LIVE: Konferencja prasowa pn.”Stop segregacji sanitarnej pracowników szpitala”. Zapraszamy na transmisję (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej pn. „Stop segregacji sanitarnej pracowników szpitala”.

Konferencja odbędzie się w środę 16 lutego br., przed szpitalem w Nowej Dębie. Początek godz.10

LIVE

 

Pielęgnacja trawnika

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karaluch
1 rok temu

Stop tego typu ludziom w polityce i służbie zdrowia

afd9113271cca227a7af5970da4be00d.jpg
Odyseusz
1 rok temu

Szkoda Mi tylko zwykłych ludzi, bo nieświadomi posłuchali innych pracujących na zlecenie mafii farmaceutycznych. Ale jak dla Mnie to każdego konowała powinno się wyszczepić eksperymentalną dawką na dwa pokolenia naprzód (mają się za co leczyć, nie zdechną z głodu). Gdyby nie tzw służba zdrowia cały ten cyrk nie miałby sensu i dalej brnęli by w tym ciesząc się z ogromnej kasy.Ale konowały wiedzą ze to syf dlatego teraz zaczynają się buntować. Pamiętajcie będziecie kiedyś w historii osądzani jak wspólnicy ludobójców i miejmy nadzieję że Bóg rozliczy was z waszych uczynków co do jednego kozie pomioty!!!!

rada medyczna.jpg
smile
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Nie jestem antyszczepionkowcem, ale w żadnym momencie w historii nie zastosowano szczepionki, aby ograniczać ludziom prawa obywatelskie.Ze wszystkich szczepionek, które przyjąłem w swoim życiu, takich jak przeciw tężcowi, odrze, śwince, polio, krztuścowi, zapaleniu opon mózgowych itp. nigdy nie słyszałem tylu kłamstw i oszustw dotyczących szczepionki, które mówią, że muszę nosić maskę i zachować dystans społeczny, nawet po pełnym szczepieniu, oraz że nadal mogę zarazić się lub rozprzestrzenić wirusa nawet po pełnym zaszczepieniu. Nie wspominając o tym, że już teraz mówi się o czwartej i piątej dawce. nigdy nie musiałem poddawać się badaniom, kiedy byłem całkowicie zdrowy bez jakichkolwiek objawów. Nigdy nie zostałem przekupiony przez rząd, by przyjąć szczepionkę, aby wyjechać na wakacje. Nigdy nie musiałem martwić się problemami kardiologicznymi, zaburzeniami neurologicznymi, zakrzepami krwi i niestety nie tylko! Nie musiałem się martwić o śmierć jako efekt uboczny! Nigdy nie grożono mi użyciem SIŁY przez rząd, pracodawców, służby policyjne i wojsko w związku ze szczepionką…. Nigdy nie byłem osądzany przez moich przyjaciół lub krewnych, jeśli nie brałem innych szczepionek. Szczepionki, które wymieniłem powyżej, nigdy nie sprawiały, że ludzie myśleli, iż jestem zły, głupi, nieodpowiedzialny. Nigdy nie widziałem szczepionki, która zagroziłaby relacjom między członkami mojej rodziny i/lub bliskimi przyjaciółmi do tego stopnia, że… Czytaj więcej »

ALE KTÓRY SZPITAL???
1 rok temu

Nawet jeśli chciałbym pojechać na prostest to nie wiem o który szpital chodzi, czy ten na lewo od ronda ,czyli główny czy chodzi o oddziały położone w innych miejscach miasta. Ponadto nie wiem o który blok szpitala chodzi, wszak wszystkie wyglądają podobnie i nie wiem który ma główne wejście ,skoro szpitale są podzielone na bloki.
NW24, prosimy o sprecyzowanie

Jurek
1 rok temu

Na plakacie masz napisane, że chodzi o główne wejście do szpitala

ALE KTÓRY SZPITAL???
1 rok temu
Reply to  Jurek

no to już wiem że chodzi o główny blok z napisem szpital, z białą elewacją. A te różowe bloki są podrzędnymi oddziałami szpitala

Pawełło matko
1 rok temu

Lekarze się je zaszepili? Przecież tak reklamowali

Postaw mi kawę na buycoffee.to
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content