W Rzeszowie manifestowali przeciwko segregacji sanitarnej (fotoreportaż oraz video HD)

Protest przeciwko segregacji sanitarnej odbył się na rzeszowskim rynku w minioną sobotę. Wydarzenie zorganizowały Polskie Veto i Stowarzyszenie Wolne Podkarpacie.

Uczestnicy protestowali m.in. przeciwko projektowi ustawy, zgodnie z którą pracodawca będzie mógł żądać od pracownika okazania informacji o szczepieniu przeciw COVID-19, negatywnym wyniku testu lub informacji o przebytej infekcji koronawirusem.

– Projekt ten jest skandaliczny, potencjalnie przestępczy i zmierza do przeniesienia obowiązków segregacji sanitarnej na polskich przedsiębiorców – mówił podczas manifestacji poseł Konfederacji, Grzegorz Braun.

– Konfederacja sprzeciwia się nie tylko temu konkretnemu projektowi, ale całej koncepcji, idei i praktyce apartheidu sanitarnego, segregacji sanitarnej, czy to w wykonaniu władzy i jej aktualnych siepaczy, czy też w outsourcingu z przeniesieniem tego na przedsiębiorców, sprzedawców, handlowców, oferentów różnych branż – dodał, podkreślając iż: Konfederacja konsekwentnie opowiada się za zachowaniem praw i wolności obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, praw gwarantowanych nie tylko porządkiem naturalnym, ale także i konstytucyjnym.

– Ja dzisiaj tak naprawdę powinienem być u boku swojego syna i kibicować mu na turnieju, ale sytuacja jest taka jaka jest. Jestem tutaj w gronie świadomych ludzi, aby manifestować, aby walczyć o wolność i normalność – tłumaczył radny Nowej Dęby, Tomasz Wolan.

– Nie zgadzamy się na segregację sanitarną, nie zgadzamy się na nękanie dzieci i nauczycieli w szkołach, nie zgadzamy się na przymus szczepień oraz nielegalne kwarantanny. Nie zgadzamy się na zdalne nauczanie w szkołach. To nieprawda, że wszystkim nauczycielom zdalne nauczanie pasuje. Sprzeciwiamy się również wprowadzeniu ustawy segregującej ludzi – tłumaczyła przedstawicielka stowarzyszenia Nauczyciele Dla Wolności, Maja Ignaś.

– Bezprawne zamykanie działalności gospodarczych, nakładanie kwarantanny, blokowanie prawidłowego funkcjonowania instytucji, także państwowych, w tym systemu opieki zdrowotnej, doprowadziło do ponad 150 tysięcy nadmiernych zgonów i niezliczonych w żadnych statystykach tragedii – mówił Adam Kania, koordynator projektu Norymberga 2.0. – Jeśli znacie historie to je nam zgłoście. Chcemy być gotowi na to, żeby tych zbrodniarzy rozliczyć w każdym momencie – apelował.

Środowisko lekarzy podczas manifestacji reprezentowała m.in. Agata Osiniak z „Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców”. – Spotkaliśmy się tutaj aby zaprotestować przeciwko segregacji sanitarnej czyli dzieleniu ludzi na lepszych i gorszych, w dostępie do pracy, ochrony zdrowia, sportu, rekreacji i kultury, uzależniając ten dostęp od przyjęcia tzw. szczepionki przeciw covid-19 . Protestujemy również przeciwko przymusowi przyjmowania przez pracowników ochrony zdrowia szkolnictwa i służb mundurowych szkodliwych nieskutecznych i nie do końca zbadanych preparatów inżynierii genetycznej przeciw covid-19 – mówiła lekarka.

– Żaden lekarz, który służy ludziom wg zasady „Po pierwsze nie szkodzić” nigdy nie poleciłby swojemu pacjentowi preparatu, który był badany przez parę miesięcy zanim został dopuszczony do szerokiego stosowania. W tej chwili już wiemy po roku stosowania, że te preparaty nie są skuteczne, nie przerywają transmisji wirusa Sars-Cov-2 i są bardzo niebezpieczne. My jako Stowarzyszenie protestujemy nie tylko przeciwko przymusowi szczepień , my poszliśmy dalej, w listopadzie skierowaliśmy list do premiera Morawieckiego, ministrów Niedzielskiego i Dworczyka o natychmiastowa zatrzymanie tego tzw. Narodowego Programu Szczepień. Przedstawiliśmy w tym liście liczne badania naukowe, które były publikowane w najbardziej poczytnych międzynarodowych periodykach medycznych, przedstawiliśmy tam ogólnodostępne światowe statystki. Wbrew temu co sądzą rządzący i tzw. Rada Medyczna, dane te dowodzą niezbicie, że tzw. szczepionki są eksperymentem medycznym, są niebezpieczne, nie przerywają transmisji koronawirusa, nie zmniejszają liczby zachorowań ani zgonów na koronawirusa wśród osób zaszczepionych a wręcz przeciwnie powodują wzrost zachorowań. Te tzw. szczepionki są to preparaty inżynierii genetycznej nigdy dotąd nie stosowane wśród ludzi, są one eksperymentem medycznym ponieważ są w trzeciej fazie badań klinicznych. Faza trzecia badań klinicznych dla Pfizera kończy się w grudniu tego roku a dla Moderny w styczniu 2023 roku a zgodnie z polskim prawem farmaceutycznym par. 37 a każde badanie kliniczne jest eksperymentem medycznym – kontynuowała Agata Osiniak.

