Radni wyrazili zgodę na lokalizację kasyna przy ul. Kardynała Wyszyńskiego, w Tarnobrzegu

Przy pięciu głosach przeciw i dwóch wstrzymujących się, radni przegłosowali lokalizację kasyna przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 4, w Tarnobrzegu. Głosowanie odbyło się podczas dzisiejszej sesji RM.

Zgoda radnych na lokalizację kasyna, jest niezbędna do wystąpienia podmiotu o udzielenie koncesji na prowadzenie kasyna gry.

Za przyjęciem uchwały głosowali: Andrzej Biernat, Teresa Gołębiowska – Piś, Kamil Kalinka, Artur Kiper, Monika Łagowska – Cebula, Alfred Martyniak, Cezary Mikrut, Łukasz Nowak, Sławomir Partyka, Bogusław Potański, Adam Rębisz, Waldemar Stępak i Waldemar Szwedo.

Przeciw byli: Bożena Kapuściak, Dominika Kliza, Anna Pekar, Damian Szwagierczak i Marian Zioło. Od głosu wstrzymali się radni Marian Cąpała i Włodzimierz Trybuła.

Subskrybuj
Powiadom o
108 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JezioranTarnobrzeganu
2 miesięcy temu

No i fajnie bo będzie można pograć w rosyjską ruletkę.

dzięki wielki odynie tbg
2 miesięcy temu

”Lass Kamionkass Ti Bi Gi”

Pantaleon
2 miesięcy temu

Raczej francuską – Rien ne va plus !

Po co komu tacy radni?
2 miesięcy temu

Bardzo mnie zaskoczyło pobudzenie radnego Cezarego Mikruta w tej sprawie. Radny lubi sobie pograć i Szkoda mu na taksówki do Stalowej Woli?
Za dużo kopert które trzeba gdzieś spożytkować? To tylko takie luźne pytania do przemyślenia przez mieszkańców naszego miasta przed wyborami. Trochę to dziwne że lekarz nie jest za profilaktyką i wyśmiewa skutki uzależnienia. No i oczywiście nie interesuje się sprawą dalszego braku oddziału chorób wewnętrznych w naszym szpitalu. Marszałek Ortyl przecież przekonywał jego i pozostałych radnych na sesji RM ze ten oddział powinien wznowić działalność przed 25 kwietnia 2022r. Do dziś nie wznowił. W tej sprawie radny siedzi zadziwiająco cicho. Drodzy mieszkańcy czy potrzebny nam taki radny?!

WERONIKA
2 miesięcy temu

Ale jaja Tarnobrzeg drugie las vegas

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  WERONIKA

Przecież piszę od dawna LAS BAGNAS dla turystów !!!
Mieszkańcy przelali nadzieję w dzbany ( ładnie wyglądające i reklamowane) przy wyborach a dzbany PUSTE , może i ładne ale DZIURAWE pod samą kopułą !!
Tak trzymać mieszkańcy miasta dalej , wybierajcie dalej tych samych i wystawianych przez tych samych a będziecie mieć coś z tego !??? Będziecie mieć ładnie ( nasadzenia , palmy, ścianki, pierdoły nad zalewem – gabloty, świecidełka na święta , WITACZE za które sami zapłaciliscie i będziecie utrzymywać i opłacać i wasze dzieci i wnuki a KASIORĘ wzięli znajomi królika ( z TTBS – mądrala i analityk, rdm itd).
Wy to sobie możecie pooglądać i tyle bo pożytku z tego żadnego .

tylko dla polaków
2 miesięcy temu
Reply to  WERONIKA

tak ale tutaj jest złotów a tam jest dolar
1 do 5

JezioranTarnobrzeganu
2 miesięcy temu

Nic nie szkodzi zrobimy tarnobrzeską walutę

Jan
2 miesięcy temu

Tak,proponuję walutę nazwać dziad

WERONIKA
2 miesięcy temu

Będziemy się bawić jak na Titanicku

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  WERONIKA

Bawią to się urzędasy , sołtys z ekipą i bezradni – tylko tyle a reszta ma zapierd…ć za miskę ryżu i ponosić koszty utrzymania MAlowanych dzbanów .

wybierak
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

to na kogo obywatelu głosować w najbliższych wyborach? powiesz wprost czy trzeba czytać między wierszami?

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  wybierak

Na żadnego obecnego : sołtysa, urzędasa, radnego, cwaniaków z RDM, TTBS, żadnego że spółek miasta ( kierownictwa i rad ), żadnego nauczyciela ( pełno ich było i jest), żadnego cwaniaka że spółdzielni ( z rad też), żadnego za kim stoją ci wszyscy ludzie .
To ludzie całe życie żyjący na koszt mieszkanców bez względu na wykształcenie .
Na kogo ??? Lepiej na Mietka spod sklepu monopolowego niż na te dzbany .

fach
2 miesięcy temu
Reply to  wybierak

Pozwolę sobie również odpowiedzieć na to pytanie. Skoro nie chcecie naszego ruchu obywatelskiego, głosujcie w wyborach na kandydatów partii rządzącej. Wybory samorządowe mają być podobno po parlamentarnych, więc będzie wiadomo na kogo 😉 Wtedy przynajmniej współpraca na linii samorząd-rząd powinna być bardziej owocna 🙂

cxzwsda
2 miesięcy temu
Reply to  fach

Sugerujesz Kalinkę? Litości 😀 Jeśli jednak jakimś cudem wystawią kogoś innego to się zastanowię.

