Poseł Grzegorz Braun w Tarnobrzegu – konferencja prasowa, spotkanie z prezydentem oraz z mieszkańcami (zdjęcia oraz video)

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun spotkał się z dziennikarzami podczas konferencji prasowej, na której poruszył tematy wykorzystania wód siarczkowych oraz budowy spalarni odpadów nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Następnie spotkał się z prezydentem Dariuszem Bożkiem oraz jego zastępcą Mirosławem Plutą. Ostatnim punktem wizyty Grzegorza Brauna było spotkanie z mieszkańcami w Starym Browarze, w trakcie którego poruszone zostały tematy dotyczące m.in. krajowej polityki i wojny na Ukrainie.

Zapis spotkań dostępny w materiałach video.

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fiskus dębolistny
16 dni temu

Nie tak szybko do tej władzy w mieście, PiS zamierza wydłużyć trwającą kadencję samorządową do 6 lat.

wrzos
16 dni temu

UPADLY POSEL UPADLEJ PARTII, CHOCIAZ ZADNEJ INNEJ TU NIE WYROZNIAM BO WSZYSTKIE TYLKO PROPAGANDE PRZED WYBORAMI SIEJA!!!!

Bozo
15 dni temu
Reply to  wrzos

Zluzuj gumę w majtkach. I tak dostanie kilkukrotnie więcej głosów niż ten na którego oddasz swój głos

As
15 dni temu
Reply to  Bozo

Gość od Eurokołchozu i wróg Ukrainy ? Nie sądzę . Popatrz na sondaże. Szurają po dnie

Janusz
15 dni temu
Reply to  As

Ty nie wierz w żadne sondaże bo one są ustawiane i tylko mieszają ludziom w głowach.

HistorykSztuki
15 dni temu
Reply to  Janusz

Ojojoj, ale jak sondaże szły w górę to na twitterze kto się zachywcał?

HistorykSztuki
15 dni temu
Reply to  Bozo

Myślisz, że Konfederację ktoś traktuje poważnie? Wątpię, nawet na Wykopie – niegdyś ich bastionie są wyśmiewani regularnie. I to nie wina „złych lewaków”, ale politycznego prowadzenia się ich działaczy plus kiepścizny w ramach partii zasiadającej w Sejmie. W dużej mierze to Pan Braun się do tego przyczynił. I proszę nie zwalać na „zamrażarkę”, bo i tak nikt Waszych projektów nie traktuje poważnie. Nawet potencjalny przyjaciel Narodowców – PiS.

wrzos
15 dni temu

ZYCHOWA JAK SIE PODNIECILA TYMI WYPOWIEDZIAMI!!!!

estem jurek killer i mam szystko w dupie
15 dni temu
Reply to  wrzos

a fuj

brown sugar
15 dni temu

BANDA POJEBÓW

mieszkaniec miasta Rafał z Wielopola
15 dni temu

Poziom obłudy sięga zenitu. Małżeństwo Państwa Zychów to ciekawe osobowości, nic o nich nie wiadomo poza tym że przyjechali z Ameryki nie robiąc tam żadnej kariery. Tutaj z tego co mozna przeczytąc Pan Zych Witold jak to często podkreśla Pani małżonka Małogrzata ma nieciekawą ścieżkę kariery zawodowej. Mozna przeczytać jak cięzkim pracownikiem w relacjach interpersonalnych był gdy pracował w Zamku w Baranowie. Do dzisiaj jest wspominany jako osoba trudna i charakretyzująca sie brakiem kompetencji. Trudno zatem oczekiwać od trakiej osoby współpracy z mieszkańcami. Zresztą spoglądając na ich zachowanie trudno o ewentualną taką relacje. Są to osoby kłótliwe antyspołeczne i widać że nie lubią ludzi.
Najlpiej jakby Państwo Zychowie z powrotem wrócili do Ameryki

