Egzaminy praktyczne w tarnobrzeskim WORD odwołane

Zaplanowane na wtorek i środę (09 i 10 sierpnia br.) egzaminy praktyczne w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu, zostały odwołane. Powodem jest absencja egzaminatorów.

W poniedziałek 8 sierpnia br. egzaminatorzy WORD w całej Polsce wznowili protest, domagając się zmian w przepisach dotyczących egzaminów oraz podwyżek.

Pierwszy protest egzaminatorów WORD trwał od 4 do 8 lipca i objął 27 ośrodków egzaminacyjnych. Zamiast stawić się do pracy brali oni urlopy na żądanie lub korzystali ze zwolnień lekarskich. Część ośrodków zmuszona była odwołać wszystkie egzaminy, a część ograniczyć ich liczbę.

AKTUALIZACJA

Zgodnie z nowymi informacjami, w tarnobrzeskim WORD egzaminy praktyczne zostały odwołane do końca bieżącego tygodnia.

Subskrybuj
Powiadom o
66 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KALI
1 miesiąc temu

czekamy na głos dyrektora kalinki 😉

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  KALI

A skąd ma o tym wiedzieć jak ponoć jest na szkoleniu ???

KALI
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

halo mamy 21 wiek

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  KALI

Ha, ha, ha – w wiadomościach NIE MÓWILI a „o dziewiętnastej trzydzieści tylko prawdziwe treści ” są a reszta to hejt.

Kosynier
1 miesiąc temu
Reply to  KALI

A co ma z tym KALINKA jak oszolomy strajkuja bo nie mozna juz tyle brac lapowek….???!!!!!!!

Emilia..
1 miesiąc temu

Radny Kamil Kalinka to wszędzie widzi afery a sam jak ma problem to mu pracownicy strajkują. Krzyczał tyle o podwyżki w UM a tu proszę. Instruktorom też się należy godne wynagrodzenie co Pan myśli że tylko Pan jako dyrektor i koledzy z PIS mają dużo zarabiać w spółkach rządowych ?

KALI
1 miesiąc temu
Reply to  Emilia..

przecież on dokładnie tak myśli 🙂

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Emilia..

Godnie to mają zarabiać urzędnicy a zwłaszcza sołtys z pozostała trójka ( na maksa) a że oprócz dyrektora WORD reszta zalicza się do owiec, baranów i osłów to mają tylko zapierd…ć jak wódz każe
Hipokryzja , bezczelność, arogancja , aferę widział w RDM ( słusznie) ale nie zawiadomił kogo trzeba ( NIK, Prokuraturę, CBA) taki bezradny !

Do Emilii
1 miesiąc temu
Reply to  Emilia..

Emilka przedobrzyłaś
Akurat Kalinka w sprawie ogromnych wynagrodzeń świętej trójcy urzedu miasta mial sporo racji. I nie zaklinaj rzeczywistości

Zosia
1 miesiąc temu
Reply to  Emilia..

To teraz pojechałaś siostro 😉
Chyba nie masz pojęcia jaką stawkę mają egzaminatorzy… nie porównuj 20 tysi prezydenta do 5 tysi egzaminatora, który za każdym razem, gdy wsiada do auta ze zdającym poniekąd naraża swoje życie. No i tak na marginesie, nie uważam żeby to dyrektor Kalinka miał z tym problem, to nie on zwiększa widełki wynagrodzeń egzaminatorów.
Proponuję douczyć się trochę w temacie, a później decydować się na publiczne wystąpienia

Alf
1 miesiąc temu

Tu winy Pana Kalinki bym się nie dopatrywał/ Robi to co mu każą . Natomiast problem jest szerszy i narasta. Czeka nas fala strajków niezadowolonych z rządów i polityki PiS u. Właśnie miska ryżu w połowie jest już pusta i stąd niezadowolenie. Tylko to interesuje teraz społeczeństwo.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Pewnie – nie jego winna ????
Nie jego wina że został dyrektorem ???

