Tarnobrzeg: Dodatkowi radni w dwóch komisjach stałych

Decyzją Rady Miasta liczba członków w dwóch komisjach stałych, została powiększona. Chodzi o komisje Finansowo- Budżetową i Techniczno-Inwestycyjną. 

W uzasadnieniu obu uchwał czytamy: W związku z obszernym planem pracy Komisji Techniczno – Inwestycyjnej/Komisji Finansowo Budżetowej i dużym zainteresowaniem przez radnych tematyką komisji zaistniała potrzeba poszerzenia jej składu osobowego, zatem podjęcie powyższej uchwały jest w pełni uzasadnione

Dotychczas Komisja Techniczno – Inwestycyjna pod przewodnictwem Waldemara Stępaka, pracowała w  składzie – Marian Cąpała, Leszek Ogorzałek, Andrzej Biernat, Monika Łagowska-Cebula, Alfred Martyniak, Włodzimierz Trybuł). Do komisji dołączył Łukasz Nowak, którego kandydatura została przyjęta przez radę jednogłośnie.

Również bez głosu sprzeciwu, skład komisji Finansowo- Budżetowej uzupełnił Kamil Kalinka. Radny Prawa i Sprawiedliwości dołączył do komisji, którą dotychczas tworzyli Damian Szwagierczak (przewodniczący) oraz Alfred Martyniak, Marian Zioło, Andrzej Biernat i Waldemar Szwedo.

 

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Komisja
27 dni temu

Brawo radny Mikrut
Powiedzial Pan radnym w sposob inteligentny ze wykonnuja pracę radnego tylko pod ewentualnie wybory.
To widać golym okiem
Pytanie co mozna zrobic aby wymienic to towarzystwo

obywatel
27 dni temu
Reply to  Komisja

No i po sprawie , krytyki już więcej nie będzie na radzie , ustalą w swoim gronie na komisjach i będzie od teraz jeden wielki RAJ , stołeczki rozdane jak za PZPR między swoimi .

fach
27 dni temu
Reply to  obywatel

Spokojnie, przed wyborami będą różnice zdań, powstaną rożne komitety, zwolennicy różnych partii telewizyjnych będą mieli na kogo głosować i do nowej rady zostaną wybrane w większości te same osoby 🙂 Zjednoczenie ponad podziałami nastąpi dopiero po wyborach, rzecz jasna dla dobra miasta 😉

obywatel
27 dni temu
Reply to  fach

NA POKAZ tylko..

walt
27 dni temu

co jest powodem owej aktywności zdolnych dzieci partii ?

jebać konfederacje
27 dni temu

ręka rękę myje 😉

Do Redakcji
27 dni temu

Skoro jest informacja o nowych radnych w komisjach Finansowo- Budżetowej i Techniczno-Inwestycyjnej, to dlaczego nie ma informacji o nowym radnym w komisji Skarg, Wniosków i Petycji?

Piotrek
27 dni temu
Reply to  Do Redakcji

Tym bardziej, że do komisji wymienionej jako trzecia został włączony chyba ten sam radny, który został włączony do komisji wymienionej jako druga. Czy z komisją Skarg, Wniosków i Petycji wiąże się jakieś tabu? Redakcja powinna to wyjaśnić.

Zygmunt
27 dni temu

Następni do koryta Co robisz? PRACUJE

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content