Przewodniczący Donald Tusk z wizytą w Tarnobrzegu

Przewodniczącego Donald Tusk spotkał się ze strukturami Tarnobrzeskiej Platformy Obywatelskiej. O wydarzeniu poinformował w mediach społecznościowych Norbert Mastalerz, szef lokalnego PO.

Po raz drugi na przestrzeni dekady miałem okazję gościć w Tarnobrzegu Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk. W trakcie godzinnego spotkania lider opozycji przypomniał swoją poprzednią wizytę w roli Premiera nad Jeziorem Tarnobrzeskim i spotkanie w Zamku Dzikowskim. Były Przewodniczący Rady Unii Europejskiej, a dziś również szef Europejskiej Partii Ludowej mówił o naszej skomplikowanej sytuacji międzynarodowej, wojnie w Ukrainie, perspektywie jesiennych wyborów parlamentarnych, podwyżkach, inflacji i wszechobecnej drożyźnie. Znalazł też chwilę, aby w gronie zarządu, członków i sympatyków PO odebrać urodzinowe życzenia. Jeszcze raz dziękuję za przyjęcie zaproszenie i do zobaczenia wkrótce – napisał w mediach społecznościowych Norbert Mastalerz.

O tym, że takie spotkanie się odbyło wiemy jedynie z posta, zamieszczonego przez N. Mastalerza. Zapytany przez Grzegorza Lipca z Korso24.pl, dlaczego nie wszystkie media zostały poinformowane o tej wizycie, szef lokalnych struktur PO wyjaśnił, że cyt: To było spotkanie w formule zamkniętej i nikt z mediów nie był zapraszany. Niebawem będzie druga część wizyty w Tarnobrzegu i wówczas będzie czas dla mediów, a spotkanie będzie miało otwarty charakter dla wszystkich mieszkańców.

Z przewodniczącym Tuskiem spotkał się jednak dziennikarz Telewizji Lokalnej, Wacław Pintal:  TVL miał umówioną rozmowę w ramach cotygodniowego cyklu, będzie kolejne spotkanie i z pewnością będzie czas dla mediów –  tłumaczył N. Mastalerz.

Subskrybuj
Powiadom o
102 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
walt
26 dni temu

ale dziwne,że zbawca na białym koniu tylko z aparatczykami i partyjniakami się spotkał a nie z prostym,podkarpacim ludem.
nie to bym żałował,że go nie spotkałem ale stawiając na elitarność ciężko wygrać wybory.

jebać konfederacje
26 dni temu
Reply to  walt

ale koszulkę spółki akcyjnej dostał na urodziny 😉 także ten tego 🙂 wiadomo o co chodzi

walt
26 dni temu

elyta to nie plebs panie 🙂

my płacimy podatki a rada bezradnych rozdaje im z przyjemnością pieniądze na hobby i rozrywkę.

my garb możemy pochylić i czoło przed jaśniepaństwem 😉

HistorykSztuki
24 dni temu
Reply to  walt

Krzysia Bosaka w mieście nie było? Smuteczek.

jebać konfederacje
26 dni temu

z jajecznicą u steru lokalna po idzie na dno 😉 że ktoś jeszcze się nabiera na bajki tego człowieka

walt
26 dni temu

stąd nieprzypadkowo spotykają się sami z sobą i z partyjnym aktywem.
ciekawa taktyka zobaczymy jakie przyniesie efekty.

Ada
25 dni temu
Reply to  walt

W Krośnie dowieźli widownię autokarami.

walt
26 dni temu
Reply to  obywatel

wolę samodzielnego kłamcę jak tusk niż popychadło jak długopis prezesa mąż niemowy.
ale to tylko mniejsze zło,obaj nie należą do zbioru z którego wybieram przed urną 🙂

obywatel
26 dni temu
Reply to  walt

Ty to się odp…l od Pierwszych Damy , zna swoje miejsce , Polacy wybrali AD na Prezydenta a nie Jego Żonę..
Nie ma mniejszego lub większego zła jest tylko zło .
Wiele rzeczy też mi się nie podoba ale przynajmniej to co obiecali ( obiecują) w mniejszym lub większym stopniu dotrzymują słowa ( obietnic) i zawsze coś tam kapną biednym ludziom, emerytom, Polakom w przeciwieństwie do kłamliwych obietnic wyborczych PO i zbawcy na białym koniu co wrócił z salonów UE.

