Rusza nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Tarnobrzegu

Rusza nabór na rok szkolny 2022/23 do Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego Siarka Tarnobrzeg. Pierwszy termin testu sprawnościowego już 1 lipca, drugi 29 lipca br.

Jeśli grasz w piłkę, chcesz rozwijać swoje umiejętności i marzysz o piłkarskiej karierze to zostań uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Siarki Tarnobrzeg! SMS Siarka Tarnobrzeg może stać się dla ciebie początkiem pięknej ligowej przygody.

Naszymi absolwentami są tacy piłkarze jak Maksymilian Sitek (młodzieżowy reprezentant Polski, w zakończonym sezonie regularne występy w Ekstraklasie w barwach Stali Mielec), Mateusz Czyżycki (39 ekstraklasowych meczów w barwach Warty Poznań, obecnie GKS Tychy) czy Kamil Kargulewicz (kolega klubowy Czyżyckiego) – to u nas rozwijali swoje umiejętności i wykorzystali daną im szansę.

Wybierz mądrze i dołącz do SMS SIARKA TARNOBRZEG. W naszej szkole uczy wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz trenerzy z licencjami UEFA A. Zajęcia prowadzone są w kameralnych klasach.

Gwarantujemy specjalistyczne treningi: motoryczne, bramkarskie, indywidualne oraz obozy sportowe, specjalistyczny sprzęt, basen i internat, z którego korzystają tylko i wyłącznie nasi uczniowie. Drugoligowa obecnie Siarka Tarnobrzeg od kilku lat jest klubem stawiającym na młodzież.

Bądź pewien – będąc uczniem SMS SIARKA TARNOBRZEG dostaniesz szansę na sportowy rozwój! Czekamy na Ciebie. Pierwszy termin testu sprawnościowego już 1 lipca o godzinie 16:00. Zapraszamy!

info: organizator

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pierwszy sparing
11 miesięcy temu

w dni dzisiejszym siakra wygrała sparing w krakowie
pokonała drugo ligowy klub w stosunku 1do 4
bramki strzelił dwie stefanik i jedna agulo a 4 narazie nie wiadomo

odp
10 miesięcy temu

to był mróz a jak mowa o zmocnieniach to fakt zocha z wigry potem radiu ze stalowej i co ci co zostali nie wykupieni z wigrów ale ci co lepsi odeszli

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content