– Przeczytam Państwu teraz wypowiedzi kilku słynnych światowych profesorów, którzy wyrazili swoje zdanie na temat tych preparatów, pierwszy będzie profesor Christian Peron, jest to Francuz uznany międzynarodowy autorytet w dziedzinie szczepień, vice-przewodniczący grupy ekspertów WHO do spraw szczepionek dla strefy europejskiej. Powiedział on tutaj cytat: To nie są szczepionki, to eksperymentalne produkty terapii genowej. Zostały ocenione w pośpiechu, ponadto część danych została sfałszowana, ocena szczepionki zajmuje 10 lat, to nie są szczepionki to produkty stymulujące wirusa. Następny to słynny profesor patomorfologi z Niemiec Arne Burkhardt, który wykonał sekcje zwłok pacjentów zmarłych po przyjęciu tych szczepionek, u których nie dopatrzono się wcześniej związku między zgonem a szczepieniem. Odkrył reakcje autoimmunologiczne skierowane przeciw własnym tkankom pacjenta jak serce, płuca, wątroba i inne. To znaczy, że u wszystkich badanych stwierdził niszczenie własnych tkanek przez własny układ odpornościowy człowieka. Powiedział tutaj cytat:” Takiego spustoszenia w organizmach zmarłych po tych preparatach nie widziałem nigdy w czasie swojej 40 letniej pracy, ten kto chce się zaszczepić poniesie ogromne konsekwencje zdrowotne – wyjaśniała lekarka.

– Kolejny to profesor Luc Montagnier,  laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie wirusa HIV. Stwierdził on, że istnieje ryzyko integracji wirusowego RNA z ludzkim genomem za pomocą odwrotnej transkryptazy. Profesor powiedział również że masowe szczepienia są błędem naukowym i medycznym ponieważ w ich wyniku są tworzone nowe warianty wirusa. Mutacja i wzmocnienie wirusa powstaje w mechanizmie zwanym jako wzmocnienie zależne od przeciwciał. Wypowiedział się również na temat pochodzenia wirusa Sars-Cov-2, twierdząc, iż w krótkim odcinku genomu tego wirusa, znajduje się co najmniej pół tuzina mini sekwencji wirusa HIV zgrupowanych razem. Aby wstawić sekwencję HIV do tego genomu potrzebne są narzędzia molekularne a to można wykonać tylko w laboratorium.

– Preparaty te są bardzo niebezpieczne, wg. danych na dzień 24 grudnia 2021r do amerykańskiego systemu zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych WAERS oraz do Europejskiej Agencji do spraw zgłaszanie odczynów poszczepiennych zgłoszona ponad 4 mln niepożądanych odczynów poszczepiennych łącznie oraz 55 tys. zgonów po tych szczepionkach. Proszę państwa gdy wprowadzano na rynek szczepionkę na świńską grypę na całym świecie zmarło po niej 60 osób i zatrzymano natychmiast dalsze szczepienie tą szczepionką. Tutaj zmarło 55 tysięcy osób tylko w Europie i Stanach Zjednoczonych i nik z tym nic nie robi – dodała.

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
114 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
4 miesięcy temu

Jak tam pelikany? Trzecia dawka przyjęta rozumiem. To jest jakiś abonament na 5 czy 10 dawek? O co w tym chodzi? Wytłumaczcie mi wyznawcy kościołu kowida?

Józiek
4 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Szczęść Boże! Będziesz Pan się dusił!
༼ つ ◕_◕ ༽つ

misia
4 miesięcy temu
Reply to  Józiek

Szczęść Boże! Wrzuć coś do kapelusza

comment_1639600455x6eLiMrhOb7K1RCiRzhdLk.jpg
walt
4 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Brunatne, faszystowskie oszołomy! Gdzie byliście, jak kobiety protestowały o prawo do decydowania o własnym ciale?