Janusz
15 dni temu

Nie żebym bronił Zychów ale do USA już nikt nie chce jeździć bo tam już nic ciekawego nie ma – nawet konkretnej pracy której teraz brakuje nawet dla amerykanów (wysokie bezrobocie)
Ameryka skończyła się ok.15 lat temu i nawet na zieloną karte jest mało wniosków.

walt
15 dni temu

dobrze,że wrócili i pan Witold miał dosłownie wejście smoka i chyba nie radzi sobie z tym,że nie do końca zdyskontował entuzjazm w koło swojej osoby gdy rzucał pomysłami jak szalony. potem niektórzy zauważyli,że jednak jego ego nie pozwoli na zjednanie sobie wielu,pokłócił się też z pisem i zabrał im głosy(pani Kapuściak też) w wyborach torując ścieżkę obecnemu prezydentowi. szkoda bo za cenne i mnie wydawały się te inicjatywy ale gdy zaczął banować za dyskusje lub bawić się w populizm (każdemu coś) to chyba sporo osób straciło go z radaru. a u nas to oby kiedyś tak dobrze było jak źle jest w Ameryce. oczywiście okres kiedy byli liderem i wyjazd tam wydawał się złapaniem dosłownie pana boga za nogi już przeminął 🙂 ale dziś nie opłaca się jak 20 lat temu wyjechać do wielu krajów poza Norwegią czy Szwajcarią i choć Polacy wciąż wyjeżdżają (patrz dane GUS) to siłą rzeczy w ostatnie 20 lat jednak dokonaliśmy dzięki wejściu do UE niesamowitego skoku i dziś już nie jesteśmy białymi Murzynami europy czy też jej biedakami…. a każdy,kto pamięta jak w latach 90tych 20 wieku niejeden nasz rodzic tułał się po targowiskach od Stambułu po Hamburg ten wie jakim rarytasem był banan… Czytaj więcej »

Janusz
13 dni temu
Reply to  walt

To fakt. Jakby nie UE to PL dalej by była na poziomie Albanii, Ukrainy czy Bośni.

HistorykSztuki
15 dni temu

Przekopałem się przez tony literatury historyczno-artystycznej przez lata. Pana Witolda Zycha nie znalazłem nigdzie. I w internetach trudno coś znaleźć. Nie każdy musi publikować, ale byłbym ciekaw poglądów na sztukę dowolnej epoki Pana Witolda 🙂 Może coś przeoczyłem?

obywatel
14 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

A z czego jest znany bp. Mieszkaniec z Krosna – Dariusz Bożek ??
Dawaj literaturę !
Celebrytka jest znany z tego że jest znany a on?

Karol
14 dni temu
Reply to  obywatel

Ten tylko jedno. Jak nic do psychiatry.

obywatel
13 dni temu
Reply to  Karol

Ani ME ani BE ani KUKURYKU – innym wytykać tak łatwo ?? Dawaj kurduplu tą literaturę o kapitanie NEMO ?

Ignorant
14 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

Ty to chyba jesteś analfabetą. Wystarczy wpisać jego imię i nazwisko. Idź do biblioteki i wypożycz jego monografię A. Pityńskiego. Tam na obwolucie jest jego krótki życiorys.

Wola Baranowska
14 dni temu

Ulżyło ci, znowu ta zdarta płyta gobbelsowska. Chciałbyś, ale nie licz na to ,że tak się stanie. Im więcej go atakujecie tym więcej dostaniecie od niego w skórę.

Kasia
13 dni temu

O czym ty piszesz. Byłam na Kongresie Kobiet w hotelu Evva i poznałam panią Zych. To bardzo miła , kontaktowa osoba, a jej męża poznałam już dawno w zamku w Baranowie kiedy oprowadzał moich znajomych w dziećmi, które były zachwycone jego opowieściami. Był uprzejmy dla wszystkich.

Kazimierz Pużak
13 dni temu

nie wiem po co zaprasza się świrów do Tarnobrzega

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content