Tarnobrzeski radny dostał pracę w spółce miejskiej. Na nowym stanowisku – analityk pracy

Od 1 lipca br. tarnobrzeski radny Sławomir Partyka pracuje w spółce miejskiej TTBS jako analityk pracy. Jest to nowe stanowisko w spółce, jak wyjaśnił NW24.pl Łukasz Mędrykowski, prezes spółki.

Radny Sławomir Partyka pracuje w Tarnobrzeskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego od 1 lipca br. na stanowisku „analityk pracy”. Jak wyjaśnia prezes TTBS, jest to nowe stanowisko w spółce, na które nie został ogłoszony konkurs cyt: z uwagi na zbyt małą ilość czasu.

– To nie pan Sławomir Partyka ubiegał się w TTBS o pracę lecz, to ja pilnie potrzebowałem osoby, która pomoże mi ogarnąć jezioro. To ja zadzwoniłem do Pana Sławomira i poprosiłem go o pomoc. Mając na względzie fakt, iż Pan Sławomir Partyka sprawuje mandat radnego, pierw zasięgnąłem opinii pełnomocnika spółki, w przedmiocie możliwości zatrudnienia i mecenas uznał, że spółka może go zatrudnić – tłumaczy prezes Mędrykowski.

– 27 czerwca za porozumieniem stron spółka zakończyła współpracę z Kierownikiem Jeziora i dlatego potrzebowałem pilnie osoby, która ma zdolności organizacyjne, potrafi samodzielnie podejmować inicjatywy, jest sumienna i pracowita, zna się na social mediach, zna miasto i specyfikę Jeziora, nie boi się wyzwań oraz ciężkiej pracy i przede wszystkim jest dostępna od ręki (Pan Sławek Partyka jest nauczycielem i wakacje ma wolne- stąd pomysł na zagospodarowanie jego osoby). Pana Sławka znam od wielu lat i znam jego osiągnięcia tj. to jaki ma zmysł organizacyjny- chyba wszyscy w Tarnobrzegu wiemy czym jest Centrum Wolontariatu i jak wiele zrobiło Centrum dla mieszkańców oraz Uchodźców z Ukrainy – dodaje.

Praca S. Partyki polega na cyt: opracowaniu organizacji pracy dla pracowników Jeziora Tarnobrzeg.

– Pensja wynosi 3 400,00 PLN/netto + 500,00 PLN w umowie ma Pan Sławek dołożone za używanie własnego auta – kontynuuje Ł. Mędrykowski. 

Radny Sławomir Partyka jest zatrudniony w TTBS  na umowę zlecenie – do 31 sierpnia br.

Po sezonie letnim podejmę decyzję w tym zakresie dodaje prezes spółki, zapytany przez nas o ogłoszenie konkursu na to stanowisko.

Subskrybuj
Powiadom o
149 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
1 miesiąc temu

Śmich na sali. Panowie bawcie się dalej w piaskownicy. Taki mistrz świata z Partyki to niech na swoim pokaże, że potrafi a nie w spółce miejskie podległej prezydentowi.
Jeżeli tak krystalicznie to po co bajki o rezygnacji z asystenta EUroPOsłanki itp…
Takie rzeczy tylko w Tarnobrzegu

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Jacek

Ha, Ha, Ha europoslanka odzyskała tylko wzrok i rozum ?

Adim
1 miesiąc temu
Reply to  Jacek

Analityk pracy? Co to to? Tzn. bedzie sie przygladal, czy w TBS pracuja, czy sie opierdalaja?

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Adim

Analityk sztabowy

misia
1 miesiąc temu
Reply to  Adim

Nic nie można zrozumieć normalnie?

137.jpeg
to zbyt skomplikowane
1 miesiąc temu
Reply to  misia

bo to są zbyt skomplikowane rzeczy i zbyt trudne do pojęcia aby taki zwykły człowiek niebędącym z zawodu dyrektorem czy nauczycielem mógł sobie wyobrazić. Praca szuka człowieka z najwyższymi kwalifikacjami i doswiadczeniem, a cała reszta nie ma pojęcia czym się zajmuje analityk

WALDEMAR
1 miesiąc temu
Reply to  Jacek

Może nauczyciel historii beż pojęcia o zarządzaniu być prezydentem to może być inny nauczyciel być analitykiem od jeziora przez 2 miesiące W tym mieście to …

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  WALDEMAR

Uczcie się młodzi od tarnobrzeskich autorytetów nauczycielskich bo życie jest najlepszym nauczycielem.
Nie wierzcie w te pierdoły co was uczą w szkołach nauczyciele bo liczy się tylko ” KASA, ZNAJOMOŚCI i KORYTKO” a reszta to tylko PATOS jak pisze kasta nadludzie ( asesor) z tarnobrzeskiego SADU .
Tam w SAdzie nie liczą się dowody ( można je zwrócić , oddać) nie liczą się opinie , oceny ( można nie słuchać , nie pisać w protokole , pominąć , przerwać nawet posiedzenie aby tylko zamknąć owcy lub baranowi gębę ) BO TO NIE PASUJE DO KONCEPCJI ASESORA ( ? )

Sprawiedliwy
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

100/100

„Sund sundem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie”.
Cytat z filmu „Sami swoi”

Panie Ziobro, ani kroku w tył z reformą sądów !!!

