Prezydent Tarnobrzega uczestniczy w XXXI edycji Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek uczestniczy w XXXI edycji Forum Ekonomicznego w Karpaczu. O fakcie tym włodarz miasta poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

O Tarnobrzegu i jego dziedzictwie kulturowym, o Lasowiakach, Stanisławie Jachowiczu, historii naszego miasta, jego imponującym rozwoju w czasach prosperity kopalni siarki, cudzie ekologii i inżynierii Jeziorze Tarnobrzeskim, czy powrocie do Tarnobrzega Kolekcji Dzikowskiej – oczywiście zapraszając do naszego miasta – mówiłem pierwszego dnia XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu podczas debaty pt. „Dziedzictwo kulturowe jako jeden z głównych czynników atrakcyjności turystycznej regionu”. Wraz z innymi uczestnikami tego panelu dyskutowaliśmy miedzy innymi o tym, w jaki sposób turystyka kulturowa, oparta na materialnym i niematerialnym dziedzictwie kulturowym oraz potencjale przyrodniczym, stymuluje rozwój lokalny, inspiruje działania przedsiębiorcze. – informuje prezydent Bożek.

Subskrybuj
Powiadom o
88 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szczepan
29 dni temu

Dobrze! Dobrze robi, wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam wszystkich Prezydentów miast biorących udział w forum ekonomicznym, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci!

obywatel
29 dni temu
Reply to  Szczepan

Ha, ha, ha – ty to Julcio Cezio KOPIA.
Chwalmy, śpiewajmy hymny pochwalne , oklaskujmy , bijmy brawa – kolejna wycieczka na koszt mieszkańców a efekty oprócz fotek tak jak poprzednio !

Szczepan
28 dni temu
Reply to  obywatel

Poprzednio też był w Karpaczu? Jak inaczej ma przyciągnąć inwestorów? Najlepiej jest reklamować nas w miejscach, gdzie tacy mogą się znaleźć.

obywatel
27 dni temu
Reply to  Szczepan

To ilu ściągnął inwestorów w tym Karpaczu ????
Reklamę to sobie można w d….włożyć , inwestorom to trzeba warunki stworzyć i zachęcić a nie pierd…. o kolekcji, turystach, zalewie , potańcówkach i innych pierdolach ??

Szczepan
27 dni temu
Reply to  obywatel

To się okaże. Musimy chwilę poczekać.

Antek
28 dni temu
Reply to  Szczepan

…do pustych krzeseł przekaz leci 😉

Gość.
28 dni temu
Reply to  Szczepan

Jeszcze dobrze nie skończył a już słuchacze zapomnieli o czym gadał? WYTŁUMACZYŁ UCZESTNIKOM JAK MOZNA BYŁO W TZW SAMORZĄDOWEJ I DEMOKRATYCZNEJ POLSCE 🙂 ZNISZCZYĆ I ROZŁOŻYĆ NA ŁOPATKI BYŁE MIASTO WOJEWODZKIE?!
Pochwalił się ze 45 tys. Tarnobrzeg nie ma pogotowia ratunkowego i podstawowego oddziału chorób wewnętrznych w niby wojewódzkim szpitalu?. Moim zdaniem Warto było wspomnieć o tym pilotazowym programie EUTANAZJA PLUS jaki został wprowadzony w Tarnobrzegu. Bo jak to można inaczej nazwać?
Pochwalił się ze byłe miasto wojewódzkie zostało odcięte od kolejowego świata na rzecz Stalowej Woli mimo protestów mieszkańców z okolic Rzeszowa i najkrótszej trasie ze stolicy województwa do stolicy kraju właśnie przez Tarnobrzeg.
Pochwalił się ze byłe miasto wojewódzkie nie ma komunikacji miejskiej a zamiast dworca PKS przystanek dworcowy kontem w mieleckim parku handlowym?
Pieprzy farmazony o kolekcji w cudzym zamku który miasto wyremontowało i utrzymuje. O zalewie który tylko generuje straty i drenuje kieszenie mieszkańców dla uciechy miejscowej „elity ” która sobie tam ogarnęła działeczki.
O PROBLEMACH MIASTA CISZA?! A MIASTO LEŻY I JUŻ NAWET NIE KWICZY!!! 🙁
Pieprzy ? Licząc na kolejny medal ?

