40-latek przewoził niemal 2000 litrów oleju napędowego. Zatrzymała go sandomierska drogówka

Policjanci z sandomierskiej drogówki zatrzymali do kontroli 40-latka, który w samochodzie marki Iveco przewoził niemal 2000 litrów oleju napędowego. Paliwo znajdowało się w dwóch kompletnie nieprzystosowanych do tego pojemnikach.

W ostatnim czasie możemy zaobserwować dość nierozsądne zakupy paliw. Zdarza się, że tankujący napełniają zbiorniki kompletnie nieprzystosowane do przetrzymywania w nich oleju napędowego czy benzyny.

Do takiej sytuacji doszło w minioną sobotę w Sandomierzu. Policjanci drogówki w trakcie kontroli samochodu marki Iveco, kierowanego przez 40-letniego mieszkańca powiatu opatowskiego, w części ładunkowej zauważyli 2 zbiorniki wypełnione olejem napędowym. Zawierające łącznie około 2000 litrów paliwa pojemniki, nie były przeznaczone do przewozu takich substancji.

W związku z naruszeniem przepisów o przewozie towarów niebezpiecznych, policjanci sporządzili odpowiednią dokumentację, a sprawa trafi do sądu. Za popełnione naruszenia mężczyźnie grozi wysoka grzywna lub kara pozbawienia wolności.

Opr. AO

foto&ródło: KPP w Sandomierzu

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
spoko
2 miesięcy temu

portali nadwisla pragne przypomniec ze sandomierz to inne wojewodztwo i juz od dawna niepodlega pod wielkie miasto tarnobrzeg proponuje zatem zajac sie sprawami we wlasnym wojewodztwie

mariusz sando
2 miesięcy temu
Reply to  spoko

popieram przedmowce

Radca
2 miesięcy temu

wspaniała oddolna inicjatywa mieszkańca, który jak się tłumaczył Policji chciał uratować sandomierski PGR. Sława bohaterom.

heniek
2 miesięcy temu
Reply to  Radca

rece precz od sandomierza

Benet
2 miesięcy temu

Tubylcze bydło, w Polin, nie powinno mieć ani broni, ani za wiele pieniędzy. Za posiadanie zbyt dużych racji paliwa, też można karać. Ten – coś tam ład i ta gorliwość – brawa dla sił okupacyjnych!

Mieczysław Rakowski
2 miesięcy temu

W czasie „Odnowy” myśmy też łapali spekulantów. Brawo Jarek!

heniek
2 miesięcy temu

oj wyscie robili straszne rzeczy

Mieczysław Rakowski
2 miesięcy temu
Reply to  heniek

Masz racje, to był błąd. Jak teraz dokładnie widać, wystarczy tępemu motłochowi rzucać ochłapy+ z tego co się rozkrada, a będzie cię lizał po stopach i trzymał u władzy.

ok?
2 miesięcy temu

nie obrazaj innych i szanuj ich poglady cwaniaku

Mieczysław Rakowski
2 miesięcy temu
Reply to  ok?

Bo… obrażać innych, nazywając „cwaniakiem”, to tylko ty możesz? Typowe.

Pawełło matko
2 miesięcy temu

Gdyby był z Ukrainy to by go eskortowali

Łysy
2 miesięcy temu

Dokładnie

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content