Tarnobrzeg: Ścianka wspinaczkowa czynna od 19 kwietnia. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy)

Jak już wcześniej informowaliśmy, ze ścianki wspinaczkowej w Tarnobrzegu będzie można korzystać od wtorku 19 kwietnia br.

Ścianka będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 21.30, oraz w soboty i niedziele, w godzinach od 10 do 21.30. Bilet wstępu kosztować będzie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Dodatkowe koszty to wypożyczenie uprzęży, przyrządu do asekuracji i liny pomocniczej.

KOMUNIKAT MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W TARNOBRZEGU

„Informujemy, że od dnia 19 kwietnia (wtorek) zostanie uruchomiona Ścianka Wspinaczkowa MOSiR.

Na początek proponujemy Państwu następujące godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – Piątek: 16:00 – 21:30
  • Sobota oraz Niedziela: 10:00 – 21:30

Każdy klient ścianki wspinaczkowej zobowiązany jest do:

  • zapoznania się z Regulaminem Ścianki Wspinaczkowej MOSiR, który będzie dostępny na obiekcie oraz na stronie internetowej;
  • podpisania stosownych oświadczeń;
  • przestrzegania zasad bezpieczeństwa;
  • słuchania i wykonywania poleceń instruktora, operatora lub innego uprawnionego do tego pracownika MOSiR.

Ze względu na fakt, że wspinaczka jest sportem wymagającym pewnych dodatkowych umiejętności proponujemy kurs dla początkujących o którym niżej piszemy.
Prosimy się nie obawiać !!!
Spróbować swoich sił na ściance może KAŻDY !!!

KURS ASEKURACJI GÓRNEJ

W tygodniu po świętach czyli od 19 kwietnia (wtorek) do 22 kwietnia (piątek) proponujemy Państwu udział w kursie asekuracji górnej tzw. „na wędkę” w cenie biletu wejścia na ściankę. W cenie biletu w dniach 19-22 kwietnia dla osób biorących udział w kursie będzie także wypożyczenie sprzętu (uprząż oraz przyrząd asekuracyjny).

Podczas kursu nauczycie się Państwo jak prawidłowo założyć uprząż, zawiązać węzeł ósemkę oraz poznacie zasady asekuracji pod okiem doświadczonych instruktorów.

Osoby, które na koniec kursu w oczach instruktorów wypadną bardzo dobrze dostaną zaświadczenia uprawniające do asekurowania innych osób podczas wspinania.

Ze względu na fakt, że grupy podczas kursu mogą liczyć maksymalnie 8 osób obowiązują zapisy (kontakt poniżej).

Zapisy oraz informacje dotyczące kursu:

Telefonicznie: 694 541 318 – od 12 kwietnia do 15 kwietnia od godziny 8:00 do godziny 14:00.
E-mail: scianka@mosir.tarnobrzeg.pl
Przy zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Kurs z asekuracji górnej w innych terminach będzie przeprowadzany a jego cena zostanie ustalona na poziomie minimum 50zł. Do tego konieczne będzie zakupienie biletu oraz wypożyczenie sprzętu. Zachęcamy wobec tego do zapisów na promocyjne zajęcia od 19 do 22 kwietnia.

P.S.

Oficjalne otwarcie będzie miało miejsce w sobotę 23 kwietnia i już dziś serdecznie Państwa zapraszamy tego dnia do Nas. Otwarciu towarzyszyć będą pokazy doświadczonych wspinaczy, którzy zaprezentują swoje umiejętności na Naszym obiekcie. Będzie też można zupełnie za darmo spróbować swoich sił pod okiem doświadczonych instruktorów i operatorów. Zapraszamy do wspólnej wspinaczki !!!
NIECH POŁĄCZY NAS WSPINANIE !!!!”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
72 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wrzos
1 rok temu

SUPER!!!!! NARESZCIE TARNOBRZEG DOCZEKAL SIE FAJOWEJ ATRAKCJI. CENY BILETOW SA OK, JUZ ZE ZNAJOMYMI SZYKUJE SIE NA TEN WYPAS, STARZY, GRUBI BEZ FORMY FIZYCZNEJ, NAWET NIE KYTYKUJCIE TU NA FORUM BO TO WAS NIE DOTYCZY, ROZANIEC DO REKI I PROSIC BOGA W WIELKIM TYGODNIU O ROZUM, BO WSZYSTKO INNE JUZ WAM PRZEMINELO Z WIATREM, PODZIEKOWANIA DLA MIASTA

