Krzysztof Stolarski z rekomendacją na dyrektora szpitala w Tarnobrzegu

Krzysztof Stolarski otrzymał rekomendację komisji konkursowej, której celem było wyłonienie kandydata na dyrektora szpitala wojewódzkiego w Tarnobrzegu. Od lipca ubiegłego roku Stolarski pełni funkcję p.o. dyrektora placówki, po tym, jak z tego stanowiska zrezygnował Wiktor Stasiak.

– Komisja konkursowa rekomendowała zarządowi osobę p. Stolarskiego – poinformował portal NadWisłą24.pl Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego.

– Zarząd jeszcze nie obradował w tej sprawie – dodał.

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
fach
2 miesięcy temu

To ile jeszcze minie etapów i tygodni konkursu, aż zostanie wybrany ostatecznie i oficjalnie zwycięzca? 🙂

Lucy
2 miesięcy temu

Polecam wypowiedź radnego lekarza z ostatniej Rady Miasta. Chyba niewiele osób to słyszało.

orzeł
2 miesięcy temu

pieknie, to od razu zróbcie z tego hotel dla ukraińców, więcej będzie z tego pożytku

Jola
2 miesięcy temu

Stolarski od kilku lat współkierował szpitalem i doprowadził prawie do upadku więc teraz dalej ma kierować szpitalem ? To jakaś żenada? Czyli szpital do likwidacji ?

Odpaleni
2 miesięcy temu
Reply to  Jola

Te pytania proszę skierować do Marszałka i Komisji kwalifikacyjnej? Widocznie okręt przeznaczony do zatopienia tylko naiwnym Tarnobrzeżanom nikt o tym nie powiedział i płyną bez kapoków. Boże miej w opiece nasze miasto.

Ewaryst
2 miesięcy temu
Reply to  Jola

wydaje się, że na to wszystko wskazuje. Lobby Mielca i Stalowej musi mieć w Rzeszowie donośny głos.

Odpaleni
2 miesięcy temu
Reply to  Ewaryst

Nie lobby tylko diabły.

odp
2 miesięcy temu
Reply to  Jola

jak nie ma odpowiednich ludzi na to stanowisko takie sa efekty ale potem na tym mieszkancy cierpia ale aby za rok nie było znowu takiej sytułacji jaka jest teraz a nie ma odpowiednich kandydatów na to stanowisko w tym miescie?

Ddd
2 miesięcy temu

To jakaś paranoja, on od lat jest w zarządzie Szpitala, wcześniej vice, później p.o. teraz Dyrektor. To m.in on jest współwinny obecnemu stanowi placówki (zamykane oddziały, brak lekarzy specjalistów) Jakie są powody jego wyboru? Kto celowo niszczy nasz szpital!!!

maria
2 miesięcy temu
Reply to  Ddd

Nie płacz Ewka….., miałeś szanse na wybawienie szpitala i miasta, nie skorzystałeś więc nie płacz teraz, nie szkaluj kogoś innego. Łatwo anonimowo siać zamęt, trudniej coś dobrego zrobić. Już piszesz gdzie się tylko da z nadzieją że cię ktoś wysłucha, pełna desperacja. Co Ci dolega? .Daj sobie spokój i innym daj żyć, skończ z tym jadem.

Ola
2 miesięcy temu

Wspólczuję pracownikom szpitala, którzy nie poddali sie eksperymentalnemu szczepieniu przeciw covid19. Nie będą mieli lekko bo ten pan już dał sie im poznać grożąc, że będzie im pobierał pieniądze z pensji za testy na covid

Mieszkaniec
2 miesięcy temu

A gdzie obietnice Bożka Mowil ze jest po rozmowach i wszystko idzie w dobrym kierunku.
Dla prezydenta dobry kierunek to nierozliczony Stasiak jrho zastępca ktory awansuje
Atak na marginesie W nagrode Stasiak dostał stołek prezesa spółki Siarkopol owej.
Bawcia się dalej

ghost
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

daj sobie spokój z obietnicami siwego bajeranta 😉

Sok z siusiaka
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Ten śmieszny prezydent to sie nadaje do pchania karuzeli,a i to nie bardzo bo lichy chłopina.

HistorykSztuki
2 miesięcy temu

Wiktorze Srogowąsy – wracaj! Gorzej nie będzie. Może się nie kalkuluje, ale wróć! Większego speca od Ciebie nie ma! [Komentarz ma charakter ironiczny]

wsiok ze wsi
2 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Szpece to une som od skakania ze stołka na stołek ,zapewne z wysokimi odprawami.