fach
2 miesięcy temu
Reply to  cxzwsda

Napisałem partii rządzącej, nie PiS-u. Gdyby wybory wygrało KO, to dotyczyłoby to kandydatów KO 😉 Nie chcecie rządów nas zwykłych mieszkańców, więc zostaje wybrać kogoś spośród polityków. A żeby peniądze płynęły do miasta szerokim strumieniem musi to być ktoś z partii rządzącej 🙂

Piotrek
2 miesięcy temu
Reply to  fach

Wystarczy popatrzeć na Stalową.

cxzwsda
2 miesięcy temu
Reply to  fach

Tylko problem tego kraju polega na tym, że opozycja jedynej słusznej partii to jakiś kabaret. Jeśli wierzysz, że są w stanie im zagrozić to gratuluję poczucia humoru.

fach
2 miesięcy temu
Reply to  cxzwsda

PiS traci poparcie, po sezonie grzewczym raczej nie utrzymają aktualnego 😉 Tak więc podtrzymuję: na kandydatów partii rządzącej. Doprecyzuję jeszcze, że należących do tej partii, nie tylko popieranych przez nią 🙂

walt
2 miesięcy temu
Reply to  fach

naszego ? czyli czyjego ? macie jakiś program ? jakąś stronę ? są wymienieni członkowie z nazwiska ?

fach
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Tak, naszego.

Zwykłych mieszkańców miasta.

Program to m.in.:
– oszczędności, czyli np. koniec z sadzeniem kwiatków na rondach, zamrożenie płac w urzędzie, jednostkach i spółkach gminy,
– transfer inwestycji, czyli koniec z nowymi inwestycjami nad jeziorem na rzecz inwestycji w centrum i w osiedlach. Ogólnie wysoka jakość życia wszystkich Tarnobrzeżan 🙂

Strony nie ma, do wyborów jeszcze ponad rok.

Publicznych członków też nie ma.

Na tym skończmy, żebyś nie musiał dłużej udawać, że jesteś zainteresowany uczestnictwem lub poparciem 😉

As
2 miesięcy temu
Reply to  fach

Nie sądzisz ,że to trochę za mało? Dziś bez transferów socjalnych nie wygra się wyborów. Obiecajcie po 1000 dla mieszkańca to wygraną macie w kieszeni. Nie przejmujcie się dziś taka korupcja wyborcza w naszym kraju stała sie normą

walt
2 miesięcy temu
Reply to  As

może zniknąć pisuar a przecież beneficjenci nie zniknął ot tak.
co lepsze-pisuar nadal te 30% żelazne ma a z d’honta plus ukryty elektorat,który się już wstydzi ale wciąż chce dostawać puste pieniądze nadal będzie na nich głosował.

As
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Jak ludzie zimą nie będą mieli czym się ogrzać to te notowania wiosną polecą na łeb na szyję

walt
2 miesięcy temu
Reply to  As

po 1 to jednak niezręcznie współplemieńcom życzyć aż tak źle.
po 2 to prawda,że sporej części społeczeństwa nie obudzi nic tylko kryzys i brak chleba jak w latach 80tych 20 wieku.
po 3 pis mimo ewidentnych błędów i wypaczeń,mimo chciwości i deptania nawet elementarnych praw wciąż ma te żelazne 30% (sekta smoleńska,wierni kościoła toruńskiego,beneficjenci redystrybucji) a winą obarczają i tak tuska,niemców,żydów,masonów i cyklistów… dlatego ja wielkich nadziei nie mam.

u nas to fajnie widać po wynikach do sejmiku mlecznego jana – 3 kadencji picia i wyprzedaży nie zrobiły na blisko połowie mieszkańców żadnego znaczenia.
więc jak liczyć na ich inteligencję albo choć uczciwość ?
dziś już każdy wie nad Wisłą,że jak jest okazja trzeba rąbać ile wlezie i dla siebie.
przykład elity z peo też pokazał,że wiele wyższych standardów też nie mają 🙂

As
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Dotychczas polityka dawania pieniędzy wystarczała w zupełności. Daliśmy się kupić jako naród i takie są fakty. Z węglem i ostatnio jak słyszę z drzewem opałowym jest jednak tak ,że za te pieniądze od państwa po raz pierwszy nie ma towaru a jak jest to po nieakceptowalnych cenach dla Kowalskiego. Niczym nie da się już chyba zakryć tej nieudolności rządu . Dodam ,że u naszych południowych sąsiadów węgiel jest i dużo tańszy niż u nas .O takich cyrkach nie słyszy się zresztą nigdzie

walt
2 miesięcy temu
Reply to  As

obyś miał rację… ja widzę dzień w dzień tych omamionych smoleńską traumą ludzi co krzyczą : wam zabierajo ! a nam dajo ! 🙂
i w ciągu kilku ostatnich lat kilka razy to słyszałem na placu Bartosza zwanym placem Czerwonym.

no a wungla mieliśmy mieć na 200 lat jak mówił długopis prezesa zwany andrzejem dupowłazem.

As
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Myślę ,że Duda mógł mówić tu akurat prawdę. Problem w tym ,że nie mamy mocy przerobowych i pieniędzy by z dnia na dzień zwiększyć wydobycie w kopalniach. Otwarcie nowej ściany do fedrowania trwa nawet 1-2 lata w obecnych trudnych warunkach geologicznych i kosztuje a nikt nie widział takiej potrzeby. Mamy jeszcze problem z elektrowniami węglowymi , które też miały być zamykane i nie były remontowane . Pieniądze z Brukseli na transformację przejedliśmy zamiast ze 2 atomówki pobudować i problem będzie narastał.

walt
2 miesięcy temu
Reply to  As

to tym bardziej żałosne jeśli węgiel jest a mimo takich trudności jak obecnie nie ma kto go wydobywać a wcześniej setkami tysięcy ton przyjeżdżał ten z Donbasu czyli od Ruskich.
a kasę na transformację przeżarliśmy modelowo i cudownie ci pisowscy szalbierze kręcą ogłupioną gawiedzią.