Obserwator
1 rok temu
Reply to  wrzos

Stary troll
Zapisz sie razem z prezydentem na te scianke Najlepiej w niedzielę

obywatel
1 rok temu
Reply to  wrzos

Ty to chyba jesteś klon Julcio Cezio ???
Taki sam bezczelny jak oryginał

Gogo
1 rok temu
Reply to  wrzos

W……..aj na komin do Machowa!!!

H15
1 rok temu
Reply to  wrzos

Panie Karakanie, już namówiłem dwie osoby z Rzeszowa na wypad. Bądź trollem gdzie indziej. Cześć. Pa.

Juliusz Cezar
1 rok temu
Reply to  H15

Dokładnie, ja też miałem sporo pytań od osób z różnych miast. Właśnie m.in. dla nich jest ta ścianka. Jak ktoś jest zainteresowany, to będzie potrafił przyjechać kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów do Tarnobrzega, aby się powspinać, a przy okazji zostawi pieniądze i wypromuje nasze miasto wśród znajomych. A jak komuś się ścianka nie podoba, to nie musi korzystać. Tak to już jest, że doceniają nas goście i turyści, a krajanie często tylko obrzucają błotem. Oczywiście nie wszyscy, większość mieszkańców docenia politykę władz miasta. No a margines malkontentów to znaczy tyle co nic, niektórym to zawsze coś będzie nie pasować i jedyne co można z nimi robić to ignorować lub co jakiś czas dokręcać śruby, żeby się uspokoili. Ważne, że kolejna pozytywna inwestycja zaczyna funkcjonować w naszym mieście i z tego należy się cieszyć 🙂 Jeszcze tylko niech ruszy budowa spalarni, powstanie obwodnica i galeria oraz kolejne etapy rewitalizacji terenów nad Jeziorem i będzie można śmiało ocenić, że to był jeden z lepszych okresów dla naszego miasta. I oby ta wizja była kontynuowana w kolejnej kadencji.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

Za kasę mieszkańców dla potrzeb turystów z innych miast ???
Dobre ?

Juliusz Cezar
1 rok temu
Reply to  obywatel

Dla wszystkich chętnych, przede wszystkim dla mieszkańców, ale także dla turystów. Za kasę mieszkańców – o czym mieszkańcy sami postanowili w Budżecie Obywatelskim. W demokracji decyduje większość, przykro mi. Mniejszość sobie może co najwyżej ponarzekać.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

W budżecie obywatelskim była mowa o i za 600 tysięcy złotych ( a reszta. jest zwykłym oszustem mającym na celu realizację wizji paru poj….ch hobbystów o sztorm mieszkańców).
Nikt nie głosował za 3 mln złotych !
Najpierw się dowiedz gdzie są ścianki a później pisz , poprzednio poddawałeś w wątpliwość darmową komunikację miejską w miastach Polski
Weź się za naukę i przestań wstawiać tu pierd…e teksty nie mające pokrycia w realu.
Mieszkańcy miasta pokryją zachciankę nawiedzonego siwego bajeranta ( i reszty oligarchii) a jak coś to tym tarnobrzeskim baranom dokręci śrubę ( jak Putin) , wielcy pierd….ni geniusze będą się bawić na koszt biednych mieszkańców ( emerytów) miasta..
Sprzedadzą wszystko aby z tej mieściny zrobić miasteczko dla turystów – nawet wyprzedażą resztę majątku mieszkańców aby zrealizować swoje poj….e wizję ( patrz parkingi nad zalewem).

