Czy tabletki na powiększenie penisa mogą działać korzystnie na sprawność seksualną?

Kiedyś mężczyźni chcący powiększyć penisa mogli poddać się jedynie drogiej i obarczonej wysokim ryzykiem operacji plastycznej polegającej na nacięciu więzadeł wieszadłowych.

Dziś, dzięki rozwojowi medycyny estetycznej mężczyźni mogą skorzystać również z mniej inwazyjnych metod jak choćby lipotransfer czy wstrzyknięcie pod skórę prącia preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Zabiegi te choć kosztowne mogą zapewnić niemal natychmiastowe powiększenie penisa bez ryzyka powikłań pooperacyjnych (poprawa grubości członka).

Wspomniane metody mają jednak wpływ jedynie na rozmiar penisa nie wykazując jakiegokolwiek działania na poprawę sprawności seksualnej. Tabletki na powiększenie penisa https://medsense.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa/ wyróżniają się natomiast działaniem umożliwiającym nie tylko zwiększenie masy członka ale również wzmacniającym erekcję czy nasilającym popęd seksualny.

Jak działają tabletki na powiększenie penisa?

Działanie tabletek opiera się przede wszystkim na zwiększeniu długości oraz grubości penisa. Odpowiedzialne za to są składniki jak tribulus terrestris czy l-arginina powodujące rozkurcz naczyń krwionośnych i nasilony dopływ krwi do ciał jamistych penisa.

Systematyczne poddawanie członka “rozciąganiu” na skutek wzmożonego przepływu krwi ma w konsekwencji doprowadzić do jego wzrostu (zarówno na długość jak i w obwodzie).

Tabletki a sprawność seksualna?

Niewielu mężczyzn zdaje sobie jednak sprawę, że działanie powiększające to nie jedyne właściwości tabletek jak member xxl https://sizemed.pl/member-xxl/. Zawartość takich substancji jak tribulus terrestris, żeń-szeń koreański czy l-arginina umożliwia lepsze ukrwienie penisa a co za tym idzie poprawę erekcji.

Szczególnie istotną rolę odgrywa l-arginina, której właściwości wspomagające leczenie zaburzeń erekcji potwierdzają niektóre badania. L-arginina jest bowiem prekursorem tlenku azotu w organizmie co oznacza, że powoduje silne rozkurczenie naczyń krwionośnych dzięki czemu krew może swobodnie dopływać do ciał jamistych umożliwiając osiągnięcie silniejszego wzwodu.

Buzdyganek naziemny (tribulus terrestris) to także źródło saponin steroidowych mogących oddziaływać na układ hormonalny i pobudzać produkcję wolnego testosteronu. W ten sposób buzdyganek w połączeniu z żeń-szeniem mogą podnosić libido i powodować zwiększone podniecenie seksualne.

Czy stosowanie tabletek na porost członka jest bezpieczne?

Wysokiej jakości preparaty zawierają wyłącznie naturalne składniki co powoduje, że u zdrowych mężczyzn nie powinny one powodować skutków ubocznych.

Zawsze jednak należy stosować się do dawkowania zalecanego przez producenta gdyż nawet składniki naturalne jak wyciągi ziołowe czy witaminy i minerały w nadmiarze mogą być szkodliwe.

Mężczyźni, którzy mają problemy ze zdrowiem np. z cukrzycą, chorą wątrobą czy nadciśnieniem powinni skonsultować z lekarzem chęć przyjmowania tego typu produktów aby upewnić się czy będą one dla nich bezpieczne.

materiał partnera

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> Skip to content