01.10 (sobota) Październikowa kąpiel dla Hospicyjnego Domu Aniołków

Kolejny raz zapraszamy do wzięcia udziału w kąpieli o wschodzie słońca w ramach akcji Jezioro Aniołów. Dotychczas zebraliśmy 27 tys zł. na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków!
Spotykamy się 1 października (sobota) od godz. 6.00 nad Jeziorem Tarnobrzeskim, na terenach restauracji „NA FALI”. Wejście do wody wraz ze wschodem słońca o godz. 6.31.
 
Zapisy przez stronę www.jezioroaniolow.pl – tam należy kliknąć „pomagam”, uzupełnić formularz i pobrać numer startowy (postępujcie według instrukcji na stronie).
 
Finansowo akcję można wesprzeć wrzucając datki do puszki fundacji podczas kąpieli lub przez wpłatę na zbiórkę internetową https://zrzutka.pl/anielskiewsparcie
 
Tym razem kąpiel wypada w sobotę, trzeba to wykorzystać! Zarezerwujcie więcej czasu 
 
Tradycyjnie razem powitamy słońce i wejdziemy do wody trzymając się za ręce. Prosimy ubrać się na biało i zabrać anielskie akcesoria. Przed kąpielą wspólne ćwiczenia na rozgrzewkę. Marzymy, aby do październikowej kąpieli dołączyły morsy, będzie na to szansa podczas imprezy towarzyszącej –
 
 
Dodatkowo zapewniamy inne atrakcje:
– występy lokalnych muzyków
– animacje i zabawy
– brokatowe tatuaże z Aniołkami
– kiermasz ciast i wypieków
Oraz „czym chata bogata” od restauracji „Na fali” (grzaniec, pyszne jedzonko)
Lokalizacja: Jezioro Tarnobrzeskie, tereny restauracji „NA FALI”.
 
Hospicyjny Dom Aniołków, który powstaje w gminie Zaleszany, to placówka dla dzieci cierpiących na nowotwory. Będzie zapewniać opiekę paliatywną, medyczną, rehabilitacyjną i duchową czterdziestu małym pacjentom. Pomysłodawcą, opiekunem oraz budowniczym ośrodka jest Fundacja Z Serca Dla Serca. Koszty tego przedsięwzięcia oszacowano na 6,5 mln zł.
 
info: organizator
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lodowata kąpiel
2 miesięcy temu

Akcja jak najbardziej słuszna i pomysł świetny. Jednak formuła powinna sie nieco zmienić ze względu na porę roku. Nie wiem jak wiele osób ma ochotę na lodowata kąpiel o świcie, tuż po przebudzeniu. To jest coś ekstremalnego. Nawet morsy jak wypływały zimą to robiły to w okolicach południa lub po południu

Biegaczka
2 miesięcy temu

Może lepszy byłby jakiś bieg albo wyścig kolarski naokoło jeziora

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu

Nabijacie kasę prywatnemu stowarzyszeniu które zwietrzyło okazję do robienia kasy. Czy ktoś zadał temu stowarzyszeniu pytanie- czy dzieciaki będące w tym ośrodku będą musiały ponosić koszty pobytu i leczenia na rzecz tegoż stowarzyszenia?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content