Juliusz Cezar
1 rok temu
Reply to  obywatel

Jakby od razu się zabrano za budowę, to by było za 600 000 zł. To nie wina obecnego Prezydenta, że tak długo czekaliśmy na oddanie ścianki do użytku.
Co do darmowej komunikacji miejskiej, to nadal nie wskazałeś miasta w Polsce, gdzie taka występuje.
A co do innych żalów, to przypominam, że sam się przyznałeś, że głosowałeś na Prezydenta Bożka. Mogłeś na WZ, KK, EMK czy BK. A jednak najbliższa była Ci wizja rozwoju miasta DB. Więc skończ już z tym narzekaniem, za rok będziesz sobie mógł zagłosować na inną wizję, np. Norbiego (jeśli wystartuje). Będziesz miał wtedy zmianę i będziesz mógł być zadowolony. A potem zatęsknisz za Panem Darkiem, który jakby nie patrzeć, jest najlepszym Prezydentem Tarnobrzega od lat. Jak miasto będzie miało gorszego Prezydenta, to wtedy wszyscy zatęsknią za PDB.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

Mam nadzieję , że już nie zostanie i zniknie raz na zawsze z życia publicznego .
Gorszego nie było i nie będzie .

Juliusz Cezar
1 rok temu
Reply to  obywatel

Czyli twierdzisz że np. NM czy JD byli lepszymi prezydentami? To nie mam pytań….Poczytaj sobie kto sprzedał teren dworca PKS czy załatwił komunikację miejską należącą do miasta. Prezydent DB przynajmniej ma jakąś wizję i próbuje naprawić te błędy z przeszłości. A to że zastał miasto w tragicznym stanie to nie można od razu wymagać cudów. Potrzeba cierpliwości do wszystkiego.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

Mieszkańcy głosowali tylko i wyłącznie za ścianka za 600 tysięcy a twierdzenie że materiały i robocizna podrożała 5 – krotnie ty jest przesadą a wręcz kłamstwo i oszustwo .
Po głosowaniu zmieniono plany ale ty o tym wiesz tylko ogłupiasz ludzi na tym forum , zresztą jak się robi projekty do BO to wypowiedział się RIO tak więc bez komentarzy w tym temacie .

Juliusz Cezar
1 rok temu
Reply to  obywatel

No ale jakoś przeszedł ten projekt ścianki za 600 000 złotych, więc widocznie podrożały. Jakby pierwotny koszt ścianki był wyższy od 600 000 to nie byłby przez UM dopuszczony do BO, jest przecież regulamin w każdym BO, tam są kryteria i urzędnicy niższego szczebla, którzy za to odpowiadają są z tym wszystkim zaznajomieni.

bez przesady
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

Człowieku, ścianki wspinaczkowe masz w Mielcu ,Stalowej Woli, Ostrowcu, Bałtowie, spójrz na mapę. Jakie setki kilometrów?

scianka.jpg
Astro
1 rok temu
Reply to  bez przesady

Troll, wszystko co tarnobrzeskie neguje. Negował zdobycie przez KTS pucharu LM. Onuca i troll, działająca na zlecenie wrogów miasta.

Tbg
1 rok temu
Reply to  bez przesady

Tarnobrzescy wspinacze nie mogli się dostać na oblegane ścianki w Mielcu i Stalowej Wólce więc miasto zafundowało im na miejscu. Apropo BO to pierwotnie miał być remont i adaptacja jakiegoś pomieszczenia na ściankę wspinaczkową. Tak jest w wielu miejscach w Polsce. Głownie wysokie ściny hal sportowych, nie używane wieże ciśnień oraz inne wysokie miejsca i adaptuje się je na ścianki. To był dobry pomysł ale Kiełbowi ktoś namącił w głowie(ciekawe kto?) i zachciało mu się prawdziwej ścianki obok hali MOSiR. Nasza hala stoi pusta, ma wysokie ściany – czego trzeba chcieć więcej? Za 600 tys juz dawno była by tam piękna ścianka wspinaczkowa.

Do Cezara
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

Cezar a komu i za co chcesz razem z prezydentem dociskać śruby
Takie teksty i straszenie to jest po prostu wynik Waszej slabosci pokrytej buta i zarozumiałością
Cezar pisze że ścianka ściągnie osoby nawet kilkaset kilometrów od Tarnobrzega.
Czekamy na wynik finansowy dzialalnosci tej ścianki.
Propaganda to najlepiej wychodzi tej władzy i tyle

Juliusz Cezar
1 rok temu
Reply to  Do Cezara

Po pierwsze, to nie mówię w imieniu Prezydenta, tylko swoim. Po drugie nie straszę, tylko wyrażam zdanie. Obiektywnie rzecz biorąc, sytuacja nie jest najgorsza, miasto się rozwija krok po kroku, kto chce to pracuje, a to że jest grupa takich, którzy ciągle narzekają, to właśnie takim osobom należałoby uświadomić, że może być gorzej. Więc powinniśmy doceniać to co mamy, a nie ciągle pluć jadem.

