą więcej i wincyj 🙂

Marek
7 miesięcy temu

Bohaterowie. Śmiało można rzecz, że tą akcją ocalili wiele istnień ludzkich 😀 Omikron z zabójczym katarem i chrypką czai się za każdym rogiem 😀 Ludzie kończcie ten cyrk!!!

"Do rzeczy"
7 miesięcy temu

Raport znajduje się na stronach RPO. Dokument jest obszerny, a więc odwołam się do jego krótkiego streszczenia. „Raport RPO na temat pandemii – doświadczenia i wnioski. W chwili obecnej mamy już w przestrzeni prawnej pierwsze wypowiedzi Naczelnego Sądu Administracyjnego a także Sądu Najwyższego w przedmiocie konstytucyjności wprowadzanych przez Ministra Zdrowia i Radę Ministrów ograniczeń. Wynika z nich jednoznaczny wniosek – doszło do wprowadzenia ograniczeń konstytucyjnych wolności i praw jednostki z naruszeniem konstytucyjnych zasad tworzenia prawa. Ani Minister Zdrowia, ani Rada Ministrów nie zostali należycie umocowani do ustanawiania tych ograniczeń”.

79802403ff6da330b2f08d647f3e5122.jpg
jan
7 miesięcy temu
Reply to  "Do rzeczy"

no i co z tego wynika?

Informacja Rzecznika praw obywatelskich
7 miesięcy temu

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek czynności policjant, także nieumundurowany, musi podać swój stopień, imię i nazwisko, w sposób umożliwiający odnotowanie tych danych, przyczynę podjęcia czynności służbowych, a na żądanie osoby, wobec której jest prowadzona czynność, podaje podstawę prawną podjęcia tej czynności (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 4 lutego 2020 r. w sprawie postępowania przy wykonywaniu niektórych uprawnień policjantów, par.2, ust.1, ust.2). Policjant musi podać przyczynę rozpoczęcia czynności zgodnie z Art. 9 Kodeksu Postępowania Administracyjnego – Organy administracji publicznej są obowiązane do należytego i wyczerpującego informowania stron o okolicznościach faktycznych i prawnych oraz zgodnie z Art. 11 Kodeksu Postępowania Administracyjnego – Organy administracji publicznej powinny wyjaśniać stronom zasadność przesłanek, którymi kierują się przy załatwieniu sprawy.

58837077558a83e85bfebdxxe129.jpeg
walt
7 miesięcy temu

pan ze zdjęcia każe być dumnym ze szczepionek i sam jak się wygadał też przyjął 🙂
bosak i konfederaci też milczą a przecież się zaszczepili.hahahhaa

Neltah
7 miesięcy temu
Reply to  walt

Ale bredzisz człowieku, plotka stworzona przez jednego dziennikarza, powtarzana 100 razy staje sie prawdą. Jakikolwiek dowód że ktoś z konfederacji sie zaszczepił, nie ma nic.

walt
7 miesięcy temu
Reply to  Neltah

„To nie powinno interesować ani dziennikarzy, ani słuchaczy. Decyzja o szczepieniu zależna jest od indywidualnego stanu zdrowia i jest sprawą prywatną” – komentował Krzysztof Bosak.

więc może moje brednie zostaw mnie samemu bo zdaje się sam nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz a kolejny raz próbujesz mnie i innych zająć swoją denną opowieścią o żabkach 🙂

a takich jak ty robią jak zwykle w bambuko.urocze podejście do plebsu mają skonfederowani panicze.

Gość
7 miesięcy temu
Reply to  Neltah

Skoro mówi już o tym wale cały kraj , to dlaczego nie zrobią kolejnej tak ulubionej przez Konfederację konferencji prasowej swojego klubu poselskiego i kolejno nie powiedzą tego publicznie? O innych rzeczach to jedna za drugą konferencje robią. Wręcz nie kończące się konferencje

walt
7 miesięcy temu
Reply to  Gość

https://www.youtube.com/watch?v=hSfeCqKty9o
trump dołączył do deep state ?

walt
7 miesięcy temu
Reply to  walt

https://www.polskieradio24.pl/130/8356/Artykul/2860355,Sa-dla-zdrowia-ale-panstwo-nie-moze-do-nich-zmuszac-Dziambor-o-szczepieniach-przeciw-COVID19
dziambor ciąg dalszy.

choć cynizm idącego na bosaka pryszczatego faszola i jego żonci z mordo iuris ma swój wymiar hehhee parafrazując tego półgłówka : buk tak chciał 😀

