LIVE: Konferencja prasowa posła Grzegorza Brauna. Zapraszamy na transmisję (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej posła RP i jednego z liderów Konfederacji Grzegorza Brauna. Konferencja odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca br., początek godz.13.

Jednym z tematów poruszonych na konferencji będzie problem planowanej budowy spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

O godz.17 w restauracji Stary Browar poseł Braun spotka się z mieszkańcami miasta. Z tego wydarzenia również przeprowadzimy transmisję.

LIVE

SPOTKANIE POSŁA Z MIESZKAŃCAMI (restauracja Stary Browar). Początek godz.17

LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
69 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
drake sinclair
11 miesięcy temu

SZCZYŃŚĆ BOŻE TOWARSZYSZU BRAUN

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  drake sinclair

Szkoda, że w Starym Browarze wniosku formalnego złożyć nie można.

Alf
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Dobrze , że hotel Evva zachował się jak należy. Pewnie lepiej ,żeby odmówili od razu , ale z drugiej strony lepiej późno niż wcale

Wstyd
11 miesięcy temu
Reply to  Alf

Wizerunkowa porażka. Zamów tam imprezę, a potem sprawdzą twoją legitymację i złamią nagle umowę.Kto tu zachował się jak należy? Nie polecam robić jakiegokolwiek biznesu z tym miejscem.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Wstyd

Dlaczego? Właściciel może nie chce być kojarzony z określoną opcją polityczną. Gdybym dostał ofertę od Kaczyńskiego lub Korwina też bym odmówił.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Alf

W hotelu EVVA nigdy nie byłem, więc jakości świadczonych tam usług nie ocenię. Ale. Jest to własność prywatna, co dla Was chyba powinno coś znaczyć. Właściciel lokalu ma prawo do odmowy świadczenia usługi, podobnie na swym płocie może wywieszać dowolne reklamy i szyldy partyjne (co potępiam z przyczyn estetycznych), ponieważ na prywatnym terenie jest to dozwolone. Konfederatom, piewcom własności prywatnej to przeszkadza? A jak broniliście wraz z PiSem drukarza który odmówił wydruku jakichś banerów czy innych gazetek LGBT? Nieco konsekwencji. Jeśli właściciel robi takie rzeczy, to może do siebie przyciągnąć lub zrazić potencjalnych klientów. Nie jest to agora, więc może pozwalać i zakazywać organizacji imprez. Was, Wolnościowców o tym trzeba uczyć?

Trochę logiki
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Po co ten wywód? Czymś innym jest odmowa, a czymś innym zerwanie umowy.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Trochę logiki

Czy było to zerwanie umowy, czy umowę zawarto?

Trochę logiki
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Poproś dziennikarzy, to może spytają o to na konferencji i się dowiesz, bo jak widzę jesteś niedowiarkiem.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Trochę logiki

Nie jestem niedowiarkiem. Przejrzałem ten post kilkukrotnie i o sprawach o których piszesz nic nie wiem. Skoro taka sytuacja, o której piszesz zaistniała to należy to nagłośnić. Pierwszy raz od Ciebie dowiedziałem się o zerwaniu umowy, więc może stąd moje pytanie.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Trochę logiki

I jedno pytanie: czy wypowiedź licząca więcej niż dwa zdania jest wywodem? Problemy z koncentracją? Czy może wystarczą krzykliwe dwa zdania na twitterze kogoś z Konfy, żeby się cieszyć? Ad rem, ad rem.

walt
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

w Hotelu Evva byłem na weselu,stypie i kilka jeszcze razy.
absolutnie stawiając taki obiekt właściciel podniósł rangę naszego miasteczka.
mnie by nie przeszkadzało gdyby podejmował jako gości tych czy tamtych bo nie bojkotuję lokali dlatego,że puszczają disco polo czy hip hop albo na odwrót.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  walt

Ale dobór muzyki, wystroju, czy w przypadku wizyt polityków – gości, świadczy pozytywnie/negatywnie o właścicielu dla klienta. Jeśli jakiś miłośnik Pana Brauna zbojkotuje lokal, bo był tam Wałęsa a Brauna nie chcieli to jest to odpowiedzialność właściciela. On podejmuje decyzje i ponosi zyski lub straty z powodu swej odmowy przyjęcia Pana Brauna. Nie róbmy z hoteli trybun publicznych, bo są one w rękach prywatnych. To zdanie powinno zachwycić Konfederatów. Tak jak nic nie mam do gospodarstw które odwiedza Pinokio-Morawiecki, zakładów pracy jeśli nie są przymuszane do propagandowych odwiedzin. Przecież dla Konfederacji najważniejsza jest własność prywatna, może poza Ruchem Narodowym.

