Poseł Grzegorz Braun w Tarnobrzegu – konferencja prasowa, spotkanie z prezydentem oraz z mieszkańcami (zdjęcia oraz video)

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun spotkał się z dziennikarzami podczas konferencji prasowej, na której poruszył tematy wykorzystania wód siarczkowych oraz budowy spalarni odpadów nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Następnie spotkał się z prezydentem Dariuszem Bożkiem oraz jego zastępcą Mirosławem Plutą. Ostatnim punktem wizyty Grzegorza Brauna było spotkanie z mieszkańcami w Starym Browarze, w trakcie którego poruszone zostały tematy dotyczące m.in. krajowej polityki i wojny na Ukrainie.

Zapis spotkań dostępny w materiałach video.

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fiskus dębolistny
7 miesięcy temu

Nie tak szybko do tej władzy w mieście, PiS zamierza wydłużyć trwającą kadencję samorządową do 6 lat.

wrzos
7 miesięcy temu

UPADLY POSEL UPADLEJ PARTII, CHOCIAZ ZADNEJ INNEJ TU NIE WYROZNIAM BO WSZYSTKIE TYLKO PROPAGANDE PRZED WYBORAMI SIEJA!!!!

Bozo
7 miesięcy temu
Reply to  wrzos

Zluzuj gumę w majtkach. I tak dostanie kilkukrotnie więcej głosów niż ten na którego oddasz swój głos

As
7 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Gość od Eurokołchozu i wróg Ukrainy ? Nie sądzę . Popatrz na sondaże. Szurają po dnie

Janusz
7 miesięcy temu
Reply to  As

Ty nie wierz w żadne sondaże bo one są ustawiane i tylko mieszają ludziom w głowach.

HistorykSztuki
7 miesięcy temu
Reply to  Janusz

Ojojoj, ale jak sondaże szły w górę to na twitterze kto się zachywcał?

HistorykSztuki
7 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Myślisz, że Konfederację ktoś traktuje poważnie? Wątpię, nawet na Wykopie – niegdyś ich bastionie są wyśmiewani regularnie. I to nie wina „złych lewaków”, ale politycznego prowadzenia się ich działaczy plus kiepścizny w ramach partii zasiadającej w Sejmie. W dużej mierze to Pan Braun się do tego przyczynił. I proszę nie zwalać na „zamrażarkę”, bo i tak nikt Waszych projektów nie traktuje poważnie. Nawet potencjalny przyjaciel Narodowców – PiS.

wrzos
7 miesięcy temu

ZYCHOWA JAK SIE PODNIECILA TYMI WYPOWIEDZIAMI!!!!

estem jurek killer i mam szystko w dupie
7 miesięcy temu
Reply to  wrzos

a fuj

brown sugar
7 miesięcy temu

BANDA POJEBÓW

mieszkaniec miasta Rafał z Wielopola
7 miesięcy temu

Poziom obłudy sięga zenitu. Małżeństwo Państwa Zychów to ciekawe osobowości, nic o nich nie wiadomo poza tym że przyjechali z Ameryki nie robiąc tam żadnej kariery. Tutaj z tego co mozna przeczytąc Pan Zych Witold jak to często podkreśla Pani małżonka Małogrzata ma nieciekawą ścieżkę kariery zawodowej. Mozna przeczytać jak cięzkim pracownikiem w relacjach interpersonalnych był gdy pracował w Zamku w Baranowie. Do dzisiaj jest wspominany jako osoba trudna i charakretyzująca sie brakiem kompetencji. Trudno zatem oczekiwać od trakiej osoby współpracy z mieszkańcami. Zresztą spoglądając na ich zachowanie trudno o ewentualną taką relacje. Są to osoby kłótliwe antyspołeczne i widać że nie lubią ludzi.
Najlpiej jakby Państwo Zychowie z powrotem wrócili do Ameryki