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Chodziło mi o to ,że nie ma wpływu na politykę płacową. Stanowisko , też raczej po linii partyjnej. Wykonuje polecenia i i tyle .

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Czyli twierdzisz Pan że to figurant , taki malowany dyrektor co nic nie może ??? Chłopiec na posyłki ???

Zresztą z takim wykształceniem to chyba tylko po linii partyjnej można na stołek wskoczyć ??

Obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

A Bożek ma wpływ na podwyzki swoim czy nie

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Obserwator

Z tego co wiadomo to nie, bo nawet na projektanta ( architekta) wpływu nie ma bo jak projektant przewidzi w projekcie ścieżki z kostki to tak ma być – inwestor tu nie ma nic do gadania – czyli sołtys Tbg) .
Jakby figurant z urzędu chciał ścieżki rowerowe z asfaltu to i tak ch…z tego bo o wszystkim decyduje projektant w projekcie .
Jakby chciał inwestor w koncepcji zagospodarowania posterunek dla milicji pokryty dachówką ( lub blachodachówka) to i tak ch…j z tego jak projektant w projekcie zaprojektuje dach pokryty strzecha ( słoma) i inwestor ( czyli siwy uśmiechnięty dziadzia ) ma wykonać zgodnie z projektem i pozostaje tylko się uśmiechać na fotkach i rżąć głupa z zadowolenia samego siebie .

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Ciąg dalszy ??? A więc projektant zrobił projekt dla osiedla Przywisle ( derewitalizację ) która przewiduje betonowania osiedla i wycięcie około 160 drzew na osiedlu ?? Projektant kasę wziol za projekt który teraz zgodnie z tradycją musi wykonać jako inwestor ( papa Smerf) bo założenia zostały spełnione . Mieszkaniec z Krosna pewnie nie przewidział że baranom wyrosły rogi i chcieli wejść na spotkanie ( konferencje) kapitana Nemo ( nawet ponoć zapraszał dziennikarzy , owce i barany z osiedla Przywisle ale że chyba zobaczył iż kilku baronom z osiedla wyrosły roku a owce podniosły łby do góry ( bo nie miały co skubać na betonie – kostce) to Siwy uśmiechnięty dziadzia odwołał spotkanie z baranami i owcami zapewne w obawie przed rogami baranów, ba nawet dziennikarzy wszystkich nie wpłacił na spotkanie ( tylko tych dziennikarzy wpuścił co należą do trzody ). Cwany knurek za to dla większości zorganizował potańcówkę, dożynki, spotkał się z działaczami z ROD (zasiadając w komisji piękności ), wziol udział w pokazie mody ( chyba , pokaz mody dla nastolatek), zaprosił na obchody klubiku w Wielowsi , zrobił festiwal zwany dniami Tbg , odebrał medal od milicji ( jako zasłużony) spotkał się z baronami z PIS z Podkarpacia,… Czytaj więcej »

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf
fach
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Dopóki ludzie nie wyjdą na ulice, to państwo będzie podążać dalej w tym samym kierunku. Tylko nie dajmy się wkręcić w marsze, pikiety itp. blokujące ruch, naruszające ciszę nocną itp. Legalne i cywilizowane protesty przed domami polityków, urzędami i siedzibami innych instytucji. A jak nie, to czekajcie na cud i narzekajcie dalej 🙂

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  fach

Ludzie w tym kraju wyjdą na ulice tylko jeżeli ich miska będzie w połowie pełna , co zaczyna się dziać już się obecnie. Inne sprawy jak to kto będzie nimi rządził nawet okupant są bez znaczenia/ Taka murzyńskość

Olo
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Wyjdą? Chyba jeszcze trochę czasu potrzeba ( całkowita wymiana pokoleń). Już raz wyszli i co? Zostali z palcem w…. użyczyli tylko swego grzbietu ” bardziej obrotnym „, którym niekoniecznie chodziło o dobro ogółu. Jednym słowem już raz zostali zrobieni.
Wychodzą co każde wybory i jakie efekty?
Jak wychodzą to zaraz inicjatywa jest niszczona przez wszelkiej maści pijawki, które zaraz pojawiają się obok w wiadomym celu, komentują, ubijają swoje interesy, ehhhh, szkoda tylko ludzi, normalnych, uczciwych z wartościami wyższymi niż kasa i stołek, ludzi.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Olo