Juliusz Cezar
1 rok temu
Reply to  Do Cezara

Jutro rano będę u Ciebie ok. 6:00 i wywalam drzwi!

Juliusz
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

Na urlopie byles Chyba byl slaby ten urlop bo straszne głupoty piszesz

Łysy
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

Tak przy okazji: czy miasto ma w planach w najbliższym czasie (lub za kadencji obecnego prezydenta) remont ul.Moniuszki ?

Nierozumny
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

Tak tak kilkaset kilometrów, z pewnością, może niektórzy przejadą nawet kilka tysięcy km, byle tylko się powspimac w Tarnobrzegu.

żebyś sie nie zdziwił
1 rok temu
Reply to  wrzos

nie ciesz sie na zapas, no chyba że siedzisz na stołku i masz gwarantowaną wejściówkę albo pracujesz w szkole to już na 100%. Ale jeśli nie, to jak rzut monetą,może wejdziesz ,może nie

Romek
1 rok temu
Reply to  wrzos

Dla Ciebie proponuję wspinaczkę bez zabezpieczenia :))))

do wrzos
1 rok temu
Reply to  wrzos

Starych i z różańcem wysłać do Holandii. Wtedy będzie miło i przyjemnie w tym mieście Wrzosowym.

H15
1 rok temu
Reply to  do wrzos

A ciebie wysłac na terapię, nie pij ani nie ćpaj więcej.

Gość
1 rok temu

Pełna amatorka jak dla mnie.
Osoby, które na koniec kursu w oczach instruktorów wypadną bardzo dobrze dostaną zaświadczenia uprawniające do asekurowania innych osób podczas wspinania

fach
1 rok temu
Reply to  Gość

Ciekawe czy zaświadczenie będzie równoważne z zatrudnieniem, czy w ramach jakiegoś wolontariatu mieliby asekurować 😉

A tymczasem szykowana jest uchwała upoważniająca prezydenta do realizacji zadań związanych z pomocą obywatelom Ukrainy. Czyli w uproszczeniu przydzielania kasy na takie zadania z budżetu miasta 🙂

https://tarnobrzeg.esesja.pl/posiedzenie/9e3f91cc-0474-4

obywatel
1 rok temu
Reply to  fach

Czyli nic nowego – oligarcha będzie rządził i dzielił zależnie od wizji lub co się mu zachęcę lub przyśni .
To z postkomuny tak ma w genach a genów się nie wyplewi.

Łysy
1 rok temu
Reply to  Gość

Chętnie byłm sobie zrobił Kurs podstawowy a nie asekuracji.

Ewaryst
1 rok temu
Reply to  Łysy

Droga wolna. Zrób kurs, składaj aplikację.

Ależ bzdura
1 rok temu
Reply to  Gość

Ależ bzdura, obiekt jest zabezpieczony. Prowadzący musi umieć obsłużyć sprzęt, musi zapiąć uczestnika, musi złożyć sprzęt ,pouczyć. Prowadzący jak każdy pracownik mosiru musi miec kurs pierwszej pomocy i jakieś tam przeszkolenie

Ewaryst
1 rok temu

Bardzo się cieszę. Jeszcze bardziej będę się cieszył jak ta ścianka przetrwa 2 lata działania.

Otóż to
1 rok temu
Reply to  Ewaryst

Otóż to Czy przetrwa

Wedlug mnie będzie deficytowa i miasto będzie finansowało

jebać konfederacje
1 rok temu
Reply to  Otóż to

STAĆ NAS A CO 😉 PRAWDA SIWY BAJERANCIE ??

czy obiekt przejmą elity?
1 rok temu

I co, pewnie będzie jak z basenem, otworzą pod szkoły podstawowe,średnie, reszta mieszkańców wstępu brak, bo wiecznie zajęte? Już teraz widać jak nawet orliki w mieście nawet po godzinach są przejmowane przez zorganizowane elity, a szary mieszkaniec nie skorzysta. Zobaczymy czy sie sprawdzi.

walt
1 rok temu

taaa na tych orlikach to z młodzieży nie ma komu grać tylko same oldboye się na nich kopią po czole.
a zebrać ekipę po 6/7 to nierzadko jest problem.
jako użytkownik orlików coś o tym wiem.