LICZNIK MARSZAŁKA ORTYLA
28 dni temu
Reply to  Gość.

137 dzień niespełnionej obietnicy marszałka Ortyla i hańby władz naszego miasta oraz dyrektora (likwidatora?) szpitala.

Obserwator
28 dni temu
Reply to  Gość.

A szpital w Sandomierzu najlepszy w okolicy
Podwyżki oddziały i super leczenie chorych
A u nas Sasiak dostal nagrodę za rozwalenie
Tsrnobrxrskiego szpitala A Bożek dalej się kłania jemu i pisowi
Jeszcze pis mu podziękuję.

Gość
28 dni temu
Reply to  Obserwator

Bo w Tarnobrzegu nie ma dobrych gospodarzy więc każdy w każdych sytuacjach olewa mieszkańców tego miasta. Marszałek Ortyl obiecał na sesji RM ze od 25 kwietnia oddział ruszy. Dziś mamy przeszło 4 miesiące po tym terminie a ja nie słyszałem aby któryś z radnych lub prezydentów dopytywał dlaczego tego oddziału jeszcze nie ma.
Drugi przykład. Na Tarnobrzeskiej uczelni kształcone są jeszcze pielęgniarki. A egzaminy praktyczne mają w szpitalu w… Sandomierzu.. PARANOJA. Czy ktoś z władz Tarnobrzega dopytywał na uczelni w szpitalu czy u marszałka podkarpackiego dlaczego tak jest. Prezydent Tarnobrzega zachowuje się jak sołtys ktorego interesują tylko dziury w drogach i chodniki.

As
28 dni temu
Reply to  Gość.

Podziękuj PiS owi i PiS owcom . grabarzom

zabawa
28 dni temu
Reply to  As

A Bożek to z kim trzyma . Chyba z pisem ,no nie???

Gość
27 dni temu
Reply to  zabawa

Może trzymać nawet z diabłem żeby w moim mieście coś w końcu dobrego się zadziało. Jak już pchał się na tak zaszczytne stanowisko. A tak na marginesie wybraliście posła Poncyliusza z PO to miejcie do niego pretensje że nic dla miasta nie robi !

Wyborca
26 dni temu
Reply to  Gość

Ale mieszkańcy nie zagłosowali na pis To dlaczego.ma trzymać z PiS i jego kolesiami.

Jan
22 dni temu
Reply to  zabawa

On stoi okrakiem. Na dłuższą metę tak dalej nie pociągnie. Bo pisiory nic mu nie dadzą bo nie swój . Tarnobrzeg dalej beż połączeń kolejowych i szans na remont dworca, szpital w ruinie, ostatnie regionalne instytucje do likwidacji. Swoi czyli platformiani lewacy też się na niego wypną bo zdradził. I PO CO CI TO CHŁOPIE BYŁO ? Najprawdopodobniej kadencja Ci się przedłuży to dla dobra miasta podziękuj szybko Plucie i liż d… pisiorom to może coś więcej spadnie od kudłatego ze stalowego stołu dla naszego miasta w ramach czwormiasta. 🙂 A jak już jesteśmy przy tym pańskim tworze to mam nadzieję że miejscy klakierzy już pracują aby w przyszłym roku WAKACYJNA TRASA DWÓJKA ZAWITAŁA NAD ZALEW DO TARNOBRZEGA. W kolejnych latach do Sandomierza i Niska. No bo jak czwormiasto to czwormiasto.

Piotr
22 dni temu
Reply to  Jan

Może w ramach tego lizania nazwie obwodnice imieniem LECHA KACZYŃSKIEGO.
Może za to wyremontują nam dworzec PKP i przedłużą kolej aglomeracyjną do naszego miasta. Nie żartuje bo jeśli chodzi o dobro Tarnobrzega jestem śmiertelnie poważny .

Gość
27 dni temu
Reply to  As

A dlaczego PiS? W Tarnobrzegu jeszcze komunizm nie upadł. Cały czas to biedne miasto trzyma w łapach zydo-komuna. Oczywiście moim zdaniem 🙂

Szczepan
27 dni temu
Reply to  Gość

Jakby tak było to by dobrobyt panował u nas. Kilku próbujących działać i kilkudziesięciu karierowiczów tu panuje. Żydo-komuno wróć!