As
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Ostatnio czytałem ,że górnicy znowu dostali 6400 dodatku inflacyjnego . Zobacz jaki jest koszt wydobycia tony węgla u nas i w Ukrainie i będziesz miał gotową odpowiedz

walt
2 miesięcy temu
Reply to  As

tym bardziej więc sasiny i cała reszta powinny pracować nad tym by państwowe spółki węglowe wydobywały owe czarne złoto tak by swoim wyborcom dostarczyć go w niezmiennej albo niewiele zmienionej formie 🙂
a oni nawet na to nie wpadną 😉

znam jednego górnika co pracuje na dole i jest cały czas aktywny w związkach i on od dawna mówił,że u nich się tak wydobywa węgiel jak u nas likwiduje kopalnie czyli pracownicy byle jak najmniej a góra jak najwięcej.
dlatego to udać się i tak nie może.

As
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Zachowanie wspomnianego Sasina w sprawie extra podatku dla firm spowodowało popłoch na giełdzie . Kolejny dowód na to ,że politycy nie powinni się brać za gospodarkę

fach
2 miesięcy temu
Reply to  As

Można próbować oszukać wyborców fałszywymi deklaracjami bez pokrycia. Ale moim zdaniem to co należy zrobić, to podjąć stanowczą próbę odmienienia miasta poprzez rozsądne i realne postulaty oraz mówienie prawdy. Jeśli mieszkańcy opowiedzą się za tym w wyborach, to wygramy wszyscy. Jeśli zaś nie, to tym, którzy będą w stanie, pozostanie przeprowadzić się gdzieś, gdzie lud chce mieć lepiej a nie tak samo lub nawet gorzej 🙂

As
2 miesięcy temu
Reply to  fach

Mam takie przemyślenie ,że oratorzy przeważnie okazywali się słabymi gospodarzami . Nasze miasto to potwierdza. Nikt nie chce w tym kraju słuchać prawdy. Naród woli wizje świetlanej przyszłości i kolejnych pieniędzy bez coraz mniejszego pokrycia

fach
2 miesięcy temu
Reply to  As

Ja podaję konkrety, np. koniec z nowymi inwestycjami nad jeziorem. Na tym forum niektórzy komentujący podali rozwiązania różnych problemów, m.in. żeby RDM remontował ulice zamiast firm zewnętrznych, żeby zrezygnować z kostki na rzecz asfaltu itd. Nie ma co się rozwodzić nad historią i wizjami, tylko wybrać rozwiązania i zacząć usuwać problemy jeden po drugim 🙂

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  As

Albo chociaż ” dopłatę do wody ” i , że ” woda nie podrożeje „.

walt
2 miesięcy temu
Reply to  fach

dość ogólne te postulaty 🙂
i póki co zero konkretów więc trudno by mnie taki zestaw życzeń miał przekonać.
poczekamy zatem na oficjalny debiut 😉 o ile to debiut w ogóle będzie.

póki co trudno liczyć na zaufanie i poparcie jeśli się coś robi w swoim gronie a nie wychodzi z programem ku szerokiemu spektrum mieszkańców.

fach
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Proszę więc głosować na jedną z alternatyw 😉 Choć nie dowiedzieliśmy się ani raczej nie dowiemy się od którejkolwiek z nich o zamiarach tak potrzebnych i bezkompromisowych jak nasze, np. koniec z nowymi inwestycjami nad jeziorem. Życzę miłego dnia 🙂

walt
2 miesięcy temu
Reply to  fach

jak zawsze zrobię co tylko zechcę… szczęśliwie mój los nie zależy od tego kto tu czy w centralni wygrywa wybory.uff 🙂

a inwestycji nad jeziorem zwłaszcza w takim wymiarze i tempie jak są realizowane wcale nie popierałem i nie popieram.
tak samo jak tego,że działki są tylko dla wybranych znajomych jajecznicy a dla zwykłych mieszkańców tylko koszty.zupełnie jak ze spółką od kopania piłki.

walt
2 miesięcy temu
Reply to  fach

a uczestnictwem ? nie żartujmy ani nie miałbym ochoty ani czasu ani te pieniądze jakie tam można zarobić/dostać mnie niezbyt kuszą.
co więcej wątpię by ktoś o moich poglądach miał wygrać tu w pisolandzie wybory 🙂
a tusk to dla mnie taki sam prokościelny frajerzyna jak pis,kosiniak czy hołownia.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  wybierak

Poczytaj ??

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0nJqTnn4xFj5cs566fs7cC5QrzFaQBaSKYwTqRo13pyuJxU2smKoHFWxpSNBwYq9Ul&id=109647558415830&m_entstream_source=timeline&__tn__=-R

Przecież to jest skurw ..two !
Tacy ludzie piastują urząd , są w radzie , są urzędasami ???
TO NIE LUDZIE – zapraszać a później WYPIER….Ć a jak nie chcą to odetniemy wodę ciepłą a później ogrzewania, zimna wodę, energię jak SKUR…Y czyściciele kamienic .

ILE jeszcze mieszkańcy będą tolerować takich ???
Innych nie szanują to WAS mieszkańcy będą szanować ??

