Dni Tarnobrzega – czas start!

Ruszają Dni Tarnobrzega 2022. Zobacz, co i gdzie będzie się działo, jak dojechać.

  • Muzycznie na zamkowym dziedzińcu

Cykl wydarzeń w ramach tegorocznych Dni Tarnobrzega już w czwartek, 21 lipca otworzy plenerowy  koncert „Od Nocy do Nocy” Joanny Aleksandrowicz. Koncert odbędzie się na dziedzińcu Zamku Tarnowskich. Można zabrać ze sobą koce. Zapowiada się klimatyczny wieczór muzyki filmowo-musicalowej. Wstęp jest wolny. Szczegóły: https://um.tarnobrzeg.pl/wydarzenie/88

  • Jazzowy piątek w TDK

W piątek, 22 lipca, w sali widowiskowej TDK rozbrzmiewać będą piosenki Wojciecha Młynarskiego w jazowym klimacie. Na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury wystąpi Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński Trio z projektem „Tutaj mieszkam”. Ostatnie bezpłatne wejściówki do odebrania w TDK-u: https://um.tarnobrzeg.pl/wydarzenie/86

  • Rodzinne kino i koncert w plenerze

Piątkowa propozycja dla całych rodzin to plenerowe rodzinne kino letnie nad Jeziorem Tarnobrzeskim oraz koncert zespołu Old Marinners. Wszystko to na terenie rekreacyjnym przy Marinie. Tam także warto zabrać ze sobą koce lub leżaki. Zapowiada się fantastyczny rodzinny wieczór: https://um.tarnobrzeg.pl/wydarzenie/89

  • Gwiazdy i atrakcje w weekend

Sobota i niedziela, 23 – 24 lipca, od rana pełne atrakcji. Zadzieje się i na lądzie i na wodzie. W sobotę od godziny 12.00 Holi Święto Kolorów, a od godziny 15.00 pląsy z Akademią Tańca Art Dance. Duża scena w sobotę rusza już od godziny 16.00. Późnym wieczorem zapraszamy na scenę taneczną Strabag do Wakacyjnej Przystani. Na wodzie w niedzielę już od godziny 11.00 wodniackie zagania w dwóch kategoriach, czyli Regaty o Puchar Prezydenta Tarnobrzega. Niedzielne koncerty od godziny 15.00. Koncerty gwiazd zarówno w sobotę, jak i niedzielę od godziny 21.00. W sobotę Electric Light Orchestra performed by Phil Bates & Band, w niedzielę Kayah! Każdego dnia niesamowity Luna Park, bogata gastronomia i stoiska handlowo promocyjne. Szczegóły: https://www.dni-tarnobrzega.pl/

  • Bezpłatne autobusy nad jezioro

PHU Polkar oraz MPK Tarnobrzeg informuje, ze w dniach 23 i 24 lipca br. uruchamia dodatkową i co ważne, bezpłatną linię specjalną dowożącą mieszkańców Tarnobrzega nad Jezioro Tarnobrzeskie na imprezy zorganizowane w ramach Dni Tarnobrzega. Ponadto, w tych dniach od godziny 16.00 także przejazdy linią nr 6 będą bezpłatne. Szczegóły i rozkłady jazdy na stronie miasta: https://um.tarnobrzeg.pl/aktualnosc/396

info: UM Tarnobrzeg

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
65 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
10 miesięcy temu

Czas zaczac pląsy
A w poniedzialek oddac kase z Polskiego Ładu
Taki mamy klimat

Tarnobrzezanin
10 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Bida się bawi

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Tarnobrzezanin

Ha, ha, ha – BIDA z NĘDZĄ popatrzeć , posłuchać, potańczyć – wystarczy dla Baranów i osłów .

obywatel
10 miesięcy temu

Czas to rozgonić ten chlew : przegonić świnie, wieprze , knury . Trzeba zabrać koryto Kapitanowi NEMO i jego bandzie bo nic z tego nie było, nie ma i nie będzie , chyba że baranom i owcom tarnobrzeskim chodziło o potańcówki, popierdówki , pląsy na riwierze (dla turystów ).
Miejska oligarchia (z komitetu pod wodzą K . O. Z. – ła).

Jakie dni Tbg ???? Igrzyska dla miejscowej hołoty czas zacząć, przecież to za wasze osły i barany .