Nuncjusz nad zbereźny
1 miesiąc temu
Reply to  WALDEMAR

A jaki to nauczyciel ?? był pedagogiem szkolnym (sic!) w prywatnej szkole

misia
1 miesiąc temu
Reply to  WALDEMAR

By żyło się lepiej swoim dalej przecież obowiązuje. Czego nie rozumiecie?

192.jpg
celowniczy
1 miesiąc temu
Reply to  misia

Donalduś = Władimir. Obaj mają jeden cel. Ten cel to niszczenie wszystkiego co jest do zniszczenia.

Alf
1 miesiąc temu

Czy to nie podpada pod nepotyzm ? Ale może jednak nie i jak twierdzi prezes można , można ….

Mieszkaniec Dzikowa
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

To nie nepotyzm to akcja poszukiwawcza fachowcow zapoczatkowana na poczatku kadencji i trwajaca do jej końca????

obywatel
1 miesiąc temu

A najlepsze , fachowców cały czas szuka FACHOWIEC z wyborów , najlepszy z fachowców a jak mawiali :: jaki mistrz taki uczeń „.

obywatel
1 miesiąc temu

I znaleźli miejsce dla fachowca !

https://memy.jeja.pl/szukaj.html?q=owca&str=2

Gość
1 miesiąc temu

Skoro radny Partyka taki fachura to dlaczego miasto leży i już nawet nie kwiczy? 🙁

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Ha, ha, ha – a znasz taki wierszyk :” mam dwie lewe ręce” albo ” leży sobie len nic nie robi cały dzień” a tu Kaska płynie i płynąć będzie , nic robić nie trzeba, nic umieć nie trzeba, żadnych kwalifikacji, doświadczenia , praktyki, umiejętności, wiedzy nie potrzeba – tylko znajomości bo bez nich ani pracy ani chleba ani ch..ch..
Tarnobrzeska samorządowa !!

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Ta Partyka rozkręcił Centrum Wolontariatu? Dobre sobie. Jak by nie Justyna Uchańska i Katarzyna Paluch to o centrum by nawet nikt nie wiedział. To te dwie dziewczyny zrobiły mnóstwo dobrego dla Ukraińców a nie pan bezradny.

Vit
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

W punkt

Mieszkaniec Dzikowa
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

W punkt tysiac razy

mother
1 miesiąc temu

Wstydu chłop karierowicz nie ma, a ty szary człowieku zapier… w hucie w Chmielowie.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  mother

No widzisz, patrz optymistycznie ” to znaczy że coś umiesz , potrafisz” a do polityki idą nieudaczniki a w TBG to wybitnie i wybitni !
Idą także świnie, wieprze, knury ale to ciebie nie dotyczy a więc Kolego luzik jesteś przydatny dla społeczeństwa skoro pracujesz w hucie .

Papa
1 miesiąc temu
Reply to  mother

Głosuj dalej na takich jak on a będzie tylko lepiej w Tbg

na łańcuchu cię trzymają?
1 miesiąc temu
Reply to  mother

to jedź do Warszawy i uprawiaj wolny zawód albo łap bylejakie prace dorywcze po 100zł za godzinę. Kto ci każe siedzieć w podkarpackim grajdole? na łańcuchu cię uwiązali ,czy jak?

Tarnobrzeżanin88
1 miesiąc temu
Reply to  mother

Szczególnie że w Chmielowie huty nie ma 😉

Dzikowiak.
1 miesiąc temu

To zwykły karierowicz, który powinien zbierać liście w parku a nie decydować o sprawach miasta,. Koneksje i układziki zwykły cham i prostak do tego.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Dzikowiak.

Do rady tylnymi drzwiami się dostał to i do pracy w TTBS też , wymagać od takich nic więcej nie można ( zero to zawsze zero).
Widocznie nigdzie fachowca zatrudnić nie chcieli a nauczony cały czas na garnuszku podatników to i niczego od takiego wymagać nie można a pracę po znajomości w spółce miasta bo i po co , na co taki w innym miejscu potrzebny .

Pewnie będzie analizował to co prezio zleci do analizy a może razem będą analizować co i jak przeanalizować ?

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Pierwszy zdradzil Kukurke mimo ze byl.w jej sztabie wyborczym i objal.po niej mandat
Nie kiwnął palcem jak ja skrzywdzono
Taki to sprawiedliwy i kompetentny
W sam raz dla Medrykowskiego
Będą sie rozumiec bez słów!!!!

Analityk
1 miesiąc temu
Reply to  Dzikowiak.

A ja jestem analityk polityki i kadrowej w mieście
Wynik NEPOTYZM

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Dzikowiak.

Nie żebym go bronił bo go nie znam ale ty też możesz być takim karierowiczem kto ci broni ? Zapisz sie do jakiejś bandy i rób kariere działaj!

Sprawiedliwy
1 miesiąc temu
Reply to  Dzikowiak.

Bez wyzwisk proszę. Publiczne wyzwiska to przestępstwo.

