Dwuletnia Gloria bohaterką niedzielnego biegania nad Jeziorem Tarnobrzeskim (fotoreportaż oraz video HD)

X edycja cieszącego się dużym zainteresowaniem biegu zimowego wokół Jeziora Tarnobrzeskiego odbyła się w minioną niedzielę. W tym roku impreza miała charakter charytatywny, podczas wydarzenia zbierano bowiem pieniądze dla dwuletniej Glorii z Tarnobrzega.

Dziewczynce dedykowany był „Yeti Run – bieg w szortach”, którego uczestnicy w samych szortach pokonali okrążenie wokół zbiornika. Za każdy kilometr sponsorzy płacili każdemu z roznegliżowanych biegaczy 5 zł. Z kolei 1 zł za każdy kilometr płacono uczestnikom X edycji Biegu Zimowego. Wokół zbiornika można było również pospacerować – spacerowicze również przyłączyli się do zbiórki – każdy wychodzony kilometr to 1 zł dla Glorii.

Łącznie w imprezie udział wzięło ponad 200 osób.

Gloria urodziła się przedwcześnie, z rozszczepem kręgosłupa. Dziewczynka jest co trzy godziny cewnikowana w związku z pęcherzem neurogennym, nie ma czucia w stopach i palcach. Rodzice z pomocą przyjaciół zbierają pieniądze na rehabilitację która sprawi, że Gloria postawi pierwszy krok. – zbiórka dla Glorii odbywa się tutaj

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mors
2 miesięcy temu

widzę mnóstwo znanych twarzy nieskażonych myślą z OSiREem na czele

Kuba
2 miesięcy temu

laseczka z fotografii nr 259 jest zdecydowanie w moim typie

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content