Parlamentarzyści PO odwiedzili Tarnobrzeg w ramach akcji #1000 spotkań (fotoreportaż oraz video HD)

Posłanka Joanna Frydrych oraz poseł Maciej Lasek spotkali się z mieszkańcami Tarnobrzega w miniony poniedziałek. Wydarzenie odbyło się w ramach akcji #1000 spotkań, w ramach której decyzją szefa Platformy Donalda Tuska, działacze PO mają odbyć 1000 spotkań w terenie, do końca bieżącego miesiąca.

 Gospodarzem spotkania w Tarnobrzegu był szef lokalnych struktur PO Norbert Mastalerz.

Wczoraj w Tarnobrzegu wraz z Posłanką @frydrych_joanna i Norbertem Mastalerzem rozmawialiśmy nie tylko o polityce. Bezpieczeństwo w lotnictwie było przewodnim tematem spotkania, ale nie zabrakło także pytań o przyszłość. Dziękuję Wam za dyskusję i do zobaczenia! – napisał na Twitterze Maciej Lasek.

Maciej Lasek wraz z Grzegorzem Rzeczkowskim jest autorem książki pn. „Kłamstwo smoleńskie? Cała prawda nie tylko o katastrofie”

12 lat po katastrofie smoleńskiej nadal nie wiemy, kto za nią odpowiada. Według polskiej prokuratury winnych brak. Polskim władzom nie udaje się odzyskać wraku. Podkomisja Antoniego Macierewicza wydaje 24 miliony złotych, by wyprodukować 100 teorii spiskowych o zamachu. Nie wierzy w nie już chyba nikt.

Gdy w 11. rocznicę największej lotniczej katastrofy w naszej historii TVP publikuje propagandowy film: „raport” mający podsumować ustalenia w jej sprawie, potencjalni zamachowcy zostają wskazani bez cienia wątpliwości. Dziennikarze kiwają głowami, widzowie wzruszają ramionami, a rząd i prokuratura udają, że tego filmu w ogóle nie było.

Wyjaśnienie zagadki jest proste, ale po latach kłamstw mało kogo ono obchodzi. Polska zostaje podzielona. Ofiary wypadku wykorzystane do politycznych celów. Winni nie ponoszą żadnej kary.

O dramatycznych kulisach wypadku, o zatrważającej skali polskich zaniedbań i o rosyjskich manipulacjach na temat katastrofy opowiada ówczesny przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych dr inż. Maciej Lasek. Człowiek, który kocha latać i jak nikt zna się na wypadkach – czytamy w opisie książki.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
66 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odyseusz
11 miesięcy temu

haha prawdziwe tłumy , tylko wierni działacze partyjni PO plus miejscowa bojówka w postaci zadymiarzy z KOD …! Pewnie liczą na powtórkę z historii i kolejne koryto plus !

tusk złodziej.jpg
HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Dla równości, wiem że Kolega chyba nie za PiS (choć ptaszki ćwierkają, że „Narodowcy” w razie czego w objęciach Niezbyt Zjednoczonej Prawicy miękkie lądowanie znajdą), ale proszę i coś o PiS, dla porównania. Impreza była PO, że akurat wierchuszka PiS-owska ma na Nas-Tarnobrzeżan focha to inna para kaloszy 🙂

Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Proszę bardzo ….. Ostanie wydarzenia z covid, ukraina pozwalają na postawienie tezy – że większość prominentnych polityków PIS powinna zostać postawiona przed Trybunałem Stanu za zdradę na rzecz mafii farmaceutycznej i zadłużania Polski i Polaków na rzecz ukrainy!

słudzy kozaków.jpg
Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Wpędzają Polskę i Polaków w środek nie naszej wojny ! Czy ktoś Nam pomógł w 1939 roku pomimo zawartych sojuszy ? – no nie czyli dalej jesteśmy głupcami zamiast pilnować swoich interesów !

kozackie onuce 2.jpg
misia
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Szkoda, że mało rozumiesz! Boisz się?

184.jpg
Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  misia

Powiem szczerze nie rozumie o co ci chodzi, ogólni e post z dupy !

Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Do tego prowadzi obecna polityka PIS ! Ale tu nie ma przypadku wszytko jest jest skrupulatnie zaplanowane – poczytajcie agenda ONZ 2030 !

wielki wał.jpg
HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

I tu Cię Odysie poprę – polityka PiS, zwana „Polską Solidarną” prowadzi do żarcia ryżu. Dlatego nigdy na nich nie głosowałem, bo gospodarczo są gorsi niż Razem, a historycznie równie głupi co „narodowcy”. Gorszego szamba wybrać się nie da. Chyba, że ktoś popiera Bąkiewicza wizję Polski i Sasina pogląd na gospodarkę.

KUBA
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

A gdzie poseł Poncyliusz? Co zrobił dla Tarnobrzega? I jeszcze ten temat przewodni czyli katastrofa smoleńska jakby to dla Tarnobrzega był największy problem! Kpina platformiarzy z mieszkańców i miasta!!! A tak na marginesie mieli że sobą kasę fiskalną i rejestrowali sprzedaż tych książek?!

Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  KUBA

Pamiętacie jak miał budować drogę z TBG do Warszawy:)

misia
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

By żyło się lepiej

Tusk.jpg
HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  misia

Jeśli PO chce uzyskać mój głos, niestety nie może iść w licytację z gospodarczo komunistycznym PiSem. Już podpadli mi głosząc, że Pińćset Plus zachowają. Karyny, Brajany może się na to złapią. PO, zrobiła nieudolnego fikołka. Głosowałem za PO trzykrotnie od momentu uzyskania praw wyborczych, bo wierzyłem w liberalizm. Głosować nie ma na kogo, póki co. A liberalizm oznacza dla mnie brak interwencji państwa w obyczajowość oraz brak nieprzemyślanego rozdawnictwa, za które płacimy na stacjach benzynowych. Gonić PiS, jak kiedyś głosiło hasło: „Bolszewika goń!”. PiS jest gospodarczym i obyczajowym bolszewikiem, dlatego życzę im jak najgorzej.

misia
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Wszyscy „antypisowcy”, czy sądzicie, że lud jest tak dramatycznie głupi, że nie pamięta poczynań poprzednich ekip? Co jakiś czas występują opozycyjne tuzy i autorytety i jak się ich słucha to ręce opadają, co można by wykorzystać do zbożnych celów, np. przekopu mierzei, bo jakby ustawić tysiąc ludzi nad brzegiem i każdy z nich usłyszał jakis tekst „antypisowca” to nie trzeba by było koparek bo ręce by opadały coraz niżej i niżej tak głęboko, że szorowały by po dnie Bałtyku. Jakby ci pożal się Boże liberałowie nie przegrali wyborów w 2015r. to dzisiaj bolszewik by gonił nas różnymi sposobami.
Dlatego ludzie nie dajmy się nabrać na bajki Tuska i tuskopodobnych oraz innych łgarzy. Tylko Zjednoczona Prawica. Tylko Oni gwarantują Polakom i Polsce sprawiedliwy i szybki rozwój. 

185.jpg
Odyseusz
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz
obywatel
11 miesięcy temu

Będzie bredził o LOTNICTWIE ? Niech przypomni sobie słowa szefa szogunów ” polski lotnik jest taki dobry , że jak potrzeba poleci nawet na wrotach ze stodoły ” ???
Może i poleci ale ile będzie leciał i czy wyląduje to inna sprawa a jaki będzie z tego lotu pożytek tego nawet Salomon by nie roztrzygnoł???

Taki z niego ekspert jak z Komorowskiego główny szef wojska – prostactwo, prymitywizm !

