Tarnobrzeg: MOSiR szuka instruktora/operatora ścianki wspinaczkowej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu ogłosił nabór na stanowisko: Instruktor/operator ścianki wspinaczkowej.

Zgodnie z informacjami które w grudniu 2021 roku uzyskaliśmy od rzecznika UM Tarnobrzeg,  II etap budowy ścianki zakończył się wraz z nowym rokiem. Aby jednak budowla została oddana do użytku, potrzeba wykwalifikowanych osób do jej obsługi. Tych, jak wskazuje ogłoszenie zamieszczone na stronie MOSiR-u, jeszcze nie udało się zatrudnić.

Opis stanowiska pracy

Jesteś wspinaczem? Potrafisz poprawie posługiwać się podstawowym sprzętem do asekuracji? To ogłoszenie jest dla Ciebie 🙂 Poszukujemy empatycznej, profesjonalnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko instruktor/operator ścianki wspinaczkowej.
 
Twoje obowiązki, to między innymi:
 
– Bieżącą obsługa klientów,  Nadzór nad wspinającymi się osobami,
– Prace techniczne związane z obsługą ścianki wspinaczkowej,
– Obsługa grup zorganizowanych,
– Oraz wszystkie prace około wspinaczkowe związane z Naszą działalnością.
 
Dokumenty potrzebne w procesie rekrutacji można znaleźć na stronie https://mosir.tarnobrzeg.pl/oferta-pracy-instruktor-operator-scianki-wspinaczkowej/
 
Oferty można składać do 2 lutego br.
 
foto: archiwum
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odyseusz
1 rok temu

Ewidentnie publiczne pieniądze wyrzucone w błoto, generujące coroczne straty ! Jak nic sprawa dla prokuratora, bo tu coś od początku śmierdziało miało tyle kosztować a finalnie kosztowało kilka razy drożej dla kogo było to robione dla emerytów i rencistów (bo to miasto które się starzeje )?!

mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Proponuje, aby radni na zmiane pracowali nieodpłatnie przy ściance. Nikt z radnych nie miał przy zwiększaniu wydatków budżetowych na te nieudaną inwestycje. Nie było nawet dyskusji . Ta rada nie spełnia swojego zadania kontrolnego.

mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Poprawka : Nikt z radnych nie miał wątpliwości żadnej jak kilkakrotnie zwiększali budźet na tę ściankę.

Bozo
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Oho zaraz tu julek przyleci i zacznie bełkotać że to super pomysł ta ścianka

Marek
1 rok temu

A ja mam takie pytanie, gdzie były władze miasta i władze MOSiR ( jeden zdaje się był wciąż na tzw orbicie …), że przez tyle lat nie wysłali jakiegoś pracownika na kurs by zdobył uprawnienie i pracował na ścince? Tak trudno było przewidzieć, że w Tbg nikogo takiego nie ma, z zewnątrz ściągnąć to raczej nierealne? Wiadomo było, że musi być instruktor z uprawnieniami … Teraz się obudzili ?! To oczywiście nie do Pana Smolińskiego, choć … Pracował w sporcie – MOSiR i w Urzędzie …

Na to głosowaliśmy
1 rok temu

Przypomnę wszystkim na co głosowaliśmy: „Zbudujmy razem ścianę – niech połączy nas wspinanie” Centrum wspinaczki górskiej Arkadiusz Błasiak Tereny Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu ul. Niepodległości 2 Projekt będzie podzielony na dwa etapy. Etap pierwszy będzie polegał na poddaniu całości budynku termo-renowacji w celu uzyskania jak najmniejszych kosztów utrzymania. Etap drugi to budowa ściany wspinaczkowej i bulderów. 600 000,00 zł a mamy ściankę za 3 mln złotych. To kolejna karykatura Budżetu Obywatelskiego

walt
1 rok temu

przydałby się instruktor z prawdziwego zdarzenia.
mam nadzieję,że nie będzie tak będzie.

znam ludzi spoza Tarnobrzega,których wieść o tej ściance elektryzowała przed laty i nawet twierdzili,że wielu ludzi przyjedzie z niej skorzystać.
nie dawałem w to wiary ale zobaczymy jak będzie.

Z obserwacji
1 rok temu

A w Tarnobrzegu brakuje przyzwoitych asfaltowych dróg rowerowych i zieleni, drzew, żywopłotów, kwiatów, przyzwoitych dróg (vide. ul. Rusinowskiego, obok wieży ciśnień, droga do promu).

Jacek
1 rok temu
Reply to  Z obserwacji

Co racja to racja, drogi rowerowe to jakaś porażka. Na nie to chyba nawet kół szkoda. Przejażdżka rowerowa zamiast być relaksem to jest udręką

Wena
1 rok temu

Hehehe może by jeszcze kilka takich budowli wznieść!! Będą przyjeżdżali i szli po tbg szlakiem absurdów

do radnych
1 rok temu

jest praca .

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content