Janusz
7 miesięcy temu

Nie żebym bronił Zychów ale do USA już nikt nie chce jeździć bo tam już nic ciekawego nie ma – nawet konkretnej pracy której teraz brakuje nawet dla amerykanów (wysokie bezrobocie)
Ameryka skończyła się ok.15 lat temu i nawet na zieloną karte jest mało wniosków.

walt
7 miesięcy temu

dobrze,że wrócili i pan Witold miał dosłownie wejście smoka i chyba nie radzi sobie z tym,że nie do końca zdyskontował entuzjazm w koło swojej osoby gdy rzucał pomysłami jak szalony. potem niektórzy zauważyli,że jednak jego ego nie pozwoli na zjednanie sobie wielu,pokłócił się też z pisem i zabrał im głosy(pani Kapuściak też) w wyborach torując ścieżkę obecnemu prezydentowi. szkoda bo za cenne i mnie wydawały się te inicjatywy ale gdy zaczął banować za dyskusje lub bawić się w populizm (każdemu coś) to chyba sporo osób straciło go z radaru. a u nas to oby kiedyś tak dobrze było jak źle jest w Ameryce. oczywiście okres kiedy byli liderem i wyjazd tam wydawał się złapaniem dosłownie pana boga za nogi już przeminął 🙂 ale dziś nie opłaca się jak 20 lat temu wyjechać do wielu krajów poza Norwegią czy Szwajcarią i choć Polacy wciąż wyjeżdżają (patrz dane GUS) to siłą rzeczy w ostatnie 20 lat jednak dokonaliśmy dzięki wejściu do UE niesamowitego skoku i dziś już nie jesteśmy białymi Murzynami europy czy też jej biedakami…. a każdy,kto pamięta jak w latach 90tych 20 wieku niejeden nasz rodzic tułał się po targowiskach od Stambułu po Hamburg ten wie jakim rarytasem był banan… Czytaj więcej »

Janusz
7 miesięcy temu
Reply to  walt

To fakt. Jakby nie UE to PL dalej by była na poziomie Albanii, Ukrainy czy Bośni.

HistorykSztuki
7 miesięcy temu

Przekopałem się przez tony literatury historyczno-artystycznej przez lata. Pana Witolda Zycha nie znalazłem nigdzie. I w internetach trudno coś znaleźć. Nie każdy musi publikować, ale byłbym ciekaw poglądów na sztukę dowolnej epoki Pana Witolda 🙂 Może coś przeoczyłem?

obywatel
7 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

A z czego jest znany bp. Mieszkaniec z Krosna – Dariusz Bożek ??
Dawaj literaturę !
Celebrytka jest znany z tego że jest znany a on?

Karol
7 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Ten tylko jedno. Jak nic do psychiatry.

obywatel
7 miesięcy temu
Reply to  Karol

Ani ME ani BE ani KUKURYKU – innym wytykać tak łatwo ?? Dawaj kurduplu tą literaturę o kapitanie NEMO ?

Ignorant
7 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Ty to chyba jesteś analfabetą. Wystarczy wpisać jego imię i nazwisko. Idź do biblioteki i wypożycz jego monografię A. Pityńskiego. Tam na obwolucie jest jego krótki życiorys.

Wola Baranowska
7 miesięcy temu

Ulżyło ci, znowu ta zdarta płyta gobbelsowska. Chciałbyś, ale nie licz na to ,że tak się stanie. Im więcej go atakujecie tym więcej dostaniecie od niego w skórę.

Kasia
7 miesięcy temu

O czym ty piszesz. Byłam na Kongresie Kobiet w hotelu Evva i poznałam panią Zych. To bardzo miła , kontaktowa osoba, a jej męża poznałam już dawno w zamku w Baranowie kiedy oprowadzał moich znajomych w dziećmi, które były zachwycone jego opowieściami. Był uprzejmy dla wszystkich.

Kazimierz Pużak
7 miesięcy temu

nie wiem po co zaprasza się świrów do Tarnobrzega

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content