Ależ bzdura
1 rok temu
Reply to  walt

hahaha, g.no wiesz, może przywołam przykład orlika na szkole nr 4, dzień w dzień całe popołudnie grają 10 latki razem z trenerem, no i przy świetle. Zabrali miejsce niezorganizowanym grupom dzieci które jeszcze pół roku temu grały tam codziennie popołudnie. I nie mniej licznym. No ale elita musi mieć pierwszeństwo. Jeśli chodzi o old boyów, tak, również grają ,ale raz czy dwa razy w tygodniu późnym wieczorem. A na Trójce jest jak było, zawsze było zajęte popołudniami i to normalne

walt
1 rok temu
Reply to  Ależ bzdura

akurat z tego na trójce korzystam i młodzież jedyną jaką tam widzę to palącą papierosy i pijącą piwo na pobliskim placu zabaw.
no nie popieram tego ale zapytam retorycznie : czy owe dzieciaki i ich opiekun nie mogą zgłosić w MOSiR zapotrzebowania na użytkowanie orlika ?
bo z tego co pamiętam są przy niektórych harmonogramy korzystania zeń.

inna sprawa,że trenujące dzieciaki powinny korzystać ze Zwierzyńca gdzie są boiska trawiaste ale wiadomo w jakim stanie 🙂

problem z orlikami
1 rok temu
Reply to  walt

No to widzimy to samo, grupa chętnie odwiedzajaca plac na Trójce dobrze wie kiedy jest pusto i wtedy robią sobie imprezę. Zresztą to ci sami co na 10-tce. Ciekawe jak tam monitoring, nagrywa coś?
Wracając do orlika, nie wiedziałem o harmonogramie, raczej nic nie wisi, w miejscu widocznym. Jeśli chodzi o mnie, to nie prowadzę zorganizowanego trybu życia, gram wtedy gdy mam czas i siły, pewnie podobnie jest z tymi grupami co tam chodzą,oni sie nie zapiszą, bo nie wiedzą kiedy. Zwierzyniecka strasznie daleko no i nieraz w błocie, w końcu trawiaste. Szkoda że nie zrobią ogrodzenia na boisku na skalnej górze, bo byłoby ok.

walt
1 rok temu

tu się zgodzę bo też uważam,że taki harmonogram powinien być widoczny w miejscu gdzie się te zawody odbywają.
przez lata MOSiR się czymś takim zasłaniał i stąd nie wpuszczali nikogo na orliki w tym szkółki piłkarskie zostawiając monopol wiadomo czyjej spółki.
zresztą większość tych orlików stoi odłogiem i nikt tam nic nie konserwuje co dopiero usprawnia.
kto tam korzysta z toalety ? ano nikt,pozamykane na 3 spusty.
i można tak bez końca.
jak zostały zniszczone wbrew regulaminom przez lata by tzw. zawodowcy i półzawodowcy grali w żelaznych kołkach tam ?

ale nie ja odpowiadam za to co się odbywa w MOSiR choć ten też zawsze wiadomo komu służy bo mieszkańcy aka frajerzy muszą płacić za basen etc.
a bogaci za stadion nie płacą bo i dlaczego mieliby ? heheheh

orliki nie stoją odłogiem
1 rok temu
Reply to  walt

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem regulacji, bo każda regulacja ogranicza wolność takich osób spoza organizacji, nie włączonych w system piłkarski, grających hobbystycznie. Natomiast zrobili wiele złego wynajmując orlik na szkole nr 4, gdyż tam były takie grupy. A tymczasem stoją puste orliki, odcięte od świata, np na Jachowicza obecnie szkoła rolnicza, orlik koło Technikum na Kopernika, tak samo, dlaczego tam sobie nie wynajmą.
Nie widzę zniszczonej nawierzchni, poza orlikiem koło byłego gimnazjum nr2,poza tym trzymają sie. Toalety jak to w Tarnobrzegu. Mogliby postawić toi toi-e ,no ale władze sa zawsze na nie, wiecznie im nie pasuje i jakoś da sie żyć bez toalet. Orliki nie stoją odłogiem, na szczęście stale ktoś gra ,o to chodzi

Łysy
1 rok temu

Na 10tce jest euroboisko a nie orlik – trochę większe niż orlik choć szkoda że jak go projektowali to nie zachowali bieżni bo widziałem że dużo osób tam biegało.