Norbi
2 miesięcy temu

„komisja konkursowa”
Dobre.

Medyk
2 miesięcy temu
Reply to  Norbi

Farsa a nie konkurs.

Gość
2 miesięcy temu

Marszałek Ortyl okłamał radnych i mieszkańców Tarnobrzega twierdząc że jest pięciu kandydatów na to stanowisko? Olewają miasto bo tu nie ma gospodarza. A szef miejskiego PiS-u robi tylko dobrą minę do złej gry. Jak tatuś ma daleko w d…. miasto. Ale co się dziwić skoro tarnobrzeskie mohery i tak będą głosować na Ortyl, Sagatowską i Kalinkę choć jak widać niszczą to miasto. Tarnobrzescy zydo- lewacy wybiorą kolejnego Poncyliusza z Warszawy i nauczytiela na prezydenta. Znajdą się też głosy na Ortyla, Dziubińskiego, Skowrońską i Brauna choć nikt z nich nie zasłozył ani na pół głosa z naszego miasta!!! To moje skromne zdanie w tym temacie. TARNOBRZEZANIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ! NIGDY WIĘCEJ OBECNYCH SAMORZĄDOWCÓW!!!!

fach
2 miesięcy temu
Reply to  Gość

Już jakiś czas temu pisałem, że tylko nowe twarze, bo inaczej będą urodziny Mazurka 🙂 Fajnie, że kolejne osoby podzielają ten pogląd, tylko nie wiem skąd wezmą się te nowe twarze, skoro nikt nie chce zaangażować się w budowę komitetu obywatelskiego. Chyba wyjdzie jak zwykle…

Do Redakcji
2 miesięcy temu

Dlaczego nie poruszacie Państwo tematów powołania pełnomocnika ds. uchodźców w tarnobrzeskim urzędzie oraz wyjazdu grupy tarnobrzeskich urzędników do Przemyskiego Centrum Pomocy Humanitarnej?

Paniczyk
2 miesięcy temu
Reply to  Do Redakcji

Bo spodziewają się ataku ruskich. Im mniej sie o pomocy humanitarnej i innych pisze tym lepiej. Już zaatakowali okolice Lwowa wystrzeliwując 6 rakiet z okrętu podwodnego,z czego dwie rakiety zostały zestrzelone. Tak poza tym to ten stary dziad Ławrow stwierdził, że wszelaka pomoc Ukrainie, zwłaszcza w dziedzinie uzbrojenia może skutkować ostrzałem. Ruskie nie mają żadnych zasad. To dzikusy, zabójcy, gwałciciele, prymitywy.

Gość
2 miesięcy temu
Reply to  Do Redakcji

Bo urzędnicy zrobili sobie kolejną wycieczkę na koszt mieszkańców. Nic nikomu ten wyjazd nie da oprócz samych uczestników. Przemyśl to podobno ładne miasto. Jest co zwiedzać 🙂 Lepiej niech nadwisła24 zapyta o uzasadnienie takiego wyboru. Co takiego zaproponował kandydat Stolarski że komisja go poparła? No i proszę o skład tej komisji bo znając życie za jakiś czas będą wisieć na plakatach wyborczych w naszym mieście.

Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  NW24

Warto zapytac o sklad komisji.
W radzie spolecznej szpitala zasiadaja nasi lokalni politycy.
Warto wiedziec jak pracują dla dobra wspólnego

Paweł
2 miesięcy temu
Reply to  Do Redakcji

Tematy tabu?

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Do Redakcji

Czy powołanie na pełnomocnika urzędnika z Czerniowiec( naczelniczki) jest przyzwoite ( tylko pytam ??jakby innych Ukraińców nie było?)
Ciekawe też za ile będzie pracować i kto będzie płacił – z jakiego konta?( tylko pytanie tylko z ciekawości, bez podtekstów).
A już o wyjazd urzędników miejskich do Przemyśla to ciekawe w jakim celu, po co, na ile i ile ten wyjazd kosztował miasto ( efektów nie wymieniłeś).
Daj wiarygodne wiadomości a nie typową próbę lansu.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Sorry – miało być z Czernihowa !