Bozo
4 miesięcy temu
Reply to  walt

walt myślałem że ty mądrzejszy jesteś a tu się okazuje że ty jesteś stary komunista

obywatel
4 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Ha Ha Ha

walt
4 miesięcy temu
Reply to  Bozo

tylko nie stary 😛

p.s. to wpis innego walta 🙂 mam tu fana,który się pode mnie podszywa.

bo ja bym faszoli z konfederacji i szurów obok siebie na żadnej manifie nie chciał.
w ogóle z takimi nie chciałbym być w ogóle wiązany w jakiejkolwiek sprawie.

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  walt

walt to stary komuch !

lewacka hipokryzja.jpg
walt
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

no wolę być komuchem niż hailować jak berkowicz i udawać,że to zabawa.
ale polskich faszystów to bawi hehehehe a potem krzyczą,że chcą od Niemca reparacje 😀

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  walt

Czyli według Ciebie reparacje dla Polski od Niemiec – nie należą się ? Pamiętajcie że na tych ludziach również eksperymentowali medycznie, te same firmy farmaceutyczne które tak rzekomo martwią się o nasze zdrowie !

mordy niemców 2.jpg
walt
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Tylko się nie rozpłacz!
To Polska, powinna wreszcie rozliczyć się ze swojego faszyzmu i antysemityzmu płacąc odszkodowania ocalałym z shoah, bo to była prawdziwa tragedia.

Gość
4 miesięcy temu
Reply to  walt

Żydzi , którzy nocami opuszczali getta w poszukiwaniu żywności najbardziej obawiali się naszych szmalcowników , którzy dniem i nocą dosłownie wszędzie czatowali ,żeby pozbawić tych ludzi czegokolwiek wartościowego co mieli na wymianę na zakup żywności. Jak nic nie mieli na wykup to często doprowadzali ich na posterunki licząc na nagrodę

walt
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

powiedz to pogrobowcowi szmalcownika tarczyńskiemu z pisu 🙂
wezwie redutę obrony zniesławionego imienia 😀

obywatel
4 miesięcy temu
Reply to  walt

Widzisz cwaniaczku – tobie przychodzi do głowy naruszać czyjeś dobro i część są do mnie

obywatel
4 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Tak miało być :
Widzisz cwaniaczku – tobie przychodzi do głowy obrażać Tarczyńskiego z PIS- u nazywając go ” szmalcownikiem” a do mnie się pajacu przypier.. .z a wtóruje ci słynny Juliusz Cezar i jakoś tu teraz tego twojego koleżki brak .
Opamiętaj się lewicowcy.

Marzena
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

Babcia cię okłamywała. Tymi opowiastkami, chciała w tobie wzbudzić, kultywowaną przez pokolenia, nienawiść i pogardę do polskich gojów. Udało się.

Gość
4 miesięcy temu
Reply to  Marzena

To ,że w okupowanej Warszawie ok. 5% parało się szmalcownictwem to też nieprawda według Ciebie ? Jak widać nadal mamy z tym problem

Marzena
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

Może chodziło ci o 100% „eskimoskiej” policji w getcie, która wydawała twoich ziomków na pewną śmierć?

walt
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

podasz podstawę prawną tych reparacji ?
nawet gdyby się należały to pamiętam,że oni mogą zechcieć odzyskać Szczecin czy Wrocław albo część górnego Śląska i wcale nie wiem czy ogólny rachunek się nam opłaci.
zwłaszcza,że wyzwalała nas Armia Czerwona bo się sami wyzwolić ani wcześniej obronić nie potrafiliśmy więc biorę pod uwagę,że rachunki sprzed lat możemy wystawić nie tylko My 🙂

co więcej pan mulaczyk znany pisowski aparatczyk od lat się ich domaga i póki co jest obiektem kpin i nikt nawet w jego obozie nie bierze tego na poważnie.
to są brednie,którymi karmi się nacjonalistów i smoleńskich sekciarzy.
tylko takie pelikany mogą łykać takie brednie i traktować te zapowiedzi poważnie.

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  walt

Szkoda polemizować z tobą skoro tak malutko wiesz !

żydzy złodzieje.jpg
walt
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

dobrze trafiłeś do kamienicznika,który też drży,że się żydostwo o nie upomni 🙂
natomiast owa konstatacja,którą zaprezentowałeś powyżej zwalnia mnie z przyszłej dyskusji z naczelnym tutejszym szurem i antyszczepem ?
byłbym wdzięczny i zobowiązany 🙂

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  walt

Spokojnie szkoda Mojego czasu, rpolemika z Tobą jest niczym rzucanie grochem w mur – nic nie przebije:)

ahcos
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

jak widać powyżej i w innych tematach nie szkoda ci za to czasu na sianie propagandy 😉 i pierdolenie kocopołów

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  ahcos

Mój przekaz kieruję do ludzi inteligentnych , niestety ty do nich się nie zaliczasz:)

Elizabeth Taylor
4 miesięcy temu
Reply to  walt

My w domu z dziećmi i z mężami a wy porzucone zniesmaczone nienawidzące świat na czarnej mszy

baa8d89a59e8c1d4f1b25349fff4b0c3.jpg
jan
4 miesięcy temu
Reply to  Bozo

jak sie nie zaszczepisz to masz abonament na smierć,kumasz?

