Polski dzień Satyrbluesa (fotoreportaż)

Wyjątkowy, bo trwający dwa dni festiwal Satyrblues, przeszedł już do historii. W niedzielę na scenie w Tarnobrzeskim Domu Kultury zagościli polscy artyści.

Na początek popis gry na gitarze dał Piotr Restecki, po którym sceną zawładną magiczny duet Natalii Kwiatkowskiej i Piotra Prokopowicza. Na deser na scenie pojawił się Sławek Wierzcholski z Nocną Zmianą Bluesa, z gościnnym występem Jelonka.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trampek
23 dni temu

Na plus, że tylko jeden trampkarz na scenie. Perkusista (fotografia 134).

Szczepan
23 dni temu

Szkoda, że to taki hermetyczny festiwal. Widać puste miejsca na widowni, a pewnie ktoś chętny żeby je zająć by się znalazł.

brzoza
22 dni temu
Reply to  Szczepan

No właśnie, może warto tu teraz wyjaśnić w jaki sposób zwykły mieszkaniec chcący wybrać się na koncert może zakupić bilet ?
Bo nigdzie nic na ten temat.Jak to się robi?

Julek
22 dni temu
Reply to  brzoza

Zagląda się na stronę festiwalu i wystarczy. Nie ma innej formy. Plakatów na słupach nikt nie czyta, tam tylko nekrologi mają fanów.

Szczepan
22 dni temu
Reply to  Julek

Może warto gdziekolwiek jakąś zapowiedź puścić. Ja się dowiedziałem o festiwalu podczas transmisji na żywo w Radio Rzeszów. No ale kto miał być ten był. Festiwal działa dobrze to wielu lat. Także organizatorzy wiedzą dobrze jak to robić. Tak, czy inaczej szacunek za działania na rzecz kultury im się należy.

pytanie do NW24
20 dni temu
Reply to  Szczepan

pytanie do NW24, dlaczego zamieścili artykuł PO zrobieniu reportażu, a nie wstawili zapowiedzi wydarzenia? Brak konsekwencji, brak logiki. Musieli wiedzieć na długo wcześniej. Jak sie jedzie, to sie o tym mówi. Ja nie chodzę ani na strony festiwalu, ani regularnie nie słucham radia Rzeszów(ani żadnego innego) ani nie grzebie po dziennikach. Skąd mam wiedzieć?

Puchacz
20 dni temu

lepiej żebyś nie wiedział, bo skoro impreza istnieje 22 lata a ty dalej nic nie wiesz to niech tak już pozostanie.

nie rozumiem
18 dni temu
Reply to  Puchacz

impreza istnieje, ale ja nie prowadzę kalendarza imprez i nie umiem odgadnąć w który weekend się odbędzie? Nie kupuję gazet regularnie, ani nie mam znajomych którzy mi powiedzą o tym. W zasadzie tylko tutaj bywam regularnie ze względu na możliwość komentowania. Na innych jest to niemożliwe, można tylko poczytać. Zwróćmy uwagę że imprezy sportowe są zapowiadane z wyprzedzeniem

Puchacz
20 dni temu
Reply to  brzoza

mieszkaniec musi być niezwykły, bo dla zwykłych jest potańcówka w mieście

Pol
22 dni temu

Brawo dla organizatorów.Świetna impreza

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content