Wraca Pchli Targ w Tarnobrzegu

Wraca Pchli Targ w Tarnobrzegu. Wiosenna edycja odbędzie się 20 marca na placu targowym przy ul. Kwiatkowskiego. Od marca będzie to wydarzenie cykliczne.

Poprzednie edycje Pchlego Targu organizowane jesienią spotkały się z ogromnym zainteresowaniem sprzedawców i mieszkańców Tarnobrzega. Po przerwie wydarzenie to wróci w najbliższą niedzielę 20 marca. Organizatorzy zapewniają, że na stałe. Od kwietnia targi będą się odbywać w każdą ostatnią niedzielę miesiąca.

Będzie jednak kilka zmian. Między innymi godziny otwarcia – teraz targ będzie funkcjonować od 8.00 do 13.00. Wprowadzono też niewielką opłatę w wysokości 5 zł od pojedynczego stoiska. Zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów administracyjnych, obsługi, sprzątania itp.

– Jak zawsze mile widziani są zarówno sprzedawcy specjalizujący się w starociach, jak i osoby indywidualne, które chcą sobie zrobić wiosenne porządki w szafach i na strychach – zachęca organizatorka Justyna Uchańska. – Zapraszamy także rękodzielników, twórców, którzy mogą sprzedawać swoje wyroby. No i oczywiście poszukiwaczy pięknych rzeczy, na pewno znajdą ich tu sporo, zatem warto wybrać się w to niedzielne przedpołudnie na targ.

Współorganizatorami wydarzenia są: Zakład Działalności Gospodarczej Klubu Sportowego „Siarka” i Tarnobrzeski Dom Kultury.

info:rd

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
1 rok temu

Fajnie, tylko może by zmienić godziny tego targu … bo niedziela i 8.00 to blady świt 🙁 a jak pojechałam kiedyś o 12.00 to już sprzedawcy się zbierali 🙁

Bozo
1 rok temu

Matriosze da radę kupić czy zakazy towar?

wrzos
1 rok temu

BARDZO DOBRZE,ZE WZOREM INNYCH MIAST I TARNOBRZEG BEDZIE MIAL TAKI ,,PRZYBYTEK,, NA TAKIM PCHLIM TARGU MOZNA KUPIC FAJNE, UNIKATOWE RZECZY, TYLKO GODZINY POWINNY BYC INNE NP 10-16 BO MALO KOMU PO IMPREZOWEJ SOBOCIE BEDZIE CHCIALO SIE TAM UDAC ZWLASZCZA Z ODLEGLEJSZYCH DZIELNIC MIASTA

obywatel
1 rok temu
Reply to  wrzos

Orle jeden – w Tarnobrzegu są tylko osiedla !
Nie chlaj tyle dziadzia to wstaniesz i odpuść balety w centrum seniora to ci się będzie chciało.

Irena Dziedzic
1 rok temu

bardzo dobra inicjatywa handlowa!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content