Kierownik
11 miesięcy temu

Mastalerz powinien gnić w więzieniu taka prawda.

obywatel
11 miesięcy temu
Reply to  Kierownik

Jestem ZA i to z pomagierami i obecnymi następcami.

kolega obywatela
11 miesięcy temu
Reply to  obywatel

zasłona dymna?

odp
11 miesięcy temu
Reply to  obywatel

ale wszyscy są taki sami jeden drugiemu ręke myje lub podkłada świnie

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Kierownik

On już jest w więzieniu. Market „Piotr i Paweł”, w którym zamawiał na koszt UM frykasy nie istnieje, jak i sama sieć dyskontów „premium”. I gdzie się pożywi? Choć mój ulubiony zakup NM, to jednak mundur górniczy na Barbórki. Co do p. Laska – w dniu katastrofy w Smoleńsku stwierdziłem, że nagle zrobi się w Polsce 38 milionów ekspertów od lotnictwa. Nie interesowałem się tą tematyką, prócz sklejania modeli samolotów. Wiem, mógłbym w komisji Antoniego pracować. Właśnie, ale gdzie tu powaga i gdzie tu eksperci? A co do teorii o „zamachu”: kto by na tym zyskał? Putin odstrzelając Lecha Kaczyńskiego z niskimi szansami na reelekcję (vide: ówczesne sondaże), na dodatek miałby zamordować przypadkowe osoby? Wrogów Putler częstował zazwyczaj herbatką z polonem. Były problemy z lotami VIP (wypadek CASY, śmigłowiec z Millerem – wówczas premierem), teraz problemy z SOP-em: co chwile wypadki. Nonszalancja, a p. Lasek chyba jakieś wykształcenie w dziedzinie ma. I legendarnych puszek oraz kiełbas nie uznaje za materiał do eksperymentów. Nie to co „spec” Binienda, lub ten „autorytet” z Łodzi od zwłok, co orzekał w sprawie Stachowiaka jakieś wymyślne teorie i w jego prosektorium strzelano do denatów.

obywatel
11 miesięcy temu

Brawo Redakcja – za zdjęcie główne :
” DWA TŁUSTE KOCURY i JEDNA biedna MYSZKA „- super !!!!

Nie mam nic wspólnego z PO
11 miesięcy temu

Ani nie obchodzą mnie aktualne władze miasta sympatyzujące z tą partią. Niech się stąd wynoszą i dadzą ludziom spokój. Nigdy nie głosowałem na PO ani Lewicę, ich ideologia jest obrzydliwa ,polityka jaką prowadzą prowadzi to miasto na dno.
Tymczasem kilka dni temu w Stalowej Woli gościł premier Morawiecki. Zobaczcie jak rozwija sie Stalowa Wola i jakie inwestycje miały miejsce przez ostatni rok i co jest w planach.

obywatel
11 miesięcy temu

Tu też są plany : miasto podwodne z tunelami, aleja noce i dnie, Bałon stadionowy, potańcówki, plewienie za kilkaset tysięcy , odkamarzanie !

precz z komuną
11 miesięcy temu
Reply to  obywatel

i podwyzki wszystkiego co się tylko da

Wicek
11 miesięcy temu
Reply to  obywatel

A dwie wiaty przystankowe …

obywatel
11 miesięcy temu
Reply to  Wicek

I oczywiście co jest oczywista oczywistością : podwyżki wynagrodzeń w urzędzie i podwyżki premii !
Pomijam podwyżkę podatku lokal ego itd.

Aniołek
11 miesięcy temu

Niech idą do diabła. Tylko niechaj nie mówią, że od niego przyszli.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Aniołek

Szatan z Biblii, ale i swojski Diabeł Boruta to ciekawe postacie literackie. O Diable Łańcuckim nie wspomnę.

fach
11 miesięcy temu

Myślałem, że zostaną omówione opozycyjne projekty ustaw, które wprowadziłyby możliwość przejęcia przez gminę części kosztów odbioru odpadów ponoszonych przez mieszkańców, albo ustalające maksymalne stawki za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków na niższym poziomie 🙂 Były jednak ważniejsze tematy 😉