Ostatnia prosta
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Barankiem pokornym to ty nie jesteś

9ba42d6a5ec295d6211f695a6f0e2f2e.jpg
obywatel
10 miesięcy temu

I nie bedę- pokorni to są tylko niewolnicy i chłopi pańszczyźniani .
Każdemu w państwie demokratycznym Konstytucją gwarantuje wolność słowa a jeśli jest karany za swoje opinie to świadczy tylko o tym że w tym kraju jest nadal komuna , komuniście rządzą i postkomunistyczna kasta nadludzi czuwa jak za PRL w obronie złodziei, oszustów, kłamców , zresztą jest przez nich wybrana ( wybierana) – czysty stalinowski system ( pokaż mi obywatela a przepis prawa się znajdzie w kk).

Informacja:
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Sundy przywracają emerytury byłym SB-kom. Kilku SB-ków w Tarnobrzegu ma je przywrócone. Nawet ci co pracowali w wydziałach do walki z opozycją.

zabrab immunitety
10 miesięcy temu
Reply to  Informacja:

bo to jest kasta nadzwyczajna kolego jak widac nie do ruszenia

obywatel
10 miesięcy temu

To nie kasta – to zorganizowana grupa …która trzyma zwykłych ludzi za mordę jak za komuny – nic się nie zmieniło ( z komunistycznego badania, z komunistycznym rodowodem tylko ubrane to ścierwo pod kwiatkiem zwanym obecnie demokracja ).
Jedyna różnica jest że teraz KASTA jest z nadania PIS ( ale wyszkoleni przez postkomunistów, , wybrana przez ich potomstwo i dopuszczona przez kastę nadludzi)

Mieszczanin
10 miesięcy temu
Reply to  Informacja:

Z tych SBków co ja znam to wszyscy są już dobrze po 70tce

Marzena
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Jak to chcesz zrobić skoro w tym mieście elektorat to w większości stare komuchy i solidaruchy. Za 15-20 lat sami się rozgonią.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Marzena

Większość to trzyma się z daleka od chlewu , komuchów i solidaruchów ( jak to uczciwi ludzie ) a do koryta pchają się jak zawsze ci sami od lat w tym mieście – ” do polityki idą nieudaczniki ” a w Tbg świnie, wieprze, knury .

edward
10 miesięcy temu

czynsz musze zapłacić 1569 zł i zostało na piwo

wasyl
10 miesięcy temu

A KIEDY JARMARK DOMINIKAŃSKI ,CHYBA ,ŻE GO NIE BĘDZIE BO KASIORA POSZŁA NA DNI TARNOBRZEGA . TAK ZAWSZE HUCZNIE UM AFISZOWAŁ TEN JARMARK A JAK NA RAZIE –ZONK . NIKT NIE PISZE NA TEN TEMAT . CZYŻBY MIELI ZRYWAĆ KOSTKĘ I KONCZYĆ BETONOZĘ ?

Łysy
10 miesięcy temu
Reply to  wasyl

Zawsze był w połowie sierpnia

wtedy co zawsze
10 miesięcy temu
Reply to  wasyl

jarmark zdaje sie że jest opłacony przez samych handlarzy którzy charytatywnie nie stoją, tylko mają całkiem spore ceny za swoje własnoręczne wyroby które oferują. Na pewno będzie wtedy co zawsze czyli połowa sierpnia

odp
10 miesięcy temu

no i tutaj sie mylisz bo trez ile ci dadza to sprzedaz
a jak bedziesz przy swoim to przywieziesz ze soba a tutaj lubia sie targowac o nawet 50 procent

jeszcze sie nie zaczęły
10 miesięcy temu

To że był koncert w parku dzikowskim, nie znaczy że to są Dni Tarnobrzega. Dni będą w sobotę i niedzielę

janwdupowkręt
10 miesięcy temu

Kiedy referendum za odwołaniem sołtysa?

Marzena
10 miesięcy temu
Reply to  janwdupowkręt

Nigdy. To jest najlepszy prezydent w historii tego miasta.

nuncjusz z nad bereźny
10 miesięcy temu
Reply to  Marzena

jakie ma zasługi poza byciem fajnym starszym panem ??

