LIVE: Konferencja dot. sezonu nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Zapraszamy na transmisję (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej, zwołanej przez prezydenta Tarnobrzega. Jej tematem będzie rozpoczynający się niebawem sezon nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Konferencja odbędzie się w czwartek 28 kwietnia br., początek godz.11.

LIVE:

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
fach
1 rok temu

Mnie interesuje w sumie tylko ile wynosi zakładany limit wydatków na inwestycje w riwierę? 🙂 100 mln? 200 mln? Nie ma limitu? 😉

obywatel
1 rok temu
Reply to  fach

Ha, ha ha – limit wynosi tyle ile wody z Wisły wpłynęło i wpłynie do zalewu ( dołka Machowskiego) – ha ha ha

z Tbg-u
1 rok temu

Wystarczy, że popatrzę na powyższa fotografię z tak wielką ilością samochodów i mnie odrzuca od tego zalewu.

plażowicz
1 rok temu
Reply to  z Tbg-u

Nie mogę zrozumieć tego aplauzu władzy dla prognoz dużej ilości plażowiczów nad jeziorem
Przecież chodzi o to aby przedstawic dobra ofertę wypoczynku dla szerokiego kręgu odbiorców . Plażowicze sami będa decydować gdzie i w jakich warunkach odpocząć . Pytanie czy zabetonowanie i ilość parkingów oraz ulic przyczyni się do zaineteresowania czy też zniechęci z uwagi na ilość samochodów wzdłuż miejsc odpoczynku.
Życie to zweryfikuje . Tak więc odtrąbienie sukcesu przez prezydenta dalekie od pożądanego.

wrzos
1 rok temu

TO, ZE INWESTUJE SIE W JEZIORO TO BARDZO DOBRE ROZWIAZANIE BO JUZ W POLSCE MOWI SIE, ZE TARNOBRZEG POSIADA MALY BALTYK, LATEM TEGO ROKU BEDZIEMY MOGLI SPODZIEWAC SIE REKORDOWEJ LICZBY OSOB,OBY TYLKO POGODA DOPISALA. ALE PAMIETAC TEZ TRZEBA O SILNYM ROZWOJU TARNOBRZESKIEJ PRZEMYSLOWEJ DZIELNICY=MACHOWA W NOWE ZAKLADY PRACY DLA MIESZKANCOW MIASTA

Mamy morze
1 rok temu
Reply to  wrzos

Sandomierz jest Małym Rzymem a Tarnobrzeg miastem nad Małym Bałtykiem
Wrzos odpocznij trochę . Nie pisz farmazonów. Piszesz szykuje się rekordowa ilośc osób nad jeziorem. A jak to rozwiążesz . Parę budek gastronomii. Już Wrzos odtrąbił sukces przedwyborczy.

Gość
1 rok temu
Reply to  wrzos

To my zyjemy chyba w dwoch róznych krajach i roznych Tarnobrzegach. Gdzie niby w Polsce mówi sie tak o Tarnobrzegu? Ja ostatnio przeglądałem nowe mapy o tematyce turystycznej wydawnictwa euro-pilot i zobaczyłem tam golutki napis naszego miasta w odroznieniu od Sandomierza i Baranowa Sandomierskiego. Czy az tak duzo jest w Polsce wydawców map i przewodnikow ze tarnobrzescy urzędasy od promocji przez tyle lat nie mogą do nich dotrzeć ?!
Z tymi dzielicami przemysłowymi tez bym nie przesadzał bo w Machowie wiekszość firm jest w gminie Nowa Dęba a w Zakrzowie nawet nie ma zasiegu telefoni komórkowej a zeby było śmieszniej teren zalewowy. Czy prezdydent Bozek albo zarzadzajacy parkiem starali sie o polepszenie zasiegu bo nawet portal nadwisła24 ma dziś problem z transmisją konsultacji dotyczącej rozwoju 🙂 Tarnobrzega.

Priorytety
1 rok temu

Wskazana byłaby również relacja live z dyskusji o strategii miasta dzisiaj o 14:30 TPPT.

Priorytety
1 rok temu
Reply to  NW24

Brawo, to są właśnie media z zaangażowaniem wypełniające swoją misję.

jebać konfederacje
1 rok temu

sympatyczny suwy pan znowu będzie bredził ??

walt
1 rok temu

ja mam pytanie : kto zagwarantuje słoneczną pogodę w sezonie i temperatury skłaniające do kąpieli ? 😉

zdg siarka sp. z o.o.
1 rok temu
Reply to  walt

pan buk

zdg siarka sp. z o.o.
1 rok temu

A ten najważniejszy w mieście szeryf straż miejskiej co tam robi ??

Gość
1 rok temu

Najbardziej mnie rozśmieszył pomysł rynku nad jeziorem. Szkoda tylko ze jest to śmiech przez łzy.To juz nie podwodne miasteczko ? Bedzie pobierana opłata na jego wejscie tak aby zwrócila sie ta urojona i głupia „inwestycja”? Tarnobrzescy urzędasy nie mają pomysłu na historyczny rynek to sobie ufundują drugi nad jeziorem! Nie mieli pomysłu aby dostosowac Kaprys i Biedronke do tego miejsca. Nie robią nic aby ten centralny punkt miasta ożywić. Ba nawet nie potrafią umiescić kamery na pomnik Bartosza i klasztor Dominikanow tak aby w internecie szła na zywo relacja i reklama w świat z naszego miasta. Wszystkie szanujące sie miasta tak mają. My mamy władze ktore ostatnio z kieszeni podatnika wydarły 150 tys na promocje Tarnobrzega przez tvl . Promocja Tarnobrzega w Tarnobrzegu i Nowej Dębie 🙂 🙁 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content