Łysy
1 rok temu
Reply to  walt

W zeszłym roku szukałem kilkunastu chłopa do gry w rugby i ledwo co zebrałem 7 osób a szkoda bo fajny sport. Może w tym roku się uda.

prosty sposób
1 rok temu
Reply to  Łysy

tak widziałem ogłoszenie. Najprosciej i najłatwiej jest po prostu zebrać grupę młodzieży w formie zajęć sportowych . Wtedy masz gwarancje że będzie regularnie i że będą chętni. A rugby każdy sie może nauczyć ,tylko trzeba przygotować boisko. Najważniejsze żeby sie chciało. Ja widzę że wszyscy grają tylko piłkę nożną, więc będzie coś nowego.

Łysy
1 rok temu
Reply to  prosty sposób

Bo piłka to polski sport narodowy a rugby nie jest jeszcze u nas tak popularne jak np. w GB.

walt
1 rok temu
Reply to  Łysy

tak jak pisałem-nie jest łatwo.

a już spotkać nastolatków co by grubych i podstarzałych ograli to jak safari za łosiem po okolicznych lasach… niby są ale nie każdy miał szczęście spotkać.

tyle,że to też nie dziwi chyba nikogo ze stałych mieszkańców bo byłem ile z dwa tygodnie temu na koncertach w parku i też generalnie to mało ludzi się w cokolwiek angażuje a nawet tylko przychodzi więc może to jak wygląda Tarnobrzeg to też troszkę nasza wszystkich wina ?
choć oczywiście kto inny bierze kasę za to więc niech ktoś inny się martwi tym wszystkim.

mnie ścianka cieszy ale nie obiecuję,że nie będzie stała pusta….ba mam spore obawy..

Tarnobrzezanin wkurzony
1 rok temu

Ścianka wstydu i arogancji

walt
1 rok temu

Rewelacja !
już nie mogę się doczekać bo na ściankę się jak najbardziej wybieram !

jebać konfederacje
1 rok temu

miasto będzie dokładać do interesu 🙂 a potem nastąpi rychły koniec i zamknięcie przybytku 😉 tylko co z tą bryłą ?? ani to potem jak zagospodarować ani co

walt
1 rok temu

to nie tylko dumnym akcjonariuszom od kopania szmacianki w końcu coś ufundują.

? ? ? ? ?
1 rok temu

Czy teren ścianki (basen) dalej w takim opłakanym stanie? Może pora go uprzątnąć, doprowadzić do jakotakiego stanu?

jebać konfederacje
1 rok temu
Reply to  ? ? ? ? ?

A PO CO ?? ZA OGRODZENIEM JEST 😉 Z ULICY NIE WIDAĆ

obywatel
1 rok temu
Reply to  ? ? ? ? ?

Nowy prezes OSiR-u już się bierze za teren dawnego basenu odkrytego, ma być ponoć basen kryty, parkingi i place zabaw , oczywiście wszystko znowu na koszt mieszkańców ! Już ponoć porządki na robić RDM ( przecież rdm też musi kasę zarabiać .
Pożyjemy , zobaczymy ? co z tego wyjdzie więcej niż koszty dla mieszkańców bo to wszystko za ich kasę i na ich koszt ( kolejne cudo do utrzymania przez mieszkańców).

bzdury kompletne
1 rok temu
Reply to  obywatel

nie opowiadaj pierd.ół gdyż albo tam nigdy nie byłeś i gadasz od rzeczy, albo masz złe info. Basen od roku lub więcej jest zasypywany gruzem, stopniowo przybywa. No logiczne że zasypią go całkiem i taki jest właśnie plan. Zasypią, bo nie ma pieniędzy na utrzymanie

obywatel
1 rok temu

No to zwróć się z zapytaniem do presia Smolińskiego z OSIR-u a to że syf był i jest to niby czyja zasługa ??? Kto tam był i jest gospodarzem ????

niestety nie
1 rok temu
Reply to  ? ? ? ? ?

