Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa wycofała zażalenie na pozwolenie na budowę galerii

Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa wycofała zażalenie do wojewody podkarpackiego na pozwolenie na budowę galerii, powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Dariusz Bożek.

Prezes TSM Tomasz Lenard złożył zażalenie do wojewody podkarpackiego na pozwolenie na budowę galerii przy ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu, domagając się powtórnego postępowania. Spór dotyczył zaprojektowanego przy galerii ronda, które nie uwzględnia wjazdu oraz wyjazdu od ul. Sikorskiego. Już na etapie budowy, istniejący ponad czterdzieści lat wjazd,  został zagrodzony przez inwestora.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Tarnobrzega poinformował, że TSM wycofała zażalenie.

– Doszliśmy do porozumienia i bardzo się cieszę, ze krok następny został postawiony. Także jak widać w Tarnobrzegu rozmawiamy, dyskutujemy, warto to robić bo tylko takimi krokami jesteśmy w stanie iść do przodu – mówił Dariusz Bożek. – Wjazd będzie możliwy między ulicami Sikorskiego, Wyszyńskiego i Dominikańskiej, myślę więc, że wszyscy będą zadowoleni – dodał.

– Dogadaliśmy ten temat, mamy to czego oczekiwaliśmy a więc dodatkowy wjazd – powiedział w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl prezes Tomasz Lenard. – Myślę,że po tej burzy coś fajnego udało się ustalić, jestem zadowolony z tego rozwiązania-  dodał.

foto: archiwum

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
81 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
z Tbg-u
1 rok temu

Galeria w takiej miejscowości jak Tarnobrzeg nie jest w ogóle potrzebna. Budynki przeznaczone na sklepy już stoją puste. Patrz: pawilon należący do PSS-u przy Placu Czerwonym.

zocha
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

Pewnie że nie jest potrzebna. Woda w kranie też nie – możemy przecież korzystać ze studni. W każdym mieście teraz jest problem z zagospodarowaniem centralnych placów. W takim miejscu sprawdzają się kawiarnie, puby, sklepy z ciekawym towarem niedostępnym właśnie w większych centrach handlowych. W galerii skupia się handel przeważnie sklepów sieciowych. Więc każdy znajdzie dla siebie miejsce. Mam nadzieję że budowa pójdzie sprawnie i szybko.

Wena
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

To będzie galeria na miarę tbg parterowy budynek taki jak na Kwiatkowskiego

alex
1 rok temu
Reply to  Wena

coś ci się pomyliło?

Robert
1 rok temu
Reply to  Wena

Hmm, dobrze że coś się dzieje, choćby i to, ale mieszkańcom miasta chyba nie bardzo o takie inwestycje chodzi, może lepiej jakieś wieksze fimy tu zaprosić do inwestowania, bo sklepów to już ci u nas dostatek. Młodych trzeba tu starć się zatrzymać….

Marek
1 rok temu
Reply to  Wena

Naucz się czytać ze zrozumieniem, ale skoro na razie nie umiesz, to ja Ci wyjaśnię, galeria będzie miała 4 kondygnacje a więc: -1,0,1,2 kino x z zapleczem gastro. Parterowa to jest twoja w stalowej pławianinie 🙂

faktyimity
1 rok temu
Reply to  Marek

Moze miec nawet 20 konygnacji.Ma jednak jedynie 16 tys m2 powieszchni handlowej a to jest dokladnie polowa tego co np w Vivo w Stalowej Woli.To taki większy Dom towarowy :)Troche wiekszy niz ten w Sandomierzu.