Do Redakcji
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Zapytałem z powodu wątpliwości co do słuszności tych działań w mieście, w którym podobno nie ma pieniędzy na rzeczy podstawowe (oprócz nagród i podwyżek), a nie żeby je lansować.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Do Redakcji

I słusznie – dla mieszkańców na dopłaty do wody nie ma , kasy na wkłady własne nie ma ( oddali 8 mln jako jedyni w Polsce ) , na koryto dla siebie jest, na świecidełka jest, na strony internetowe jest ( kolorowankę) na witacze jest, na ściankę jest, na parkingi nad zalewem dla turystów jest, na plewieniu nasadzeń jak i same nasadzenia badziewia jest, na palmy jest a tu urząd i wójt ŻEBRZĄ od ludzi ( biednych emerytów, z minimalnymi wynagrodzeniami, z kredytami do spłaty itd .) i namawiają do wpłat na konto i się przy tym lansują ( hipokryci).
Ciekawe ile foremek powiązanych z samorządem ( Wodociągi, TTBS, czy też ECO dało kasy ) z pieniędzy od mieszkańców wpłacających opłaty .
Narazie to tylko urząd i wójt się chwała ale z czego i za czyje to ani słowa ???

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Do Redakcji

Żeby nie było iż jestem przeciwny pomaganiu Ukraińcom ale jestem przeciwko lansowaniu się samorządowcom, urzędnikom przy tej okazji ( tak jak niektórzy za pośrednictwem innych lokalnych mediów – szmatlawców).

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Do Redakcji

Brzydzę się takimi ludźmi co wyskakują i robią za modela , pozując do zdjęć ( tak jak przyjechał bus z darami że Szwajcarii ) Jakie to wstrętne ???

AKRYLOKAUCZUK
2 miesięcy temu
Reply to  Do Redakcji

A jak. W budżecie nie ma dość pieniędzy, żeby porządnie odmalować znaki na ulicach.

http://umtarnobrzeg.home.pl/ideo/uchwaly/VIII/519.pdf

Tylko kto ustala kwoty przeznaczone na poszczególne wydatki w budżecie? Jak to jest, że na wynagrodzenia jest wpisana wystarczająca kwota w budżecie, a na malowanie znaków nie?

rowerowy
2 miesięcy temu
Reply to  AKRYLOKAUCZUK

Z tego co wyczytałem chodzi głównie o znaki na ścieżkach rowerowych i pieszo-rowerowych. Kolejny argument za tym, że ścieżki w mieście są traktowane po macoszemu. Powtórzę: oznaczyć kostkowe ścieżki jako drogi dla pieszych z dopuszczonym ruchem rowerowym i zdjąć znaki zakazu ruchu rowerów po jezdni.

http://podlasie24.pl/upl/abol_02_rowerem%20po%20chodniku.jpg

Będzie zgodnie ze standardem budowlanym tych ścieżek (gorszym niż dla wsi – porównanie: ścieżka w Woli Baranowskiej) i nie trzeba będzie malować na nich żadnych znaków.

Lucas
2 miesięcy temu
Reply to  rowerowy

Na ul. Wyszyńskiego zostawiłbym drogi dla rowerów pomimo kostki, bo przynajmniej jest rozdzielenie ruchu rowerów i ruchu pieszych. Co do reszty zgoda, drogi dla rowerów i pieszych o nawierzchni z kostki powinny być nieobowiązkowe dla rowerzystów.

rowerowy
2 miesięcy temu
Reply to  Lucas

Lata temu dało się zbudować Wzdłuż Wisłostrady asfaltową drogę rowerową. Dlatego wszystkie ścieżki kostkowe zbudowane od tamtej pory powinny być oznaczone jako drogi dla pieszych z dopuszczonym ruchem rowerów. Tak się buduje drogi pieszo-rowerowe:
https://youtu.be/Z99qR_Qy7tw

Pacjent psychiatryka
2 miesięcy temu

Titanic tonie !!!

Kylu
2 miesięcy temu

No to już pozamiatane. Zatopi szpital już do końca.

Michał
2 miesięcy temu

Precz z tym dziadem!!! Tylko baby mu w głowie, żadnych wartości!

Gość
2 miesięcy temu
Reply to  Michał

Czyli to co mówią na mieście to prawda? Czyli taki Tarnobrzeski „Rasputin”? Władze województwie z marszałkiem na czele go popieraja? Tylko dlaczego PiS ?! To PO miała zamykać szpitale a dyrektor Stolarski pozamykał oddziały. PANIE MARSZAŁKU DLACZEGO???!!! Aż strach pomyśleć jaka była pozostała czwórka kandydatów? Jeśli marszałek nie kłamał i była?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
41
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content