Teraz jest inny problem. W misce ryżu zaczyna brakować. Dla ludzi nic innego nie takiego znaczenia

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Kto ma protestować pokolenie fejsa i instagrama wpatrzone w smartfony?
Oni sie cieszą że mają internety reszta sie nie liczy

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

mają dzieki 500 plus i innym benefitom,bo za tuska to tylko było,cyt.;piniendzy nima i nie bedzie,Polskosć to nienormalnosć,pieniadze z ofe nie sa własnoscia Polaków,taki mamy klimat

Vit
1 miesiąc temu
Reply to  fach

Przecież niezadowolonych Marta Lempart już prowadziła na barykady.Dostrzegasz po tych protestsch zmiany na lepsze.Jedyny plus to Lempart na śmietniku historii.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

Tak krzyczała ” wypierdal..ć i co z tego , nikogo nie wypierdol .a!

Strajk Kobiet też nic nie załatwił, pokrzyczaly, pospecerowaly i z tego ” zupa ratatuj . ……..,

Wniosek : barany i owce są potrzebne tylko do urn i barany i owce są do strzyżenia a świnie, wieprze i knury aby żreć z koryta ???

live
1 miesiąc temu
Reply to  fach

jak ludzie wyjda to pokaża swoja głupote
a ten kraj jest sprzedany a nasi przodkowie nie o taka polske walczyli

Vit
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Przecież po zmianie rządów nie bedzie lepiej bo Donek już dawno powiedział że nie wie gdzie są pieniądze zakopane bo przecież nie w Zakopanym.Jak również nie ma przycisku niskie ceny bo by go ciągle naciskał jak stwierdził a poza tym to on nikomu wójta niw wybierał więc czym niby ma te w połowie pustą miskę zapełnić

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

A kto powiedział że Tusek ma wrócić do władzy? Trzeba głosować na Konfederatów chociaż nie zdziwie sie jak ludzie znowu wybiorą PO czy tam KO i lewaków

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

Pewnie i wpłacać kasiorę na konta a jest na co bo mają chyba ( lub mieli) ponad 40 nawet komisja wyborcza nie mogła się doliczyć kont ani kasy na kampanię wyborczą ostatnio !
Jedna maścią smarowania !

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

Pełowców nie wybiorą bo wiedza czym to grozi

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Oj żebyś sie nie zdziwił jak rudy znowu wygra wybory bo trzeba przyznać że ma dar przekonywania

walt
1 miesiąc temu

przy tych cenach paliwa i marżach obajtkowych menagerów to i tak mało którego młodego stać na to by bak zalać do połowy częściej niż raz w miesiącu 😉

partia rządzi,partia radzi,partia nigdy was nie zdradzi !

a podwyżki i kasa to jest dla zdolnych dzieci partii a nie plebsu.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Państwowe spółki energetyczne produkujące prąd pracują na marżach rzędu 50 % paliwowe 30%

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

i słusznie bo po to są frajerzy by płacili a zdolne dzieci partii by im dawać kilkusettysięczne uposażenia 🙂
większość tłuszczy nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak ich pisuar rzeźbi.

Vit
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Przecież tak było jest i będzie beż względu na dobrą czy zła zmianę.Tylko dzban tego nie dostrzega

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

jeśli uważasz,że nic się nie zmieniło to nie ma sensu byśmy w ogóle tracili czas na wymianę uprzejmości 😉

Vit
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Oczywiście że się zmieniło jak w tym powiedzenia- szpak dziobał bociana potem była zmiana szpak dziobał bociana.;)

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

To dyrektor na urlop bezpłatny.