Łysy
4 miesięcy temu
Reply to  jan

Mózg se zaszczep o ile go masz Stefanie.

misia
4 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Segregacja sanitarna obowiązkowa

images (17).jpg
lol
4 miesięcy temu
Reply to  Bozo

pelikanie poczytaj o kolejce na wymaz w TBG po wycieczce do Rzeszowa

Bibi
4 miesięcy temu

Była jakaś publiczność,czy tylko cyrk dla mediów .

Ola
4 miesięcy temu
Reply to  Bibi

Na rynku w Rzeszowie zgromadziło się kilka tysięcy wolnych ludzi. Ponad połowa rynku została wypełniona. Otwórz oczy, popatrz na zdjecia.

szatan
4 miesięcy temu
Reply to  Ola

segregacja naturalna 😉 połowa z nich nawet nie wie po co tam przyszła 🙂 druga połowa złapie covida 🙂 z 40% z nich pójdzie w piach – niech się bawią 😉 ” …nie budźcie marzeń gdy śpią..”

Marzena
4 miesięcy temu
Reply to  szatan

Baśka przestań już !

misia
4 miesięcy temu
Reply to  szatan

A gdyby tak wszystkich wysłać do lochów…

images (18).jpg
Edyta
4 miesięcy temu

Dziękuję za profesjonalny materiał. Piękne zdjęcia, materiał video i rzetelne informacje. W końcu media, które obiektywnie przedstawiły to wydarzenie. Super ❤
Manifestacja była piękna.

głos rozsądku
4 miesięcy temu

W kraju słuchamy profesorków, którym nie śmierdzi pieniądz od koncernów farmaceutycznych jak np. Horbanowi, którego fundacja jest sponsorowana przez amerykańskiego producenta remdesiviru. Notabene sam Horban doradził rządowi zakup drogiego i nie skutetcznego (patrz WHO) leku za 120 mln zł. Posłuchajcie co mówi noblista w dziedzinie medycyny na temat szczepień: ODMAWIAM PODDANIA SIĘ SZCZEPIENIU!
Powiedział Prof. Luc Montagnier noblista w dziedzinie medycyny, współodkrywca HiV, współtwórca technologii mRNA.
Do francuskich lekarzy powiedział: „Zachowujcie się jak lekarze, nie jak barany!” Jesteście zastraszeni. Wg uczonego Paszporty Covidowe to coś haniebnego i skandalicznego. Szczepionka w technologii mRNA jest chimerą. Nie wiadomo jakie będą konsekwencje przyjęcia jej.

Dorian
4 miesięcy temu

NW24 Szacunek za to, że stoicie po właściwej stronie czyli po stronie rozumu i logiki od samego początku.
Nigdy wam tego nie zapomnę, zachowaliście się jak trzeba.

Józiek
4 miesięcy temu

A gdzie czapeczki z folii aluminiowej?
Rozczarowanie!

łysy
4 miesięcy temu
Reply to  Józiek

W twojej d****

szatan
4 miesięcy temu

o segregacji wypowiada się człowiek , który nazywa uchodźców ciapatymi , a w swojej wiosce był pierwszym poplecznikiem ustawy wykluczającej osoby LGBT 😉 żałosne

walt
4 miesięcy temu
Reply to  szatan

jak się kopał po czole tyle lat to nie mogło to pozostać bez konsekwencji 🙂

Panczo
4 miesięcy temu
Reply to  szatan

Uciśniać nam, a nie nas.

szatan
4 miesięcy temu
Reply to  Panczo

tak jest i to w imie ojca i syna i ducha świętego

misia
4 miesięcy temu
Reply to  szatan

a może pomnik?

grzegorz-braun-mem.jpg
Krytyk
4 miesięcy temu
Reply to  szatan

Czyli zapewne chodzi o inżynierów, którzy garną się ze swoimi siekierami i łopatami do pracy w cywilizacji? 🙂

? ? ? ? ?
4 miesięcy temu

Czy taki spęd, podobny do Sylwestra marzeń w Zakopanem, to wylęgarnia covida?