Jan
2 miesięcy temu
Reply to  wybierak

Na PIS,patrz Stalowa Wola

zenio
2 miesięcy temu

Przecież nie jest napisane ze będzie kasyno w wielowsi Tarnobrzeg tylko tyle ze radni nie maja nic przeciwko aby takie kasyno powstało.Ale oni wiedza ze nie powstanie bo nie ma takiej możliwości prawnej.No chyba ze w Stalowej Woli lub w Rzeszowie zlikwidują kasyno.Najgorzej jak wiocha chce udawać miasto.

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu
Reply to  zenio

Najgorzej jest jak idiota komentuje bieżące sprawy a nie jest w stanie odróżnić wieś od miasta Ewidentnie zalatuje trollem z ościennych gmin ! A co stalowa to metropolia- taka sama dziura

cxzwsda
2 miesięcy temu
Reply to  zenio

Najlepiej to sam byś się zlikwidował kaznodziejo ze wsi pławo.

Wyborca
2 miesięcy temu
Reply to  zenio

Ta Rada i obecni radni to takie decyzje mogą podejmować Inne ich przerastają.
Tarnobrzexanie devyzje w tym miescievpodejmuje v jedna osoba która rządzi i dzieli
Radnym pozostało tylko kasyno
Okoliczni radni powiedzieli nie A u nss rozwój Będziemy wydawać kasę w kasynie i będziemy w tym pierwsi na okolice.

Tak się rozwinęliśmy w tej kadencji.

Ciocia Pelagia
2 miesięcy temu

Skoro tyle ,,atrakcji” ma Tarnobrzeg, to brakuje jeszcze – domu publicznego, zwanego inaczej ,,b….lem”.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Ciocia Pelagia

Spoko – ścianka się znudziła, zalew też niebawem, kolekcja się znudziła , gabloty nad zalewem też niedługo, teraz jest Kasyno ale też się znudzi oligarchii to będzie czas i na burdel.

fach
2 miesięcy temu
Reply to  Ciocia Pelagia

Myślę że bogaci młodzi emeryci nie pogardziliby także szisza barem z dobrymi mieszankami 😉 Riwiera ze spalarnią obok będzie stanowić atrakcję tylko dla wytrwałych, więc lepiej będzie bawić się w wybetonowanym centrum. Mieszkańcy zagłosują znowu na sprawdzonych w lokalnej polityce, a nawet będą się im kłaniać. Tarnobrzeg to stan umysłu 🙂

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  fach

Waść chyba nie zauważyłeś , iż sołtys przez całe lato oprócz potancówek ( wieczorową porą) inne imprezki (typu dożynki) organizował nie na betonie tylko w parku obok pałacu Tarnowskich lub nad zalewem !
Na betonie to on ze swoją świtą urzędniczą to robi konferencje tylko i to najczęściej pod baldachimem w
( o dziwo jakby mogło mu zaszkodzić słonce ) i to tylko w obecności mediów.

Bojówkarz.
2 miesięcy temu
Reply to  Ciocia Pelagia

Przecież już jest na AN2

tylko dla polaków
2 miesięcy temu
Reply to  Ciocia Pelagia

podaj swój adres to cbs wpadnie do ciebie ale nie musisz dojda do ciebie po ip

obywatel
2 miesięcy temu

Dzbany ! W sam raz pasuje KASYNO do nazwy ulicy Kardynała Wyszyńskiego ???
Przecież to jest profanacją Kardynała i pewnie się grobie przewraca z takiego umiejscowienia
Jednak lepiej być ateistą niż takim katolikiem ???
Ale dzbany szanują Nazwisko zmarłego ???
Jeszcze burdel tam pozwólcie zrobić i będzie GIT bo w sam raz pasuje dęb…e to do nazwy patrona .
Ciekawe co na to księża i zakonnicy Tarnobrzescy ?? Tylko jeszcze im pozostaje poświęcić kasyno a póżniej burdel ???
Ale hipokryzja a to nadaje się do telewizji !

Pantaleon
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Co ty jeszcze wymyślisz malutki człowieczku? Świat chcesz naprawiać ? Bardzo dobrze że bedzie kasyno – poker, black jack, ruleta to fajna rozrywka.

rze
2 miesięcy temu
Reply to  Pantaleon

W którym miejscu jest napisane ze będzie kasyno w Tarnobrzegu?To tak jakby radni uchwalili ze zgadzają się aby byl dostęp do morza.Co za kretyni tu sie produkują.

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  rze

Dobrze napisane !
To tak jak z zalewu zrobili jezioro , papier przyjmie wszystko .
Nawet komuniści takich głupot nie robili .

obywatel
2 miesięcy temu

Wiemy kto już ma kasę i ma jej na tyle aby się zabawiać w kasynie !
To wszyscy radni ZA i sołtys a więc już pora ” tym panom i paniom już dziękujemy ” dostali swoje i pora na innych a niechaj i inni kroją kasę też bo to uczciwe i sprawiedliwe ??

Alf
2 miesięcy temu

Minie interesuje czy Pan Braun podjął kroki prawne za to co kilka razy oglądałem w głównym wydaniu Wiadomości . Według mnie prowadzący sugerowali powiązania posła z ruskimi w raczej jak na mój rozum negatywnym świetle. Po za tym ostatnio chyba Berlinie sugerował publicznie zniesienie sankcji na Rosję i powrót relacji biznesowych sprzed wojny . Może wreszcie Konfederacja jasno określi swoje stanowisko bo dla mnie zaczyna to wyglądać dwuznacznie trochę

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Alf

Ha, ha, ha – stanowisko ROZKROK !

walt
2 miesięcy temu
Reply to  Alf

dwuznacznie ? można mieć jeszcze wątpliwości po tylu wylewach kor-wina czy brauna właśnie mówiącego w Berlinie : „Ich vermisse billiges, russisches Erdgas und wir mussen wieder mit den Russen handeln” 🙂

Omega
2 miesięcy temu
Reply to  Alf

GB sam na siebie doniósł do służb, aby sprawdzili czy jest agentem. Jak myślisz, czy coś mu zarzucili? Dalej wierz telewizji.