Marek
1 rok temu
Reply to  faktyimity

Popatrz na architekturę w Pławie rozległy parterowy blaszak w Tbg pi,ękny budynek

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

Miasto musi się rozwijać. Nie twoja inwestycja i nie twoje pieniądze więc o co się martwisz? Może ktoś z twoich znajomych , rodziny znajdzie tam pracę i będzie to dobry powód na radość w rodzinie 😉

Gość
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

Jak już to przy placu Bartosza Głowackiego. Tam powinien być dom pielgrzyma ale Dominikanie i władze miasta olali temat. Takie domy funkcjonują nawet w małych miejscowościach gdzie jest tylko świątynia z cudownymi obrazami a nasz chyba za taki uchodzi!!! Dominikanom nie zależy na pielgrzymach bo ubecy na tace przyniosą myśląc że ich łajdactwa będą odpuszczone. Mam nadzieję że nie będzie tak łatwo. A Bożek i tak dostał podwyżkę od bezradnych to co go obchodzą losy miasta skoro korytko pełne. A co do galerii to powinna być bo takie mamy czasy. Tylko że już na początku właściciel idzie na łatwiznę i wpuszcza tam lokalne sklepy i nawet bank żeby zapchać przestrzeń. Pieniądze mu chyba nie śmierdzą. Powinny być tam marki których w okolicy jeszcze nie ma ale jak widać do bardzo ciężkie do wykonania i nie zabezpieczone przez miasto w umowach. Efekt będzie taki ze właściciel będzie napychał kieszenie a mieszkańcy dalej będą musieli jeździć na zakupy do Stalowej Woli albo Rzeszowa. Dlatego w Tarnobrzegu nigdy nie będzie dobrze. To moje skromne zdanie w tym temacie.

Jan
1 rok temu
Reply to  Gość

Ci prawicowcy co niszczą nasze miasto wcale nie lepsi. Łajdak to Łajdak. Taca nie pomoże bo ugina się od srebrników 🙁

Leon z.........
1 rok temu
Reply to  Jan

Mysle ze nie jest to istotne ,czy to prawica czy lewica.Istotne jest ze rodowitych tarnobrzezan nie ma przy wladzy.A takie czarne owce , jak ta z Krosna , dalej beda zadluzac miasto.

Tarnobrzeg moje miasto
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

Na naszym forum działają trole rodem z lasu, mający na celu dezinformację, destabilizację i chaos wśród mieszkańców Tarnobrzeg a. Tylko rozwój i jedność wyniesie nas ku górze.

Hahahahaha
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

SŁYCHAĆ WE WSI PŁAWO WYCIE – ZNAKOMICIE!! 🙂 🙂 🙂 🙂

zenek
1 rok temu
Reply to  Hahahahaha

No nie przesadzaj.Akurat Stalowa Wola nie ma nam czego zazdrościć hahahah Maja dwa razy wieksza galerie.I jeszzce ze dwie mniejsze

częsciowo prawda
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

Potrzebna czy nie, to kwestia upodobań. Natomiast Z PEWNOŚCIĄ przyczyni sie do upadku lokalnego handlu i likwidacji wielu biznesów w rejonie Piłsudskiego, Sienkiewicza, Placu czerwonego i okolic. Skorzystają wielkie korporacje ,miasto wizerunkowo cos zyska, ale też coś straci

fach
1 rok temu

Szybko się pogodzili i dogadali 😉

Rafał
1 rok temu
Reply to  fach

Chyba lepiej, że tak się stało, niż gdyby zażalenie zostało uwzględnione?

fach
1 rok temu
Reply to  Rafał

Spoko, ale jeszcze lepiej byłoby, gdyby zażalenie nie zostało uwzględnione 🙂 Jednak tego się nie dowiemy, gdyż wyłom we współpracy obu podmiotów, który pojawił się nagle i niespodziewanie po zakończeniu długotrwałych i niełatwych procedur i uzgodnień, został szybko i bohatersko naprawiony zgodą i porozumieniem 😉

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  fach

Kto na tym zyskal Jest pytanie
U nas wszystko trzeba załatwić w sporze.

fach
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Spokojnie, już jest zgoda i współpraca, czego przykładem jest akcja usuwania jemioły 🙂 Na kanale TVL pojawił materiał o tym z 2022.02.24.