Wiolka
1 miesiąc temu

Analityk pracy – toś Mędrykowski wymyślił chyba sam do końca nie rozumiesz co to za stanowisko ? Będzie kasę w TBS-ie liczył tylko pytanie którą ? Czyżby Partyka na wakacjach nie otrzymywał pensji że szkoły ? POlityczni kłamcy Rudego szkoła !!!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Wiolka

Teraz już wiemy dlaczego vel PARTYKA był ZA kasa i zleceniami dla TTBS ???
Rączka do góry ZA vel Partyka bo to było dla siebie ( ha, ha, ha,).
Ciekawe czy to wystarczy ( ta przydzielona kasa za zarząd nad zalewem i plewienie) dla dwóch wybitnych fachowców z TTBS ( Madrzalski i vel parking) czy będzie za mało aby na ich pobory wystarczyło ???

obywatel
1 miesiąc temu

Mieszkańcy TTBS zapamiętajcie to bo to z waszej kieszeni będzie opłacane ! Mieszkańcy miasta zapamiętajcie to bo to z waszych kieszeni jest opłacane ( plewienie i zarząd nad zalewem). Pracownicy TTBS zapamiętajcie to bo zatrudniając takie coś to jak prezio z kumplem nie napluł wam w twarz ale narzucał na was i osrał , wskazał że jesteście tam jak barany i owce , bezużyteczne NIC , nawet nie zasługujecie aby wam pracę zaoferować za dobrą płace przy biurku , wy to macie zapierd ..ć nad zalewem zbierając śmieci albo plewić nasadzenia bozkowe nieudaczniki !!!! WYBORCY , Mieszkańcy miasta zapamiętajcie , że ” NIE CHODZI O TO ŻEBY ŚWINIE, WIEPRZE, KNURY trzymać z DALEKA OD KORYTA ale chodzi o to by ŚWINIOM, WIEPRZOM, KNUROM KORYTO ZABRAĆ ” raz na zawsze a wybory za rok ??? bo „świnia, wieprz, knur od koryta same nie odejdą ” i ” świnia, wieprz, knur drogę do koryta zawsze znajdzie „. Wcześniej PARKING vel PARTYKA teraz KORYTO vel PARTYKA i zawsze RĄCZKA do góry „ZA” PARTYKA.??? Kolejny wielki fachowiec , przedtem sołtys w urzędzie a teraz wielki fachowiec z TTBS zatrudnił kolejnego wielkiego fachowca ( czyżby nieudacznik nigdzie pracy nie mógł znaleźć a może nikt go… Czytaj więcej »

Zdegustowany
1 miesiąc temu

Ja mam pytanie w trybie pilnym. Kiedy Dariusz Bożek sprowadzi do miasta jakiegoś znaczącego inwestora ?. Wczoraj na otwarciu muzeum COP w Stalowej Woli siedział w 3 rzędzie i nie został zaproszony do przecięcia wstęgi a biskup Krzysztof przecinał wstęgę.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Zdegustowany

Trzeci rząd to jest tylko od KLASKANIA .
O guście eksponatów się nie dyskutuje ale tło zawsze jest potrzebne ( ha, ha, ha) a tak poważnie trochę się dziwię że sołtysa zaprosili ale niewykluczone że pojechał jak po CZEK do Rzeszowa mimo iż przywieźli taki czek do urzędu w TBG ( sam wice minister się pofatygował a tu sołtys go olał ).
Może pojechał tak jak do Rzeszowa , tylko spotkać się kolegami zaproszonymi a wojewoda musiał jakoś zagospodarować przybyłego sołtysa ( tak z grzeczności ) jak się czasami wpuszcza nieproszonych gości ????
Czasami na krzywy ryj co niektórzy nieproszeni chodzą na imprezy ??

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Zdegustowany

Po co on tam pojechał ????

Tarnobrzezanin wkurzony
1 miesiąc temu
Reply to  Zdegustowany

Trzeci rzad to i tak wysoko oceniony. W ostatnim rzędzie juz tylko mieszkancy Stalowej Woli byli

obywatel
1 miesiąc temu

Trzeci rząd to tylko od KLASKANIA .
Mieszkańcy i słusznie że w ostatnim to tak jak w kościele czym mniej nagrzeszyles tym mniej pchasz się bliżej ołtarza .

obywatel
1 miesiąc temu

Mi tam o uszy się obiło że były kierownik zalewu pierd ..ł taka pracą, płacą !!!

Tylko robota a pieniędzy nie ma i nie będzie a wymagania ????

Zdegustowany
1 miesiąc temu

A dlaczego nie załatwiono temu Panu pracy w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu ? Przecież się nadaje.

Filip Smrodić
1 miesiąc temu

Oświadczam, że ja również mam zdolności organizacyjne, potrafię samodzielnie podejmować inicjatywy, jestem sumienny i pracowity, znam się na social mediach, znam miasto i specyfikę Jeziora, nie boję się wyzwań oraz ciężkiej pracy!

Tarnobrzezanin wkurzony
1 miesiąc temu
Reply to  Filip Smrodić

Pan to do konkursu
Radny się zasluzyl tak dla miasta jak Ortyl dla szpitala

zdrowy rozsądek
1 miesiąc temu
Reply to  Filip Smrodić

nie masz o niczym pojęcia, nie dorastasz do pięt radnemu Partyce, myślisz że masz zdolności organizacyjne, ale nieprawda, a miasto widziałeś na widokówce,o mediach słyszałeś na kursie kompetencyjnym o social mediach

Filip Smrodić
1 miesiąc temu

Może i prawda. Organizowałem kiedyś różne schadzki i inicjatywy, jestem pracowity bo co tydzień sprzątam swój pokój, social media czytam więc wiem co to jest. Mało?

