Pokaz mody z efektami świetlnymi i występy tancerzy – w piątek nad Jeziorem Tarnobrzeskim w ramach III edycji Nadwiślańskiego Fashion Week

Pokaz mody z efektami świetlnymi odbędzie się w piątek 5 sierpnia br. nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Wydarzenie będzie częścią trzeciej edycji Nadwiślańskiego Fashion Week.

POKAZ MODY: „TARNOBRZEG FASHION LAKE”

  • Prowadząca: Joanna Horodyńska

Pokaz odbędzie się w miejscu, w którym dawniej istniały wieś Machów i Kajmów, okolice te licznie zamieszkiwane były przez Lasowiaków. Podczas pokazu swoje kolekcje zaprezentuje 11 projektantów mody. Organizacja pokazu mody w miejscu bezpośrednio związanym z kulturą lasowiacką nada wydarzeniu niepowtarzalny klimat i będzie upamiętnieniem historii kulturowej naszych przodków oraz przyczyni się do promocji miasta i kultury na skalę ogólnopolską.

Widowiskowy pokaz mody uświetni zaawansowana, innowacyjna technologia wizualizacji świetlnej. Celem zastosowania takiego rozwiązania jest stworzenie niepowtarzalnego klimatu, pobudzającego wyobraźnię mieszkańców oraz przybyłych na wydarzenie gości.

Wydarzenie będzie manifestacją dumy i przywiązania do tradycji, przyczyni się do tworzenia aspiracyjnego obrazu marki województwa podkarpackiego, jako marki nowoczesnej, kreatywnej, wykorzystującej innowacyjne rozwiązania technologiczne. Podczas pokazu mody „Tarnobrzeg Fashion Lake”, wystąpią także tancerki, które zaprezentują choreografię przygotowaną przez Ewę Plutę.

O reżyserię i choreografię podczas pokazu mody zadba Justyna Kuchta. W organizację wydarzenia zaangażowani będą wolontariusze ze Społecznego LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Gośćmi wydarzenia będą osoby obecne od I Edycji Nadwiślańskiego Fashion Week: Jarosław Szado, Ewa Bardadin, Lidia Przybylska oraz Iwona Jankowska, Tomasz Jacyków, Joanna i Jerzy Gaweł.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content