walt
26 dni temu
Reply to  obywatel

przyjmij za dobrą monetę moje zapewnienie,że ani z ministrantem długopisem prezesa ani z jego żoną niemową oraz jej żydowską rodziną sympatyzującą z tuskiem nomen omen nie chciałbym nawet muchy w kiblu ubić a co dopiero mieć do czynienia.
podobnie z córunią co już Londyn podbijała i szybko wróciła z kitą podwiniętą.

a pisuarowi nie muszę być za nic wdzięczny bo jako człowiek pracy nie dostaję żadnych 13 czy 14 od nich a i jałmużną pińcet plus pogardziłem i nie biorę od samego początku 🙂

obywatel
26 dni temu
Reply to  walt

Kwestia gustu – masz prawo a mi nie po drodze z ludźmi z rodowodem PO, KO, SLD z takimi co wywindowali się na plecach robotników a później chcieli by ich pałować, z takimi co obiecywali po 100, 300 mln a później robotników puścili w skarpetkach, ludzi ( wodza szogunów) co dawał rady ” zmień na pracę na lepiej płatną ” lub wyjedź za granicę aby zarobić „, takich co obiecują a później okazuje się to zwykłym kłamstwem i oszustwem, z ludźmi takimi co idą zachlani na groby , z ludźmi takimi co zakładają fundację na którą składają się firmy państwowe i towarzysze .
Wolę ŚP Pierwszą Damę idącą z reklamówka z kanapkami, Pierwsza Damę co się nie lansuje przy pierwszej lepszej okazji ( znająca swoje miejsce i stojąca za RP w cieniu).
Wolę nawet popychadło mające swoje zdanie,, poglądy które chce zmian dla zwykłych ludzi a nie tylko dla kasty nadludzi .Wolę takich co mają odwagę nazwać pewne rzeczy po imieniu a nie klepać się, przytulać do Putina . Zawsze to wszystko wychodzi później : kłamstwo, oszustwo, okradania ludzi z prawdy.

walt
26 dni temu
Reply to  obywatel

nie zaskoczyłeś mnie bo ustaliliśmy już dawno temu,że nie chcemy by cokolwiek nas obu łączyło.
i oby tak zostało na wieki wieków amen.

obywatel
26 dni temu
Reply to  walt

Masz rację , z ludźmi co się chwalili, że ” pakują się w busa i jadą na Słowację , na skrobankę ” nigdy i nic mnie nie może łączyć –
co nie świadczy o tym że nie możemy nawet my tu dyskutować ( na tym forum) nawet w sposób obraźliwy , bo nawet ” najgłupszy ma swoją opowieść ” i należy go wysłuchać.

walt
26 dni temu
Reply to  obywatel

amen 🙂

też tylko odpisuję gdy mnie zaczepisz absolutnie nie chcę mieć z tobą nic wspólnego jak z pisowcami,konfederatami,kukizowcami,ludowcami,platfusami.amen.

Ada
25 dni temu
Reply to  walt

Zostaje tylko Mars albo Księżyc?

walt
25 dni temu
Reply to  Ada

o mnie się pisówo nie martw :*

Ada
24 dni temu
Reply to  walt

„Pisówa” to dla mnie komplement. Dzięki.

Olo
26 dni temu
Reply to  obywatel

Jak ktoś z psiarni „pisiarni” zaczyna pier….nie o „kłamstwach” ,”nadludziach” czy „odwadze” to mam jeden odruch . Wymiotny . I mam radę – jedną . Pocałujta wójta w ch….jta. Bardzo śmieszny „akapicik” o kłamstwie,oszustwie ,itd…. Przecie całe rządy tej hołoty pisowskiej oparte są na kłamstwie,oszustwie i okradaniu …. Vide respiratory ,wybory kopertowe,fabryka maseczek w „Hajfongu”.