walt
4 miesięcy temu

to się was szurów i oszołomów,płaskoziemców jak na taką mobilizację ludzie niezależnych od rozumu wcale tak wiele nie zebrało.
śmietanka wszeteczników nawet na Podkarpaciu musi robić wrażenie.
a pośród nich szczęść boże czy bardziej pożal się boże obłąkany brązowy auf deutsch czy bardziej brunatny.
sieg dla Was jedyni sprawiedliwi,którzy dostaną ziemię we władaniu gdy Bill Gates i reszta filantropów zechce swoich covidowych niewolników ostatecznie poświęcić dla dobra planety 🙂

Szymon Hujownia
4 miesięcy temu
Reply to  walt

Już dobrze, dobrze… swoje zrobiłeś, jak Michał doprowadzi nas do władzy, dostaniesz swój stolec i będziesz mógł dalej wciskać naiwniaczkom swoje pseudointolektualne upławy. Teraz weź pigułkę, się uspokój i przestań szczekać.

walt
4 miesięcy temu

odwiedzasz tego samego Michała ? paskudne 😛

Szymon Hujownia
4 miesięcy temu
Reply to  walt

No! Dobra psinka, pomerdaj ogonkiem.

walt
4 miesięcy temu
misia
4 miesięcy temu

Stolec? to jest to…

699b882321_a_kal_smakuje.jpg
Tak to ja
4 miesięcy temu

Dziękujemy gazecie i wszystkim ludziom którzy brali udział w manifestacji i oglądali w mediach społecznościowych

5f1672a6427e078f98941b4638abbf0d.jpg
Siostra wstrząs
4 miesięcy temu

Zabierzcie lekarzom dodatki covidowe to będzie po pyndymi

Janusz
4 miesięcy temu

I wyrzućcie telewizory na śmietnik.

jan
4 miesięcy temu

Głupcze znam takich co pracuja przy covid i zadnych dodatków nie maja,widać ,ze powtarzasz fejsbukowe pierdy

Stop segregacji covidowej
4 miesięcy temu

Norymberga 2

d5de358cbf63a7087a794d4547db0b2b.jpg
Oskar
4 miesięcy temu

Protesty są już niemal w całej Europie. W Hiszpanii nie mają już nic do stracenia a ich rząd boi się tłumu protestów i rozlewu krwi dla ulicy dlatego zmiękł i lawiruje ogłaszając koniec restrykcji a covida traktując jako zwykłą grypę. Tylko niezależne sądy mogą osądzić bandytów odpowiedzialnych za niszczenie gospodarki, zdrowia i finansów. Wszystkie obostrzenia są bezprawne! Skorumpowani politycy, ministrowie, lekarze zostaną osądzeni i skazani za ludobójstwo i zamach na finanse! Także sądy w Polsce są po stronie prawa i hurtowo unieważniają mandaty za nieprzestrzeganie restrykcji. Procesy w skrócie Norymberga 2.0 w Hadze już się rozpoczęły. Co 5 szpryca to nie szczepionka wg Gatesa i jego firmy medycznej prędzej czy później oznacza zgon a sam Gates stwierdził niedawno w wywiadzie że te obecnie wyprodukowane szczepionki „mają wady” Zobaczcie ile młodych zdrowych ludzi ostatnio umiera nagle na zawały, zatory i zakrzepy. Covid nie jest groźny dla 99% populacji (nawet nie jest wpisany na listę chorób zakaźnych) a umierają głównie starzy schorowani ludzie z powodu braku leczenia na choroby współistniejące a średnia wieku to 76 lat. Każdy kolejny lockdown niesie ze sobą dodruk pustej kasy czyli inflacje. To dewastacja naszych oszczędności, bankructwa,biznesów,rozwody,depresje i samobójstwa także dzieci pozamykanych przez naukę zdalną pozbawionych radości,dzieciństwa… Czytaj więcej »

Gość
4 miesięcy temu
Reply to  Oskar

Ok. Wasz wybór. Rząd powinien tylko ogłosić że osoby niezaszczepione i chorujące na covid nie będą leczone w państwowej służbie zdrowia. Jest tyle prywatnych gabinetów więc proszę bardzo wasz wybór…

Głąbie
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

Wał się na cyce pewnie też narkomanii alkoholicy otuli cukrzycy parkinsony alhaizamery i inni!

Gość
4 miesięcy temu
Reply to  Głąbie

To co wymieniłeś to choroby zwykłych nieszczęśników i może dopaść każdego. Ciężki przebieg covid i kosztowne jego leczenie to tylko wasz wybór

Djokovic
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

Szkoda mi ciebie Gość

307960f2b7da5b4300a069c1efb1.jpeg
Gość
4 miesięcy temu
Reply to  Djokovic

Wielki szacun dla władz Australii

Piotrek
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

Będziesz miał „szacun” jak zabulą Djokovicowi kilka milionów $ za bezprawne zatrzymanie i traktowanie.