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Filip Smrodić

Jesteś idealny kandydat na społeczniaka takiego jak Partyka

Odyseusz
1 miesiąc temu

tarnobrzeska ośmiornica – zarówno jeden jak i drugi pan czy aby nie z tej samej partii politycznej – Polaków Oszukujemy w skrócie PO ! To samo wyprawia się w innych zakładach budżetówki gdzie praca jest tylko dla swoich i od picu robione tzw konkursy !!!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Odyseusz

Gdzie ucho nadstawić tam wrzedzie to słychać ( już nikt się nie kryje ):

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://xn--odgosy-5db.pl/swinia.php&ved=2ahUKEwjKyKuk7On4AhWOX_EDHbk3CS0QFnoECB8QAQ&usg=AOvVaw0otNtJ9JLwzWpRL6iLgu7n

Kto by pomyślał że tak wygląda samorządowa tarnobrzeska oligarchia ???

Zdziwiony
1 miesiąc temu

„od 1 lipca br. na stanowisku „analityk pracy”

Nijak mi to nie koresponduje z tym co mówił zatrudniony i jego wypowiedź jest w Tygodniku Nadwiślańskim.

Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu
Reply to  Zdziwiony

Cytat z Tygodnika Nadwiślańskiego:
„– Pracuję codziennie od godziny 5.30. Od samego rana jestem nad jeziorem. Dzień kończę o 21.30, kiedy zamykam toalety. Zależy mi na tym, żeby nad naszym jeziorem wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dlatego zgłosiłem swoją chęć pracy w tym zakresie. Wiedziałem, że TTBS, który administruje tym terenem, potrzebuje osoby, która będzie się tym zajmować, będzie o to dbać – mówi Sławomir Partyka.”

Ja też mógłbym tak pracować. Chciałbym być taką nowoczesną babcią klozetową. Żadna praca nie hańbi, a teraz takie wszystko nowoczesne i zautomatyzowane.

fach
1 miesiąc temu

Radny pokazał część swoich atutów w sprawie remontu parkingu. A że w Tarnobrzegu praca szuka człowieka, to zatrudnienie znalazło Radnego. Widać przy tym, że riwiera sprzyja powstawaniu nowych miejsc pracy 😉 Ale spokojnie, 75% mieszkańców się o tym nie dowie, 10% uzna za normalność, 10% machnie ręką, a 5% ponarzeka. Ja osobiście machnę ręką – nie chcecie naszego komitetu obywatelskiego, to nie 🙂

Tarnobrzezanin wkurzony
1 miesiąc temu
Reply to  DiM

DiM tem wreszcie ktos mysli w tym miescie i nie ulega pozornym dzialaniom, a sferaukrywania faktow prxed gawiedzią w tej kadencji zatrważająca
Ta wladza nigdy nie przyzna się do błędu
Ta wladza nie znosi i krytyki
O niej tylko dobrze jak nawet nie ma za co
Pozoranctw i nieudolnosc

obywatel
1 miesiąc temu

Jaki bezczelny prezio Mądrala , podał 3 400 netto a brutto to chyba na zleconku 4950 zł i do tego 500 dodatku czyli koszt utrzymania pasożyta wynosi coś niecoś 5 450 złotych.

Niecodziennik
1 miesiąc temu
Reply to  DiM

Przypominam teksty Bozka w TARNOBRZESKIM NIECODZIENNIKU
HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Niecodziennik

A PLUTA CICHO – ” SKOK NA KASĘ”. a on nie grzmi ???? Ha, ha, ha .

Nie grzmi bo to swoi (ha, ha, ha).

Ściągnij Pluto tą tablice w Grębowie ( ha, ha, ha ) – ty tam jeszcze masz biuro poselskie ????
Co ty myślisz że Wójt Grębowa to za ciebie zrobi LENIU ???

fach
1 miesiąc temu
Reply to  DiM

Czytam wpisy DiM teamu na bieżąco 🙂 Choć tym razem zabrakło mi nawiązania do pamiętnego remontu parkingu 😉

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  DiM

A ” siwy uśmiechnięty dziadzia ” co na to ??? Redakcja niech zapyta !

https://memy.jeja.pl/szukaj.html?q=owca&str=10

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Jezus Maria następny fachowiec o którego ubiega sie bez konkursu
Dołączy do tych niezastąpionych z urzedu miasta i zasili sztab wyborczy Bozka!!!!

Rob
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

z takim fachofcem Bożkowe pójdą na dno szybciej niz im sie wydaje

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Czyli jak za NM – w sztabie pracownicy UM, kolesie od koryta i propagandziści ( oszuści i kłamcy).

Fiskus dębolistny
1 miesiąc temu

Co za nieestetyczna i smutna historia

Do redakcji nadwisla24
1 miesiąc temu

Prosba I
Zapytac trzeba Bożka dlaczego nie poinformowal mieszkancow ze podpisal aneks na zwiększenie wynagrodzenia za wywoz śmieci i z jakich powodów nie zwiększa oplat dla mieszkańców
Czyzby chodzilo o to ze podczas ostatniej podwyżki Bożek ogłosił ze do konca kadencji podwyzek nie będzie
Prośba II
Drugie pytanie czy od września będzie podwyzka cen wody Jeżeli tak to jak to się ma do zapewnienia Bożka o nie podwyższaniu cen przy sprzedazy udziałów w spółce.

obywatel
1 miesiąc temu

Aby zwiększyć opłaty mieszkańcom to potrzebna uchwały BEZRADNYCH tarnobrzeskich a wtedy ukryć bezczelnego kłamstwa i oszustwa nie da się ukryć ale jak po cichu zwiększy wynagrodzenie za wywóz śmieci ( czyli też za kasę z kieszeni mieszkańców) to wtedy barany i owce myśleć będą że to nie za ich ( tak jak okradają złodzieje z prawdy i ….).