donald marzy
11 miesięcy temu

zaraz zaraz gdzie jest ten tarnobrzeg acha juz wiem kolo sandomierza

Tarnobrzunter
11 miesięcy temu
Reply to  donald marzy

Tłuk który nie zna geografii. A lepiej matoł

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  donald marzy

Tarnobrzeg, i piszę to jako dumny z Dzikowianin-Tarnobrzeżanin, nie jest rozpoznawalny w Polsce. „Geolokalizacja” poznanej osoby z Polski tutaj nie funkcjonuje. Sandomierz – tak, bo wycieczki szkolne z okolicznych województw. Kibice, ale głównie starsi kojarzą Siarkę z początku lat 90’tych, coś jeszcze? Nikt jeszcze nie powiedział mi: Jezioro!. Tarnobrzeg brzmi dla osób z okolic Warszawy, Łodzi, Poznania identycznie jak Kołobrzeg, stąd pytania Polski Północnej i Centralnej, czy my przypadkiem nad Bałtykiem nie jesteśmy. U starszych jeszcze czasem, ale nie zawsze funkcjonuje wspomnienie kopalni oraz podziału administracyjnego sprzed 1999 roku. Nie wyróżniamy się, ba – jesteśmy anonimowym miastem przeobrażającym się nieubłagalnie w miasteczko. Nie mamy niczego, co by Nas wyróżniało. Sandomierz w chwili obecnej, prócz renomy turystycznej ma fanów Ojca Mateusza. A Nasi Włodarze pragną zrobić z Tarnobrzega kurort, a jednak promocja pozostaje zerowa. I dobrze, bo w Tarnobrzegu nie każdy chce sprzedawać pamiątki przy Wisłostradzie.

zwalka
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

ty stary nie badz taki dumny bo nie zabardzo jest z czego

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  zwalka

Jestem i będę dumny z historii lokalnej. I co mi zrobisz?

Ten z rowerem
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Jeśli mnie ktoś zapyta o wiele innych miejscowości, to też pojęcia miał nie będę co w nich jest ciekawego. Tak, że nie trzeba problemu wyolbrzymiać. Kto chce, ten wie, gdzie leży Tarnobrzeg, że ma muzeum i jezioro.

Małe (np. miasto) może być piękne i nie ma potrzeby zainteresowania nim całego świata.

Gdyby trzy miasta były połączone przyzwoita ścieżką rowerową, Baranów Sandomierski- Tarnobrzeg- Sandomierz, to z pewnością stałoby się głośniej o Tbg-u, przynajmniej w świecie rowerzystów, ale tak się nie stanie bo takiego planu nie ma. Przynajmniej o takim nie słyszałem.

Istnieje takie pojęcie jak Wiślana Trasa Rowerowa. Jej początek u źródeł Wisły. Niestety w Tbg najwyraźniej nikt nie ma o niej pojęcia, że istnieje, że każdy region buduje ją wg. własnego planu, a nie centralnego. https://mapa.wirtualneszlaki.pl/wtr/#7/50.743/19.259/OSM_Klasyczna-Punkty-Wislana_Trasa_Rowerowa
Teoretycznie WTR przebiega przez Tarnobrzeg, ale fizycznie go nie ma.

zwalka
11 miesięcy temu
Reply to  Ten z rowerem

ludu tarnobrzeski przecia u wos nie ma nic do ogladania

obywatel
11 miesięcy temu
Reply to  zwalka

Jak nie ci ty pierd…z – fotek , konferencji nie oglądasz z sołtysem ?

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  zwalka

Jeśli z Pława/Stalowej Woli, to mimo Waszych dość ciekawych budowli powstałych wokół COP-u, mamy w Tarnobrzegu kilka ramotek godnych uwagi dla lokalsa. Chyba, że duma odmawia oglądania. Gdybym nie patrzył na małe, często pomijane w nauce dzieła, to stałbym się ignorantem i bucem. Szanuję robotę COP-u, tak jak szanuję wkład Tarnowskich w Tarnobrzeg. Pole do dyskusji jest otwarte.

rowerowy
11 miesięcy temu
Reply to  Ten z rowerem

Kontrkandydatka w wyborach, od której przejęto koncept strefy płatnego parkowania, deklarowała poprowadzenie drogi rowerowej do Sandomierza wałem wiślanym, ale w tej kadencji drogi rowerowe powstają tylko przy jeziorze. Trasa wiślana by się przydała, tylko że przy braku dróg rowerowych i oznaczonych tras rowerowych znad Wisły do placu, parku itd. turystycznie nadal byłoby słabo. Do tego droga wojewódzka Wiślna w tragicznym stanie raczej zniechęca do przejażdżki w głąb miasta.