Odyseusz
1 rok temu

W końcu zarząd TSM poszedł po rozum do głowy, że idzie na wojnę nie tylko z inwestorem ale z większością mieszkańców Tarnobrzega !

Tarnobrzeg moje miasto
1 rok temu

Brawo w końcu zwyciężył rozsądek, ludzie chcą tej galerii. Chcemy rozwoju, jedności.

obywatel
1 rok temu

Wszystko pięknie i ładnie , tylko przyklasnąć

  • ale jakim i czyim kosztem to porozumienie a o tym ani słowa ???
Leon z.........
1 rok temu
Reply to  obywatel

…w mysl zasady. – milczenie jest zlotem”.

obywatel
1 rok temu

Dżentelmeni o kasie nie rozmawiają !
Lud ma płacić i już ??

bogdan
1 rok temu

Brawo !!!! To fany przykład tego, że potrafimy się porozumieć.

Uważny
1 rok temu
Reply to  bogdan

Porozumienie jakich warunkach zapytaj a później się uciesz.

kalinka
1 rok temu

Troszkę malutka ta galeryjka.Taka polówka Vivo ale jak na Tarnobrzeg….No coz.Dalej trzeba bedzie jezdzic do normalnej galerii do Ostrowca,Rzeszowa czy Stalowej Woli.

Tryp
1 rok temu
Reply to  kalinka

Inwestor po wybudowaniu będzie ją powiększał.

zenek
1 rok temu
Reply to  Tryp

Ales ty glupi hahahaha

Tryp
1 rok temu
Reply to  zenek

Będzie powiększał tak, że w SW was wybili.

LucjanZbereźny
1 rok temu
Reply to  kalinka

Malutki to masz rozumek, zakompleksiony gilu ze wsi pławo.

megi68
1 rok temu

No nareszcie będzie można pojechać normalnie na zakupy na powrocie znad Jeziora Tarnobrzeskiego. My z rodziną wracając do Stalowej Woli z przyjemnością tam zajrzymy, nasi bliscy i znajomi mówią że też. Nic tylko budujcie. 🙂

Alf
1 rok temu

Nie wydaje się Wam trochę dziwna ta sytuacja ? Rozumiem ,że na etapie wydawania pozwolenia kwestę komunikacji wokół galerii były konsultowane . Myślę ,że również ze spółdzielnią . Nikt nie wniósł do tego zastrzeżeń jak zrozumiałem. Zaczęło się grodzenie terenu i łup skarga do wojewody o ponowne rozpatrzenie pozwolenia. Mogłoby to opóźnić budowę o kolejne lata i narazić inwestora na duże straty. Ale koniec końców jakąś tam ugodę i porozumienie zawarto . Koszty , ciekawe jakie poniesie najpewniej inwestor

Jedność Tarnobrzeg
1 rok temu

Dobrze się stało, zwyciężył rozsądek i dobro miasta. Tarnobrzeg czeka na galerię co najmniej z 15 lat. Oby się udało, czekamy na huczne otwarcie.

olo
1 rok temu

ta galeria rozwiaze wszystkie problemy miasta

Jedność Tarnobrzeg
1 rok temu
Reply to  olo

Nie, ale niektórych ostudzi jak lód w gąskach.

Eryk
1 rok temu

A wiek ktoś ile tam będzie sklepów ?

faktyimity
1 rok temu

Galeria Tarnobrzeg będzie miała 16 tys m2 powierzchni handlowej i ok 60 sklepów jesli uda sie cala zapełnić.Dla porównania VIVO! Stalowa Wola dzięki największej ofercie modowej oraz znakomitej lokalizacji jest jedynym takim centrum handlowym w regionie. Jednopoziomowa galeria o powierzchni najmu 30 tys. mkw. skupia ponad 80 lokali handlowo-usługowych, kawiarni i restauracji. Znajdują się tutaj znane marki modowe – m. in.: H&M, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Mohito, Top Secret, Medicine, Carry oraz operator spożywczy – Intermarche i elektromarket – Media Expert. .
Tak ze raczej prosze sie tak nie podniecać tym Domem Towarowym hihihih

modnisia
1 rok temu
Reply to  faktyimity
zuzka
1 rok temu
Reply to  modnisia

Ale facio nie pytał o St.Wolę tylko o Tarnobrzeg. Mnie też to interesuje.