Robert
28 dni temu
Reply to  Szczepan

Taaak, toż to guru ekonomi, mocarz polityki finansowej miasta. Słuchać, słuchać go trzeba z uwagą…..

Lilith
29 dni temu

Opowiadał może o możliwości przyjechania kamperem za dychę za dobę?

walt
29 dni temu

no co by nie napisać to dla miasta rozmiaru Tarnobrzega nobilitacja,że ma tam swoją reprezentację,ba,że jeszcze naszego włodarza słuchają !

żondzi xionc
29 dni temu
Reply to  walt

zapłaciliśmy za pakiet startowy to słuchajo 😉

walt
29 dni temu
Reply to  żondzi xionc

za darmo to i w ryja teraz ciężko dostać 😉

maniek
28 dni temu
Reply to  walt

z checia ci usluze

obywatel
29 dni temu
Reply to  walt

Ostatnio chwalił się chyba kolekcja i nasadzeniami na tym forum .
Ciekawe czym teraz ???? ZALEW, ZALEW, ZALEW !!!

Gość.
28 dni temu
Reply to  obywatel

Za te nasadzenia wzdłuż głównych ulic miasta i łąki kwietne nad Wisłą to powinni iść siedzieć. Tylko który z temidy nie ma działeczki nad zalewem i który zechce ich wsadzić ?!

obywatel
27 dni temu
Reply to  Gość.

Przejdź się i zobacz co z tymi nasadzeniami ???
Teraz się już nie plewi chwastów tylko
KOSI ( patrz przy media ekspert i action) – efekt ten sam tylko gdzie nie gdzie jakieś suche patyki stoją ( chyba to winna jesieni , liście uschły i opadły).

Juliusz Cezar
27 dni temu
Reply to  obywatel

To wina kiepskiej pogody :/

Gość
27 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Nie pogody tylko głupich decyzji bezkarnych władz miasta.

obywatel
27 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ha, ha , ha – winna pogoda , sorry taki mamy klimat !

Można było kosić od początku a nie pchać kasę TTBS-wi aby go wyprowadzić z dołka finansowego ( mam na myśli podwyżkę MĄDRALi i analityka) kosztem miasta ( mieszkańców) .

Witajcie Julcio, witajcie Cezio ????
Wróciłeś z wczasów czy łagrów ???

Wyborca
26 dni temu
Reply to  Gość.

Powinni Tylko wszyscy udają ze nic się nie stało

Marble
29 dni temu
Reply to  walt

Na zdjęciach widzimy szczelnie wypełnione audytorium.

baba
28 dni temu
Reply to  walt

ba

Alf
29 dni temu

Szkoda ,że temat panelu raczej taki sobie ekonomicznie. Nowych inwestorów od tego nam raczej nie przybędzie . Obym się mylił

obywatel
29 dni temu
Reply to  Alf

Czyli o spalarni dla województwa NIC , cisza , aż dziw że świętym nie chwali a tu taki, taki inwestor , OJ I TO NAD CUDEM NATURY i inżynierii ???
Ten bełkot o kolekcji, zalewie, turystyce turystów i historii aż MDLI ????

Czar prysł jak bańka
29 dni temu

Ile miasto kosztował występ na forum? Takie pytanie powinno być zadane. Te wszystkie konkursy, seminaria, konferencje itp. itd. są sponsorowane przez uczestniczących w tym przypadku miasto Tarnobrzeg. On się mylił.

Czar prysł jak bańka
29 dni temu

Errata. W ostatnim zdaniu powinno być: obym się mylił.

obywatel
29 dni temu

Ciekawe czy eksponat zabrał ze sobą nadwornych fotografów .????
Ktoś przecie zrobił zdjęcia do lansu ???

obywatel
29 dni temu

Sponsorowane przez mieszkańców bo to oni ponoszą wszelkie koszta !!?

podatnik
29 dni temu

Prezydent Bożek debatował do pustych krzeseł jak widac po zdjęciach. Organizatorzy mogli opłacić jakieś słupy aby wypełnić osobami choć kilka rzędów krzeseł bo słabo to wyglada. Najważniejsze, że wycieczka na zakończenie wakacji do Karpacza za publiczne pieniążki udana

ziom
29 dni temu
Reply to  podatnik

Zdjęcia są? Są. Git i lansik jest. To forum to prawie jak Światowe Forum Ekonomiczne tylko za występ trzeba zapłacić

