Już w piątek kąpiel o wschodzie słońca w Jeziorze Tarnobrzeskim. W ramach wsparcia dla budowy hospicjum dla dzieci

Jezioro Aniołów to cykliczna akcja charytatywna. Spotykamy się na wspólnym wejściu do wody nad Jeziorem Tarnobrzeskim, razem celebrując wschód słońca. Zbieramy pieniądze na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków – dla dzieci z nowotworami, placówka mieści się w gm. Zaleszany.

Aby wesprzeć zbiórkę należy wykupić cegiełkę wspierającą budowę Domu Aniołków. Każdy, kto chce wziąć udział w akcji Jezioro Aniołów, proszony jest o kontakt w wiadomości na fun page Jezioro Aniołów, wtedy wygenerujemy numer startowy.

Opłaty dokonujemy na miejscu imprezy do puszki lub poprzez wpłatę na konto www.zrzutka.pl/anielskiewsparcie (prosimy przesłać potwierdzenie przelewu). Do pakietów dołączone będą upominki dla aniołów.

Pakiety:

– 20 zł – ANIOŁ
– 50 zł – SUPER ANIOŁ
– 100 zł – MEGA ANIOŁ

Spotykamy się 1 lipca o godz. 4.15 nad Jeziorem Tarnobrzeskim przy głównym wjeździe. Wejście do wody 4.25. W programie wspólne powitanie słońca i wejście do wody.

Prosimy ubrać się na biało (sukienki, koszule), można też zabrać „anielskie” gadżety.Jeśli nie mieszkasz w okolicy lub nie możesz wziąć udziału w Jeziorze Aniołów, nic się nie martw. Dobro nie zna granic, pomóc możesz z każdego miejsca na ziemi! Zostań wyjątkowym Aniołem Dobroczynności i wesprzyj budowę swoim finansowym wsparciem. Informacje o Domu Aniołków, postępie prac oraz dodatkowych formach wsparcia na www.domaniolkow.pl

info: organizator

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiesz
1 rok temu

Aniołki są w niebie

Woda
1 rok temu

Celebruje się Pana Boga podczas Mszy Świętej a słońce jakieś pogańskie rytuały nie można ogłosić zbiórki na szczytny cel tylko takie dziwne akcje o zabarwieniu pogańskim ogarnięcie się

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content