Tratatata
1 rok temu
Reply to  zuzka

Przecież jest napisane.60 sklepów przy 16 tys m2.A Stalowa Wola w Vivo 30 tys i 80 sklepow

Turtutu
1 rok temu
Reply to  Tratatata

Dodaj jeszcze, że inwestor będzie dobudowywać i powierzchnia będzie 32 tys., tak więc legenda o wiwo minie jak noc z niebieskim księżycem

Trymson
1 rok temu
Reply to  faktyimity

Tak macie park handlowy, więc się nie podniecaj

Julek
1 rok temu
Reply to  faktyimity

A jak chce się kupić coś konkretnego to i tak panie z tej cudownej wielkiej galerii Vivo odsyłaja do sklepów tej samej sieci w np. Rzeszowie bo nie mają pełnej oferty. Osobiście przerobilem temat i zakupu nie dokonałem. Wystarczy że w TBG będzie empik, apart i kino w którym nie trzeba będzie siedzieć w kurtce i w czapce.

Lucyferiusz38^_^
1 rok temu
Reply to  faktyimity

🙂 Nie rozumiem tej sraczki ze Stalowej Woli. Czemu to nerwowe przebieranie nóżkami ma służyć? Boli cię coś? Masz z tym jakiś problem wewnętrzny, że ta galeria powstanie? Nie lubisz Tarnobrzega prawda? :* 🙂

jestem królem puszczy
1 rok temu

A ja dzisiaj rozmawiałem z jednym zorientowanym w temacie gościem i powiedział mi że to TSM ma rację bo to deweloper goli miasto z kasy. Miasto czyli nas nasze podatki

Galeryjne oferty pracy
1 rok temu

60 sklepów czyli koło 250-300 nowych miejsc pracy, a niech goli jak umie i ma kogo.

obywatel
1 rok temu

O czym ty opowiadasz , jakie miejsca pracy ???
W tym samym czasie zostanie zlikwidowane miejsca pracy w takiej samej ilości w mieście ?

Taaaa
1 rok temu
Reply to  obywatel

Już upadać miały lokalne spozywczaki w latach 90 gdy dotarła do nas „biedronkowa” zaraza a tymczasem dobre osiedlowe sklepy same się obroniły. Mniej powielenia stereotypów życzę.

I po co było szczekanie?
1 rok temu

I bardzo dobrze. Po tym całym pyskowaniu kilku biznesmenów zaprzyjaźnionych z władzami miasta oraz kilku najętych troli forumowych okazało się jednak że to mieszkańcy mają racje i że NALEŻY IM SIĘ swobodny dojazd do domu. I po co było tyle szczekać, mydlić oczy i oczerniać pana Lenarda? Po co były te zarzuty że „prezes blokuje rozwój miasta” ? Kto wam płaci za te durne komentarze? Ja już was wyczuwam na kilometr i wiadomo że zawsze piszą te same osoby. Tak przy okazji, liczę że droga w kierunku Dominikańskiej zostanie zbudowana szybko i obejdzie sie bez kolejnych awantur ze spółdzielnią. Obiecane ma być dotrzymane

mieszkaniec
1 rok temu

Popieram !!! Na szczekaniu jeszcze niczego nie zbudowano a TSM robi naprawdę dużo dla miasta. Konflikty zdarzają się wszędzie, gdzie jest różnica interesów ale wtedy należy usiąść i dojść razem do porozumienia jak Miasto i Spółdzielnia.