Z tego co wyczytałem w newsach ,to zamierzają go zasypać całkiem gruzem i śmieciami a w przyszłości zamierzają odkopać żeby zrobić aqua park. Przynajmniej tak wynika z planów

Ten z rowerem
1 rok temu

Miałem piękny sen. Śniło mi się, iż ogłoszono, że w Tarnobrzegu wybudowano drogi rowerowe z ancfaltu, bez poprzecznych krawężników, bez wstrząsów. Jechało mi się komfortowo. Szkoda, że to tylko sen.

to tylko sen
1 rok temu
Reply to  Ten z rowerem

zaprzyjaźniony sprzedawca kostek musiał dobrze zarobić podczas budowy tych szlaków pieszo rowerowych ,więc są z kostki nie z asfaltu. I dalej zarobi, weźmy chociażby budowe ronda na sikorskiego i otoczenie, też wszystko z kostki, a już niebawem będziemy świadkami przebudowy Kwiatkowskieg i Skłodowskiej i tam zgadnij z czego zbudują szlaki pieszo rowerowe?

Ten z rowerem
1 rok temu
Reply to  to tylko sen

Zgaduję: z kostki !!! :-). Zgadłem?

W betonowo – kostkowym Tarnobrzegu to tylko kostka i beton wchodzi w rachubę.

Proponuje zorganizować pikietę pod pałacykiem el. Presidento o zaprzestanie budowy tych pseudo dróg rowerowych w Tbg-u. Wyposażenie obowiązkowe podczas pikiety to dzwonki rowerowe.

rowerowy
1 rok temu
Reply to  Ten z rowerem

Elity jeżdżą samochodami, więc nie będą zabiegać o drogi rowerowe wysokiej jakości. Toteż program wyborczy w zakresie rozwoju infrastruktury dróg rowerowych jest realizowany, zgodnie z wizją perły turystycznej dla przyjezdnych, tylko w okolicy jeziora. Natomiast kostka na chodnikach, ścieżkach i innych częściach ulic poza jezdnią króluje od lat, niezależnie od tego kto jest prezydentem. Raz spotkałem się z opinią, że asfaltowe chodniki były za komuny, więc dzisiaj się już takich nie robi. Argument mega, za komuny były też np. ołówki, więc może dzisiaj ich już nie używajmy?

Romek
1 rok temu
Reply to  rowerowy

Hehe albo nożyczek, bo jak były za komuny to są złe. Od teraz strzyżenie tylko maszynkami elektrycznymi na akumulator.

Pawel
1 rok temu
Reply to  Ten z rowerem

Pozostaje ci sie przeprowadzić do Holandii bo tam jest raj dla rowerzystów.

Ten z rowerem
1 rok temu
Reply to  Pawel

I do innych krajów, Austria, Szwajcaria, Niemcy, Słowacja… . W tych krajach się myśli o ruchu rowerowym.
Byle nie mieszkać z rowerem w Tbg-u.

EWA
1 rok temu

A DLA EMERYTOW NIE MA ZA DARMO WEJSCIA?????????????????????? SKANDAL!!!!!

Łysy
1 rok temu
Reply to  EWA

Rozumiem że to był żart z twojej strony

Odyseusz
1 rok temu

Wyrzucone publiczne pieniądze w błoto dla garstki ludzi !

szczepan
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

zobaczymy czy dla garstki. Wydaje mi się że zainteresowanie będzie duże. I nie zapominajmy o tym, że pierwotnie ten projekt wygrał w głosowaniu BO także chyba dobrze, że robi się to czego ludzie oczekują.

obywatel
1 rok temu
Reply to  szczepan

No to poczekamy i zobaczymy – za rok jakie koszty a jakie ZYSKI ???

Andżelika
1 rok temu

Uważam że ceny nie są jakieś wygórowane.

Ciekawy
1 rok temu

Czy pierwsza wspinaczka nalezy do prezydenta Bozka za darmo czy wedlug cennika.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
72
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content