Informacja Rzecznika praw obywatelskich
7 miesięcy temu

Jeżeli po okazaniu dowodu tożsamości, policjant chce Cię zawieźć na komendę, to należy odmówić i zagrozić złożeniem skargi na podst. Art. 63 Konstytucji RP (każdy ma prawo składać skargi do organów władzy publicznej w związku z ich działaniami). I teraz tak – jeżeli za brak maski policjant podaje za podstawę czynności Art. 116 Kodeksu Wykroczeń, który brzmi: § 1. Kto, WIEDZĄC o tym, że: 1) jest chory na gruźlicę, chorobę weneryczną lub inną chorobę zakaźną albo podejrzany o tę chorobę. To odpowiadamy: Karalność z art. 116 § 1 K.W. jest uzależniona od WIEDZY obwinionego, że jest osobą chorą w rozumieniu Art. 2 ust. 20 ustawy z dnia 05-12-2008 o zapobieganiu (…), podejrzaną o zakażenie w rozumieniu Art. 2 ust 21 w/w ustawy lub nosicielem wirusa. Podjęcie interwencji wobec osoby zdrowej lub takiej, która nie wie, czy spełnia którykolwiek z warunków z Art. 116 § 1 K.W., nie uzasadnia obwinienia jej o popełnienia wykroczenia wskazanego w tym przepisie, z uwagi na brak takiej wiedzy przez policjanta.

Anna
7 miesięcy temu

doczytaj sobie,
art. 116 $ 1a kw: Kto nie przestrzega zakazów, nakazów, ograniczeń lub obowiązków określonych w przepisach o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi podlega karze grzywny albo karze nagany.
i nie siej nieprawdy 🙂

Informacja Rzecznika praw obywatelskich
7 miesięcy temu

Jeżeli za brak maski policjant podaje za podstawę czynności Art. 46 Ustawy z 5-12-2005 o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, przez którą minister zdrowia za pomocą rozporządzenia może nałożyć ograniczenia lub obowiązki. Odpowiadamy: Koronawirus SARS Cov-2 nie występuje na liście chorób zakaźnych tej ustawy. Co więcej – koronawirus SARS Cov-2 nie występuje także na liście chorób zakaźnych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Mało tego – koronawirus SARS Cov-2 nie występuje także na liście szczepień obowiązkowych i zalecanych Ministerstwa Zdrowia. Dla dociekliwych: Ministerstwo Zdrowia w rozporządzeniu z 20-03-2020 ogłasza stan epidemii w związku z zakażeniami SARS Cov-2, ale nie ogłasza zakażenia, ani nie ogłasza SARS Cov-2 jako chorobę zakaźną zgodnie z Art. 3 ust.2 i ust.3 ustawy z 5-12-2008. To dlatego w ustawie z 5-12-2008 SARS Cov-2 nie występuje na liście chorób zakaźnych. Poza tym, wszelkie ograniczenia dla obywateli mogą być wprowadzone, kiedy zostanie wprowadzony jeden ze stanów nadzwyczajnych (wojenny, wyjątkowy, klęski żywiołowej) tylko na podstawie ustawy drogą rozporządzenia – Art. 228, ust.1, ust.2, z tym, że (Art. 233, p.1) w czasie stanu wojennego i wyjątkowego nie może ograniczać wolności i praw określonych w art. 30 (godność człowieka), art. 34 i art. 36 (obywatelstwo), art. 38 (ochrona życia), art.… Czytaj więcej »

5ceee0afd47d6cba9ba8627d175ca5de.jpg
Anna
7 miesięcy temu

art. 116 $ 1a kw: Kto nie przestrzega zakazów, nakazów, ograniczeń lub obowiązków określonych w przepisach o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi podlega karze grzywny albo karze nagany.

smile
7 miesięcy temu

Bezprawie w totalitarnym państwie……

Żenada
7 miesięcy temu

Już do tego badziewiastego tzw. Kina i domu tzw. kultury już nie zawitamy .

smile
7 miesięcy temu
Reply to  Żenada

Jak można siedzieć przez około 2 godziny w szmacie na twarzy w otoczeniu zaszczepionych, którzy zarażają i jeszcze za to płacić???

Żenada
7 miesięcy temu

Ten tarnobrzeski tdk bym sprzedał a straż miejska rozwiązał. Miasto miliony na to płaci a pożytku brak

Zbigniew
7 miesięcy temu
Reply to  Żenada

Zagłosuje na kandydata który w swoim programie będzie miał likwidacje tej niepotrzebnej nikomu formacji tak jak zrobiono to i robią w innych miastach tej wielkości a nawet większych od Tarnobrzega.

Bolek
7 miesięcy temu
Reply to  Zbigniew

Szanowny Zbigniewie już był taki kandydat który miał w swoim programie likwidację SM niejaki Tadeusz .Nie został ani Prezydentem ani radnym a dziś jest na śmietniku historii politycznej Tarnobrzega.SM będzie istnieć do końca świata i dwa dni dłużej bo po WOŚP też ktoś musi posprzątać.