walt
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

hotele czy restauracje ocenia się po jakości usług i menu a nie po tym kto ich odwiedza.
jak na nasze prowincjonalne wszak warunki cały obiekt jest szykowny.

natomiast mnie obecność nawet oszołomów pokroju i rozmiaru brałna by nie przeszkadzała bo jakość pizzy pewnie by nie spadła z powodu jego wizyty.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  walt

Obiekt podług opinii gości jest na bardzo wysokim poziomie. Owszem, zdarzały się opinie że „za drogo, że po ile drinki etc”, ale patrząc kierując się zboczeniem zawodowym: zagospodarowano na przyzwoitym poziomie kawałek ulicy naprzeciw sądu, która była wyrwą w niby-miejskim wizerunku. Jeśli mamy sprowadzać inwestorów, akurat tutaj na władze miasta nie liczę, to hotel na poziomie powinien funkcjonować. Hejty słyszę od beneficjentów socjalnego wsparcia, zazwyczaj pod koniec miesiąca. Mnie cieszy ten hotel, bo baza u Nas kierowała gości tylko i wyłącznie w kierunku Sandomierza.

walt
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

jak ktoś nie zaciska pięści z zawiści to powinien się absolutnie cieszyć,że Tarnobrzeżanin coś takiego u siebie/u nas postawił,mógłby facet inwestować zwłaszcza takie środki dosłownie wszędzie a podniósł poziom usług i rangę miasta.
i co weselsze piszą próbując go szkalować,że to peo czy Wałęsa a przecież dobrze żył i z prezydentem pisowskim przed laty… zresztą na miejscu każdego prezydenta próbowałbym z takimi rzutkimi biznesmanami żyć jak najlepiej bez względu na kolor partyjny bo to leży w interesie naszego małego miasta i tyle.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  walt

I w tym miejscu Widzi Pan, że pięści się zaciskają, bo kogoś stać. Nie wiem jakie jest obłożenie EVVY w lutym, ale nadrabia to miejsce pewną lukę. Czy rangę miasta? Dla jednych jest nią ilość galerii handlowych (vide: Stalowa Wola), dla innych obecność urzędów (vide: Tarnobrzeg). Dla mnie ów hotel rangi miasta nie podnosi, bo to zbyt wielkie słowa. Ale dobrze że jest. Tylko z inwestorami kiepsko, którzy mieliby nocować w EVVie. Póki co to zamelduje się tam może Kayah, ten gość z EOL i jakieś gwiazdki „Dni Tarnobrzega”, choć wiem że jakieś konferencje na bank się w EVVie odbywają.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  walt

Zdarzają się kosmici, co progu lokalu nie przestąpią bo ktoś złowrogi tam był, a kabzę nabija się podobnemu złoczyńcy. I piszę to poważnie i była to kobieta młoda. Miało to miejsce w pewnym mieście wojewódzkim, swoją drogą pewne bliskie Pana Brauna środowiska również z pogardą wyrażały się o pewnych lokalach, choć nigdy tam niczego zbreźnego nie widziałem. Ot, wpadasz na piwo ze znajomymi. Jak do Naszej Kuflandii. Pogadałem z Jegomościem, poznałem powód: „tam wieczorki autorskie miała Tokarczuk!”. W dyskusję nie wchodziłem.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

I Pani Tokarczuk czytałem wszystkie dostępne książki. Czekam na najnowszą.

Alf
11 miesięcy temu

Może któryś z obecnych na konferencji dziennikarzy o ile tacy będą , zada Panu Braunowi pytanie jaki jest stosunek Konfederacji di Rosji i do wojny w Ukrainie ? . Dla mnie zachowanie polityków tej partii jest co najmniej dwuznaczne i dobrze by było co miał np. Pan Braun żądając na mównicy sejmowej zdjęcia Ukraińskiej flagi sprzed sejmu. Akcja stop uprzywilejowaniu ludzi , którzy niejednokrotnie stracili dobytek całego życia uciekając przed bombami niejednokrotnie z jedną walizką też budzi mój niesmak .Sprzeciw przekazywaniu tam naszego uzbrojenia i amunicji itp. Dla mnie deklaracje tej partii są najbardziej zachowawcze i mgliste ze wszystkich partii na naszej scenie politycznej. Zresztą wystarczy popatrzeć na dołujące sondaże ,żeby wyrobić sobie opinie co myśli naród o takim zachowaniu

