Władze Tarnobrzega nie wydadzą zgody na budowę bazy telefonii komórkowej przy ul. Sikorskiego

Władze Tarnobrzega nie wyrażą zgody na budowę bazy telefonii komórkowej przy ul. Sikorskiego – poinformował podczas minionej sesji prezydent D. Bożek. Masz komórkowy miałby stanąć obok stacji paliw.

– Miasto nie wyda zgody na budowę bazy telefonii komórkowej na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu, obok stacji paliw – mówił prezydent Dariusz Bożek.

– W tej chwili przygotowujemy decyzję odmawiającą tejże lokalizacji. Decyzja zostanie wydana w ciągu najbliższych, kilku dni – dodał.

 

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cienki Bolek
1 miesiąc temu

MIASTO, – TO ZNACZY KTO ???

obywatel
1 miesiąc temu

Jakie ku…a miasto??
Miasto to mieszkańcy !
Urzędasy wycierają sobie gęby miastem.
Mieszkańcy są przeciw spalarnia nad zalewem tylko urzędasy z radnymi ZA.

Łukasz
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Miasto to radni a radni zostali wybrani przez obywateli miasta.

Jutro będzie lepiej
1 miesiąc temu

Brawo. Dobry ruch.

Gospel
1 miesiąc temu

Decyzja może i dobrą tyle tylko że jak inwestor będzie uparty to doprowadzi do jej powstania kwestia czasu i pieniędzy bo za sobą ma przepisy ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych.Przepisy tej ustawy pozwalają na budowę takiej infrastruktury nawet w parkach narodowych,rezerwatach przyrody czy uzdrowiskach a co dopiero n prywatnej działce w niewielkim miasteczku.

Gospel
1 miesiąc temu
Reply to  Gospel

Rozumiem że minus to za stwierdzenie oczywistej oczywistość.Dziwny ten świat

Ciocia Pelagia
1 miesiąc temu
Reply to  Gospel

SWIAT, JEST PIEKNY- to ludzie sa popierdoleni, czego mozemy byc swiatkami, na co dzien.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gospel

Czyli Waść szykuje się kolejny proces ???
Zresztą z urzędasami z Tbg to sprawę ma wygraną mając na względzie poprzednie dokonania warchołów prawnych z urzędu ( mrówka, TTBS, budżet obywatelski ).

Ciocia Pelagia
1 miesiąc temu

Nie przypominam sobie aby mnie ktos pytal naten temat.Skoro mowimy -miasto- to mamy na mysli mieszkancow, a nie po ……..nych urzedasow.

wrzos
1 miesiąc temu

DO GOSPEL TY SAM JESTES NIEWIELKI !!!! MIASTECZKIEM TO MOZNA NAZWAC NA PRZYKLAD POLANIEC ALBO NOWA DEBE? POMYSL NA PRZYSZLOSC NIM COS NAPISZESZ. DZIEKUJE

Gospel
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

Szanowny wrzos.Jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu oparcia .Wiadomo też że gdzie Polaków 3 tam 5 poglądów.Samo życie.Mnie w przeciwieństwie do Ciebie nie przeszkadza jak ktoś Tarnobrzeg nazywa metropolią że względów wyżej wymienionych.POMYŚL NA PRZYSZŁOŚC N8M COŚ NAPISZESZ.DZIĘKUJĘ NAWET BARDZO 😉

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Gospel

Udajesz mądrale a nie jesteś w stanie rozróżnić wsi, miasteczka, miasta czy metropolii. I albo żal ci dupe ściska ale jesteś okolicznym trollem który tylko jątrzy …

Gospel
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Trafiony zatopiony -CO ZA KOMPROMITACJA.Przyznaje się że z wioseczki pławko trolluje co nie zmienia faktu że bawię się na tym forum znakomicie .

Łysy
1 miesiąc temu

A jakimś cudem na maszt koło magazynów przy Sienkiewicza sie zgodzili

Gospel
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

To nie cud tylko aptekarskie stosowanie obowiązujących przepisów w tej materii

JezioranTarnobrzeganu
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

Bo to nie maszt 5g czy tam 4g tylko jest to masz z punktem g. Dlatego się zgodzili

