Kabarety Hrabi i Ani Mru Mru w kwietniu, w Tarnobrzegu

Dwa znakomite kabarety – Hrabi i Ani Mru Mru wystąpią końcem kwietnia podczas Tarnobrzeskiej Wiosny Kabaretowej w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Już można kupować bilety.

– Ostatnie dni nie dają wielu powodów do śmiechu. Rozrywka jednak pozwala odpocząć zmysłom i emocjom oraz nabrać sił do zmagania się z trudami codzienności – informują organizatorzy. Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa to występy kabaretów, które słyną z koncertów na wysokim poziomie, w ciekawy sposób komentują rzeczywistość, obserwują relacje międzyludzkie, piętnują wady i przywary.

TWK towarzyszyć będzie także zbiórka darów – pomocy szkolnych i kosmetyków, które zostaną przekazane Gościom z Ukrainy mieszkającym w Tarnobrzegu.

Bilety można kupić poprzez stronę internetową lub w kasie TDK. Więcej na stronie www.tdk.tarnobrzeg.pl
Sponsorem Tarnobrzeskiej Wiosny Kabaretowej jest Enea Elektrownia Połaniec.

***
KABARET HRABI

„Wady i waszki”
27 kwietnia, godz. 18.00
Cena biletu: 90 zł

Wystąpią:

Joanna Kołaczkowska
Dariusz Kamol Kamys
Tomasz Bajer Majer
Łukasz Lopez Pietsch

„Wady i waszki” – Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.

MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.

***
ANI MRU MRU

„Cirque de volaille”
30 kwietnia, godz. 18.00
Cena biletu: 85 zł

Skład:

Marcin Wójcik
Michał Wójcik
Waldemar Wilkołek

Cirque de Volaille – ewidentnie miało być Voila, no ale jest jak jest… Dlatego serwujemy roladę humoru, oczywiście nie wieprzową, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku!
Nie kroić bo pryśnie masłem… tfu – śmiechem! 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content