Fiskus dębolistny
2 miesięcy temu

Mnie kasyno nie przeszkadza. Biznes jak każdy inny

obywatel
2 miesięcy temu

Mnie też ale ulica ( nazwa patrona) już tak !
Jakby sołtys z radnymi wyrazili zgodę np przy ul. Turystycznej albo nad zalewem to i owszem , bo to przecież kasyno nie dla mieszkanców tylko dla oligarchii i turystów chcących się zabawić .
Na rynku ( pl. B. Głowackiego też nie ma zabytków , oprócz klasztoru Dominikanów i tych walących , w ruinie kamienic) – co niby mają tam zwiedzać ???

symbol
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

no to zmienic nazwę ulicy, nie będzie ci przeszkadzała więcej

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  symbol

Poczytaj to jest SYMBOL tej władzy , najpierw zapraszają a później WYPIER…JĄ ??
To tak postępowali czyściciele kamienic :

https://m.facebook.com/Tarnobrzeski-DiM-team-109647558415830/?refid=52&_ft_=encrypted_tracking_data.0AY_CeJBpu3hi0jbmAJMxnJ3fxhyTGAayVtbj4o5EnGaIjgalLwLJ0NB7LfKaiOUqNuHL-H88-df83azh-T5R8sLNP6ETkO1VxnvYqE2izBkqvpH1WaKalLNQ9cBtX69J4B0R6nEUE8qjqzeK7pDofhRniVayZDHYmuxXFij0yo_1Tp_UWJWLRHkCnKus1CSELtI0LgqNosczhu8CW0aDVRxIG0-f9s2JY5XJ622aJGZpGo-iN7noA4DUpKWpdEPMAMs1EtPtJMn_hcGA5Fy6Go9im_OAdkyxGGWj_hlMtCQGme5ZQn61emViwSOdGsZDPLm1o0ssaKhS2mkUGITHc8y3y_Pe8GJ7IW0FwI0ysHHG7aoFG7OfCE4YCXjqibFuIU5EBG1yBXb3lF7ljSNpJmjIEzAnQtCU8FC4TCtrVs1toxzeAtcmXAOUTUQs4fxoumKNfqQ2t1URt3rSotCVxcFwl0ViKmx5oY6FjtZCDzGbf8kmP2Rk6QF-i55Dwy454LJHsAAaPjAl4JZGgOzQiprf3cZxMDvaKGj0er52ZBJvvfwB9ze_Tivk1avFJZITjl9pj1yrAo6CmEf520ybb2L9njowZ-HZJLknqPX3u3aCz421GAiqQNhlPbxEOOolwRXKBiPKRBRPhM5QTGwtyFNwQky68mtEILRRb-rjOqOh5HZmolrv3k5x2hdC3M8MJAEC1HZnMSXJiE75SQOkXqsq3IQF5rA9DWI_mG6n0FOeqc2hS2iuaJtGQe69Jo-6sybndKU5gUAExjlbdjP_W90qK3psCk98FTMQBdrZwktZcwOUycZrrrZVkusPFF0EG1TVJAV7Z6GEqX9EPoR0LfW0UXlnxgE5jrREIyqjGCQy4X_Lc7-se74qwXSHK52VL-QhDKp1EiDe2yCNeqEntbYfYjqrCyIXQCb9X3EKoMsNCV4slbs0OWmxR4pCsht6_DebxIjmF0AXqcMQsKlxHu9WfEkoesKRYqY8mZ4ovtcoTTf02Fjv97p7dLsLjNnm7YWhrbgAME3B_JLxfibtXhhEtaNtOyKK8PuBevdbsIFu66YGGkLRW-JPXa7-aA3supzSJUlEpcDlj7z9lh_1Ryx4T-8ukqXqA0mTFZK6c1iYm16br0lLm53s44xFUwki7GMoPecZn7OO4VWGhLklbrKTZlkyNPakNy6hMx2EOsJBKBI8nzIPagb9YFZu3wS3bv_HOH4k7IWtgCwla22k5e7_O_-7F48yIrsBnLoeA8SQ-jCE7iPlhYayA8mhmEh0cF5aBJd2ZLIAgZzGglfWdx1BMkDBExR2NJ8tvefitreUpfdB468yXs6s8eHaVrXyzhYWIOQeNNYudfBBQtqxHOUS3kWZqnfPuiPr4JB_rAFW9qDO1y6EwyyuaJkPORS14Fp-TXHjTMd8kXDsYoO8HnH3omTSPy3ljqtzUFyT6ACf-RbfPgyM7BclpQRBi-IjxQIyzHEjj1AoC2SP-YFFNpXNqLLIOt9to3I_Mp92-Ja97WF-A0vVaQGMtCSQJ6gtmp8FPOrC8y1AxlcyRVWx7H0Oy21ZNIgJwKOFGWCvO2WS5RpWK5VrTFCx5osm8jCg8X_inKyC-mqHpjWuCkciNLfqoCSHdwcHGb7TEUHxotc1yEV8pX5Ye7oW2chd1jT4H0Rjx321W2ck3VSFJu7rkem9XPeQzB1RgZmgMpyWxh__M7yQCf_jC9sJJAMje0zsPWRAEhIKPuw4ON5DS7iBBhgV3m5KXFNL1yrjRo7Cd468eX_GUMHZp2ze-dyQ7obyT8GMO8-y6S5R_Q96iHDX-0zED6SeDmfbfCjuaJtQho3ocmAEdBfg0UD8cKwfuvxqqWLMj7tFuwPVcXmtDRocn5d1L42cByAKtKGVaXwg2Lh6EWhqSjPxlHW0_pG3h-qo1VfBayJS0NdOGMWSKHN4cLDbxmQVMB8jeXeBA2Oq07zuknUiRvcwbGak1LOtdGqocTx9NaAQU9mOHjtG7cSBHY_NCb0h5hORkpuFxMFD-_J_dTEKW_uyAZ5VNidkLC_mQCDXbTcQeHW7Cs0ni4Yc_sTHiURg5ueGaClz5AgoAOTqBYeRKs8nwXZGNrQ3pd517aVvqYEG7iX8XiFVwj92HjCyyva-G102qJs609VBatlm8Y4goBoYcbao_Ao1H1FZzQQu5LKB4BErA4lSXG7WSmY3DX_ByvfftHvhZIHrSXjc05kR68SQWy1NgOLw2JzPNE6QiV0De86t_BYoMxAdA0RiYX7MkGrXhjZq7kUM-bdhfLTwaJjKq9DZM7KJNOWFXdp_RrDQByfoErgKXkSJUQuhiHN1DZNTG1etvrPQMInSiDdT_RVLwb1tSUrC_F7GZ9ZyQ1waL9iI8qKZ7K18nKVO8UVyJW2VbQDsS7XYmiE42Eihv9caBtWW_VP7el6UkVcVlAHWZv6FuWuqNC1OBGKuhP4NahkBfyTx8IrXnkTApkl2YNfcipUhbGu2hhYVkz5kv9n7vOruF2mePgYBozFIqOVl6tQvf2qrOyPAIfETdxy2qF2_P4nt_FTMSleWISntUvClCD1Ll5tpyzUzUt1UvpdrKrp2D59ow0P6ztZAihHRWmIe8IU_uiQIpZMoR1Ny7DNOn8VXwdNzvHufeagh5SjSo2T5PDs1UD6BQGHM_3BoYcy0IBceFnrearGKOoMlZz5pV2Zi2MaQPbadplhRhJVzvmn4K0Gg77jx-EMX8H9cUzyZQl7BJIBe96WLrjtePQz0L9CpW3fPh56OcHlpHFpWcsZYj1hiNbeY6ORPVaBsCy6zqLNLVdVmCVGLkFfxMEjxf9_FdKN-KcDGxkVZrNQx2SZ2RdQ99BJrB2MDA9XmOZ5_mvSw6Pt6PiJq0_U1MXNsdvIdNaEOReCasDGT-udnXHHCza4MS_hc6ZbLmEnM4MZy5zbT6g6VIZ6_2Fl1HEYyU1ZkhgDF8xHMEn4SvZYkoe6qldsk236-isgP7VPMFPhP26wqi2mIN0IIVbseT31K8iLHCk3WCEwFcGWMGJgQj9GJ0MIGpI4bJ6p7JQRwuMnRz0CwxNzNHIp9ZVJ_l2hyq22VolMJBB50C-la8OAxBpU5JjbIcDAdX7QqHyAOL7xxfpstv1gkb9h0yhlF9cHUdvYOGf-wKOFEdBpz4Wf00ocpzy9d8rBgVOSOK3Uea7KRm-Iokaz6lIdYP2faobcJ6FiyttSo7SmwU9jms58H3_I0BMhlTWC3x3KIKhv0QFqFVXWuSOyvBv7mlGaeTsWAwQWNIg7TjVmOBMofioVnaFoJV4o-1Amz0UvqduseCuow_RMZPq9-HBPqmfDqqc4-ioCc_NsDIuf3a2Jbn1wY8P89CkKghh7ZZ7GBeCpAbLxhpTA9OcNujYzZNxZDvGKznEQw0b1qZ42sB30vTbnz4idx1exwEpErK8aEscaz5tVKn98zemKSgAKyoLv0nYoRgE8rHaHXIzMF17F5pRc76tMqCdN1dnRjz59YIktHlpykxmQQfZIrz0rnvY_kIT43-BreewKlqJIzLUW9OQ4zPO8mU7aDQkfTTki39Myb8qTJg2_qETZ99JXkQh4MYQepEljHcAAi6fUhcY8DLNmdxOWbwxC3PwKPnfYLuLze6VOUPfLIfCfoKgE69dkhYjsKWcGWqpOxq7mLf5LppyqQkiZxPJp7Yf0xLeqNWLNF6dZigGTf2mfYkPzu4Ro4K-szLsD7OEZ4HwUNFqh3bWEhUsFU1KBummRu9lFI31Pc_ygg53MMP1PV2r0bFCmK9tdrXDdjGfokZ6G_RjqSUEb6evIgUmYU7Uo0XGfFuE2WDUdI9_vXt61AQ9sakaVzEJd_KrxNsWm_VkT0131LeejcjgKZUd52J-Vk8SwzUSFXVxzvbAv_Nm7O83kfu5TzsJvTkcB4DOJBHAG3-xxSG4FsvjyaayAmgIhy-p-JOwKz2TgPLQ-EvZgMimmXVTm2gv5131xD870e-klztx8_DQXO2XMUgNHX44zMG4bCyvL_dltm0_pJxkXbU__A3WAtvGMbMlye3dNfwSyxOFYUjrFjqeCK66srVbGRjEaAVJUktUgUQLezZYLlXwPbI4Q8RJ434oLDeebFeMJKyexr8jxQUklCs61Y-lM-jFvyuOS2md-8xJPwZ2Gzgdir8N3EP24E_2Wt1qH_LkuzYTRx0DiOMfEMhyhMh0NW0O14hNXJLx73cox8qcO7REw_9AKLeOZmcbCsEm8l-MirsbPIPeSyA6MgnZxZfwb3-LfTbo3TMuXxRIeOaW2SIHFsr639VeinYhSnenJsAobjsUSkNQcb5SS0fxzhGOtWmE_op_6wKIVba5WxAGJHxjF0nfG-PFyE4RqSdt8l06XIKq974ZKpJeAAdiwiKJnDzqbidIfKHOuiRzB5zEsC1ljONteUckknDS0VxiTFPUuBChlt11_oFZ9u6IfFKFk-g0rXrXw5jptSsg2b2uYHiYyyNhm-CKIebaXn2o4SYUUHKZxsBnUV2JRqDoF31tPnzz8JuOzJqdQGZDEJeiRKd-f8WawLBtO7AO94suyrSHF4JNerk1-uRj3nrjWfgt903ULXyBRjzPKYtgEQ4-XRj4QbON8UWe0kuiNDbIr6KVsVsUqzcnBU_VVB3F2MnvJjrwyZxRrx6fpe8atD50wdUewCVr-gwq_AQ6MnFemN30ODB8tbHDwDvqVFXAajliXlVk3YkeBaCOplEkaCHCQvlU3YNGmj7gYPG1ec7NAHyXE5oDZGtJf851vxJIzf9w&__tn__=C-R

