LIVE: Spotkanie z wicemarszałek Kidawą-Błońską i posłanką Frydrych. Zapraszamy na transmisję

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję otwartego spotkania z wicemarszałek Sejmu Małgorzatą Kidawą-Błońską i posłanką Joanną Frydrych. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w hotelu Evva (ul. Wyszyńskiego 4) w Tarnobrzegu. Początek godz.17.30.

„Tarnobrzeg, zapraszam na spotkanie. Widzimy się jutro o 17.30. Gwarantuję, że na wejściu nie ma selekcji, a pytania nie są spisywane na karteczkach. Rozmawiamy otwarcie. Zapraszam!” – napisała wczoraj w mediach społecznościowych wicemarszałek z Platformy Obywatelskiej.

 

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bojówkarz.
3 dni temu

Jajka mam już gotowe do użycia.

Gość
3 dni temu
Reply to  Bojówkarz.

Ma posłanka Skowrońska tupet przyjazdzając do Tarnobrzega. Pogotowie ratunkowe z naszego miasta przeniesione do Mielca. Rejon energetyczny zlikwidowany w naszym mieście. Tarnobrzeg przyłączony do Mielca. Wczorajszego ranka cały Tarnobrzeg pozbawiony prądu bo Rzeszów i MIELEC nie wiedział co i gdzie wyłącza. To i bardzo długie oczekiwania na przyłącza energetyczne to efekt likwidacji Tarnobrzeskiego Rejonu Energetycznego! Co w następnej kadencji ziomki pani poseł przeniosą z Tarnobrzega do Mielca? Zapędy na biuro paszportowe już były!. Został nam jeszcze Sąd Okręgowy i Szpital Wojewódzki. Co w pierwszej kolejności pani poseł?!. Ostatnio publicznie i głośno dociekała pani kiedy zostanie wyremontowany dworzec kolejowy w Mielcu. Dlaczego nie zapytała pani o ten w Tarnobrzegu? Nie pyta pani w Sejmie o szpital w Tarnobrzegu I pozamykane na nim podstawowe oddziały ? Ja rozumie że do dobrego życia w Sejmie już pani przywykła na maxa i jest obawa że głosów z Mielca może nie wystarczyć aby dalej tam siedzieć. Ale na Boga lub Belzebuba za teTarnobrzeskie głosy choć trochę proszę się odwdzięczyć działaniem na rzecz naszego miasta. Po tym spotkaniu widać że nawet czerwony betonowy elektorat się buntuję więc głosów może braknąć. Ps. Znów na sali nie było dziennikarzy aby zapytać o losy Tarnobrzega po wyborach ? 🙁… Czytaj więcej »

tomek
3 dni temu
Reply to  Gość

sad okregowy powinien byc w zacnym miescie sandomierz a nie tu

Paweł
2 dni temu
Reply to  tomek

Gdyby nie serial to by było takie zacne jak każda mała pipidówa w tym kraju.

tomek
2 dni temu
Reply to  Paweł

przybajmniej jest rozpoznawalne w calej Polsce

Janina
2 dni temu
Reply to  tomek

tak ,przez płaczacych parasoli,że hute zamykają,hi,hi,hi

obywatel
2 dni temu
Reply to  Gość

Przecież ta z Mielca to działaczka spółdzielcza ( w grębowie też był bank spółdzielczy) a co z mafii spółdzielczej pod kierunkiem Jankowskiego to zdrowe nie może być?

Sąd to powinni zlikwidować w Tbg bo to nie sąd a raczej instytucja wzajemnej adoracji dla oligarchii !

Babulina niech już idzie na emeryturę ( ta z Mielca ) czas najwyższy bo odrealniona przez lata zasiadania w sejmie .

Kropidlo
3 dni temu

Ale cholota,na szczęście nie ma ich dużo.

JezioranTarnobrzeganu
3 dni temu
Reply to  Kropidlo

Ciekawe czy Ci spod fontanny byli co tak o wolne media krzyczeli a jak ceny za wodę podnieśli to ani widu ani słychu tych reprezentantów suwerena.

POpppp
3 dni temu

Natura zechce to wygramy wybory.

