Oczyszczacz powietrza bez nawilżania – jaki wybrać?

Złe samopoczucie, częste zachorowania, uciążliwe objawy alergii, a także problemy ze snem. Czy wiesz, że do wszystkiego tego może przyczyniać się występowanie zanieczyszczeń w powietrzu? W Polsce problem z zanieczyszczonym powietrzem, jest dotkliwy i nie dotyczy obecnie jedynie wielkich miast, ale także znacznie mniejszych, a nawet wsi.

Nie sposób samodzielnie zwalczać zanieczyszczenia przebywając na dworze, jednak we własnym domu, mieszkaniu, czy nawet biurze jest to o wiele łatwiejsze, wszystko to za sprawą oczyszczaczy powietrza.

Oczyszczacz powietrza- co znajdziemy na rynku?

Branża oczyszczaczy powietrza w ostatnich latach bardzo się rozwinęła, coraz częściej decydujemy się na korzystanie z tego typu sprzętu we własnym domu. Oczyszczacze powietrza znajduje także zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej. Z tego też względu na rynku, w profesjonalnych sklepach z łatwością znajdziemy odpowiednie urządzenia dla nas. Możemy wybierać wśród producentów, a także konkretnych modeli, na rynku znajdziemy:

  • oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji
  • oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji i nawilżania
  • oczyszczacz powietrza bez funkcji jonizacji i bez funkcji nawilżania.

To jaki model wybierzemy, oczywiście będzie zależne od naszych preferencji i oczekiwań, jeśli nie potrzebujemy funkcji nawilżania, ponieważ problem z wilgotnością powietrza u nas nie występuje, w zupełności wystarczającym urządzeniem będzie oczyszczacz bez tej funkcji jak np. popularny oczyszczacz SHARP FP-J60EUW.

Jaki oczyszczacz powietrza bez funkcji nawilżania wybrać?

Oczyszczacz powietrza to urządzenie , które będzie najlepiej działać, wykorzystując 100% swoich możliwości, jeśli odpowiednio dobierzemy je pod kątem powierzchni i wydajności filtracji. W branży oczyszczaczy powietrza dużą popularnością zarówno wśród użytkowników, jak i recenzentów cieszy się marka Sharp. Bestsellerem wśród oczyszczaczy powietrza bez funkcji nawilżania jest oczyszczacz SHARP FP-J60EUW. Doskonale sprawdzi się na średnich powierzchniach, nie tylko w domach, ale także przestrzeni biurowej, jego powierzchnia oczyszczania wynosi 48 m2, natomiast wydajność 396 m3/h. Filtracja odbywa się przy wykorzystaniu takich filtrów jak:

  • wstępny
  • węglowy
  • HEPA
  • jonizator

Złożona filtracja to gwarancją najlepszej skuteczności, taki oczyszczacz powietrza odfiltruje szkodliwe zanieczyszczenia, będzie także bardzo dobrze działał na alergeny, wirusy i bakterie. Oczyszczacz SHARP FP-J60EUW, działa na tyle cicho, szczególnie w trybie cichym, że jego praca zdecydowanie nie będzie zakłócała codziennych czynności, a także snu. Dodatkową zaletą tego oczyszczacza bez funkcji nawilżania jest możliwość automatycznej, samodzielnej pracy, dzięki temu trybowi nie musimy samodzielnie ustawiać parametrów, ponieważ urządzenie jest na tyle zaawansowane, że samodzielnie dopasuje parametry do panujących warunków.

Oczyszczacz SHARP FP-J60EUW znajdziemy w profesjonalnym sklepie z tego typu urządzeniami w cenie 2999 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

materiał partnera

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content