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

Jeszcze powinien ogłosić rząd , że nie będą pobierane składki na ubezpieczenie zdrowotne od ludzi niezaszczepionych !!! Jak dla mnie super wiadomość idę prywatnie do konowała i jestem gość, a nie z NFZ traktują ludzi jak śmiecie !

prawda o konowałach.jpg
ahcos
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

spoko zostanie ci więcej na wsparcie sochy i innych anty szczepionkowych guru , którzy walą was na kasę 🙂

Gość
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Prywatni lekarze to ci mogą kleszcza z dupy wyciągnąć 🙂 Jak cię coś gorszego dopadnie to będziesz pukał do państwowych szpitali. Tak jak robią to nasi najemnicy pracujący np. u Niemca. Zdrowi jak byki to pracują jak woły. Zachorują to uciekają do Polski.

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

Ludzie wolą umierać w dzisiejszych czasach w domach niż iść do obozów śmierci zwanych szpitalami !

Składkowy
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

Mogę nie być leczony, pod warunkiem, że mi składkę zdrowotną zwrócą z kilku ostatnich lat. To wtedy sobie opłacę leczenie.

ahcos
4 miesięcy temu
Reply to  Składkowy

buahahahahahahahahaha

obywatel
4 miesięcy temu
Reply to  Oskar

Polska i niezależne sądy ?????? Dobre !
Sędzia TK Pawłowicz stwierdziła, że „prawa już nie ma” – HA HA HA .

obiektywnie pacząc to...
4 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Niejaki Sienkiewicz, ten co niedawno w stanie udziwnionych chodził po sejmie, za czasów rządów PO stwierdził, że „Polski już nie ma”.Bo ja zwyczajnie niszczyli, sprzedawali obcym. Cale szczęście, że się cześć odbudowało: kolej, wojsko, …

As
4 miesięcy temu

No wojsko ,gdzie tylko 20 % czołgów jest na chodzie to już szczególnie

4

Gośka
4 miesięcy temu
Reply to  Oskar

„Beata Tadla znalazła się w szpitalu z podejrzeniem zapaści. 47 letnia dziennikarka kilkanaście dni temu przyjęła „3 dawkę przypominającą” o czym poinformowała na Instagramie i z uśmiechem zachęcała swoich fanów do przyjęcia szczepionki”

Janusz
4 miesięcy temu
Reply to  Gośka

Ale cuda. We Francji jest 60 mln ludzi, 80% wyszczepionych i tylko wczoraj 500 tys zakażeń.

Obatelka
4 miesięcy temu
Reply to  Gośka

Szkoda że ludzie po szczepionce nie odpoczywają , pozwalając organizmowi wytwarzać przeciwciała.

Kuba
4 miesięcy temu

Dlaczego urzędnicy prezydenta Bożka w Tarnobrzeskim biurze obsługi nie przyjmują petentów w maseczkach? Wybrańcy narodu? Są w pomieszczeniach. Ich żadne prawo nie obowiązuje?

kubota
4 miesięcy temu
Reply to  Kuba

jedynie prawo papy smerfa

smile
4 miesięcy temu
Reply to  Kuba

bo wiedzą że plandemia to ściema….

Odyseusz
4 miesięcy temu

BRAWO LUDZIE SIĘ BUDZĄ ! Wkrótce rozliczymy ludobójców działających z ramienia karteli farmaceutycznych !

Norynmbergia.jpg
kubota
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

huja im zrobisz 😉 dużo większych nicponi obiecywano osądzić 😉 ale próbuj , może staniesz się nowym mesjaszem

Piotr
4 miesięcy temu
Reply to  kubota

Tak myślisz? Będzie ciekawie.
Projekt Norymberga 2.0 zrzesza ekspertów z wielu dziedzin m. in. historyków, prawników, karnistów, archiwistów, publicystów, aby profesjonalnie i rzetelnie zebrać, uporządkować i usystematyzować zgromadzony materiał, a następnie wykorzystać go w dalszych czynnościach procesowych oraz publicystycznych, między innymi poprzez wydawanie Dzienników Norymberskich.
Pod przykrywką walki z pandemią, działania rządu, wszystkich służb oraz decyzje pojedynczych osób doprowadziły do wielu krzywd i dramatów ludzkich. Bezprawne zamykanie działalności gospodarczych, nakładanie kwarantanny, blokowanie prawidłowego funkcjonowania instytucji, także państwowych, w tym systemu opieki zdrowotnej, doprowadziło do ponad 150 tysięcy nadmiernych zgonów i niezliczonych w żadnych statystykach tragedii. Projekt Norymberga 2.0 nawiązuje swoją nazwą do Procesów Norymberskich – sądowych postępowań karnych przeciwko zbrodniarzom III Rzeszy. W stan oskarżenia zostało postawionych 185 osób – lekarzy, prawników, członków SS i policji, przemysłowców, przywódców wojskowych, ministrów i innych przedstawicieli rządowych. Winowajcy zostali doprowadzeni przed sąd, skazani, a głównych odpowiedzialnych powieszono.

