Świetny początek sezonu młodych pływaków z tarnobrzeskiego Delfina. 8 medali przywiezionych w Warszawy

8 medali wywalczyli młodzi pływacy UKS Delfin Tarnobrzeg podczas zawodów z cyklu Grand Prix Ursusa i V Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o Puchar Ursusa, które rozegrane zostały w Warszawie.

Był to pierwszy start w nowym sezonie zawodników tarnobrzeskiego klubu, którzy w ubiegłym roku szkolnym, zdobyli łącznie 200 medali.

Czwórka zawodników uczniów SP 3 Albert Borkowski 6A, Bartosz Turbak 4A, Blanka Krasowska 3A oraz Michał Kozioł 3B, na zawodach w Warszawie zdobyli łącznie 8 medali ( 7 złotych, 1 srebrny). Najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych byli: Albert Borkowski – najlepszy zawodnik 11 letni, Blanka Krasowska – najlepsza zawodniczka w kategorii 9 lat, Michał Kozioł – najlepszy zawodnik 9 letni oraz Bartosz Turbak zajął 3 miejsce w kategorii najlepszy zawodnik 10 letni.