Ada
25 dni temu
Reply to  Olo

Skąd sam jesteś? Tylko hołota używa takiego języka.

obywatel
25 dni temu
Reply to  Olo

Pojecz sobie pelowcu .

obywatel
25 dni temu
Reply to  Olo

Przedtem nm dał ” Celestynów” wzięta z Kopalni Machów teraz koszulkę Klubu Siarki ( ciekawe za czyje) ale mundurku górniczego nie podarował zbawcy na białym koniu.

Zawsze to lepiej dawać z cudzego ( a nie z własnej kieszeni).
Nigdy więcej na żaden mecz tego klubu partyjnego .

Ada
25 dni temu
Reply to  walt

Co za porównanie:))) Tusk to były premier i miał realną władzę. Co „dobrego” zrobił dla Polaków – wszyscy wiedzą (poza może najbardziej zaślepionymi zwolennikami, anty-pisowcami), zaś prezydent, którego tutaj bezkarnie obrażasz, nie ma takiej władzy. Obrażasz też jego żonę i córkę. Sprawdź swoje pochodzenie, możesz się mocno zdziwić:)))

walt
25 dni temu
Reply to  Ada

moje pochodzenie wasz wódz wyzwoliciel jarosław zawsze dziewica już dawno określił aż dziw,że nie pamiętasz namiętna smoleńska sekciaro 😉

Ada
24 dni temu
Reply to  walt

„ Smoleńska sekciara”? A co to jest, obrażający każdego ignorancie? W jakiej sekcie sam jesteś, że tak zioniesz nienawiścią? Zastanów się, po co Ci to.

pytanko
26 dni temu
Reply to  obywatel

Ma rację, że się nie odzywa. Polityka to rzecz trudna i trudno niektórym sie w niej znaleźć, nawet jeśli stoją z boku. Jak komuś nie pasi obecna pierwsza dama to może mu pasi poprzednia? Komorowska, he?

Wasz Dozgonny Przyjaciel
16 dni temu

Jaka jest alternatywa? Święte krowy z PIS i PSL? Lokalna kasta PIS jest nienaruszalna odkąd maja prokuraturę.

DRAMAT
26 dni temu

Szacuję, że przy tym artykule będzie 150 komentarzy w ciągu tygodnia. Za to przy artykule o dzisiejszej sesji rady miasta, na której będzie rozpatrywanych kilka osobliwych uchwał, będzie mniej niż 50 komentarzy w ciągu tygodnia. W Tarnobrzegu los miasta mniej intetesujący niż tematy partyjne i światopoglądowe.

jebać konfederacje
26 dni temu
Reply to  DRAMAT

nie odwiedzaj portalu i po sprawie 😉 czego się spodziewasz na prowincji gdzie mieszkają prości ludzie ??

Ada
25 dni temu

To właśnie prości ludzie wybierają, dając się omamić obietnicami, nie sprawdzając rzeczywistych dokonań kandydatów. Wystarczy ładnie wyglądać i naobiecywać albo – jak niektórzy – dać po kurze powodzianom. Prawda nie jest zabawna.

obywatel
25 dni temu
Reply to  Ada

Z ręką w kieszeni .

Optymista
24 dni temu

Pana nick też jest prosty. wybitnie prosty. Dużo zdrowia

życzliwy
26 dni temu
Reply to  DRAMAT

sam też się wpisałeś,przypadek ?

DRAMAT
26 dni temu
Reply to  życzliwy

Ja nie wypowiadam się w kwestiach dotyczących byłego prezydenta, syren itp. Zwracam tylko uwagę, że te kwestie są dla was ważniejsze od postępującego dziadostwa, co widać po liczbach komentarzy przy poszczególnych artykułach. Ale dobra, skoro tak skupiajcie się dalej na rzeczach trzeciego i dalszych rzędów, a potem znowu narzekajcie zdumieni lub milczcie przybici, że są podwyżki ponad 70%, rezygnacje z dzierżaw po roku z bonifikatą itp.

życzliwy
26 dni temu
Reply to  DRAMAT

na tym polega wolność,że każdego co innego uwiera.
ja tam nie narzekam,nie mam za wielkich oczekiwań po prostu jeśli pamiętam jak Tarnobrzeg jest zarządzany od ponad 20 lat.