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Jedna uwaga Wladza powinna sluchac i dyskutowac a nie obrazac się

Kasia
1 rok temu

Oczywiście ze Lenarta krytykowaly osiby pilnujace to forum i pisza pod roznymi nickami ale juz sa ustaleni bo tez hejtuja i to bardzo.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Kasia

Ooo – czyżby w tym mieście powstały komórki do ścigania jak za epoki komunizmu ???
Prawda nie jest hejtem !
Niedługo to chyba pół miasta zamknięcie za wyrażanie swojej opinii, poglądów i oceń ???

Odyseusz
1 rok temu

Ocho pracownicy TSM przeszli do kontrataku atakując ludzi którzy głośno mówili o hamulcowych z Zarządu TSM. A co takiego TSM robi ? Przecież My ich opłacamy i płacimy fundusz remontowy na wszelkiego rodzaju inwestycje !!! Czy ktoś pamięta kiedy spółdzielnia wybudowała z zysków nowy blok albo wyremontowała kompleksowo drogi na parkingach ? Spójrz na parking na Sienkiewicza przy pomiędzy wieżowcami a przychodnią – tyle robi TSM !

zocha
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Płacę co miesiąc ponad 100 zł na fundusz remontowy, a nie mogę się doprosić odnowienia fragmentu klatki w której farba odpada płatami z powodu źle zrobionego remontu ponad 10 lat temu. Tablica ogłoszeń też z ubiegłego wieku. Wstyd jak ktoś przychodzi i myśli że mieszkamy w slamsach, a zaznaczam że w klatce spokojni lokatorzy i nikomu nie w głowie dewastacje.

częsciowo prawda
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Mało robią remontów, bo z najdroższych materiałów, zawsze tych samych, ten sam rodzaj kostki, te same firmy budują. Nie potrafią rozpisać nowych konktaktów i poszukać czegos innego. Tymczasem wystarczy pojechać do Sandomierza ,do Gorzyc do Nowej Dęby i tam masz zupełnie inne chodniki, inne place zabaw ,inaczej urządzoną przestrzeń. Takie duże miasto a kompletna monotonia i ten sam schemat gdziekolwiek nie pójdziesz. Dlatego GALERIA NIC TU NIE POMOŻE ,ludzie i tak będą jeździc do innych miast bo mają dość , jest kompletna nuda

obywatel
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Pożyjemy , zobaczymy ????? Nie każde oskarżenie przesądzą o winie . Działając w interesie publicznym – aby nieżyczliwość ludzka (władzy ) nie ścigała dalej zwykłych obywateli- mieszkańców miasta informuję w celu ewentualnych ataków ” wiadomo chyba kogo”???????? Być może komuś może się przydać ale OBY NIE ! Oświadczenie oskarżonego. Wysoki Sądzie – jestem niewinny. Zarzuty kierowane w moją stronę są bezpodstawne, są obrazą art 10 , art. 11 ust.1 Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej oraz art. 213. § 1 i §2 kodeksu karnego. Artykuł 10 Wolność myśli, sumienia i religii 1. Każdy ma prawo do wolności myśli, sumienia i religii. Prawo to obejmuje wolność zmiany religii lub przekonań oraz wolność uzewnętrzniania, indywidualnie lub wspólnie z innymi, publicznie lub prywatnie, swej religii lub przekonań poprzez uprawianie kultu, nauczanie, praktykowanie i uczestniczenie w obrzędach. 2. Uznaje się prawo do odmowy działania sprzecznego z własnym sumieniem, zgodnie z ustawami krajowymi regulującymi korzystanie z tego prawa. Artykuł 11 Wolność wypowiedzi i informacji 1. Każdy ma prawo do wolności wypowiedzi. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe. Kodeks karny Art. 213. § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art.… Czytaj więcej »

gobo
1 rok temu
Reply to  obywatel

strzep se gnido

obywatel
1 rok temu
Reply to  gobo

Dalej urzędnicza miernoto myślisz że wam wszystko wolno , tak właśnie ludzi traktujecie ,- jak śmieci ??