Jjj
29 dni temu

A w Tbg coraz mniej mieszkańców

ziom
29 dni temu
Reply to  Jjj

Ukraińcy przyjechali więc nie ujadaj. Im się podoba. W Tarnobrzegu dawno nie było tylu mieszkańców co obecnie, dzięki Putinowi

Alf
29 dni temu
Reply to  ziom

Miejmy nadzieje ,ze chociaż mała część zostanie tu na stałe i chodź trochę opóźni wyludnianie

tbg
28 dni temu
Reply to  Alf

Skoro 3/4 każdego rocznika wyjeżdża bo nie ma pracy to na co wam Ukraińcy?

Bon mieszkaniowy
29 dni temu
Reply to  ziom

Ilu 300? jak ubywa co roku ponad 1000 mieszkańców i rodzi się coraz mniej dzieci

tylko dla polaków
28 dni temu
Reply to  Jjj

ale to jest w całej polsce

maniek
28 dni temu
Reply to  Jjj

wcale sie niedziwie wiesniacy okolicznie ktorzy kiedys zasiedlili to miasteczko teraz z niego sie wyprowadzaja masowo takze a prognoizy mowia ze bedziecie liczyc jakies 20 tysiakow za kilka nascie lat

Gal
28 dni temu
Reply to  maniek

Czy mniej mieszkańców to gorzej ?

maniek
27 dni temu
Reply to  Gal

w sumie to chyba nie ale chodzi o prestiz no i zamiast prezydenta bedzie u was burmistrz lub soltys

Gal
27 dni temu
Reply to  maniek

Prestiż nie wynika z wielkości podobnie jak szacunku nie nabywa się tylko dlatego że wykonujesz określony zawód.

Do redakcji nadwisla24
29 dni temu

Proszę zadać pytanie ile miasto zapłaciło za udział prezydenta w tym forum i czy to był udział jednoosobowy Jeżeli wiele osob razem z kierowcą to ile przelane na konta organizatorów środków
A o wspinaczce prezydent nie wspnial a miał to być sukces na pół Polski

Obserwator
27 dni temu

Prezydent rok w rok jeździ na to forum
Nikogo znaczącego tam nie ma Te panele dyskusyjne są dla samych prelegentów. I tak się nakręcają ze maja sukcesy

Czech
29 dni temu

Kto z tarnobrzeskich mediów zapyta, do kogo mówił PDB i ile to nas tarnobrzeżan kosztowało? Tygodnik, jako bardzo zależny od władz? Może Echo, gdzie jednej redaktorki w UM pracuje mąż jako naczelnik? TVL, no może i oni ale wątpię. Marginalnych typu Korso czy inne nawet nie liczę. Wstyd i hańba dla miasta na każdym kroku.

Gal
28 dni temu

W tym temacie dyskusji niewątpliwie nasz Prezydent czuję się jak ryba w wodzie więc dyrdymalenie o ewentualnej kompromitacji można między bajki włożyć.Duzy puls wizerunkowy

Helka
28 dni temu
Reply to  Gal

Tylko w tym tacie czuje się jak ryba w mętnej wodzie

Obserwator
28 dni temu

Gwiaxdka nad głową prezydenta rozjaśnia wsxystko

obywatel
28 dni temu
Reply to  Obserwator

Jasność z tej czupryny bije tak że słońce jest już w Tbg zbędne !

Ada
28 dni temu

Ani słowa o spalarni i wodach siarczkowych. To mi wystarczy. Człowiek, którego największym sukcesem jest wybudowanie z pieniędzy mieszkańców ścianki wspinaczkowej i zasilenie kasą publiczną rodu Tarnowskich. Teraz swoją spalarnią chce zniszczyc, to, co nam pozostało I jest największą atrakcją rejonu Jezioro Tarnobrzeskie i zaprzepaścić jego funkcję rekreacyjno-zdrowotną.

obywatel
28 dni temu
Reply to  Ada

Jakoś nie chwalił się ” Bozkowym podatkiem lokalnym – CMENTRNYM od zasiłku pogrzebowego ” który wprowadził i pobierał bezprawnie przez dwa lata !