DRAMAT
26 dni temu
Reply to  życzliwy

Jasne, np. skrzywdzona kobieta, której mąż od lat pije, też nie ma zbyt wielkich oczekiwań w stosunku do męża, wystarczy kilka dni jego trzeźwości i jest zadowolona, a potem znowu jazda. A powinna postawić mu ultimatum, którego jeśli nie spełni to rozwód. Jednak często przywiązanie i inne czynniki biorą górę.

walt
26 dni temu
Reply to  DRAMAT

gorzej jak jest wierząca i w jej wierze rozwód to grzech 🙂

a jak dobrze pamiętam tak jest w wierze promowanej i przez tuska i przez kaczyńskich,przypadek ? 😉

walt
26 dni temu
Reply to  walt

ale mieszkając w Tbgu od 40 lat trudno mieć wielkie oczekiwania.
właściwie to przyznaję,że największe szanse być może miał pan Norbert zwany pieszczotliwie jajecznicą ale przywary jego nachalnej osobowości dały się we znaki także jego harcerzykom.

tu się jeszcze długo zbyt wiele nie zmieni.

Gość
26 dni temu
Reply to  DRAMAT

Tak samo jak tarnobrzeski szpital nie interesuje lokalnych mediów. Ortyl kłamca na sesji bezradnych czarował że nie wyobraza sobie tarnobrzeskiego szpitala bez oddziału wewnetrznego . Powiedział ze data 24 kwietnia miała byc najpozniejszą w której ten oddział miał ponownie powstać. Jeszcze wczesniej miał być nowy dyrektor. W tarnobrzeskich mediach CICHO! W szpitalu p/o likwidatora oddziału został podobno dyrektorem. Dlaczego on? Na sesji bezradnych tego pewnie sie nie dowiemy bo radni tez to maja to w dupie. Moge sie tylko domyslać i napisać co mozna usłyszeć na miescie. Nowy/stary dyrektor musiał miec mocne haki na byłego pisowskiego dyrektora skoro nie dał sie odspawać od stołka. A stołek mu potrzebny chyba tylko po to by utrzymać młodą (jak na niego) kochanke? To moje zdanie w tym temacie.

sesje niczego nie wnoszą
26 dni temu
Reply to  DRAMAT

Dlatego że sesja rady miasta polega w 99% na przyklepaniu już wcześniej przygotowanych projektów przez konkretne osoby, dyskusje są rzadkością, a całe sesje są zwykłą formalnością. Ludzie tego nie oglądają, bo sesje nie reprezentują głosu ludzi, tylko czyjeś prywatne pomysły na funkcjonowanie miasta

DRAMAT
25 dni temu

Ale dzięki sesjom widać przynajmniej jakie uchwały będą rozpatrywane. I tak mało kto wypowiada się na ten temat, mimo że porządek obrad jest rozpisany, można zapoznać się z projektami uchwał itd. Gdyby nie było sesji, to już chyba nikt oprócz urzędników nie zwróciłby na to uwagi. Ale dobra, rozprawiajcie o wizycie Tuska, potem znowu będzie załamywanie rąk nad skutkami rzeczy istotnych, o których było wiadomo wcześniej, jednak nikt z tym wówczas nic nie robił.

Jacek
26 dni temu

I dlatego nigdy w życiu nie pójdę do POlitycznej wg mnie restauracji EVA.

walt
26 dni temu
Reply to  Jacek

a mnie się zdarza.
bardzo fajna.

ona poza tym jest dla przyjezdnych gości hotelu głównie 😉

obywatel
26 dni temu
Reply to  walt

To widać – ciągle ogłoszenia , szukają pracowników , ciekawe dlaczego ???
Dobra firma gdzie w miarę przyzwoicie płacą ciągle nie szuka ludzi do pracy !

jebać konfederacje
26 dni temu
Reply to  Jacek

jak oni sobie bez ciebie poradzą ??