Odyseusz
4 miesięcy temu

Czemu nikt nie słyszy w mediach o powikłaniach i dlaczego ukrywają prawdę przed Polakami ?! Ponieważ gdybyś znał całą prawdę nigdy nie brał udziału w eksperymencie medycznym !!! Biorąc udział w eksperymencie medycznym jesteś niczym szczur laboratoryjny na którym kartele farmaceutyczne zbijają majątek !

szczypawki chorobowe.jpg
kubota
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

poczułem się oświecony

Elizabeth Taylor
4 miesięcy temu

W Afryce wyleczył polio to i covida uśmieci

751c448c407afd9fe288ccexx9a6.jpeg
Odyseusz
4 miesięcy temu

Spójrzcie na oficjalne strony z NOP-ami publikowanymi na stronach ministerstwa. I pomyślcie, że jest to raptem od 1% do 3 % wszystkich powikłań w Polsce po przyjęciu eksperymentalnej substancji. Nie wierzcie szczurom laboratoryjnym, oni są jak ćmy lecące do ognia i żadne argumenty nie trafiają pod wyprany dekiel ! https://www.gov.pl/web/szczepimysie/niepozadane-odczyny-poszczepienne

szczypakowe zaplanowane ludobójstwo.jpg
Felek
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Polecam czilowy spacer bez zabezpieczenia po tych oddziałach pełnych „statystów” jak twierdzisz, ciekawe doświadczenie jak ludzie bez kierunkowego wykształcenia aktorskiego oskarowo udają duszności. Tak tylko tu pozostawie że skład alkoholu etylowego od dawna jest wszystkim znany, podobnie jak i jego destrukcyjne skutki na organizm a i tak ludzie nie boją się świadomie ładować w siebie regularnie i to za konkretną opłatą.

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  Felek

Posłuchaj materiału w linku jak tzw szpitale zamiast ludzi leczyć uśmiercają pacjentów niczym łowcy skór z Łodzi . Po za tym od 2 lat nie ma w Polsce żadnych chorób oprócz covid. Mówisz o duszności a co z zapaleniem płuc, pchop, rak płuc, zator płucny mam dalej wymieniać? Czy ktoś jeszcze dzisiaj leczy ludzi na te choroby czy wrzuca do jednego wora covid ! https://www.youtube.com/watch?v=fJOaUDnB6Wo&t=19s

Felek
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Jak masz jeszcze kilka z repertuaru dróg oddechowych to lecisz, zapomniałeś o odmach i rozedmach.
Serdecznie dziękuję wszystkim lekkoduchom i antysanitarystom że tak jednogłośnie zajmują szpitalne łóżka wszystkim tego potrzebującym, bo to właśnie dzięki nim oddziały zamiast zajmować się leczeniem np. nowotworów są zapełnione przez wolnych ludzi

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  Felek

Jeden z nielicznych lekarz którzy stawił czoło plandemii sprzeciwiają się fałszywej narracji

prawda o korona świrusie i konowałach.jpg
Felek
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Widzę Odyseuszu że masz obrazek na każdą okazję, jesteś dobrze przygotowany marketingowo, brawo. Pełnoobjawowy covid się leczy, ale nie dropsami na parkinsona, polecam przeczytać DOKŁADNIE ulotkę co ze sobą niesie taka terapia. Szczerze podziwiam za upór w negowaniu profilaktyki podpierając się troską o gospodarkę.

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  Felek

Niestety dla opornych na wiedzą jest tylko jedna rada, skoro słowa nie trafiają do intelektu_ pozostaje tylko informacja za pomocą obrazków. Ponoć dzieci i naczelne niższego rzędu w ten sposób szybciej łapią otaczającą rzeczywistość

szczypawkowy holocaust 2.jpg
Józiek
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz
ahcos
4 miesięcy temu

nowa moda u foliarzy widzę nastała 😉 – umrzeć bohatersko jak czeska piosenkarka 🙂 buahahahahahha

smile
4 miesięcy temu
Reply to  ahcos

ty że się z folii wymknął przez przypadek….:)))))

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  ahcos

nowa doktryna szczurów doświadczalnych karteli farmaceutycznych – wierzyć ślepo w przekaz medialny, nie używając własnych zwojów mózgowych !