gobo
1 rok temu
Reply to  obywatel

ciebie tak

sebast.
1 rok temu
Reply to  obywatel

karma wróciła szmato

obywatel
1 rok temu
Reply to  gobo

Widzę też że wam się zrobiło bardzo gorąco , miało być łatwo , sprawa załatwiona bo przecież są znajomości, kasa ( czy miasta) bo prawnik napewno .
Ciekawe czy uroczystości , spotkania, konferencje , debaty z udziałem policjantów, prokuratorów, sędziów POMOGĄ WAM , bo mi bez wątpienia
mi NIE ( zwykły szary obywatel na to nie ma co liczyć )?
Jeszcze profanując dzieło ŚP – chce na fundację a ŚP pomagał ludziom a nie zmuszał , pomagał wszystkim
nawet oszustom, klamcom, złodziejom a tu Wielki PAN wójcina chce pomóc ( niby) kosztem innych
Ciekawe czy ludzie z tego zarządu, rady ( tej fundacji) chcą tej KASY i się będą nią cieszyć ??
Jak tak jest finansowa ta fundacja to lepiej niech poprzestaną na tym co jest .

Mieszkaniec
1 rok temu

Bez komentarza. Takich mamy lokalnych politykow

ala
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Krytyka a hejt to jednak dwie różne rzeczy

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  ala

Tylko ze wladza tego miasta tego nie odróżnia, „ala”
Ala praacuj bo podwyzke dostałaś

Mieszko
1 rok temu

Komus zależy na likwidacji drobnych lokalnych handlowców zlokalizowanych w okolicy pl. B. Głowackiego. Pierwszego gwoździa do trumny władze miasta przybiły wprowadzając płatną strefę parkowania. Przez to wielu klientów szuka wygodniejszego miejsca wydawania swoich pieniędzy i szuka lokali z bezpłatnym, parkingiem. Powstanie galerii dobije ledwo zipiących handlowców z centrum 🙁

Moje miasto
1 rok temu
Reply to  Mieszko

Czasy się zmieniają, płatne parkowanie jest w większości miast, strefę trzeba rozszerzyć po remoncie na ul. 1 Maja, Wiślną, Moniuszki i inne, tak by jeszcze bardziej mieszkańcy chodzili, jeździli rowerem lub korzystali z MPK, bogaty i przyjezdny płaci i ma gdzie zaparkować. Parking z parkometrem ostatnio wprowadził Frak, bo niektórzy przebiegli parkowali tam swoje auto bezpłatnie tarasując miejsca parkingowe dla klientów. Dobre sklepy obronią się same bo ludzie wybierają sprawdzone i dobrej jakości i galeria na to nie wpłynie.

Julek
1 rok temu
Reply to  Moje miasto

Człowieku o czym Ty mówisz. Że płatne parkowanie się sprawdziło?! Czy Ty wiesz co to teraz znaczy zaparkować po pracy przy Wyspiańskiego albo Dekutowskiego?! Nie każdy może spacerkiem iść sobie do roboty. Z jednym się tylko zgodzę że galeria na pewno nie zagrozi dobrym sprawdzonym sklepom a może nawet wpłynąć im na korzyść. Jeśli ktoś się wybierze na zakupy do galerii to po drodze z ciekawości wstąpi do tych które lubi i które będzie mieć „po drodze” Sam tak robię będąc np. w Rzeszowie czy Lublinie.

Moje miasto
1 rok temu
Reply to  Julek

Ktoś jak musi dojechać, kupuje kartę i płaci, karta jest tańsza, a na w/w ulicach wprowadzić kartę mieszkańca danej ulicy, by zminimalizować chcących ominąć system parkometrów.