Gość
10 miesięcy temu
Reply to  Marzena

Najlepszy ?! Kiedy uciekłaś z psychiatryka ?
To ja moze wymienię sukcesy tego emeryta i rady bezradnych.
Szpital wojewódzki z nazwy z dyrektorem też emerytem i z pozamykanymi oddziałami. Tu dla klakierow prezydent Bożka dodam że w Stalowej Woli prezydent z radnymi i posłami bronią jak lwy swojej spółdzielni mleczarskiej przed upadkiem. Tarnobrzescy mają szpital w dupie? A poseł Poncyliusz z PO już chyba zapomniał kto go wybrał .

Pomnik dla krwiodawców bez punktu poboru krwi.

Tarnobrzeg wykluczony kolejowo beż dworca kolejowego i bez szprychy do CPK choć konsultacje w tej sprawie były w 2018. Uczestniczył w nich prezydent Bożek? O centrum komunikacyjnym możemy tylko pomarzyć.

Zlikwidowane pogotowie ratunkowe i rejon energetyczny. Przeniesione do Mielca.

Zlikwidowany Rejoniwy Związek Spółek Wodnych i utworzony w Stalowej Woli jako Wody Polski

Nadal brak Komunikacji Miejskiej.

Brak wizji rozwoju miasta i inwestorów a jak się jakiś pojawi to załatwia 10 lat pozwolenia np. na budowę galerii.

A gdzie te prawdziwe sukcesy ? Działeczka nad zalewem już jest ?

Na dwóch kołach
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

I drogi rowerowe kostkowe = tory przeszkód.

Likwidator
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

Niestety ale tego jest więcej niż pan wymienił. Przykre to, że w Tarnobrzegu jest takie dziadostwo.

Kuba
10 miesięcy temu
Reply to  Likwidator

Drodzy komentujący żaden problem. Macie wizje rozwoju i ratowania Tarnobrzega to za rok macie szanse przejąć władze. Założyć komitety wyborcze, wygrać i rządzić. Damy wam szanse a po trzech latach zapytam o sukcesy. Przecież to jest takie proste i łatwe jak pisanie komentarzy więc do dzieła.

Mieszkaniec tbga
10 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Kuba, trafiłeś w samo sedno. BRAWO

Do Kuby
10 miesięcy temu

Trafiłeś jak kulą w płot
Brawo

Kubuś
10 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Emeryci niech odpoczywają na emeryturach, chyba, że chcą dorobić to do kopalni węgla zwiększyć wydobycie.

Betonowy Jasio
10 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Nie będzie łatwe poczynienie sukcesów, bo Tarnobrzeg to betonowe miasto, betonowe dosłownie i w przenośni. Betonowe, bo tutaj zmienić cokolwiek na lepsze jest trudne, bo dookoła grasują mafie na ten przykład, ale nie tylko z tego powodu. Mają ludziska betonowe myślenie, stare skostniałe nawyki.

Do Kuby
10 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Tyle tylko ze komitety wyborcze wymagaja kasy i to dużej
A taką kasę może i EC miec komitet obecnej władzy
W tym prpblem
Osoby kompetentne nie przebija się z powodu braku kasy na wybory

Gość
10 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Naprawdę? Puścicie z tych zydo-komunistycznych łap to biedne miasto ?! A to dobre 🙂 przez okres tzw samodzadowej Polski wysprzedaliście wszystko co się dało. W majestacie prawa okradaliscie mieszkańców z ich podatków siedząc na stołkach nic w zamian dla miasta nie robiąc lub takie głupoty ze jeszcze będzie sie po nich smród unosił nad miastem latami. Za nic nie odpowiadaliście. Załatwialiście tylko swoje interesy. Ciekawe czy można upublicznić właścicieli nabytych działek nad zalewem bo może to by ludziom otworzyło oczy. Ale pewnie nie bo w tej podłej demokracji wymyśliliście sobie RODO. Miasto wyprzedane i zadłużone! Instytucje regionalne powyprowadzane do sąsiednich miast. Największy pracodawca w mieście czyli szpital w likwidacji. Gdzie prokurator ? Sciga rowerzystów po piwie i babcie za batonika ? Fakt w demokracji swój swojemu oka nie wykole… Bardzo to smutne ale prawdziwe . Tylko miasta żal. Źle nikomu nie życzę ale tylko jedno ciśnie się na usta . Nażryjcie się ruinami tego miasta do końca . Może będzie sprawiedliwość na tym ziemskim padole i wkońcu któryś, któraś się udławi. Nie jestem po prawie administracyjnym i zarządzaniu więc nie mam kwalifikacji do zarządzania miastem. Zresztą godność mi nie pozwala pchać się w takie towarzystwo. A na zmianę prawa tak… Czytaj więcej »

obserwator
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

odkad tarnobrzeg przestal doic innych mam tu na mysli byle tzw wojewodztwo ewidentnie popada w ruine

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Marzena

Jak mu gotujesz to gotuj i tyle .
Listy pochwalne to nie tu na tym forum .