Tbg
7 miesięcy temu
Reply to  Bolek

Nie będzie.

Kononowicz Prezydent Tarnobrzega
7 miesięcy temu
Reply to  Zbigniew

zgadzam się z tobą , jeszcze niech zlikwiduje szpital, policję , straż pożarną, urzędy, skarbówkę, PIP, no i ZUS złodzieje, a najlepiej niech zaorze to miasto. Przedwojenny Tarnobrzeg to 4000 tys mieszkańców z tego połowa to społeczność żydowska . Przywrócić Tarnobrzeg tarnobrzeżanom, 2000 osób, reszta won stąd. Bo tak naprawdę 80% mieszkańców to przybłędy przemysłu siarkowego, które po 30,40 latach uważają się za tarnobrzeżan. „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie”
Niccolò Machiavelli Oj Zbigniew Żenada

Tbg
7 miesięcy temu

Sam won buroku

Brawo straż miejska!
7 miesięcy temu

wow, strażnicy miejscy wierzą w średniowieczne zabobony ,które mówią że :1) maseczka chroni przed zareżeniem, 2) panuje epidemia ,a wirusy szaleją na sali kinowej, 3) nejlepszym środkiem na chorobe jest dystans i maseczka i nie ma żadnych innych sposobó ani leków.
Brawo straż miejska, pokazujecie klase ,dzięki wam świat będzie lepszy i bezpieczniejszy!

smile
7 miesięcy temu

Ha ha ha ha ha ha ha!….:))))))))

Łysy
7 miesięcy temu

Co jak co ale miejskich cieciów nie powinno interesować czy ktoś ma kaganiec czy nie.

Jaguar
7 miesięcy temu
Reply to  Łysy

Sam jesteś cieciem łysolu, a oni jak mają zgłoszenie to interwenują i dobrze, bo przez takich popaprańców tylu ludzi codziennie umieraz powodu covid

smile
7 miesięcy temu

Ludzie segregują śmieci….
Śmieci segregują ludzi….

Odyseusz
7 miesięcy temu

Wypierdalać do roboty strażnicy wiejscy! Zostaliście powołani do nadzorowania porządku i czystości w mieście a nie terroryzowania ludzi !

wirus i maska.jpg
Neltah
7 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

od teraz mają nowe zajęcie ,wdrażanie ideologii kowidiańskiej, straż miejska będzie krzewić myśl nowego ustroju o zakładaniu maseczki, żeby uzdrowić świat

eskimos
7 miesięcy temu
Reply to  Neltah

Ładnie ci łeb sprały,pranie mózgu?

Jaguar
7 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

widzę, że mózg to ci już kompletnie wyżarło, ale cóż zrobić z naturą nie wygrasz…

Odyseusz
7 miesięcy temu
Reply to  Jaguar

Poczekamy zobaczymy komu z nas wyżarło mózg. Ale nic szykuj dupsko na 4,5, 8 …..30 dawkę magicznego eliksiru- może w końcu się na coś przydasz koncernom farmaceutycznym . Przypominam z historii że takie firmy jak choćby BAYER eksperymentowali medycznie na ludziach w niemieckich nazistowskich obozach śmierci

???????????
7 miesięcy temu

Stan bezprawności powszechnego nakazu noszenia maseczek utrzymywał się w okresie siedmiu miesięcy od 16 kwietnia 2020 r. do 29 listopada 2020 r. Tego dnia lukę prawną w przepisach uzupełniła ustawa o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19, uchwalona 28 października 2020 r. Na mocy nowelizacji ustawy o chorobach zakaźnych do art. 46b został dodany pkt. 13) w myśl którego w drodze rozporządzenia Rady Ministrów można ustanowić nakaz zakrywania ust i nosa, w określonych okolicznościach, miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach, wraz ze sposobem realizacji tego nakazu.Na mocy przedmiotowej nowelizacji nieprzestrzeganie tego nakazu zostało uznane za wykroczenie na podstawie nowo dodanego do art. 116 Kodeksu wykroczeń – § 1a. W myśl tego przepisu, ten kto nie przestrzega zakazów, nakazów, ograniczeń lub obowiązków określonych w przepisach o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, podlega karze grzywny albo karze nagany. W konsekwencji od końca listopada zeszłego roku Rada Ministrów uzyskała upoważnienie do ustanowienia w rozporządzeniu powszechnego nakazu zakrywania ust i nosa wraz ze sposobem realizacji tego nakazu.https://kancelarierp.pl

Odyseusz
7 miesięcy temu
Reply to  ???????????