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Alf

Znasz poziom mediów lokalnych. Bardziej liczę na pytania: „Czy podoba się Panu w Tarnobrzegu?”, ewentualnie: „Czy spacerował Pan już po Parku Dzikowskim i co Pan o tym sądzi”? lub: „Jezioro Tarnobrzeskie – piękne czy najpiękniejsze”. Mam tu wiele uwag szczególnie do Echa Dna, gdzie poziom „dziennikarstwa” przyzwala nawet na błędy ortograficzne. No i połowa „artykułów” to galerie obrazków. Klikaj, klikaj, klikaj.

Alf
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Piszemy na portalu , który według mnie oględnie mówiąc sympatyzuje z Konfederacją , więc nie spodziewam się z Jego strony takich pytań. Zresztą piszą tu osoby pokroju Odyseusz . Gdzie indziej byliby zbanowani już kilkanaście razy pewnie

Uczciwość i rzetelność
11 miesięcy temu
Reply to  Alf

A według mnie to portal, który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki dziennikarskie i nie stygmatyzuje tak jak ty.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu

I tu rodzi się pytanie. Czy „konferencje prasowe Konfy” wraz z „akcentami artystycznymi” wynikają z nadpobudliwości lokalnej Konfy, co sprawia że robią sztuczny tłum, co niezbyt pozytywnie świadczy o lokalnej scenie politycznej oddającej czas antenowy jednej opcji, czy też portal jest polityczny. Skoro zgłaszają swoje happeningi-konferencje prasowe do portalu, to mogą to publikować bo i tak w Tarnobrzegu niewiele się dzieje. Więc skoro cyrk się odbywa to obowiązkiem jest być i relacjonować, bo całe szczęście obchodami „Dniami Przedszkolaka” (z całym szacunkiem) się portal nie zajmuje.

Uczciwość i rzetelność
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Ten portal relacjonuje wszystkie konferencję polityczne i dlatego jest rzetelny. Trochę więcej uczciwości w twoich ocenach nie zaszkodzi.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu

Konfa robi „gównoburze” konferencyjne, więc są dość często na tym portalu. Wydaje mi się że Pani Z. lubi obecność kamer. Niestety tylko lokalnych stacji (z całym szacunkiem)>

HistorykSztuki
11 miesięcy temu

Jest jeszcze przyzwoite forum na tarnobrzeg.info. Poziom o wiele wyższy niż tutaj. Chyba zacznę się udzielać. Bo tutaj trolle harcują i antagonizmy lokalne w rubryce sportowej są poniżej krytyki.

Optymista
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Życzę tam powodzenia – najlepiej forum o historii sztuki

walt
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

uważaj tam na moderację 🙂

odp
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

ale czy to jest echo czy tygodnik nadwislanski a potem telewizja lokalna czy internetowa maja te same artykuły tylko w prasie są fotki a w internetowej skróty
ale wracam do wypowiedzi pani zych po pierwsze nie chciałbym pracować dla osoby co jest nie kompetentna a druga sprawa czy braun załatwi koło 40 milionów na remont dworca pkp?

Realistka
11 miesięcy temu
Reply to  Alf

Przypominam, że poseł Braun sprzeciwiał się umieszczeniu flagi ukraińskiej w Sejmie RP na miejscu gospodarza, co jest niezgodne z protokołem. A stanowisko Konfederacji jest jasne od początku wojny: pomagajmy ale na tyle ile jest nas stać i nie wychodźmy przed szereg. Polscy polityce mają służyć Polsce, a nie obcym obywatelom.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu

Będzie Gwiazdor konferencji prasowych Konfy? I którą z czterech nóg Konfy wspiera.

Wiesława mieszkanka z Tarnobrzega
11 miesięcy temu

I znów pojawiają sie Państwo Zychowie. Brak słów. Znów będą robić zamieszanie. Żadnej kariery nie osiągneli jako pracownicy również niczym się nie wykazali. Można często przeczytać na ich temat w internecie bardzo negatywne komentarze.