HistorykSztuki
24 dni temu
Reply to  Jacek

Restauracja jest polityczna? No to Człowieku masz problem. Pewnie Tuska tam widzisz, na „Wiosce” też pewnie grasuje.

Pawełło matko
26 dni temu

Pis Po jedno zło

Ada
25 dni temu

A ruskie onuce sto razy gorsze, trollu.

Gość
26 dni temu

Cesorz europy w podkarpackim bastionie zydo-komuny boi sie mieszkańcow-komuchòw. Jaja jak berety. Mam nadzieje ze przed wyborami tym razem media sie wypną na to towarzystwo.

Szpak
26 dni temu

Gdy widzę Tuska z tą przechrztą Mastalerzem to jeszcze niedawna sympatia do niego ulatuje mi helikopterem….

obywatel
26 dni temu
Reply to  Szpak

Jeszcze tylko Putina i Łukaszenki brakuje i mogą się klepać po ramionach ( ha, ha, ha).

ZenekII
26 dni temu

I znowu to włażenie w tyłek mocnym, wręczanie karykatur i koszulek i znowu to ględzenie: ja, ja,ja. „Ja miałem okazję gościć” Nie ty narcyzie tylko lokalna PO i jej ludzie.

Nie mogę się nadziwić, że rozsądni ludzie znowu chcą uczynić swoim guru takiego buca. Najwyraźniej zapomnieli jak kupą były te (nie)rządy , jak to ocenili mieszkali i znowu chcą nam zafundowac to szambo.

NO WAY. Tylko Tuska mi szkoda, bo nawet nie wie z kim się musi bratać.

obywatel
26 dni temu
Reply to  ZenekII

Wy jesteście tam tylko od składek i rozwieszania ulotek podczas wyborów – nic więcej . Acha jeszcze od odkłamywania podczas kampanii i dorwania się do koryta za zasługi.

Neutralny politycznie
26 dni temu

Donalduś, naczelny likwidator Polski i Polaków. Precz od władzy!!! Masz narąbane w tym łbie jak większość starców w polityce i poza nią.
Pokazałeś co potrafisz. Dzisiaj Polska jest źle postrzegana przez Niemców, bo jest dla nich zagrożeniem. Przez takich jak Donalduś, co sr…ł w polskie gniazdo. Mimo to, Polska powoli, ale się rozwija. ty Donalduś (ty, celowo z malej litery) likwidowałeś stocznie, komisariaty policji i likwidowałeś wojsko. Bieda zaglądała do wielu rodzin.Dla was naród znaczył tyle co NIC. Jak wojsko rosyjskie dla Wlodimira i naród rosyjski. Powinieneś być, razem z Balcerowiczem i wam podobnymi wywiezieni na śmietnik na taczkach, a najlepiej w śmieciarce. Tam powinniście cuchnąć.

Nigdy więcej PO w rządzie Polski !!!

obywatel
26 dni temu

A ja myślałem że że zbawca wjedzie na białym koniu i ogłosi ” ŻE dzisiaj , po rozmowach w UE załatwiłem i odblokowałeł pieniądze należne POLSCE z Unijnych Funduszy, ” – przecie obiecał pojechać i załatwić ???

jaś
26 dni temu
Reply to  obywatel

PINIENDZY NIMA I NIE BEDZIE,JEDZ DO ZAKOPANEGO,TAM SĄ ZAKOPANE,HAHAHAHAHAHA PRECZ Z KOMUNĄ!

obywatel
25 dni temu
Reply to  jaś

Chyba on ma , trzyma łapsko w kieszeni , chyba czegoś pilnuje ?

ZenekII
26 dni temu

Spieprzaj na drzewo PiS-owski przygłupie!

jaś
26 dni temu
Reply to  ZenekII

CO KOMUSZKI W RODZINIE?BOLI? MA BOLEĆ

Neutralny politycznie
26 dni temu
Reply to  ZenekII

Nie czytałeś mojego nicku?

Ada
25 dni temu
Reply to  ZenekII

A w PO sami „mądrzy”, cwani w przekrętach, przybijaniu żółwików z Putinem, chowaniu złodziejskiej kasy w meblach, podawaniu marynarek na salonach:))) Kogo, człeku, bronisz? Daj sobie spokój z obrażaniem ludzi. Mądry i uczciwy nigdy nie popiera złodziei i oszustów.