Minister Szumowski o maseczkach obejrzyj !!! https://www.youtube.com/watch?v=MK4YVY05w8k

Odyseusz
7 miesięcy temu

Minister zdrowia Szumowski o szmatach na twarzy ! https://www.youtube.com/watch?v=MK4YVY05w8k

Odyseusz
7 miesięcy temu

Minister zdrowia Szumowski o szmatach na twarzy ! https://www.youtube.com/watch?v=MK4YVY05w8k

trucie mózgu.jpg
eskimos
7 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

aplikacja czerwona,hahahahaha

Endrju
7 miesięcy temu

Akurat byłem na tym sensie.
I to nie było tak jak piszą pieniacze mówiący że SM zaorać itp rzeczy.

Całe zamieszanie spowodowała pewna Pani , która przyszła na film i to ona wykonała telefon że ludzie nie mają maseczek. A że zadzwoniła na SM a nie np Policję to już jej sprawa. Zgłoszenie było więc i się pojawili. Ta sama sytuacja by była gdyby zadzwoniła na Policję.

Prawienie mądrości co niektórych tu jest mówiąc wręcz żenujące 😉

Neltah
7 miesięcy temu
Reply to  Endrju

W czasach średniowiecza takie panie jak ona były okreslane czarownicami, głosiły zabobony( covidowe mądrości z TVN , mądrości o maseczkach) ,a potem palone na stosie. Dziś okreslamy ich mianem sygnalistów( albo donosicieli), to są szkodliwe jednostki które robią szkody tak samo jak ci co dzwonią o podkładaniu bomb, bo paraliżują działanie instytucji , angażują służby. W Tarnobrzegu z powodu działań sygnalistów mamy spartaczone wiele inwestycji w mieście. Te osoby powinny być ujawniane w internecie i ponosić konsekwencje swoich wybryków

W. Sum
7 miesięcy temu

Na początku mówili: dwie szczepionki i powróci świat, jaki był. Potem dodali: jeszcze tylko dawka uzupełniająca. Później pojawiły się zapowiedzi przedstawicieli Pfizera, o tym, że trzeba będzie sie szczepić co rok. A teraz dodają, że ważność paszortów covidowych zostanie skrócona z 360 do 270 dni. W niektórych nadgorliwych krajach już jest 3 miesiące. Tymczasem Bill Gates już w 2010 „przewidział” i zapowiedział, że w „pandemiach przyszłości” szczepionki będą aplikowane co pół roku: pięć miesięcy aplikacja zielona, potem 30 dni żółta – czas potrzebny na przyjęcie nowej tzw. „szczepionki” – potem, w wypadku braku przyjęcia nowej dawki, aplikacja czerwona, czyli człowiek jest poza systemem ze wszystkimi tego konsekwencjami, o których dowiadujemy się coraz więcej. Co jeszcze musi się zdarzyć, by ludzie przejrzeli na oczy i zobaczyli, jak systematycznie zbliżamy sie do realizacji wizj szaleńca (tak naprawdę potężnej grupy szaleńców, których Gates jest tylko rozpoznawalną twarzą), który wieszcząc o „pandemiach przyszłości” zarazem zapowiedział depopulację?
Co jeszcze musi nastąpić, by zaimpregnowani na myślenie zrozumieli, o co w tym całym COVID – owym szaleństwie naprawdę chodzi?

Kacper
7 miesięcy temu
Reply to  W. Sum

Gates powiedział wyraźnie w 2009 na swojej konferencji TED na temat emisji CO2 że planeta jest przeludniona i przyszłość to szczepionki,5G i wirtualna waluta.Wszystko się sprawdza.

Paweł
7 miesięcy temu

Tzw straż miejska nie ma uprawnień do wystawiana mandatów za brak maski

Czaknoris
7 miesięcy temu
Reply to  Paweł

Mądrego warto posłuchać tyle tylko że z mądrością to ma tyle wspólnego co koniak z koniem

Jaguar
7 miesięcy temu
Reply to  Paweł

a skąd taką mądrość czerpiesz. Powiedz to i jak skorzystam 🙂

sasza
7 miesięcy temu
Reply to  Paweł

naprawdę?

Tbg upada
7 miesięcy temu

My tu gadu gadu a tu kilka lejne oddziały w Tarnobrzegu w szpitalu idą pod młotek, czy ktoś powie dość?

eugienia
7 miesięcy temu
Reply to  Tbg upada

jakie oddziały?co ty bredzisz człowieku?

Kajmowiak
7 miesięcy temu

Miasto upada coraz bardziej, ludzie uciekają z miasta przez drożyznę.
Bardzo dużo mieszkańców uciekli do sąsiednich gmin gdzie jest taniej. Władze zamiast dbać mieszkańców Tarnobrzega, dbają o jednodniowych turystów za 10 zł, którzy zostawiają syf nad jeziorem.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
78
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content