Pomyśleć że Dariusz Bożek skierował sprawę do sądu karnego za słowa ” oszust, kłamcą , zł….” – ma ch…..tupet ?

Ewaryst
1 miesiąc temu

Biedny i potrzebujący musi być ktoś komu potrzebne kolejna kasa ponad to co ma z „własne”j działalności, prowadzenia biura europosłowi, diety radnego i wynagrodzenia nauczyciela.

Albo to tak kiepskie pieniądze z powyższych źródeł i nie potrafi zarobić więcej w sposób inny niż synekura.

Nie wywołuję tu do tablicy Pana SP. Piszę tylko tak ogólnie, bo w naszym kraju radnych w podobnej sytuacji jest na pewno więcej.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ewaryst

A jaka on własną działalność ???
Nie ośmieszają się.

SPierredalay
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

może chodzi o te encefalografie czy inne czary-mary z falami mózgowymi, które robi chyba w Estece – to nie jego biznes?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  SPierredalay

To prowadzi ta działalność osobiście czy nie ???
Chyba że ta esteca to jego prywatna firma ???

Jak widać po efektach to te fale szkodzą ?

Tomek
1 miesiąc temu

Obecna władza wie, że idzie na dno więc rozdaje swoim co sie da i gdzie sie da nie patrząc na konsekwencje i opinie publiczną. Kupili sobie media w mieście(11 tys na TVL miesiecznie i min 150tys rocznie na TN) Ciekawe który z prezydentów załatwił Partyce robotę w spółce miejskiej? Akurat zwolniło się miejsce pracy gdy radny Partyka przestał pracować w biurze poselskim Łukaciejewskiej, przypadek? Radny Partyka to jeden z najskuteczniejszych radnych. Bez problemu załatwił w mieście remont dużego parkingu przed swoim blokiem o czym dokładnie informował na swoim profilu FB. Być może doskonała znajomośc social media radnego Partyki przekonała prezesa Mędrykowskiego aby dać takiem fachowcowi robotę. Oto popis radnego(ja jebłem): https://nadwisla24.pl/2020/12/04/tarnobrzeg-radny-ujawnia-jak-zalatwic-sprawe/

Mieszkaniec TBG
1 miesiąc temu
Reply to  Tomek

ja pierdziu, ten radny nie ma żadnych hamulców. Tym sposobem robi krecią robotę obecnej władzy. Ludzie na mieście są bardzo wqrwieni na bożkową ekipę

obywatel
1 miesiąc temu

Ha, ha, ha – przecież to jest typowy przedstawiciel obecnej władzy !
To środowisko polityczne, te same poglądy zapatrywania i postępowanie.
Wypisz, wymaluj tarnobrzeska oligarchia .

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Tomek

OBLICZE SAMORZĄDU w ………

comment image&imgrefurl=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fmichalfalek%2Fstatus%2F1090714751531929600&tbnid=28TKB6WDoCMVYM&vet=12ahUKEwjhx8T_uvP4AhWP6CoKHbLZD2kQMyggegUIARClAg..i&docid=-2Ju7AgrOcOlZM&w=1080&h=764&q=%C5%9Bwinia%20i%20koryto&client=ms-android-xiaomi-rvo3&ved=2ahUKEwjhx8T_uvP4AhWP6CoKHbLZD2kQMyggegUIARClAg

WERONIKA
1 miesiąc temu

A może by ktoś bezrobotny dostał ta fuchę .Młody zdolny beż znajomości w urzędzie!!!Wstyd! Parking sobie zalatwil a teraz dodatkowa pracę!

ZOSKA B.
1 miesiąc temu

JA TEZ MAM WAKACJE !!! NIECH MNIE KTOŚ ZAGOSPODARUJE ZA 6.000 ZŁ MIESIECZNIE!!!!

No i co sie stało?
1 miesiąc temu

Radny Partyka faktycznie ma takie doswiadczenie i ma czas, więc co w tym dziwnego że pracuje na krótkosezonowym stanowisku?
Zostały 3 miesiące sezonu, a zatrudniony na 2. Ja bym odpuścił nagonkę dziennikarską. Poza tym, taka jest prawda, ludziom nie chce się pracować umysłowo, mało ludzi którzy naprawdę by sie przyłożyli i chcieli coś takiego organizować

ALICJA
1 miesiąc temu

Za darmo niech pracuje

Chińczyk Pekińczyk
1 miesiąc temu
Reply to  ALICJA

A najlepiej za michę ryżu 😉

obywatel
1 miesiąc temu

Rodzina się odezwała ???

zdrowy rozsądek
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

nie, po prostu zdrowy rozsądek się odezwał. PO nienawidzę, ale tutaj jest specyficzna sytuacja,a w mieście jest tak że jak szukasz fachowca na już to nikt nie ma czasu, nikomu sie nie chce, nikt nie potrafi tego ogarnąć i już lepiej wziąć kogoś znanego ,sprawdzonego. Co innego gdyby to było na pół roku, rok czy dłużej, wtedy konkurs byłby wymagany

obywatel
1 miesiąc temu

Jakby ten twój orezesina dał ogłoszenie do pracy ( jak inni) to problemu nie było ???

