Przegrana gospodarzy po walce. Junior Zakrzów – Siarka II Tarnobrzeg 1:5 (fotoreportaż oraz video HD)

Nie udało się sprawić niespodzianki Juniorowi i na inaugurację sezonu pokonać rezerwy Siarki. Mimo ambitnej walki zespół z tarnobrzeskiego Zakrzowa musiał  uznać wyższość rywala i na pierwsze zwycięstwo w stalowowolskiej klasie okręgowej przyjdzie mu jeszcze poczekać.

JUNIOR ZAKRZÓW – SIARKA II TARNOBRZEG 1:5 (0:1)

0:1 – Dominik TOMASZEWSKI 30′
0:2 – Piotr CICHOCKI 52′
0:3 – Piotr CICHOCKI 62′
1:3 – Karol BROŻYNA 82′
1:4 – Piotr CICHOCKI 86′
1:5 – Kacper LIS 90′

W ramach 2 kolejki Siarka II podejmie Sokół Kamień (14.08, godz.11), Junior pojedzie zaś do Olimpii do Pysznicy (14.08, godz.17)

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wrzos
1 miesiąc temu

A JA TUTAJ PYTAM CZY ZAKRZOW TO NIE JEST TARNOBRZEG???? PRZECIEZ MIASTO WEDLE SWEGO PODZIALU ADMINISTRACYJNEGO POSIADA 16 OSIEDLI / DZIELNIC W TYM I ZAKRZOW?! WIEC JAK MOZNA TYTULOWAC STRONE ZAKRZOW I TARNOBRZEG? JAK GDYBY TO BYLA ODREBNA MIEJSCOWOSC ! JESLI TAK TO UZNAJECIE TO PO CO W TAKIM RAZIE DO ZAKRZOWA IDA SRODKI Z MIEJSKIEJ KASY NA JEGO UTRZYMANIE , JAKO OSIEDLA ? POMYSLCIE 7 RAZY ZANIM TU COKOLWIEK PRZEDSTAWICIE , JAKO INFORMACJE DLA OGOLU MIESZKANCOW !

wrzos
1 miesiąc temu

KAZDE MIASTO W POLSCE POSIADA TYPOWO BLOKOWA ZABUDOWE OSIEDLI , ALE TEZ ZABUDOWE JEDNORODZINNA OSIEDLI PODMIEJSKICH I W TARNOBRZEGU NIE JEST INACZEJ.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content