Seba
1 miesiąc temu

K . K to sprawny inaczej DYr….ahahahah

byly komunista
1 miesiąc temu

zarowno word jak i sad okregowy pwinny miec swoja siedzibe w krolewskim miescie sandomierz a nie tu

Vit
1 miesiąc temu
Reply to  byly komunista

A czemu były komunista czyżby się odwidziało i teraz na kolanach w kościele dziękujesz za nawrócenie

byly komunista
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

no a jak? lepiej pozno nic wcale nawrocic sie

Vit
1 miesiąc temu
Reply to  byly komunista

Zaiste wielka jest radość w niebie z jednego nawróconego grzesznika niż z 99 sprawiedliwych nie potrzebujących nawrócenia

byly komunista
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

sad okregowy i word zostaly nam zabrane za galonowego wojewodztwa

byly komunista
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

podobno

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

Ha, ha, ha – może się tylko komuś wydaje że jest ” nawrócony”???

Takich nawróconych to jest w c …: kłamał , poszedł do spowiedzi w sobotę, wziol komunie w niedzielę a wiedział że w poniedziałek i przez cały tydzień , miesiąc, rok będzie dalej kłamał aby koryto zachować !

Nawrócenie czy bluźnierstwo ???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

A jak z kościoła tylko wyjdzie to dalej kłamie, oszukuje, kradnie .

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  byly komunista

Te żale to chyba już w stronę Kielc, tam wasze województwo parasole ! Niech Kilece dadza wam word , sąd okręgowy już to widzę 🙂

byly komunista
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

jakie kielce wy nam oddajcie bo zabrali nam za komuny za slawetnego wojewodztwa dzikowskiego

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

I tyle wystarczy , bo Papa Smerf – mieszkaniec z Krosna daje odpoczynek, relaks, kąpiel, zabawę, potańcówki na koszt mieszkańców Tbg.
Zresztą i tak zakupy robicie w znacznej ilości w Tbg , szkoda tylko że robotę zabieracie w Tbg .
Ale z drugiej strony to by w Tbg wpierd…. Beton i kostki betonowej jakby nie wasze sądy, ogrody itp

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  byly komunista

chory jesteś,na egzamin mamy do Krakowa jezdzić?

no nie?
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

nie do krolewskiego miasta sandomierz

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

A co w Rzeszowie nie ma WORD ? Podobno łatwiej zdać niż w Tbg

wrzos
1 miesiąc temu

PIS DLA SWOICH W RZADZIE OSTATNIO PAROTYSIECZNE PODWYZKI DLA PREZESOW PORTOW Z PIS OSTATNI0 1OO% PODWYZKI DLA WSZYSTKICH INNYCH NIEROBOW I LENIOW PODWYZKI SA, ALE DLA PRCOWNIKOW MARKETOW, SPRZATACZEK KTORE OD 5 RANO NA NOGACH SPRZATAJA SYF POD BLOKAMI PODWYZEK BRAK LUB RZUCONY NEDZNY OCHLAP NA POCIECHE 1OO CZY 2OO ZL BRUTTO ! SMIECHU WARTE !!! GDZIE JEST TA SPRAWIEDLIWOSC I PRAWO W POLSCE ! PYTAM GDZIE?!!! A CENY CORAZ TO BARDZIEJ SZALEJA ZENADA!!!!

Vit
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

Prezydent Komorowski miał złotą radę na takie problemy – Zmień prace, weź kredyt

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Vit

A inni: ” mirabelki i szczaw”, ” nie jeść tyle ( żreć mniej”, ” palić chrustem”, ” ocieplać domy przed zimą” itd, itp
CZYLI Ch…, Ch…ch… RADZI !

Marzena
1 miesiąc temu

Są takie zawody że nie wykonuje sie ich dla pieniędzy tylko z powołania więc jeżeli taki egzaminator twierdzi że zarabia za mało to niech zmieni prace jak to już radził jeden polityk. Jeden będzie zadowolony że zarabia 3000 a komuś innemu będzie mało bo chciałby zarabiać 8000 – proste jak kij od mopa.

Jan
1 miesiąc temu

i zus tego nie kontroluje?

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Powyżej 30 dni kontrolują

Adam
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

Nie mają prawo w każdej chwili

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
66
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content