Jan
2 miesięcy temu
Reply to  symbol

proponuję zmienić na ul. wąska lub wąziutka

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Jan

Ja bym proponował na WIEJSKĄ !!!
W stolicy ciągle rozrywka ( kabaret) to tu też powinna nazwa kojarzyć się z rozrywką.

Walet
2 miesięcy temu

dopóki Twój tate nie pójdzie w tango to OK.

Ucieszony
2 miesięcy temu

Taaa… tera pora na utworzenie domu uciech cielesnych i jego zalegalizowanie.

Walet
2 miesięcy temu
Reply to  Ucieszony

akurat kurtyzan u nas nie brakuje. Może nie w każdym bloku ale cichodajek jest mnóstwo. Popytaj wśród kolegów jak chcesz zaruchać.

Jjj
2 miesięcy temu

Bardzo dobrze

wrzos
2 miesięcy temu

BARDZO DOBRZE TARNOBRZEG STOLICA ROZRYWKI DLA PODKARPACIA, NIECH SIE W MIESCIE DZIEJE !!!

jaro
2 miesięcy temu
Reply to  wrzos

hahahahhahahahhahahhahahhahahahhahahahhah

za b.rdelem też by zagłosowali
2 miesięcy temu

Tak samo by zagłosowali gdyby chodziło o utworzenie b.rdelu, sexshopów, czy sklepu z dopalaczami czy LGBT. 13 liberałów wyrazi zgodę na wszystko ,w końcu nikogo na siłę tam nie wciągają ,zgodnie z ich tokiem rozumowania. Bardzo spodowało mi się wystąpienie pana Szwagierczaka, jako że doskonale wiem o czym mówi, na codzien dobrze widzę w jaką patologię wpadają młodzi ludzie, nieświadomie, w jakie uzależnienia, wystarczy im ułatwić. Ale to tylko 5 osób ma tę wiedzę i ma taką pracę, reszta widzi świat idealny ,nowoczesny i nie widzi problemu. Takich sobie wybraliśmy do rady miasta. Wiadomo juz na kogo nie głosować w wyborach za 1,5 roku

Walet
2 miesięcy temu

sklep z dildami czy innymi atrakcjami akurat nie wymaga zgody szanownej rady. Jak chcesz sprzedawać wibratory to droga wolna.Najbliższe tego rodzaju sklepy to z tego co mi wiadomo Stalowa i Mielec.

tylko dla polaków
2 miesięcy temu
Reply to  Walet

najbliżej masz w s-rz a może sklep z bronią tak jak jest w usa strzelnica jest
tylko jak zezwoleniem bedzie łatwo do posiadania

Bonanza
2 miesięcy temu

Ale pi….lisz.Co ty wachasz.?

tarnowskizgrobu
2 miesięcy temu

Ale to wszystko jest juz w Stalowej Woli.Jest tam tez galeria ,baseny bez podwyżek cen biletów i z sauna działająca cały tydzień,stadion z licencja UEFA,nowoczesna komunikacja miejska z inteligentna informacja elektroniczna,remontowany jest dworzec PKP dla CPK z dziesiątkami połączeń z Polska,jest S 19 i połączenie z autostrada A4,wywóz śmieci jest tani.woda swoja i czyściutka oraz tania,Castorama ,E.Leclerc,McDonald,KFC,Subway.Helios kino wielosalowe,liczne miejsca do rekreacji jak Park Zimnej Wody,Błonia Nadsańskie,Park Wodny.po paszport tez juz nie beda musieli jeździć do Tarnobrzegu bo będą mieć swoje biuro paszportowe.No i maja juz od wielu lat KASYNO.Lubomirski byłby dumny.A nam potrzebne jest tylko KASYNO do szczęścia.I już będziemy mieli wszystko?Och jak się ciesze.hahhahahahahhahha I Tarnowski tez penie sie ucieszy.

tarnowskizgrobu
2 miesięcy temu

Zapomniałem jeszcze o dwóch muzeach prężnie działających i o nowoczesnej sali w MDK gdzie po remoncie bedzie mozna wystawiac prawdziwy teatr i zorganizować wszelakie imprezy i koncerty.Miasto do życia.Naprawdę.