Jakoś nie chwali się rekordem Polski w ilości unieważnionych zarządzeń, uchwał przez wojewodę ( 40 razy).

Jakoś nie chwali się obietnicami w sprawie dopłat do wody dla mieszkańców ??????

życzliwy
28 dni temu
Reply to  Ada

pani Gosiu i panie Witku już niedługo powstanie wielki kurort leczniczy dzięki wodom siarczkowym do którego dojedziemy wspaniałym mostem nad Wisłą i wysiądziemy na dworcu szybkich kolei pisowskich a wszystko to między licznymi pomnikami miszcza pityńskiego 😉

Mniej życzliwy
28 dni temu
Reply to  życzliwy

Już niedługo powstanie największą na Podkarpaciu spalarnia dzięki naszemu włodarzowi do której będą dojeżdżać ciężarówkami i pociągami codziennie śmiecie, mosty, drogi wszystko dla zagranicznego inwestora, aby go uszczęśliwić. My będziemy parkować na asfaltowej patelni, wdychać dioksyny i kąpać się w cieniu spalarni, oni odpoczywać na Bali. Zapraszamy do Tarnobrzega, wszelkie atrakcje zapewnione, woda, słońce, sport, rozrywka, tanie noclegi w hotelu pod spalarnią, bez opłat klimatycznych. Jesteśmy liderem w spalaniu śmieci na Podkarpaciu. Jesteśmy dumni z naszego miasta. Zapraszamy, przyjmniemy każdą ilość śmieci.

Obserwator
28 dni temu

W punkt

obywatel
28 dni temu

I zamienia śmieci w czysciutkie powietrze ( po spaleniu).
Tylko co z tym popiołem po spaleniu śmieci ???

Mniej życzliwy
28 dni temu
Reply to  obywatel

No tak, nie może być nudno nad jeziorem, śmiecie, ścieki i jeszcze samochody z popiołami, które będą umilać czas plażowiczom.

Z obserwacji
27 dni temu

I wyścigi pokracznych śmierdzieli zwanych samochodami terenowymi. Cuchnie spalinami aż pod Mariną, mimo, że ich silniki pracują stojąc po drugiej stronie jeziora na górce.

Życzliwy plus
28 dni temu
Reply to  życzliwy

Oby tak się stało.

Tarnobrzeski Balu
28 dni temu
Reply to  życzliwy

mnie to się bardziej widzi niż to co teraz jest

edward
28 dni temu

brawo tbg powiatowka polnocnego podkarpacia

Bezpartyjny
28 dni temu

No cóż …kilka uroczych i bogatych dni w Karpaczu w towarzystwie przedstawicieli PiS u
Pana Morawieckiego, Kaczyńskiego, Galińskiego, Terleckiego …ministrów partii rządzącej i innych osobistości …marszałków np. Pana Ortyla…ma oczywuście dać !!! wymierny efekt ekonomiczny, ekologiczny i finansowy dla miasta Tarnobrzega !!!! Rozwoj, dofinansowania szpitala, budowy i remontów dróg, rozwoju miasta, zadbania o ekologię i turystykę. Wszelki zrównoważony rozwój kulturalny, turystyczny…itd ..
Bo inaczej będzie to tylko działanie podyktowane czymś zupełnie innym … Boję się pomyśleć czym…

obywatel
28 dni temu
Reply to  Bezpartyjny

A kto go dopuści do elity PIS-u ????
Ortyl to tylko baron na Podkarpaciu a że jeszcze fotki z Baronem nie ma to aż dziw ???
Narażone to wygląda że spotkał się z wyposażeniem sali i krzesłami !!!

walt
28 dni temu

furorę to robi przemówienie wyzwoliciela pochodzącego wprost z Piastów od samego Chrobrego : https://fb.watch/fpokFyu0gE/
jak on musi zazdrościć temu putinowi…
ale fakt sporej części Polaków mentalnie najbliżej do Rosji i Ruskich z ich megalomaństwem,posłannictwem oraz budowaniem oblężonej twierdzy… wszak wszyscy na nas czyhają,sprzymierzają się przeciw nam i z zazdrości knują przeciw nam XD
i w 21 wieku wystarczy do instruowania tzw. suwerenem tylko rządowa gadzinówka jak ten ściek publiczny co go kurski robił znany pitt bull prezesa i propagandysta a teraz jakiś gładszy niby intelektualista ale mało to jest oportunistów co za taką kasę zrobią wszystko i z połykiem ?