Paweł
10 miesięcy temu
Reply to  Marzena

Myslisz o Stalowej Woli?

wrzos
10 miesięcy temu

BARDZO DOBRZE NIECH MIASTO CHOCIAZ PRZEZ TE KILKA DNI WAKACYJNYCH POSZALEJE, BEDA TAM TYSIACE MIESZKANCOW MIASTA I NIE TYLKO W ROZNYM WIEKU A IM WSZYSTKIM TEZ SIE COS OD ZYCIA NALEZY. BO CZASY OGOLNIE SMUTNE I DRETWE.

Asurpaipal
10 miesięcy temu
Reply to  wrzos

Oby nie była to ostatnia wieczerza miasta.

Covidek
10 miesięcy temu
Reply to  wrzos

Oddział covidowy w szpitalu znowu rozpocznie swoją działalność po tych waszych imprezach.

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  wrzos

Niech się bawią przecie bawią się za swoje ” niech żyje bal” a po balu ?????

nie imprezowicz
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

płacz, bo kasy ubyło, bo covid się podłapało, bo się porzygało po śmieciowym jedzeniu albo nadmiaru gorzołki.

obywatel
10 miesięcy temu

Nawet NIEBO płacze nad tym miastem ( godz 19. 30 ) leje jak z CEBRA na dni Tarnobrzega – nawet NATURA i BÓG jest przeciwko dwóm nauczycielom i bandzie postkomunistycznej – K. O .Z za to złodziejstwo które jest w tej pierd… mieścinie , pogardzie dla zwykłych mieszkańców , obłudzie .
KASY to ubywa tylko zwykłym mieszkańcom a nie jeb ..j postkomunistycznej zorganizowanej grupie koryciarzu z świńskim, wieprzowskim, knurowskim rodowodem które mają w genach .

Jjj
10 miesięcy temu

Szkoda że nie nad Wisłą tam byli najlepiej

Masa potrzeb RT
10 miesięcy temu

Czekamy na budowę nowych szerokich dróg w mieście – w Tarnobrzegu masa potrzeb. I można złożyć tylko na 3 drogi, zaznaczam nie te same, nie dublujemy zgłoszonych projektów, bo będą zwroty.

I nie potrzebna złość mieszkańców

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg. 161 milionów złotych dla Podkarpacia | Nowiny (nowiny24.pl

Kibicujemy i czekamy na dofinansowania, a następnie wykonanie jak największej ilości nowej, dobrej, jakości masy na drogach.

To my, mieszkańcy Tarnobrzega – miasta masy potrzeb odnośnie sieci drogowej.

z sando
10 miesięcy temu

jak masy to se w ybudujta

Masa potrzeb RT
10 miesięcy temu
Reply to  z sando

wybudujemy, tylko nie płacz skrzywdzony człowieczku, płaczku nie płacz.

z sando
10 miesięcy temu

mnie tam nie skrzywdzili ale moje miasto owszem

Masa potrzeb RT
10 miesięcy temu
Reply to  z sando

odwiedź psychiatrę, powinien pomóc, bo źle z tobą chłopie

obywatel
10 miesięcy temu

Czekać to możesz ???
Na riwierę i tarnobrzeskie LAS BAGNAS wnioski będą bo w szufladzie u siwego uśmiechniętego starucha jest koncepcja za ( chyba) 100 tysięcy ( z jeban ..m ) podwodnym miastem z tunelami, domkami wczasowymi dla oligarchii, pomostami dla kasty wędkarzy itd).
ŚCIERWO realizuje zachcianki swoje za kasę zwykłych obywateli miasta i ich kosztem – kosztem potrzeb mieszkańców i miasta gdzie ludzie mieszkają (to zwykle złodziejstwo ).