Ja kiedyś chcą dorobić , znalazłem ogłoszenie ( lento, olx) w tym samym dniu złożyłem CV a pół godziny później dostałem telefon od pracodawcy aby dziś lub jutro zgłosić się po skierowanie na badania ???
Także z takich pierd …m to do naiwniaków ???

zdrowy rozsądek
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Ale o jakim stanowisku mówisz? Tu chodzi o administrację i zarządzanie . Takich rzeczy nie ma na olx. No widzisz ,na badania,a potem pewnie sprawdzania i te inne bzdury. A w mieście pracę na wysokim stanowisku prędzej znajdziesz niż niż pracę dorywczą. Nie ma ludzi spełniających wysokie kwalifikacje, zawsze czegoś brakuje gdy sie szuka takiego pracownika. Mówię realnie, nie politycznie

obywatel
1 miesiąc temu

To może trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem ???
Ty to rodzina, partia, stowarzyszenie , komitet wyborczy ???

obywatel
1 miesiąc temu

Takich też – dobrze że przez przypadek wyszło !

comment image

Gość
1 miesiąc temu

To się stało że już czas udać się do psychiatry skoro takie głupoty wypisujesz .

Mąż
1 miesiąc temu

A mąż emeryt radnej Kapusciak zatrudniony w szlitalu w Tarnobrzegu
Nepotyzm czy poszukiwanie fachowców

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mąż

Też fachowiec , pierwsza klasa ???
Jakby ktoś się pytał to też nie było ogłoszeń o wolnym etacie ( ha, ha, ha) tam tylko ogłoszenia się pokazują jak szukają frajerów za Minimum !

Miasto takie KASTOWE !
Kasta nadludzi – oligarchii I RESZTA + barany i owce).
Podobnie jest w Spółdzielniach mieszkaniowych ( rodzinne interesy ).

ALICJA
1 miesiąc temu
Reply to  Mąż

A co on tam robi? Palaczem jest????

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  ALICJA

A co TY – aby być palaczem to trzeba mieć uprawnienia .
WIELKI Kierownik działu technicznego – koń by się uśmiał !!!
Emeryt jak i jego emerytka ?

Paweł
1 miesiąc temu

My mamy „moralny obowiązek” ofiarować swój czas, wysiłek i pieniądze dla Ukrainy, dla jeziora i dla innych „naszych” spraw. Ale w tym przypadku nie ma ofiary, tylko jest wykonywanie zlecenia za złotówki. Rekompensata za używanie własnego auta jak najbardziej, ale pensja? Chyba, że to nie jest służenie mieszkańcom, tylko zwykłe pracowanie żeby zarobić pieniądze. Tylko po co wówczas to całe wywyższanie tej funkcji?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

A co to ?? Rowerem można dojechać, na nogach dojść ?
Ku…a bez jaj ! Czyżby innym pracownikom z TTBS też dopłacali za dojazd do miejsca pracy , tym pracującym nad zalewem czy też tym plewiącyn ???

Ale się znalazł fachowiec , niezbędne kasiorka na samochód – komu te głupoty chcesz sprzedać ????

Paweł
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Czytaj ze zrozumieniem. Rekompensata za używanie własnego auta dotyczy sytuacji, gdyby to był wolontariat. Wtedy za ofiarowanie czasu, wysiłku itd. należy się jakaś pomoc lub rekompensata, choć nie wiem czy o wartości aż 500 zł. Jednak w tym przypadku mamy do czynienia ze zwykłym zatrudnieniem, więc należy się samo wynagrodzenie, a wywyższanie tej funkcji jest nie na miejscu.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Ale ja to rozumiem !
Bezpodstawne wykorzystywanie środków spółki w celu zaspokojenia potrzeb pracownika nie mających podstaw , ku zachciance wygodzie VEL WYGODA I ZACHCIANKA .
Jak widać każdy sposób jest dobry aby kasę wyciągnąć i wszystko można uzasadnić w tępy sposób .

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Pan piszesz o wolontariacie ???
Może warto poczytać co to jest ??
Za kasę, dla kasy to nie wolontariat ,
to u nas w Tbg nagle narobiło się wolontariuszy, stowarzyszeń społecznych, społeczników – tacy co biorą kasę ( nawet na samochód), diety, kasę mieszkańców w postaci dotacji z budżetu miasta to nie są ani wolontariusze ani społecznicy TO JEST SPOSÓB na życie CWANIAKÓW , zarabianie kosztem innych – to zwykle hieny moralne, etyczne .
Dostają kasę ( dotacje, diety itp) a ci najwyżej stojący jeszcze medale, ordery, wyróżnienia, zasłużeni dla miasta !
Tak się dorabia ideologię aby kasę klepać, wygodnie żyć na koszt podatników !

Zupełnie Zielony
1 miesiąc temu

Pamiętam jak Sławek nalewał pianę do kufelka klientom w Zyk Zaku. Dzięki jego zaangażowaniu i bezinteresowności został Analitykiem Pracy.