Hol
11 miesięcy temu
Reply to  rowerowy

Przy placu kilka ulic na krzyż z niewielkim ruchem – co tam oznaczać?

rowerowy
11 miesięcy temu
Reply to  Hol

Przecież napisałem co. Nie komunikujesz się dobrze po polsku? Przykład takiego oznakowania w Warszawie:
http://zm.org.pl/img/img.177/most_lazienkowski-179-0255.jpg
Żeby nie było że Tarnobrzeg to nie Warszawa, prezydentowi zdarza się wskazywać coś ze stolicy, więc ja też mogę.

Hol
11 miesięcy temu
Reply to  rowerowy

Biorąc pod uwagę prosty układ ulic przy placu i znikomy ruch turystyczny, jak i niewielki ruch w ogóle poza godzinami szczytów, takie znaki są tam zbędne.

rowerowy
11 miesięcy temu
Reply to  Hol

Jeśli tak, to zbędne są również tabliczki z nazwami ulic i placów, bo przecież mieszkańcy znają ich układ i nazwy. A turystów prawie nie ma, zresztą niech korzystają z map lub gps i sobie radzą. W Tarnobrzegu ludzie radzą sobie z otaczającymi brakami.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Ten z rowerem

No właśnie. Wraz z granicą województwa, każdy rowerzysta wie że musi przerzucić się na jezdnię. Sam marzę o dobrej drodze rowerowej do Sandomierza, a muszę jechać objazdami, żebym miał spokój od tirów.
Tarnobrzeg jest małym miastem, może nie miasteczkiem jak Nowy Korczyn, Połaniec, czy Opatowiec lub Koszyce (małopolskie). Mamy Muzeum, które nie potrafi się przebić do zbiorowej świadomości, mimo zbiorów jakie posiada. Koneserzy dotrą wszędzie, nawet naszym nieistniejącym PKS-em.
Oczywiście trasa Baranów Sandomierski-Tarnobrzeg-Sandomierz jest mile widziana, można ją rozwinąć dla miłośników architektury pod Ossolin, Rytwiany, Krzyżtopór w Ujeździe, przykłady można mnożyć. Ale po co to komu? Jezioro jest, więc zabawa jest fest. Zależy na jakiego turystę Tarnobrzeg stawia. Dlaczego kościół w Miechocinie nie jest oblegany przez turystów?

Precz z PO !
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Jakie władze taka promocja. Cóż to za inwestycja w jezioro budując toalety ,a zapominając o drogach dojazdowych do jeziora?Chociażby taka ulica Siarkowa ,czy te ścieżki kamieniste. Cała wina za obecny stan rozpoznawalności miasta, jego promocji i wszelkie zaniedbania spada na obecny i poptzednie samorządy oraz nieudaną reformę administracyjną przyłączając sąsiednie wioski do miasta, tworząc sztuczny twór w którym wszystko jest wymieszane. Sandomierz po pierwsze leży na skrzyżowaniu dróg krajowych, co pozwoliło mu się mocno rozwinąć, cała reszta wynika z tego. A u nas od 30 lat jak istnieje samorząd nie zebrano środków na ten cel

Halo
11 miesięcy temu

Tłumy odzwierciedlają pozycje PO w Tarnobrzegu, o przewodniczącym łaskawie nie wspomnę…

obywatel
11 miesięcy temu
Reply to  Halo

Dlatego startują do wyborów samorządowych jako komitety wyborcze !