Zabijana nienawistnica
11 miesięcy temu

Gdzie ty hejterko ich widzisz? Znowu zaczynasz to samo. Zmień płytę zagubiona kobieto.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu

Hejterko? A ostatnie zdanie z Twego posta? Też twierdzę, że Państwo Zychowie przypominają nieco chiński chór, który krzyczy w trakcie spektaklu: „Idziemy, idziemy”, a stoi w miejscu. Konfederacja nigdy nie wygra w Polsce, a tym bardziej w Tarnobrzegu. JKM kompletnie ich pogrążył, podobnie jak milczenie reszty tego środowiska w sprawie Jego „kontrowersyjnego” słowotoku. Niestety ludzie dziecinnieją, ja w podstawówce też dla czystej draki i potrzeby atencji krzyczałem, że Hitler miał świetnych generałów. Ale miałem jakieś 10-11 lat. Protokół 1% odpalony dawno temu.

Zahukana nienawistnica
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Czy ty myślisz, że wszyscy działają by mieć władzę? Są ludzie, którzy pragną coś zrobić dla lokalnej społeczności. Partie stwarzają im takie możliwości organizacyjne.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu

Dobrze: jeden i wykonalny projekt Konfederacji dla Tarnobrzega, przykłady poproszę. Wiem, partie to błoto ale do rzeczy. Przykłady, co Konfederacja zrobiła dla Tarnobrzega. Pytanie drugie: co Konfederacja zrobiła od kiedy weszła do tego cuchnącego Sejmu? I proszę – bez płaczu że jest ich bodajże trzynastu, a cały świat przeciw nim. Racjonalny polityk przekonuje do swych racji, a Konfa odraża.

Zahukany
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Posłuchaj konferencji to się dowiesz.

Optymista
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Nie głosują za socjalistycznymi ustawami jak inni. Byli przeciw lockdownowi i zarżnięciu gospodarki. Są za interesami Polski. Tak po krótce

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

I jedno pytanie: jak tam obrona Klasztoru? Czy owi Kmicice przybędą na spotkanie ze swym o. Kordeckim 🙂 ?

Gość
11 miesięcy temu

A padną recepty na naprawienie szpitala w Tarnobrzegu? Dlaczego szpitalem kieruje likwidator oddziałów? Jaka jest recepta na przywrócenie Tarnobrzega do kolejowego świata (przebieg szprychy do CPK przez nasze miasto)

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Gość

Przepraszam za określenie, ale: albo śmieszek albo naiwny. Tego molocha nie da się utrzymać. Dlaczego Nowa Dęba wiedzie w wielu gałęziach prym? A przecież szpital marszałkowski, a marszałek to kumpel lokalnych darmozjadów.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Przypominam, że pewien jegomość z wąsem i bródką (kompetencje wystarczy sprawdzić, o działaniu nie wspomnę, podpowiem inicjały: W.S.) ostatecznie ze Szpitala uczynił umieralnię. Ale jest PiS, więc W.S. ma się dobrze i gładzi zatłuszczony wąs. I udaje Greka.

KUBA
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Ciekawe czy prezez Kaczyński wie jakie głupoty w mateczniku PiS robi marszałek Ortyl?

krolewskie miasto
11 miesięcy temu
Reply to  Gość

wy nie jestescie pepkiem tego swiata szprycha nie bedzie pzrebiegac przez tarnobrzeg tylko przez sandomierz

HistorykSztuki
11 miesięcy temu

Nie jesteśmy. To urojenia niektórych, podobnie jak urojenia że upadający od XVII wieku Sandomierz coś znaczy. Przyznam, macie lepsze autobusy miejskie i zabytki. No i przepiękne położenie. Równie dobrze znam historię Tarnobrzega co i Sandomierza. Po co konflikty? Że niektórym odbija od reformy administracyjnej w 1975? Ich kłopot. Buraków nie brak. Choć i z numerami TSA zdarzają się podobne przypadki. Wisła była granicą podczas rozbiorów, a my jedni i drudzy równie głupi.

krolewskie miasto
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

tak to prawda sandomierz upadal od 17 wieku a juz calkowitym gwozdziem do trumny byla degraqdacja z 1975 roku

Gość
11 miesięcy temu

Przez Sandomierz i Pacanów 🙂

odp
11 miesięcy temu
Reply to  Gość

te pytania musisz kierować do rzeszowa bo ze szpitala zabrali latami punkt oddawania krwi a ludzie chcą ratować życie innym tylko nie codziennie
a może tak zrobić aby przez środek miasta tory szły i tranwaje jezdziły?

Jan
11 miesięcy temu

Włączyłem bez dźwięku,(nie chce się denerwować),interesuje mnie frekwencja,czy realizator może przekręcić kamerę i pokazać publikę.