Ironia
24 dni temu
Reply to  Ada

Eeee, no ministerek z rządów PO niejaki Nowak, ten od zegarków i jasnowidz, nie wybudował na Ukrainie dróg, za to wziął niemało łapówek. Najwyraźniej przewidział wojnę na Ukrainie. Tak, że on zyskał a Ukraina nie straciła… dróg, których to nie wybudował.

Ada
25 dni temu

Mieliśmy być narodem wyrobników i pracowników sezonowych za grosze i głodową emeryturę. Co nie wyszło Hitlerowi, miało się udać teraz. Wystarczyło przejąć zakłady w Polsce, wypędzić młodych z kraju, starym kazać pracować do śmierci. Nawet OFE okradli.

z Polski rodem
24 dni temu
Reply to  Ada

Bo to byli i są wrogowie Polski i Polaków. Od roku 1990 zaczął się „piąty rozbiór Polski”, ale im nie wyszedł. Książka o takim tytule się pojawiła na rynku. Autor Henryk Pająk.
https://tezeusz.pl/piaty-rozbior-polski-pajak-henryk-2131622

Mieszkaniec
26 dni temu

Chuj ci na imię hej Donald chuj ci na imię

Kadafi.
26 dni temu

Słowo Siarka jednak pasuje to tego zdjęcia bo wyszła niezła siarka beszczeszcząc barwy klubowe.

walt
26 dni temu
Reply to  Kadafi.

myślisz,że władze spółki wystąpią z protestem z tego tytułu ?
albo dadzą taką samą ortylowi ?

czy czasami to nie jest towarzystwo właśnie widocznego pana na zdjęciu i celowo klub wyprowadzono do spółki akcyjnej by uczynić klub swoim zakładnikiem i czerpać z budżetu miasta milionowe dotacje ?

Sportowiec.
26 dni temu
Reply to  walt

Mastalerz widzę leci na prezydenta miasta i szykuje sobie swoje eldorado i dla swoich kolesi. Prezes klubu jest jednym z nich. Republika bananowa

Sportowiec.
26 dni temu
Reply to  Sportowiec.

Jedna wielka klika , której nie można dopuścić do władzy.

walt
26 dni temu
Reply to  Sportowiec.

ty byś nie tęsknił za jajecznicą z 20 jajek ?
i czapkowaniem obywateli ?

zwłaszcza gdybyś miał mentalność małego chłopca w przykrótkich spodenkach ? 🙂

oczywiście,że to jednak klika.
jedna spółka,jeden interesik.

obywatel
25 dni temu
Reply to  walt

Przecież teraz jest to samo , tylko propagandą bardziej profesjonalna .

obywatel
25 dni temu
Reply to  Sportowiec.

Leci, leci i niechaj przeleci jak najdalej .

Odyseusz
26 dni temu

„…polskość to nienormalność …” – herr Donald Tusk

tusk zdrajca.jpg
jaś
26 dni temu

KOSZULKA POWINNA BYĆ Z NR 67 BO TUSK WYMYSLIŁ WIEK EMERYTALNY 67 LAT,CO ZA OBŁUDA KOMUSZA

Sportowiec.
26 dni temu
Reply to  jaś

69 bo wyruchał cały kraj

Rozmaryn
26 dni temu

patrząc na zdjęcie główne to Donald przy naszym Norbercie bidulek.

obywatel
26 dni temu
Reply to  Rozmaryn

I popatrz – na emeryturze się poprawi , coś około 30 koła na razie co miesiąc plus 30 koła z Partii ludowej i to w wieku 65 .

tomasz
26 dni temu

panowie policzmy glosy

Fiskus dębolistny
26 dni temu

Oj platformo tarnobrzesko cóżeś sobie uczyniła

Po fuj !
26 dni temu

Mastalerz najgorszy Prezydent w histori miasta. Co on tutaj szuka jeszcze ? Upasł sie jak świnia i udaje zbawce miasta. Precz !

obywatel
26 dni temu
Reply to  Po fuj !

