Szpital w Tarnobrzegu otwarty dla odwiedzających

Bliscy mogą znów odwiedzać chorych w szpitalu w Tarnobrzegu. Zakaz odwiedzin odwołany został wczoraj.

– Z dniem 4 marca 2022 roku odwołujemy zakaz odwiedzin pacjentów Szpitala oraz zakaz przebywania na terenie Szpitala innych osób, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia ciągłości działania obiektu – informuje w komunikacie p.o. dyrektora placówki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeg rozwojowe miasto.
1 rok temu

Kiedy wrocą zamknięte oddziały. Ile władze samorządu województwa
będą nas zwodzić i okłamywać. Ludzie dosyć pięknych słówek tylko działanie i czyny

Bozo
1 rok temu

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Najważniejsze to kolekcja Dzikowska. A ty tu o jakiś oddziałach szpitalnych piszesz

Gość.
1 rok temu

Władze wojewodzkie nie mają czasu dla tarnobrzeskiego szpitala bo przyjmują uchodźców i … dygnitarzy z Warszawy. Choć marszałek obiecywał ze dyrektor będzie na początku marca. Gadał też ze nie nie wyobraża sobie naszego szpitala bez oddziału wewnętrznego. To tak woli przypomnienia bo widzę ze ktoś ma krótką pamięć albo robi z gęby d..e 🙁

Jan
1 rok temu
Reply to  Gość.

Jak marszałek będzie przywracał oddział wewnętrzny tak samo jak radny PiS stacjonarny oddział poboru krwi to marnie to widze. W bardziej czarnych barwach niż radny Cezary. Ale pożyjemy zobaczymy. Może marszałek może więcej niż szeregowy członek i radny PiS z Tarnobrzega. Bo Tarnobrzeg i Stalowa Wola za rządów PiS nie mają nic wspólnego ze sprawiedliwością. Dla jednych wszystko dla drugich nic.

Baśka
1 rok temu
Reply to  Jan

A ten radny Kamil. Bo chyba o nim piszesz to jest jeszcze w PiS? Bo po sesji RM mam wrażenie że już nie. Moim zdaniem zachowuje się jak platformiarz. Bawi go niepowodzenie Bożka w projekcie czwórmiasta zamiast pomóż i wspierać. Z twarzy nie znika mu zadowolenie gdy mówi że Tarnobrzeg przez zaniedbanie straciło milion na oświetleniu miasta zamiast zgłosić to do prokuratury jeśli zawinił urzędnik. A może „nasz” radny już ma zaklepany apartament na nowym osiedlu w Stalowej Woli? Tu tylko zajmuje stanowiska dla swojej korzyści. Może jest w tym ziarnko prawdy wszak nie daleko pada jabłko od jabłoni…

obywatel
1 rok temu
Reply to  Baśka

A co to za bzdurny projekt ” czwórmiasta”? Typowa bolszewicka propaganda aby chyba dla splendoru pokonać słynne ” trójmiasto”?

Obsewator
1 rok temu
Reply to  Baśka

A Prezydent Bozek zaufal radnemu Kalince
Ciche porozumienie które zaowocowalo ze prezydent wspolpracuje z pis Zostawil na prominentnych stołkach ludzi z pis w radach nadzorczych itp. Ba nawet pomaga niektorym im
w dalszej karierze np jednemu z posłów pis to nieporoznienie Radny Kalinka pokazuje ze jest bardziej skuteczny
To jednak problem prezydenta bo okazal sie nie wierny wyborcom.

Gość
1 rok temu
Reply to  Obsewator

Ale moze wierny miastu choć efektów brak 🙁 🙁 🙁 Przesadzasz chyba z tymi zasługami radnego z PiS. Przynajmniej ja takich nie widzę. Ma niby takie układy a ile przywraca oddział krwiodawstwa w Tarnobrzegu? A co do oszukanych wyborców Bożka powiem tak. Oszukał wszystkich wyborców tych z prawa i lewa. Tych prawicowych jeszcze przed wyborami udając bezpartyjnego . A Was oszukał po wyborach. TYLKO PO CO W OGÓLE STARTOWAŁ W TYCH WYBORACH?! NIGDY CHYBA TEGO NIE ZROZUMIE.

Ekonomista
1 rok temu
Reply to  Gość.

A Stasiak rozliczony prze marszalka A moze to wina marszalka
Jest wojna to inne sprawy mniej ważne
Zaraza i wojna sprzyjają rzadzacym
Z niczego nie muszą się usprawiedliwiać

Pelikan
1 rok temu

Ale jak to tak można!? Wirus jest!!! Rządamy 4 dawki!