Omajgary
11 miesięcy temu
Reply to  Jan

Spicel czy kapo? Idź zobacz tylko powiedz sobie że mi się chce.

Magda
11 miesięcy temu

Gdzie zdjęcia uczestników spotkania? Oni mówili do pustych ścian? Profesjonalizm sie kłania.

Jan Korwin Mikke jest w pytkę
11 miesięcy temu

niezły kabaret z gościnnym udziałem obłąkanej Gosi 🙂

Paranoik
11 miesięcy temu

Kultury to ty z domu nie wyniosłeś.

Alf
11 miesięcy temu

Wystąpienie Pana Brauna od minuty 23.50 zostało ocenzurowane? Jeżeli tak to dlaczego ? Myślę ,że mamy prawo poznania pełnych poglądów tego Pana. Czyżby powiedział coś kompromitującego dla partii ? Niewycięte Słowo o :”Eurokołchozie* zdają się to potwierdzać. Miałem Was za bardziej rzetelnych

Nie fachowiec
11 miesięcy temu
Reply to  Alf

Zwykle zakłócenie sygnału w przekazie live. Jest także takich zakłóceń kilka. Te uwagi są nieuzasadnione.

nie bądź naiwny
11 miesięcy temu
Reply to  Nie fachowiec

Aleś naiwny, w 10:15 wyciszono nazwę firmy planującą budować spalarnię śmieci. TO TEŻ PRZYPADEK???

Nie fachowiec
11 miesięcy temu

Oglądałem konferencję live i dlatego wiem.

Pytanko:
11 miesięcy temu

czy jezdnia przed budynkiem dworca kolejowego też będzie remontowana?

Man
11 miesięcy temu

Pani Zych ma zgrabne nóżki i figurkę 🙂

Jan Korwin Mikke jest w pytkę
11 miesięcy temu
Reply to  Man

PODBIJAJ 😉

Gość
11 miesięcy temu

Zero mowy o zlikwidowanych oddziałach i powołanej likwidacji Tarnobrzeskiego szpitala! Czy poseł Braun i Konfederacja też boją się medycznej kasty ?

Pogotowie
11 miesięcy temu
Reply to  Gość

Nie jest prawdą, że lokalną Konfederacja nie działa w sprawie służby zdrowia w mieście. Jej działania nie są nagłaśniane.
Interpelacja w sprawie ratownictwa medycznego w Tarnobrzegu
https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=C7XHHL

Pogotowie
11 miesięcy temu
Reply to  Pogotowie

Jedynie lokalna Konfederacja nie przeszła wobec tej sprawy obojętnie i podjęła konkretne działania czego wynikiem była ta interpelacja.
Odpowiedz na interpelację.
https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/interpelacja.xsp?typ=INT&nr=27574&view=null

Przyzwoitość
11 miesięcy temu
Reply to  Gość

Może pora przestać atakować lokalną Konfederację i jej liderkę, która aktywnie działa dla dobra mieszkańców, a zacząć wymagać od tych którzy mają władzę i rządzą naszym miastem tj. POPIS.

Alf
11 miesięcy temu
Reply to  Przyzwoitość

Ale to lokalni działacze robią show . Zaprosili osobę , która oficjalnie mówi o Eurokołchozie. Gdyby nie Unia bylibyśmy drugą Białorusią. Zresztą Konfederację ciągnie według mnie wyraźnie do Rosji. Złego słowa od nich nie usłyszysz.

Patriota z Polski
11 miesięcy temu
Reply to  Alf

Bo jest Eurokołchoz. Nie widzisz tego? Unia Europejska robi krecią robotę wobec Polski. Nie widać tego?

walt
11 miesięcy temu

i nawet w obliczu wojny na wschodzie nie zauważyłeś,że do tego eurokołchozu chcą Ukraińcy i nawet ten moment historii nie uświadomił ci jakim przywilejem jest przynależność do tego klubu ? 🙂

chyba Trzeci Rzym w Moskwie się panu marzy,prawda ?

Patriota z Polski
11 miesięcy temu
Reply to  Przyzwoitość

Racja. Usiłuje kobieta coś dobrego poczynić a stale na nią ataki. Nieuzasadnione. Jeśli jest możliwość wydobywania wód siarczkowych to z tego należy skorzystać. Zapewne w innych krajach by tego nie popuścili i skorzystali z daru natury, jeszcze na tym zarabiając.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
69
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content