Wygrana rezerw Siarki z Azalią z Woli Zarczyckiej (fotoreportaż oraz video HD)

Rezerwy Siarki wygrały z Azalią z Woli Zarczyckiej 2:0 w meczu 20. kolejki klasy okręgowej, w grupie Stalowa Wola. W barwach tarnobrzeskiego zespołu zagrali między innymi zawodnicy z pierwszej drużyny: Zawiślak, Bałdyga, Mróz i Janeczko.

SIARKA II TARNOBRZEG – AZALIA WOLA ZARCZYCKA 2:0 (1:0)

1:0 – Krzysztof ZAWIŚLAK 32′

2:0 – Paweł MRÓZ 58′

SIARKA II – Pietryga (Jędrychowski 46′)– Skrzypek, Bieniarz, Gurdak (Kosior 46′), Zmarzlik, Broda (Wojewoda 87′), Bałdyga, Mróz, Zawiślak, Janeczko, Krempa (Nowicki 75′)

AZALIA: Zagaja (Setlik 61′), Szczepański (Podolak 54′), Sypek, Sobota (Siwiec 36′), Perlak (Blezień 54′), Mendoń, Florek Mateusz, Rerenc, Kłos, Albrycht, Florek Paweł

W ramach 21. kolejki Siarka II zmierzy się na wyjeździe z LZS Ździary, w sobotę 23 kwietnia br.

Zmiana na pozycji lidera w stalowowolskiej klasie A, w grupie 1. Po wygranej 2:1 nad Unią Skowierzyn i bezbramkowym remisie Wisanu Skopanie z Jeziorakiem w Chwałowicach, na pierwsze miejsce awansował Junior Zakrzów, do którego drugi w tabeli Wisan, traci obecnie tylko jeden punkt. Bez zwycięstwa w rundzie wiosennej pozostają zespoły z Wielowsi i Serbinowa, OKS przegrał z Łęgiem Kopcie 1:4, Wspólnota zaś z LZS Wola Rzeczycka 2:5. W ramach 18 kolejki Wisan podejmie OKS Wielowieś (24.04, godz.15), Junior zmierzy się na wyjeździe z Łęgiem Kopcie (23.04, godz.17), Wspólnota zaś z Czarnymi w Lipie (24.04, godz.13).

W stalowowolskiej klasie B, w grupie 1 Koniczynka Ocice przegrała 3:5 z Kolejarzem Knapy, Iskra zaś 1:3 z KS Cygany.

W ramach 18 kolejki Iska zmierzy się na wyjeździe z KS Wydrza, zaplanowany mecz Koniczynki z drugą drużyną Wspólnoty nie odbędzie się, zespół z Serbinowa wycofał się bowiem z rozgrywek.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content