Siusiuś
1 rok temu

JUHUUUUUUU WOJNA POKONAŁA WIRUSA (NA CHWILE) PO WOJNIE KOLEJNY WARIANT <3 CIESZMY SIĘ CHWILĄ ! 🙂

smile
1 rok temu
Reply to  Siusiuś

świrus wystraszył się putina….:))))

Odyseusz
1 rok temu

Koniec okresu grypowego i przeziębień , to koniec korona cyrku przynajmniej do jesieni ! Zlikwidować dodatki konowałom, rozliczyć zleceniodawców ogólnoświatowego zaplanowanego ludobójstwa za pomocą szczypawek – zanim Nas wszystkich całkowicie nie eksterminują !

plan globalistów 100.jpg
mat
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

teraz to jest poczatek okresu grypowego,jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  mat

Lemingu okres grypowy i przeziębień jest okresem ciągłym z większym lub mniejszym natężeniem w zależności od warunków atmosferycznych. Dla naszego terytorium będą to miesiące od początku października do końca marca ! Więc jak nie znasz podstawowych danych to poprostu zamilcz bo ręce opadają !!!

Bozo
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Nie gniewaj się na tego pelikana. Po prostu nie powiedzieli o tym w telewizyjnej reżimowce jak też innych prywatnych szmatławcach telewizyjnych. Stąd jego niewiedza

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  Bozo

Wiem dlatego staram się uświadamiać w jakim żyją kłamliwym matriksie wykreowanym przez media !

prawda wyzwoli ale boli.jpg
Bozo
1 rok temu

I jak tam lemingi? Widzicie teraz o co w tym wszystkim chodzi? Kto miał się zarazić to się zaraził. A szczepionka gówno dała. Tak to jest jak zamiast mózgu używa się Tv. Czekajcie teraz na problemy zdrowotne po tym bełcie którego tak bardzo pragnęliście sobie wstrzyknąć po kilka razy. Aha i pamiętajcie noście dalej kagańce!

Bozo
1 rok temu
Reply to  Bozo

Aha. Jeszcze jedno pelikany. Po co kupujecie ten płyn Lugola i wypłacacie tak dużo pieniędzy z bankomatu? Wirus sie zaczął to zaczęliście wypłacać. Później wasz mózg zatrybił że jednak nie trzeba było wypłacać to wróciliście z tymi pieniędzmi do banku i się dziwiliście jak to za wpłatę pieniędzy bank pobiera opłatę. A no pobiera. Teraz tylko wpłatomaty są za darmo. Ale pelikan nie ufa wplatomatom. Więc przypominam pelikanom żebyście nie płakali jak będziecie płacić za wpłatę pieniędzy „w okienku”

InfoDnia
1 rok temu

„W walce wieczoru gali MMA-VIP w Warszawie 45 letni Marcin Najman pokonał 61-letniego „Miśka z Nadarzyna”. Najman w pierwszej rundzie przetrwał kryzys i na początku drugiej skończył walkę”

Elton John
1 rok temu

Precz z wojnami wieusami

6ad816c2-ea56-4a15-be09-9522ff183c41.jpeg
Miasto przyjazne to Tarnobrzeg
1 rok temu

Oby przywrócono go do pełnej funkcjonalności, czekamy aż wrócą wszystkie oddziały i SOR. Tytuł Szpital w Tarnobrzegu otwarty dla odwiedzających (a może powinno być: zwiedzających jak w muzeum). Czekamy, aby obietnice marszałka się spełniły i nie były pustymi słowami. Proszę zapamiętać, że: Dobro mieszkańców Tarnobrzega najwyższym dobrem władzy!!!! Puste słowa zawsze zweryfikuje czas, oby jak najszybciej, bo wtedy karty manipulatora zostają odkryte i nie może on działać dalej.

xzx
1 rok temu

Manipulatorów jest kilku, załatwiają bezczelnie swoje i rodziny sprawy, występują jako obrońcy. Szok że władze Tarnobrzega nie reagują. Trzeba zobaczyć kto to tak naprawdę jest. Przerażenie że tacy ludzie dochodzą do głosu.