ALICJA
1 miesiąc temu
Kiedyś student
1 miesiąc temu

Od czegoś trzeba zacząć. Żadna praca nie hańbi. Jeśli był wtedy studentem to studenci dorabiali aby mieć wydatki na swoje potrzeby, wakacje etc…
Dzisiaj studenci nie szukają pracy na wakacje bo tatuś czy mamusia im kasiorkę da.

ruszyło wydłużanie plaży
1 miesiąc temu

Nieprawda, dzisiaj nie studenci dorabiają na wakacje tylko radni, bo studenci wyjechali stąd daleko ,a najgorsze prace zostawili naszym włodarzom. Analityk to przykład pray sezonowej. Ale to zbyt skomplikowane rzeczy i zbyt trudne do pojęcia aby taki zwykły człowiek niebędącym studentem czy radnym mógł sobie wyobrazić. Praca szuka człowieka z najwyższymi kwalifikacjami i doswiadczeniem analitycznym , a cała reszta łapie sie za głowe i zazdrości że nie umie być analitykiem i że nie było koń kursu, bo po co skoro to za trudne?

Tropiciel idiotologii
1 miesiąc temu

Skoro Kalinka może być dyrechtorem to dlaczego Partyka analitykiem nie?

obywatel
1 miesiąc temu

Racja skoro mieszkaniec Krosna, dymitrowa może być sołtysem i wice TBG ???
Tylko dlaczego w taki prostacki sposób ???
Zresztą też nauczyciel więc czego można się spodziewać – koryto, kasa, znajomości !!!!

ruszyło wydłużanie plaży
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

to dlatego że zwykły nierodowity mieszkaniec nie dorasta do pięt swoimi umiejętnościami radnemu z rodoodem , tytułem i kompetencjami . Nawet sołtys może mieć bogatszy rodowód niż przeciętniak znikąd

zenek
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Pocałujta w du.ę wójta!!!

Sok z siusiaka
1 miesiąc temu

Ch ch ch pogania-tak w skrócie

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Sok z siusiaka

Echo po ulicach niesie , bez przerwy, bezustannie , dzień i w nocy , na okrągło, od urzędu aż po spółki miejskie :

POSŁUCHAJCIE !

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://xn--odgosy-5db.pl/swinia.php&ved=2ahUKEwjT-6O72-v4AhWB-6QKHec9CLQQFnoECCEQAQ&usg=AOvVaw0otNtJ9JLwzWpRL6iLgu7n

ILE TEGO MUSI BYĆ w Tarnobrzegu ???
Czy to możliwe ???
Czyżby w Tbg były CHLEWNIE ???

Wrażliwy
1 miesiąc temu
Reply to  Sok z siusiaka

Odpuść sobie wulgaryzmy.
Administrator tej strony, proszę o skasowanie tego tekstu!!!

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Wrażliwy

Wrażliwy komuch ?! Cenzura się marzy ?! Ludzie mają być prawo wkur…. na te rzeczy które się dzieją w naszym mieście.

naprawnik świata
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Wolność słowa nie oznacza, że można ludzi wyzywać, pisać wulgaryzmy.Na to sa przepisy prawne.

Ciekawski
1 miesiąc temu

Ciekawe komu musiał zrobić dobrze ?

Sam
1 miesiąc temu
Reply to  Ciekawski

Sobie zrobił dobrze. Wszak zarabia pracą.

praca znalazła człowieka
1 miesiąc temu

A człowiek chętnie sie zgodził i pokazał swoje umiejętności i doświadczenia. Tak jest w dzisiejszych czasach. Człowiek już nie musi biegać za pracą, bo praca sama puka do drzwi

WALDEMAR
1 miesiąc temu

Heheh3

Nuncjusz nad zbereźny
1 miesiąc temu

Sławomir udzielam ci pierwszego ostrzeżenia

Ciety Walenty
1 miesiąc temu

Tego skompromitowanego Pratyke nalezy usunac z RM a tego madrale prokurenta Madrylinskiego natychmiast wywalic na zbity pysk !!!! Kto takiego blazna i parcha zatrudnil i po co …????!!!! Komu i do czego ten szmatlawiec niepismienny Madrylinski jest przydatny…???!!!!! Ale to wlasnie „madrzy” wyborcy Tarnobrzega wybieraja ciagle blaznow na wazne stanowiska …..najpierw byl pijak Dziubinski ,pozniej adoptowany Norbert -smiec , nastepnie Grzes LAPOWKA-Kielbiowaty ,teraz Bostwo i soltys Pluto z Dymitrowa …..! A BOSTWO i PLUTO wybrali sobie Medrylinieckiego !!!!!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ciety Walenty

ALE TAKIEGO SK……, C……..H jeszcze nie było ( ten przerósł wszystkich ) i jeszcze takie coś zapraszają ???

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0TNaGBVnsNmzTpR2MF4y3hb6fxAqwA4mADZaWquSSG7aPxPWMyPxoJhA7fDptH4kfl&id=109647558415830&m_entstream_source=timeline&__tn__=-R

Takie coś powinno zniknąć z życia publiczne, mediów a nawet ulic miasta !

A ciule jeszcze zapraszają aby sobie zdjęcia porobił -. ????

obywatel
30 dni temu
Reply to  Ciety Walenty

GK to przy obecnym ANIOŁ , wyciągnął od gościa co ma kasę ( aniołem też nie był ) ale ten to arcy …….( każde słowo pasuje: obraźliwe, wulgarne i każdy mieszkaniec na prawo go nazywać jak chce i splunąć tam gdzie się powinno ) – ZA TO
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://ms-my.facebook.com/109647558415830/posts/miasto-nielegalnie-pobiera%25C5%2582o-op%25C5%2582aty-za-czynno%25C5%259Bci-administracyjne-oraz-za-wydawan/125431260170793/&ved=2ahUKEwj6wuLExfP4AhWGk4sKHYyiAIYQFnoECA8QAQ&usg=AOvVaw0FaHZKf7S-NEiIeiMuq1rW

Ciety Walenty
1 miesiąc temu

Takich wybraliscie decydentow to macie !!!!!! Byl Mastalerz adopt ,byl Grzes LAPOWKA,teraz debil z Dymitrowa i Bostwo a w RM jeszcze Slawus Pierdyka i Waldus Tepak z Miechocina ! Sami geniusze !!!!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ciety Walenty
Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Ciety Walenty

STOP DLA OBECNYCH RADNYCH W PRZYSZŁYCH WYBORACH !!!!