Kowalski
3 dni temu

glowny temat spotkania to temat; (gdyby natura chciala to by tam byl przekop !!! )

tylko dla polaków
3 dni temu
Reply to  Kowalski

mam jedno pytanie miedzy byłym miastem wojewódzkim mamy blisko do dwóch innych województw za jednym mostem mamy swietolrzyskie a za drugim mostem mamy lubelskie i dlaczego w sondarzach lubelskie jest najdrosze pod wzgledem zycia potem swiekokrzyskie a ma koncu stolica rzeszowa tego nie moge zrozumiec
ale z tego co się orientuje najwiekszymi złodziejami sa województwie mazowiecki a z tych 3 wymienionych która partia jest najgorsza bo za panowania pisu cała polska jest na ostatnim miejscu z panstw co nalezy do unii europejskiej

taka prawda
3 dni temu

tarnobrzeg miastem wojewoidzkim to wymysl komuny

obywatel
1 dzień temu
Reply to  taka prawda
obywatel
1 dzień temu
Reply to  Kowalski

Natura przyjechała do TBG zapytać
” gdzie jest program ” ????

ODYSEUSZ
3 dni temu

Polaków Oszukujemy w skrócie PO !

donald marzy
3 dni temu

a piniendzy jak niebylo tak nima

Ivo
3 dni temu
Reply to  donald marzy

I nie będzie bo jak wiadomo w Zakopanym to one zakopane nie są.Lubię słuchać wywodów tej pani pomiędzy słuchaniem Neo-Nówki i Roberta Górskiego a scena z jej udziałem i pytaniem -gdzie jest nasz program czy jej tłumaczenie co się stało z 19 mld zł przy przekazywaniu ich z OFE do ZUS powodują że powyższe kabarety mają od kogo się uczyć.

POpppp
3 dni temu

Coraz mniej wiary w powrót do koryta. Widać po publiczności. Desant ze St.woli trochę podreperowal frekwencję. Ale to se nie vrati. 5 zł na godz. I 20% bezrobocia,

wojto
3 dni temu
Reply to  POpppp

chcieli zrobic z polakow niewolnikow

natura chciala ale sie obs...
3 dni temu

ten chłop tak po całym kraju ,czy tylko do nas przyjechał sie wyciorać w przekopie 🙂

Jan
3 dni temu

kończ ,wstydu oszczedz

JezioranTarnobrzeganu
3 dni temu

Zauważcie jedna rzecz. Że brak tam młodych. Ludzie młodzi mają inne priorytety, na tego typu chodzą osoby na emeryturze albo takie co nie mają co robić.

Paweł
2 dni temu

A nie byli ubecy co mają jeszcze nadzieje ze im NATURA wysokie emerytury przywróci?

tylko dla polaków
2 dni temu

w tbg-u nie ma takiego zawodu opieka nad osobami starszymi jak w innych państw unii europejskiej a dzieci mają szacunek dla swoich rodziców
ale polka nie jest dla młodzież tylko dla 65 plus taka jest srednia mieszkanców tego biednego kraju =

fach
2 dni temu

Mam radę, skoro nie chcecie naszego ruchu obywatelskiego. Głosujcie w wyborach na kandydata partii rządzącej. Wybory samorządowe mają być podobno po parlamentarnych, więc będzie wiadomo na kogo 😉 Wtedy współpraca na linii samorząd-rząd powinna być bardziej owocna 🙂

Piotrek
1 dzień temu
Reply to  fach

Tak by nakazywał pragmatyzm, ale prędzej wybiorą kogoś bezpartyjnego, bo gdzie to żeby ktoś partyjny był prezydentem. A że w praktyce będą stali za nim lub za nią ludzie z konkretnej partii lub nawet kilku, to u większości wyborców przejdzie bez echa.

Fiskus dębolistny
17 godzin temu
Reply to  Piotrek

Lepszy bezpartyjny niż wielopartyjny

Piotrek
16 godzin temu

Czyli kto najlepszy? Ktoś:
a) bez legitymacji partyjnej bez poparcia żadnej partii,
b) bez legitymacji partyjnej z poparciem jednej partii,
c) partyjny?
Jak dla mnie partyjny, bo oprócz odpowiedzialności prawnej i społecznej miałby jeszcze odpowiedzialność partyjną. Byle była to osoba z partii rządzącej, żeby do Tarnobrzega szły solidne środki.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
29
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content