Tak tak tak Tarnobrzeg
2 miesięcy temu

Dziękuję wybieram Tarnobrzeg, to moja ojczyzna. Jak będę chciał coś więcej pojadę do Rzeszowa lub Kielc Ewa. do Lublina, a nie do Stalowej Woli mi nie po drodze.

Tak tak tak Tarnobrzeg
2 miesięcy temu

Nawet jak zrobią ckp to zrezygnuje z kolei, bo do stalowej nie będę jeździł chyba, że przez Rzeszów przejazdem.

Megi
2 miesięcy temu

Co za kretyn

taka prawda
2 miesięcy temu

I tak kazdy jeździ do tej Stalowej i tam znajduje wszystko czego nie ma w Tarnobrzegu. Większość ludzi zna Stalową doskonale, wystarczy popatrzec na rejestracje ile aut z Tarnobrzega jeździ tam. Chociaż jeszcze więcej jeździ do Sandomierza. Jednak kasyno w obecnej sytuacji to jakaś głupota. Dobrobyt nie zaczyna sie od kasyna tylko od innych rzeczy

mariusz sandomierz
2 miesięcy temu

tarnobrzeg to nie pepek swiata nie wszystko musi w nim sie znajdowac i tak bardzo duzo szlo tu publicznych pieniedzy za prl u juz wystarczy

Tak tak tak Tarnobrzeg
2 miesięcy temu

Spieprzają dziadu

mariusz sandomierz
2 miesięcy temu

heeh

Kierownik
2 miesięcy temu

Kiedy Burdel Panie Bożo ? Ciekawe kto będzie grał w tym kasynie chyba radni plus sędziowie z Prokuratury no może adwokaci. W Stalowej mają jeszcze Burdel- Flamingo i Sexshop na wojska polskiego nie możemy być gorsi

Walet
2 miesięcy temu
Reply to  Kierownik

Ale to już było…. Były co najmniej 2 lokale w Tbg gdzie świadczono takie usługi. Obecnie po mieszkaniach albo panie w tournee po 2-3 noce w hotelach.

Nepomucen
2 miesięcy temu

I batdzo dobrze. Ruleta i automaty to fajna rozrywka i kto bedzie chciał miło spędzić czas to przyjdzie do kasyna.

walt
2 miesięcy temu

kasyno i klub go-go by nasze licznie trenujące tańce na rurze dziewczyny miały gdzie pokazać swe wdzięki 😉
amen

Stary luj
2 miesięcy temu

Nie rozumiem gdzie tu problem
W większości przypadków płacz w komentarzach jak to nie ma roboty w Tbg a gdy jest możliwość stworzenia nowych miejsc pracy bo tym też jest kasyno, burdel czy spalarnia to lamentów bożych nie ma końca ja pier dole.

walt
2 miesięcy temu
Reply to  Stary luj

paradoks tej ziemi i mieszkańców tu pomieszkujących – chcą pracy ale jak już ktoś chce coś zrobić to narzekania.
marzą o jakimś pisowskim aparatczyku a przecież mają Jana Dziubińskiego i jakby zapomnieli co się wówczas działo i ile miejsc pracy powstawało 🙂

Zdegustowany
2 miesięcy temu

Kasyno daje miejsca pracy i nowe etaty podobnie jak dom uciech cielesnych. I nie mówcie że się miasto nie rozwija bo to jest przejaw zrównoważonego rozwoju. Dla kobiet w szczególności które mogą zyskać nowe miejsca pracy dzięki takim inwestycjom w przyszłość.

mariusz
2 miesięcy temu

apropo siedziba sadu okregowego powinna byc w krolewskim miescie sandomierz a nie tu

Bonanza
2 miesięcy temu
Reply to  mariusz

Lepiej brzmi ku…..im.A swoja droga co to za miasto, w ktorym co tydzien , popelnione jest morderstwo (ojciec Mateusz)??!!.

Tarnobrzezanin
2 miesięcy temu

A władze miasta będą korzystać z kasyna za darmo czy na zasadach ogólnych.??
Tak się spiesza z tym kasynem

kubas
2 miesięcy temu

Mnie to obojętne szczerze mówiąc. Kiedyś to się chodziło pograć dla rozrywki, a że teraz total casino jest online, nie chce mi się ruszać z kanapy 😀

Hazardzista
2 miesięcy temu

Oby powstało to kasyno bo przynajmniej będzie gdzie miło spędzić czas w tym sennym miescie

Łysy
2 miesięcy temu
Reply to  Hazardzista

Kiedyś w latach 90tych w kamienicy przy placu koło pomnika były jednorękie bandyty a potem przenieśli je do domu koło komisu samochodowego na Kościuszki i z tego co pamiętam a zaglądałem tam z ciekawości za małolata to byli tam klienci i nawet coś tam wygrywali

Wowa
2 miesięcy temu
Reply to  Łysy

Pamietam tzw flipery.Jedna gra 10 zł. Premia,extra itd. Znawcy wiedzą o czym piszę. Jeszcze płac był placem,planty plantami. Kwiat jabłoni pod lipką,gwar w tarnobrzeskiej. Inny świat.

Memento
2 miesięcy temu

Dobre miejsce,wypuszczą klienta w skarpetkach i prosto do Dominikanów.

obywatel
1 miesiąc temu
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content