Naiwny
1 rok temu

Ja jednak jestem naiwny i dalej wierze marszalkowi.
Czekam

Odyseusz
1 rok temu

Żyjemy w matriksie gdzie media głównego ścieku mówią Nam jak mamy żyć i co myśleć wa danej chwili

274772123_1505997446461394_4023901609099956060_n.jpg
obywatel
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Czy w Polsce można karać za mówienie prawdy ????
Jest w tym kraju tak samo jak w Rosji Putina – nie ma żadnej różnicy , tam i tu tacy sami sędziowie jarzący obywateli za mówienie prawdy ale to nic dziwnego skoro tam i tu jest potomstwo postkomunistyczne.
W krajach z ludźmi z rodowodem komunistycznym zawsze pogardą dla ludzi mówiących prawdę i w obronie oligarchów posiadających immunitety .
To prawda że karmiono obywateli propagandą o zasadach, która okazuje się zbędna ( i tak oni zapłacą za wszystko – obywatele ).
W mieście w którym są ludzie śpiący w altanach śmietnikowych, bez miejsc pracy, w którym brakuje mieszkań socjalnych, gdzie w kościołach zbiera się kasę dla biednych mieszkańców miasta , w mieście w którym ściga się ludzi w sądzie ( spółdzielnie mieszkaniowe w Tarnobrzegu ) których nie stać na opłacanie rachunków za mieszkanie, za wodę, za ogrzewanie – nagle JEST KASA dla innych ale dla swoich nie było, nie ma .
W kraju gdzie ludzie umierają z biedy , gdzie wielu ludzi nie stać na wykup lekarstw JEST KASA ale nie dla takich ludzi – solidarność ????( a co to takiego jest ?)..

fach
1 rok temu
Reply to  obywatel

Dwór się zawsze wyżywi. W końcu co byśmy bez niego zrobili? 😉 Lud będzie się angażował, pomagał itd. ponosząc koszty działań, nie tylko własnych ale i tych prowadzonych przez władze, a rządzący dalej będą liczyć i rozdzielać wpływy 🙂 Ale skoro wolimy ratować świat niż zająć się sobą, to trudno – nie narzekajmy potem na skutki.

Inspektor
1 rok temu
Reply to  fach

Jak zająć się sobą?

fach
1 rok temu
Reply to  Inspektor

Normalnie. Skoro dla Ukraińców można zbierać dary i pieniądze, to i dla nas można zbierać 🙂 Np. przekazać kilka palet kostki brukowej gminie, żeby RDM zrobił w końcu chodnik przy szaletach. O takich rzeczach jak referendum czy komitet obywatelski w wyborach nie będę się rozwodził, bo tego w tym mieście robić nie wypada, nie ma szans, po co 😉

obywatel
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

W mieście w którym ludzie grzebią z biedy w śmietnikach ! W mieście gdzie biedni ludzie wyjmują butelki , puszki z koszy na śmieci ! W mieście gdzie gdzie są zamykane altany śmietnikowe aby biedni nie wyciągali butelek, puszek , złomu metalowego a tarnobrzeska oligarchia ( syta , z dostępem do nieograniczonego koryta) namawia do zbiórek ??? W mieście w którym stawia się pomniki , ścianki dla nielicznych , sprzedaje tereny nad zalewem ( patrz LOK),, robi się nasadzenia na pokaz ( które też uschło w dużej ilości), kupuje obrazki do muzeum dla splendoru ( dla turystów), w mieście gdzie oligarchia urzędnicza czyści koryto do czysta ( patrz premie w urzędzie), – WŁADZA ( oligarchia) APELUJE O WPŁATY ???? W mieście gdzie wójt chce 80 procent ( niby) przysługującego wynagrodzenia a dostaje na maksa ??? W mieście z którego mieszkańcy muszą zapiera….ć do pracy do ościennych miast i gmin – bo tu nie ma a jak jest to za minimum . W mieście gdzie sprzedano ( zastawione) udziały w wodociągach aby zrobić parkingi nad zalewem dla turystów. A TU APELE śle władza ( oligarchia przy korycie) śle apele o wpłaty ??? PÓŹNIEJ JAK ZWYKLE , medale , ordery, wyróżnienia, pochwały… Czytaj więcej »

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  obywatel

Nie zawsze z Tobą się zgadzam ale w tym przypadku masz rację. Niestety patologia życia jest wszech ogarniająca i coraz bardziej demoralizująca otoczenie…

ok.png
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Ja tez sie zgadzam Nasza wladza odjechala od rzeczywistosci
Do konca kadencji czeka nas kolejna podwyzka pensji prezydenta i urzednikow podwyzka diet radnych i nagrody dla urzednikow.
Na to sa zawsze pieniądze w budżecie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
43
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content