Oj klocilbym się czy najgorszy , przynajmniej za jego czasów powstał blok socjalny dla biednych ludzi .
Takiego jak obecnie chyba nie było i miejmy nadzieję że nie będzie – miasto dla turystów.
No i nie obiecywał aż tyle ( dopłat do wody nie ma , nie będzie a podwyżki były wody ).

Jan
26 dni temu
Reply to  Po fuj !

Najgorszy w historii to Dziubinski ,Mastalerz drugi od końca.

opinia
25 dni temu
Reply to  Po fuj !

Najgorszy to dyskusja przedwyborcza. Tarnobrzeg nie ma szczęścia do prezydentów i tyle. Na takich zasługujemy jakich wybraliśmy .

mieciu
26 dni temu

Tuks + Mastalerz = najwieksze DNO.
Wstyd dla miasta i PO ale powodzenia życzę

wrzos
26 dni temu

SPOTKALI SIE GRUBY Z CHUDYM I OBAJ SIEBIE WARCI BO DLA TEGO MIASTA W OGOLE NIE ZROBILI NIC DOBREGO PODCZAS SWEGO PANOWANIA!

wrzos
26 dni temu

CHOCIAZ PIS TEZ

obywatel
26 dni temu
Reply to  wrzos

Dali 8 mln a papa smerf oddał więc o co chodzi ??

Lech
26 dni temu

Skoncxony debil tusk

Jan
26 dni temu

Norbi zawsze stawiał na przegranego konia. Pamiętacie np Borowskiego ? Ale Lenin wiecznie żywy.

Owen
26 dni temu
Reply to  Jan

Mastalerz sam sobie w kolano strzelił, nie pierwszy zreszta raz, zapraszając takiego…..cwaniaka, który przez wiele lat kolaborował z Angelą na niekorzyść Polski. Obaj siebie warci, a naiwny Mastalerz myslał pewnie, że mu notowania pójdą w górę jak się z Tuskiem polansuje. Ha, ha, ha! Poszło mu ale 100 metrów w dół i to pod mułem. Dno i bagno.Tragedia!

Zniszczona reputacja
26 dni temu

To miasto i tak ma zniszczoną reputację, a takie wizyty ciągną je na dno. Władze miasta niszczą wizerunek ,zapraszają takich zdrajców jak Tusk, proniemieckich, prorosyjskich, antypolskich. Panie Mastalerz, niech Pan nie idzie tą drogą

Wasz Dozgonny Przyjaciel
16 dni temu

Aha…. Wyłącz TVP. 1. Nie można być proniemieckim i prorosyjskim jednocześnie. To się wyklucza. 2. Tusk jest prawdziwym patriotą – po prostu rozumie politykę zagraniczną, która dla Ciebie pozostaje niepojęta.

Ty tak na serio?
16 dni temu

Uwierz że można być poniemieckim i pro rosyjskim to się nie wyklucza, zmień myślenie i znajdziesz drugie dno, o którym twój mały móżdżek pojęcia. To co piszesz to jakieś bzdety dla ograniczonych, weź odkryj świat, bo jesteś w czarnej du..ie.

Janusz
25 dni temu

Mediów nie było żeby żaden dziennikarz nie zadawał trudnych pytań proste.

Tutik
25 dni temu

To dlatego Siarka wczoraj przegrała… Bo tusk dostał ich koszulke!!!

obywatel
25 dni temu
Reply to  Tutik

Już wiemy kto chodzi na mecze i kto tak sowicie z kasy miasta daje !

obywatel
25 dni temu
Reply to  Tutik

Kibole piłkarscy nigdy się nie indyfikowali z historykiem który powrócił z salonów UE a tu proszę w Tbg to jacyś inni są ??
” Tusku ty ………..” pamiętacie TO ?

Dyxio
19 dni temu

Lepiej że on przyjechał niż nasz nieudolny prezydent Duduś

mariusz
19 dni temu
Reply to  Dyxio

pocaluj go w pierscien

Dyxio
19 dni temu
Reply to  mariusz

A Ty Dude w tylną część ciała

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
102
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content