to jest Wyszyńskiego!
1 miesiąc temu

Cała ta działka przylega WYŁĄCZNIE do ulicy Wyszyńskiego oraz do Sandomierskiego, a nie Sikorskiego!!! Pamiętam kiedyś przyjechał cyrk i na słupach wisiało zaproszenie. No i GŁUPIE BARANY napisały że cyrk jest na sikorkiego ileśtam, a ja nie miałem pojecia i szukałem działki. MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ WRESZCIE ZROBI PORZĄDEK Z TYM BR.DELEM W OZNACZENIACH ULIC W MIEŚCIE! Przykładów więcej, to tylko wierzchołek góry.
 A tak poza tym to działka IDEALNA pod budowę bloku a nawet dwóch, a nawet wieżowca. Idealna dla dewelopera ,powinna być sporo warta. Mam nadzieję że jest już ktoś chętny, blisko centrum miasta,

z Tbg-gu
1 miesiąc temu

„NADZIEJĘ ŻE KTOŚ WRESZCIE ZROBI PORZĄDEK Z TYM BR.DELEM W OZNACZENIACH ULIC W MIEŚCIE! Przykładów więcej, to tylko wierzchołek góry.”

I z nazewnictwem: np. ul. Wiślna, zamiast Wiślana. Nazywają kilkanaście drzew przy cmentarzu Laskiem Bulońskim, a nie jest to oficjalna nazwa. Tak na marginesie w Lasku Bulońskim pod Paryżem to panie lekkich obyczajów pracowały. U nas jeszcze ich nie ma w tym naszym … Bulonskim.

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  z Tbg-gu

Powinni zmienić też nazwe osiedla Młodych na Wyspiańskiego bo każdy kto tam mieszka szczególnie roczniki 70-90 powie że mieszka na Wyspiańskiego a nie na osiedlu Młodych

przykładów więcej
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

to jest osiedle Wielopole, nie ma już osiedla młodych. Było za PRL-u. Lasek Buloński był od zawsze, aczkolwiek lepsza byłaby nazwa park Buloński. Jednak nie to jest problemem, ale bałagan w ulicach. Przykładowo pasaż leżący wzdłuż Mickiewicza(koło skrzyżowania z Piłsudskiego) nie wiadomo czemu ma adres Plac Bartosza Głowackiego!!! Ludzie spoza miasta, mniej zorientowani nie mają szansy odnaleźć takiego adresu.

Weronika
1 miesiąc temu

Jednym się zgodzą, a innym nie. Dlaczego zgodzili się na maszt (mimo wielu odwołań mieszkańców) przy domach na ulicy Dąbrówki i Fabrycznej?

wrzos
1 miesiąc temu

TO PRAWDA DAWNE OS. MLODYCH OBECNIE NOSI NAZWE WIELOPOLE I DOBRZE, ALE MOIM ZDANIEM OGOLNIE NASZE STARE MIASTO CHOC NIEWIELKIE ORAZ OBSZAR OS.CENTRUM Z RACJI SWEGO CENTRALNEGO USYTUOWANIA, POWINNY NOSIC OFICJALNIE NADANA NAZWE PRZEZ MIASTO – SRODMIESCIE TAK,JAK TO WYGLADA W INNYCH MIASTACH. BO OBECNIE WYGLADA TO NIE ZA CIEKAWIE W ROZUMOWANIU ADMINISTRACYJNYM, KIEDY TO 11-PIETROWE OSIEDLE CENTRUM 14-PIETROWY GMACH SADOW PRZYNALEZA DO STAREGO MIASTA GDZIE TU SENS TAKIEGO PODZIALU CENTRALNEJ DZIELNICY MIASTA?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

Julcio Cezio – daj już spokój ???
Chwal sołtysa, urzędasów i bezradnych bo do tego się nadajesz !

częściowo racja
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

No sens jest taki,że ulica Wyszyńskiego oddziela stare miasto od osiedla centrum,które w zasadzie powinno być przyłączone do Serbinowa, gdyż jest tak małe że nie powinno być oddzielnym bytem. Natomiast stare miasto naprawdę odróżnia sie i zabudową i wiekiem od pozostałych sąsiadujących osiedli. Powinno mieć nazwę śródmieście, ale nie ma gdyż osiedle centrum odebrało mu nazwę. A to już pretensje do władz 30 lat temu co tworzyli te nazwy

Dzików
1 miesiąc temu

Najlepsze jest osiedle Dzików. Niektórzy szukają tam zamku zgodnie z nazwą Zamek w Dzikowie.

Wincenty
1 miesiąc temu

Najlepiej koło spalarni nad jeziorem.

Jasko
1 miesiąc temu

Jakie dobre te władze. Kun by się uśmiał.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
27
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content