Bierny obserwator
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Możesz gościu nieco stonować? Wyzwiska są nie na miejscu.
Tak poza tym to podwodne miasto z tunelami i wiele innych pomysłów związanych z jeziorem to były pomysły mieszkańców Tbg-a.

obywatel
10 miesięcy temu

Tak tak – sprzedaż udziałów wodociągów też pewnie były pomysłem mieszkańców, podobnie inwestycje nad zalewem ( drogi, parkingi, biletomaty ) – przestań pieprzyć takie farmazony !!!!!!!
Dni Tbg też jest pomysłem mieszkańców ???
Pomysły do BO też pomysłem mieszkańców( tylko RIO i SA miał inne zdanie ) ???
Brednie opowiadasz !

odp
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

no i tutaj przyznam racje takiej tragednii nie widziałem od 2 lat jak sie bozek czegoś dotknie to s…… na całej lini i to jest widoczne że nawet autobuś nie może wiechać z ludzmi nad jezioro bo ulice sa zakorkowane żenada dobry strzał w kolano panie prezydencje

turystyczny tomasz
10 miesięcy temu

bylem ostatnio w tej czesci Polski ladny zalew macie tam kolo Sandomierza

Dohtor basen
10 miesięcy temu

Czas na elektrowstrząsy

wrzos
10 miesięcy temu

KOLO SANDOMIERZA TO SA SAME PIECZARY I ZAPLESNIALE KATAKUMBY NIC CIEKAWEGO, ZA TO W TARNOBRZEGU JEST PIEKNE ,WIELKIE JEZIORO Z WIELOMA ATRAKCJAMI ZAPRASZAMY

turystyczny tomasz
10 miesięcy temu
Reply to  wrzos

ale to nie jezt jezioro prosze pana a poza tym u was nie ma co ogladac

turystyczny tomasz
10 miesięcy temu

a swoja droga ziemia sandomierska na ktorej lezy tarnobrzeg jest piekna

Dohtor basen
10 miesięcy temu

Co ty pieprzysz skrzywdzony człowieku! Kto cię skrzywdził i skrzywił umysłowo? Leczenie długie i elektrowstrząsy mogą ci pomóc.

Dohtor basen
10 miesięcy temu

Przyjedź wylecym cię prądem zmiennym

turystyczny tomasz
10 miesięcy temu
Reply to  Dohtor basen

psychopacie nie rob mi krzywdy

Dohtor basen
10 miesięcy temu

Wyleczę z obsesji Tarnobrzega

turystyczny tomasz
10 miesięcy temu
Reply to  Dohtor basen

mamusi tatausiu un chce mnie zabic prondem

MTbg
10 miesięcy temu

droga redakcjo @Nadwisla24 proszę o zebranie informacji kto zmienił rozkład jazdy z nad jeziora w dniu dzisiejszym. Zgodnie z komunikatem mks miał nie wjeżdżać nad jezioro a zatrzymywać się na wislostradzie, naginalem z dziećmi niepotrzebnie bo kierowca dostał komunikat o zmianie rozkładu i zaczął wjeżdżać. Druga sprawa również rozkład uległ zmianie bo kierowca wysadził wszystkich pod fontana a kurs miał odbywać się zgodnie z komunikatem kolo tapimy. Brawo za organizacje nie ma co . Druga sprawa czas najwyższy może oświetlić drogę na wislostradzie bo ten wypadek sprzed pół godziny to Wasza wina ze droga jest nieoświetlona.

odp
10 miesięcy temu
Reply to  MTbg

ale jechałem tym autobusme i dojechałem pod jezioro fakt ze nie mam w nich klimy ale czemu tak wśrodku smierdzi znowu nalezy sie zje….. prezydentowi ze wybrał najtansza linie przetargu a włascicielowi polcar wszystkie autobusy maja miejsce na złomie ale go nie jest stać na lepsze auto wiec sciaga z włoch najtanszym kosztem

rozumny
10 miesięcy temu
Reply to  odp

„ale jechałem tym autobusme i dojechałem pod jezioro „

Przeczytaj post MTbg ze zrozumieniem.

odp
10 miesięcy temu
Reply to  rozumny

tak o 21 dojechał do jeziora i moze te wczesniejsze ale nie wiesz ze wypadek był na wisłostradzie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
65
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content