Ciety Walenty
1 miesiąc temu

Ten Pierdyka to jest fachowiec od bzykania owiec !!!!!!

Marzena
1 miesiąc temu

Jak znaleźć fuchę nad jeziorem tak żeby choć 3000 zarobić?
Ja żadnej pracy się nie boję poza tym mam wykształcenie, doświadczenie i kwalifikacje.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Marzena

Ha, ha, ha – i co z tego , lepiej poszukaj znajomości ( najlepiej radnego w rodzinie ).

Tarnobrzeżanin z rodowodem
1 miesiąc temu
Reply to  Marzena

Analityk to przykład pracy sezonowej. Ale to zbyt skomplikowane rzeczy i zbyt trudne do pojęcia aby taki zwykły człowiek niebędącym radnym mógł sobie wyobrazić.Zwykły nierodowity mieszkaniec nie dorasta do pięt swoimi umiejętnościami radnemu z rodoodem , tytułem i kompetencjami .

batman
1 miesiąc temu

Mnie też szlag na to trafia ale najbardziej wkurza mnie jak na Praktykę najbardziej pluje czołowy tarnobrzeski koryciarz, szanciarz szmaciarz ktory utopi każdego żeby zostać wymarzonym wiceprezydentem. ta łysa pazerna pała najbardziej oblowiła się na miejskim majątku to można sprawdzić.

bożo
1 miesiąc temu
Reply to  batman

który to taki odważny ??

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  bożo

Ha, ha, ha

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/burza-po-wpisie-radnej-pis-malgorzaty-jacyny-witt-bo-ja-jestem-elita/4q38ek2,79cfc278

Odważny czy głupi ??? Oto jest pytanie ????
Kto by jeszcze normalny i przyzwoity chciał ???

janwdupowkręt
1 miesiąc temu

tragiczne jest to „miasto”
nic, tylko stąd spierdalać!
-kto tylko może!!

bożo
1 miesiąc temu
Reply to  janwdupowkręt

to s#ierdalaj i nie wracaj

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  bożo

Właśnie takich jak ty doradców trzeba wypierd ..ć z tego miasta , wy tylko koryto z PARTII OSZUSTÓW .

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  bożo

Koryciarzu zamknij ryj.

bożo
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

też cie kocham 🙂

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  bożo

Ja mam inną orientację ( mam taką naturalną ) , więc przestań bo kobietą nie jestem ( ha, ha, ha ).

bożo
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

wolę facetów 🙂 przeszkadza ci to homofobie ??

Część
1 miesiąc temu

Ci co mu zaoferowali robociznę kto wie czy nie są bardziej zabłoceni

1144015155_28.jpg.jpeg
Zuzia
1 miesiąc temu

Poświęcę się i wstane o 5rano.aby zobaczyc radnego nad jeziorem przy pracy
Może nawet to uwieczne.

Nie duża
1 miesiąc temu
Reply to  Zuzia

Pamietaj ze pracuje do 21. Wtedy tez wpadnij.
Najgorzej bedzie jak.beda obrady rady. Czy będzie odrabial.??? Tylko kiedy????

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Nie duża

Ten nie pracuje i też narzeka ( jak to oligarcha z wątpliwym rodowodem ).
https://www.pomponik.pl/plotki/news-lech-walesa-skarzy-sie-na-inflacje-i-niska-emeryture-mam-12-,nId,6151514

Trzeba go zaprosić do Tbg – biedny niech dorobi ?

Hymn
1 miesiąc temu

Teraz wiadomo dlaczego radny wznosił hymny na czesc Bożka
Szkoda ze nie wpadlam na ten pomysl
Byc moze zarobilabym na dobre wakacje

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Hymn

A ” siwy uśmiechnięty dziadzia” się cieszy – kasa i koryto jest , takie zajeb…e że wystarcza nie tylko dla dziadzia ale wszystkich swoich kolesi w myśl zasady ” Razem DOIMY z Tarnobrzega ” i czeka , czeka bo już za rok Wybory i marzy: ” barany i owce jeszcze raz dajcie koryto „!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Hymn
obywatel
1 miesiąc temu
Ciety Walenty
29 dni temu

A teraz podobno maja zatrudnic radnego zegarmistrza O”gorzalka na glownego czasomistrza miasta aby pilnowal zegara w Dzikowie za 5000 zl. brutto ,plus platne wakacje i dyzury swiateczne i samochod sluzbowy !!!!

Ciety Walenty
29 dni temu

A w Miechocinie „bezradny” Waldus TEPAK ma zostac zatrudniony przez tego blazna MUNDRYKOSKIEGO do liczenia samochodow wjezdzajacych od Kajmowa nad bajoro z pensja 4500 zl . netto i praca jak w Policji 1 rok pracy a licza polowe wiecej !!!!

obywatel
29 dni temu
Reply to  Ciety Walenty
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
149
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content