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Halo

To nie jest tak. Tarnobrzeg to małe miasto. Nie każdy chce, żeby mu zrobiono zdjęcie, nakręcono go. W większych miastach anonimowość nakręca frekwencję. Mimo struktury demograficznej, często (jeszcze przed inflacją słyszałem mocne oskarżenia emerytów, ludzi w średnim wieku) przeciw PiS. Z nimi znów jest problem taki, że wielu głosuje, ale się nie przyznaje. Opozycja przegrała KOD-em i innymi tego typu akcjami, które w zamierzeniu miały być społeczne, a okazały się koterią zakochanych w sobie emerytów z nadmiarem wolnego czasu. Młodzi na to, nawet mimo chęci nie pójdą, bo chodzenie z KOD-em to wstyd. Konfederacja już dziatwy nie zachwyca zazwyczaj (vide: Wykop.pl), SLD stety-niestety zyskuje według badań opinii, ale to w sprawach obyczajowych, wszak środowiska kościelne same dały argument w sprawach aborcyjnych przy równoległym rozpasaniu moralnym duchowieństwa. Młodzi staną się apolityczni, obawiam się. I decydować będą starzy, a Ci są tak samo zacietrzewieni: czy KOD, czy Kluby Gazety Polskiej. Czeka nas geriatryczny pląs, który zadecyduje o losach Polski.

Wyborca Bożka
11 miesięcy temu
Reply to  Halo

A Bożek się schował

Wicek
11 miesięcy temu

Jeszcze im mało? A może boja się ,zabiorą .? Zaproście Nojmana to was uspokoi.

HistorykSztuki
11 miesięcy temu
Reply to  Wicek

Socjal powinno się ukrócić. PiS tego nie zrobi. Platforma niestety również wymiękła. Za Konfederacją nigdy nie byłem. A inflacja rośnie, rośnie, rośnie. Głosować nie ma na kogo, choć PO szanuję za zaciskanie pasa podczas kryzysu roku 2008. I co wtedy gadał PiS: „To wina Tuska, a nie czynników globalnych”. Dziś dla gospodarczych analfabetów z PiS inflacja to tylko i wyłącznie sprawa globalna.

Wicek
11 miesięcy temu
Reply to  HistorykSztuki

Szkoda,ze sobie tego pasa nie zaciągali.

precz z komuną
11 miesięcy temu

nic z tego nie bedzie,szkoda wysiłków,piniendzy nima i nie bedzie to wasze motto

Pawełło matko
11 miesięcy temu

Pięknie pięknie PiS po jedno zło

Maryjan
11 miesięcy temu

Jezu, znowu

Wim
11 miesięcy temu

Zagłosowałam bym na PO, ale jak zobaczyłem prosiaka mastalerza to nie zrobię tego.

Bartosz Glowacki
11 miesięcy temu

Juz raz przed wyborami na prezydenta miasta przyglupawego Mastalerza odwiedzil niejaki Borusewicz i byl to uscisk pytona i ten wieprz nie zostal wybrany !!!! Mam nadzieje ze ta wizyta skompromitowanych czerwonych ,komuszych pacholkow i oszustow takze bedzie wystarczajacym dowodem przy wyborach kogo ten wieprzek przyglupawy reprezentuje i wynik bedzie jak poprzednio !!!!

obywatel
11 miesięcy temu

Dlatego ten obecny za którym stoi to samo środowisko ( PZPR, po, ko, Ormo, milicja, UB, SB , nowoczesna) pokazuje się zaprasza tylko posłanki dając do zrozumienia że z Kocurami tłustymi nie chce mieć nic wspólnego a tymczasem to nie myszki , tylko tłuste, wredne Kocice .

odp
11 miesięcy temu

a jacy są ?

Łapaj złodzieja
11 miesięcy temu

Lasek walczy o życie.

DRAMAT
11 miesięcy temu

Ponarzekaliście? To teraz odpocząć przez resztę długiego weekendu, a od poniedziałku znowu do pracy zarabiać m.in. na subwencję dla PO, żeby mieli na takie spotkania i inne rzeczy.

Odyseusz
11 miesięcy temu
Wyborca Bożka
11 miesięcy temu

Dlaczego nie bylo Bożka i Pluty
Jak przyjeżdżają z pisu to w drzwiach witają

obywatel
11 miesięcy temu
Reply to  Wyborca Bożka

Ha, ha , ha – bo tu byli ich ludzie a jak się pokazać to prawda wyjdzie na jaw a wtedy KORYTO się RYPNIE .

walt
11 miesięcy temu

elyty nie było więcej niż na oszłomskim braunie ? dopsze widzę ? 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
66
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content