Mimo porażki na boisku, rezerwy Siarki z trzema punktami za mecz ze Stalą II Stalowa Wola (fotoreportaż oraz video HD)

Słabe spotkanie rozegrały rezerwy Siarki z rezerwami Stali Stalowa Wola w ramach 28 kolejki klasy okręgowej.

I choć na boisku wygrali goście 3:0 to po sprawdzeniu protokołu meczowego okazało się, że zawodnik Stali Wiktor Stępniowski przekroczył 2/3 meczów z udziałem drużyny w wyższej lidze. Podokręg przyznał więc walkowera i to rezerwy Siarki zainkasowały po tym meczu trzy punkty.

Pierwszego gola dla rezerw Stali strzelił w 42 minucie Szymon Grabarz. Drugą bramkę zdobył w 62 minucie Bartłomiej Maj. Autorem ostatniego gola dla rezerw Stali był Bartosz Pioterczak, pokonując Jakuba Jędrychowskiego tuż przed gwizdkiem kończącym mecz.

W następnej kolejce rezerwy pauzują, ostatni mecz w sezonie rozegrają zaś w sobotę 18 czerwca br., w Rzeczycy Długiej.

foto&video: Piotr Morawski