cio?
28 dni temu
Reply to  walt

te chceci sie tak pier lic?

walt
28 dni temu
Reply to  cio?

z takim samym zapałem jak tobie czytać :*

Gość
28 dni temu

Forum ekonomiczne to wasz naczelny powinien pochwalić się ile czasu zajęła walka prywatnemu inwestorowi o pozwolenia na budowę galerii handlowej w Tarnobrzegu. Dziesięć lat ? Wytrwałe chłopisko. Szacun.
Nam mieszkańcom pozostaje podziękować urzędasom że jeszcze tej galerii nie ma i pewnie nie będzie. A miało być tak pięknie i miały być dwie.

walt
28 dni temu
Reply to  Gość

rzecz w tym,że nie każdy mieszkaniec Tarnobrzega czuje się pokrzywdzony brakiem owej galerii i galerianek 🙂

MaXx
28 dni temu
Reply to  walt

Cóż, jakie miasto takie galerie, jakie galerie takie i galerianki.

maniek
27 dni temu
Reply to  walt

te chce ci sie tak pier lic bez sensu?

walt
27 dni temu
Reply to  maniek

tak samo mi się chcę jak tobie się tęskni do rozumu :*

maniek
27 dni temu
Reply to  walt

no widzisz jak chcesz to napiszesz czasami cos sensownego

walt
27 dni temu
Reply to  maniek

nawet pies raz w roku do kościoła wejdzie 😉

maniek
27 dni temu
Reply to  walt

walt daj glos

Gal
28 dni temu
Reply to  Gość

Pytanie to raczej do konsewstywnego konserwatora zabytów uwczesnego a nie do Prezydenra Miasta

galeria
28 dni temu
Reply to  Gal

a kto odtrąbił sukces w sprawie galerii?no kto .? Chyba Bożek .

Swój
27 dni temu

Cud ekologii, prosperity i kolekcji obrazów. Nigdy nie żyło się lepiej.

fach
27 dni temu

Jest się czym podniecać i co komentować 😉 Tarnobrzeg to stan umysłu 🙂

Oszczędny
26 dni temu

Po tam jedzie prezydent
Z takich wyjazdów nic nie wynika dla miasta
Zostały tylko zdjęcia z wierchuszka PIS.Ile to kosztuje mieszkancow chciałbym.wiedziedzc

Gość
23 dni temu
Reply to  Oszczędny

Czyli jeden prosty wniosek. Nie kazdy kto sie pcha do koryta nadaje sie na prezydenta naszego miasta. Przy następnych wyborach niech ubecy zostaną w domach bo obecny poseł Poncyliusz przez nich wybrany nic dla Tarnobrzega nie zrobił. A mochery niech zagłosują na swojego bo w wojewodztwie bedzie rządził PiS i w kraju pewnie tez! Przed wyborami moze stanie sie cud i ktoś wreszcie podziękuje niewybieralnemu Kamilowi. PiS namaści kogoś nowego i moze w Tarnobrzegu tez będzie lepiej !!! Rozmarzyłem sie troche bo gdzie wtedy podzieje sie głupota tarnobrzeskiego wyborcy ? No i jest jeszcze jeden problem im gorzej w Tarnobrzegu tym lepiej w Stalowej Woli i Mielcu. TO PO JAKĄ CHOLERE MIESZKAŃCY TARNOBRZEGA GŁOSUJĄ NA SENATOR SAGATOWSKĄ I POSŁANKĘ SKOWROŃSKĄ ?! A moze zmiana wojewodztwa? Swietokrzyskie nie takie pisowskie i nie ma wrogiego Mielca i Stalowej Woli. Tylko kto to przeprowadzi ? Sołtys naszego miasta ? Takie to moje zdanie i rozmyślania przed wyborami. MYŚLCIE KOCHANI PRZED WYBIRAMI BO JAKIEŚ TE MOZGI MACIE DLA DOBRA NASZEGO MIASTA. Regionalne media za was tego nie zrobią bo jak zwykle wezmą kase za płatne ogłoszenia i audycje wyborcze i tyle. A ulotka jak to ulotka. Bożka też była fajna tylko kolejne lata dla… Czytaj więcej »

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
88
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content