Julek
1 rok temu
Reply to  Moje miasto

Jesteś pracownikiem UM? Bo coś mi się tak wydaje. Za kartę mieszkańca to ja mogę płacić w dużej aglomeracji a nie w takiej mieścinie. Wprowadźcie jeszcze rozszerzenie tej strefy a faktycznie” położycie ” to co jeszcze jako tako funkcjonuje. I potem oczywiście będzie płacz że wszystkiemu winna galeria.

Moje miasto
1 rok temu
Reply to  Julek

Nie, nie jestem, ale uważam, że parkometry są dobrym rozwiązaniem w mieście. Karta mieszkańca przy bloku wynosi zero zł, źle mnie zrozumiałeś, dostajesz kartę od administratora bloku i możesz parkować za friko. Natomiast płacą zamiejscowi lub mieszkańcy innych ulic

Julek
1 rok temu
Reply to  Moje miasto

No to chyba tylko dla Ciebie ta karta będzie za O zł. Z tego co pamiętam to były przymiarki do 10-20 zł za miesiąc. I bez gwarancji że znajdziesz miejsce. Pod Urzędem Miasta jeszcze te parę miejsc rozumiem, reszta to nieporozumienie.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Moje miasto

Poj….ło cie cwaniaku ???
Jeszcze może za chodzenie po chodnikach będziemy płacić CO ??
Może tego koryta mieszkańcy nie powinni napałniec do pełna bo i tak nazrec się nie możecie !

wrzos
1 rok temu

BRAWO NARESZCIE DLUGO TARNOBRZEG CZEKAL NA ROZPOCZECIE BUDOWY TEJ INWESTYCJI, ALE OPLACILO SIE BEDZIE TO NAJLADNIEJSZA GALERIA HANDLOWA W PLN CZESCI PODKARPACIA O PWIERZCHNI CALKOWITEJ 22 TYS.M2 Z CZEGO 16 TYS.M2 TO POWIERZCHNIA TYPOWO HANDLOWO-USLUGOWA PLUS SUPER NOWOCZESNE KINO, DRUGIE TAKIE ZNAJDUJE SIE DOPIERO W KRAKOWIE, BARDZO LADNIE WKOMPONUJE SIE W TEN MOCNO ZANIEDBANY DOTYCHCZAS TEREN TARNOBRZESKIEGO SRODNIESCIA. PODZIEKOWANIA DLA INWESTORA ZA WYTRWALOSC I WLADZOM MIASTA ZA SPRAWNE DZIALANIE

jakiego podkarpacia?
1 rok temu
Reply to  wrzos

Ani najładniejsza, ani to nie jest Podkarpacie, tylko region ,ani na nią nie czekałem, tylko czekam na inne inwestycje których NIE MA i nie widać żeby były realizowane. Ty jesteś trollem z urzędu i kibicujesz korporacjom które przejmą cały lokalny rynek a Tarnobrzeg będzie miał z tego g..no , bo kasa pójdzie daleko stąd. Ucierpią lokalni przedsiębiorcy. Twoje posty już widziałem na innym forum, tam masz inny nik

mariusz sando
1 rok temu

tarnobrzegu wielki staropzytny grodzie a gdzie ty lezysz jak nie na podkarpaciu?moze w wojewodztwie tarnobrzeskim?

ahcos
1 rok temu

ZA ILE ??

wrzos
1 rok temu

LOKALNI PRZEDSIEBIORCY SMIECHU WARTE! SPRZEDAJACY W SWYCH KRAMACH TANDETE, TE CZASY JUZ MINELY! NARESZCIE CZAS NA WIELKIE ZMIANY W NASZYM MIESCIE! I NIE JESTEM Z ZADNEGO URZEDU TYLKO MIESZKANCEM,KTORY CHCE PRAWDZIWEGO ROZWOJU SWOJEGO MIASTA

Postaw mi kawę na buycoffee.to
81
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content