Młodzi żeglarze rywalizują w ramach Jesiennych Mistrzostw Tarnobrzega (fotoreportaż)

Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzega – to nazwa regat, które odbywają się na Jeziorze Tarnobrzeskim w ten weekend. W zawodach biorą udział żeglarze z najmłodszych roczników, z klasy Optimist.

Podczas dwudniowych regat rozegranych zostanie siedem wyścigów/

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Z ostatniej chwili
1 miesiąc temu

Czyli igrzyska I zabawa na Tarnobrzeskim tytaniku trwa na całego. Ciekawe czy uczestnicy tych zabaw wiedzą że są ważniejsze rzeczy dla miasta. Jeśli nie to taka wiadomość z ostatniej chwili.
Stalowa Wola i Mielec na budowę dróg I zbrojenie terenów inwestycyjnych dostali 315 mln!!! Zapytajcie swojego prezydenta ile dostał Tarnobrzeg na ten cel ?!
Zapytajcie go czy nie nadszedł czas aby zrezygnował z zajmowanego stanowiska ?
Mi szkoda miasta na jego trwanie I zabawy:( A wam ?

Kostka
1 miesiąc temu

Bawią się Tarnobrzegiem, w Tarnobrzegu, mieszkańcami i tymi zabawami doprowadzają miasto do ruiny. Kostki, kostki ponad wszystko. Kostkowe drogi zwane rowerkowe, kostkowy Plac Czerwony, kostkowe jezioro. Niebawem kostkowy „rynek” nad jeziorem i kostkowy teren miedzy ul. Sikorskiego, a ul.Zwierzyniecką. Bawcie się dalej w imprezowanie i budowanie na przekór oczekiwaniom mieszkańców. Aaa… zapomniałem, że i w planie było „zakostkowanie” osiedla Przywiśle. Dopiero szum radnego i mieszkańców wpłynął na zmiany decyzji.

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  Kostka

Ale nie prezydent ani urząd to ustala, tylko trzeci organ gminy, zwany projektantem (właściwie chyba Ciało Projektowe Miasta Tarnobrzega).
comment image

A że kostka jest atrakcyjna cenowo dla zamawiającego, czyli urzędu, to już taki zwyczaj tarnobrzeski od wielu kadencji.

są wyjątki
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

jednak jest pewien wyjątek, bo otóż nowy ogromny parking nad jeziorem jest cały …. asfaltowy

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  są wyjątki

Wyjątek potwierdzający regułę, że w mieście dla mieszkańców nie można, a nad jeziorem dla turystów można.

ścieżki do rozbiórki
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

niestety to prawda. Prawidłowo to oni powinni w mieście pozdzierać te wszystkie kostki w miejscu ścieżek rowerowym, a na nieoznaczonych szlakach zedrzeć połowe chodnika i wylać asfalt, tę zdartą kostę zawieźć nad jezioro i zbudować z niej parking .Tak powinno to wyglądać. Ale nie wygląda, bo mamy takie durne władze które mają to głęboko w d.pie

Kowalski
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Szkoda Twojego wysiłku. Zarządzający z wiadomych względów nie zrezygnują z betonowania miasta kostką, a mieszkańcom to tak naprawdę nie przeszkadza, najwyżej nie podoba się im wizualnie. Żaden nawet lajka ci nie dał, ja specjalnie nie daję, żeby było to widać.

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  Kowalski

Mogą mi nawet minusy dawać, zdania nie zmienię. Nie jestem chorągiewką, która wykręca się i ugina się byle zawsze ustawić się z wiatrem.

znów po fakcie
1 miesiąc temu

mam pytanie, czy to było w zapowiedziach wydarzeń? Zdjęcia są ciekawe, ale żałuję że nie widziałem na żywo, chociaż miałem czas. Nic dziwnego, skoro w mediach cisza

Anka
1 miesiąc temu

Szkoda , że miasto nie promuje tego typu imprez gdyż my jako Tarnobrzeg jesteśmy bardzo atrakcyjnym miejscem do treningów oraz zawodów na naszym jeziorze … mamy się czym chwalić dzieciaki super dają radę jeśli ktoś się interesuje oczywiście tego typu sportem …

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content