Pamiętajcie o Magicznych Ogrodach

Wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny zaprasza gości od 29 kwietnia 2022 roku.

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni. Nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim spotykamy wyjątkowy, leżący na18 hektarach ogród. Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów.

Czas zimowy nie oznacza wcale, że jest tam całkiem cicho. Łatwo sobie wyobrazić, że jest sporo pracy po ostatnim sezonie. Mają co robić ogrodnicy ale także budowlańcy i stolarze.

Poprzedni rok był bardzo obfity jeśli chodzi o gości, którzy z radością uczestniczyli w wydarzeniach z Wróżkami, Krasnoludami czy ulubionymi Mordolami.
Wyjątkowość tego miejsca wiąże się z baśnią, która jest obecna w każdej części Ogrodu. Dzięki niej to miejsce cały czas się rozwija, każdy kolejny sezon przynosi nowości. Podobnie będzie w tym roku.

Mamy dla naszych czytelników, szczególnie tych stęsknionych za Magicznymi Ogrodami, zabawę w odliczankę 🙂 Do otwarcia bram w Trzciankach zostało mniej więcej sto dni. Wpiszcie sobie 29 kwietnia do Waszych telefonów, a zobaczycie jak ten czas szybko zleci!

materiał partnera
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gardena
1 rok temu

A cennika Nina.

Neltah
1 rok temu

przypomnimy sobie wiosną, teraz zapominamy

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content