LIVE: Wisan Skopanie – Wspólnota Serbinów. Zapraszamy na transmisję

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisje meczu ostatniej kolejki w stalowowolskiej klasie A, w grupie 1, pomiędzy Wisanem Skopanie a Wspólnotą Serbinów. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 19 czerwca br., początek godz.17.

Przed niedzielnym spotkaniem mamy pewnego rodzaju déjà vu, bo przecież podobną sytuację przerabialiśmy na własnej skórze już cztery lata temu. Jak wtedy, tak identycznie i teraz na kolejkę przed zakończeniem sezonu wciąż istnieje szansa na awans do baraży, ale nie wszystko będzie znowuż zależało od piłkarzy Wisanu Skopanie. Nadrzędny cel naszego zespołu to przede wszystkim wygrana z praktycznie pogodzoną ze spadkiem Wspólnotą Serbinów, a w międzyczasie będziemy z nerwowością pilnie nadsłuchiwać wydarzeń ze stadionu w Jastkowicach. Nawet remis Jezioraka przy naszym zwycięstwie będzie premiował ekipę prowadzoną przez Janusza Hynowskiego. Mówią, że w życiu nic dwa razy się nie zdarza, ale dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe. Czy ponownie będziemy świadkami kolejki „cudów”? Pozostaje nam jedynie wierzyć w korzystny układ wyników i mamy nadzieję, że dla Wisanu to nie będzie ostatni występ w obecnym sezonie – napisał na stronie Wisanu Skopanie Maciej Lis, administrator.

LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odyseusz
11 miesięcy temu

CHEMTRAILS – OPRYSKI ŚMIERCI Życie ludzkości na Ziemi w latach 1997 – 2020. Jesteśmy tym pokoleniem, któremu przyszło żyć oddychając dwubromkiem etylenu, nano cząsteczkami aluminium i baru, zmutowanymi wirusowymi formami i kationowymi polimerowymi włóknami z niezidentyfikowanymi materiałami bio-aktywnymi. Ponadto w cząstkach chemtrails znaleziono krwinki białe i czerwone. Dla nowej światowej technologii jesteśmy niczym laboratoryjne szczury, na których prowadzi się eksperymenty bez naszego zezwolenia, w wielkiej tajemnicy atakując ludzi 24 godziny na dobę. Cząstki chemtrails wnikają w nasze oczy, usta, nozdrza, uszy i służą do kontrolowania umysłu. Za pomocą technologicznych systemów (HAARP, satelity) są w stanie wychwycić nastrój lub intencję danej osoby a nawet manipulować nią i zadawać tortury. Wystarczy tylko skanować jej umysł i odczytywać myśli. Zatrucie aluminium i barem nie tylko wywołuje nowe choroby lecz doprowadza do uszkodzenia płodu, poronień i bezpłodności. Jest przyczyną jeszcze większej ilości zawałów serca, udarów raka i Alzheimera. W tej grze mają swój udział firmy farmaceutyczne i GM, które tworzy energomagnetyczne „zupy” poprzez rośliny mogące rosnąć w takim środowisku. Za naszym zdrowiem, śmiercią i życiem stoją niezwykli gracze, byli mistrzowie śmierci… Śmierć nadciąga z góry. Średnia długość życia spada, ludzi prześladują nowe choroby. Taki stan rzeczy wcześniej czy później drastycznie zmieni nasze geny, naszą… Czytaj więcej »

chemitrals.jpg
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content