prawda o kowidowych kłamcach.jpg
Pielęgniarka
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Tak niepokoi,fala głupków,takich jak ty amebo

Pielęgniarka
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Co teraz wystukasz? Norymberga?czy. Wstawisz zdjęcie z baranami?hi,hi,hi

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  Pielęgniarka

Na pani miejscu wstydziłbym się przyznać do zawodu pielęgniarki. Jako grupa zawodowa zawiedliście ludzi i daliście się przekupić ludobójcom. Poczekamy do marca, wtedy ruszają przymusowe wyszczepianie medyków i już nie przejdzie patent z wylewaniem szczypawki do zlewów i lewych zaświadczeń ! Mam nadzieję że ludzie w końcu się obudzą i postawią określone grupy przez sądem, a jeżeli to się nie uda z to pewnością Bóg was co do jednego rozliczy. Wrzucam link z wypowiedziami ludzi nauki od których moglibyście brać przykład wiedzy ale również honoru https://pubmedinfo.org/2021/06/10/lekarze-mowia-prawde-o-pandemii-i-przemysle-farmaceutycznym/

pandemia i sprzedajne k.jpg
Józiek
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Odysiu, wytłumacz, Serdeńko, dlaczego narzekacie, że was nie leczą, skoro bojkotujecie POZ?

ahcos
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

srogie piguły przyjmujesz kolego 🙂 może zacznij pisać książki sci-fi to przynajmniej gdzieś spożytkujesz te swoje wizje

Odyseusz
4 miesięcy temu
Reply to  ahcos

Mniej oglądaj telewizji a zacznij używać to coś co nosisz na karku , a Świat będzie normalniejszy ! covidianie włączcie myślenie, to naprawdę nie boli !

covidianie opętani.jpg
Norbert
4 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Po wniosku do ABW o sprawdzenie powiązań rady z koncernami farmaceutycznymi większość rady podała się do dymisji. Dziwna korelacja.

Józiek
4 miesięcy temu
Reply to  obserwator

Macie swoje NOPy, foliarskie ciemnoty:

NOP ogólnoustrojowe doświadczyło 35% otrzymujących placebo po 1 dawce i 32% po 2. Znacząco więcej NOP zgłoszono w grupach szczepionych, ale NOP w ramionach placebo („odpowiedzi nocebo”) stanowiły 76% ogólnoustrojowych NOP po 1 dawce szczepionki COVID-19 i 52% po 2 dawce.
/źródło/

znacząco więcej
4 miesięcy temu
Reply to  Józiek

Rozumiesz zdanie „znacząco więcej NOP zgłoszono w grupach szczepionych”? Przeczytaj ze zrozumieniem w pzrytoczonym tekście jakie NOPy zgłaszano przy placebo a jak poważne po szczepionkach. Przytaczasz tekst którego nie rozumiesz 😀

Irek
4 miesięcy temu

Podobno na covid umierają w 95% osoby niezaszczepione… Co covidianie powiedza na te dane? Szpital Powiatowy w Chrzanowie, w oficjalnym piśmie, odpowiedział na pytanie Romana Majewskiego (PJJ) dotyczące liczby zgonów w ostatnim okresie, z podziałem na osoby zaszczepione i niezaszczepione.Liczby te za okres od 8 listopada 2021, czyli do momentu prowadzenia statystyk przez szpital, wyglądają następująco:

8-30 listopada 2021 – zgony z powodu COVID-19: 53 osoby, w tym 21 zaszczepionych i 32 niezaszczepionych

1-31 grudnia 2021 – zgony z powodu COVID-19: 109 osób, w tym 46 zaszczepionych i 63 niezaszczepionych

W sumie, w okresie 8 listopada do 31 grudnia łączna liczba zgonów wynosiła 162 osób, z czego 67 stanowiły osoby zaszczepione. Stanowi to 41% ogólnej liczby zgonów w tym czasie.

chrzanow-szpital.png
Gienek
4 miesięcy temu
Reply to  Irek

Moja babicdzka pochazi z Chrzanowa

Kacper
4 miesięcy temu

Dziwna cisza w polskich mediach na temat zakończenia przez Johnsona „pandemii” w Anglii.
Boris wczoraj ogłosił definitywny koniec z noszeniem maseczek,certyfikatami,testami, obostrzeniami i zdalną pracą.

Odyseusz
4 miesięcy temu

Obejrzyj coraz więcej odważnych ludzi nauki ,mówi jak jest naprawdę !!! https://www.facebook.com/100000183173654/videos/4709560915760025

konowały i ich leczenie.jpg
Kazimierz
4 miesięcy temu

Debile

antybaran
4 miesięcy temu
Reply to  Kazimierz

biedaku….pewnie się zaszczepiłeś???……:)))))))

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
114
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content